Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

u mnie kupka jak na razie maleje, kupiliśmy dziś drzwi do pokoju, łazienki i kibel. a czekają nas jeszcze całe wyposażenie łazienki, kafelki i łoże małżeńskie, także moje oszczędności w najbliższym czasie czarnoooo widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie same wydatki :/ dziś OC zapłaciłam większą połowę 281 zł, za pół roku jeszcze muszę doplacić 100 zł nie wiem czy pisałam wcześniej kupiłam 2 bluzki i spodnie w resserved 250 zł oszczędności nie ruszyłam ... ale nie wiem jak będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
tydzien po wyplacie. wydatki przedsatawiaja sie nastepujaco ( szalu nie ma, dupska nie urywa :P) 300 zl mamie 140 na dojazdy 60 kosmetyki pierwszej potrzeby. zakupy szmatowe: szorty 25 zl sukienka H&M 30 zl bluzka H&M 30 zl bluzka H&M 30 zl spodnie 40 zl balerinki przecudnej urody 30 zl urodzinowe drobiazgi dla mojego Miska i przyjaciolki 80 zl. do konca m-ca 190 zl w portfelu. a przed wyplata -majówka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :) Jak tam? Mój chłopina kupił dzisiaj grill elektryczny i jesteśmy nim zachwyceni! Pyszne jedzonko :) Moje oszczędności nie rosną na razie, mam tyle co miałam a to dlatego, że nie dostałam jeszcze prowizji i zwrotu więc nie mam co wrzucać. Kolejna wypłata w piątek, więc wtedy będę wiedziała ile mi zostało :) Nie kupuję ciuszków bo chudnę :) Pozostało mi 10kg i wtedy zaszaleję na zakupach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja niestety musiałam wyjąć z konta 500 zł niespodziewany wydatek. Zostawiałam sobie też trochę luzu na koncie ror i w gotówce ... jakoś tak nie umiem z odliczoną co do grosza gotówką być...a czasem się trafo coś niespodziewanego jak mi zostanie to przeleję końcem miesiąca na top

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Czytam ten topik od dobrych kilku miesięcy - a trafiłam na niego właśnie w trakcie poszukiwań ciekawych sposobów na oszczędzanie. W zasadzie to wiele wpoili mi rodzice, którzy pokazali, że zasobna kieszeń nie musi oznaczać, że kasę rozwalamy bez sensu na pierdoły. Można więc powiedzieć, ze potrafię zacisnąć pasa i skupić się na powaznych wydatkach ale oczywiście czyjeś wsparcie zawsze umila ten proces :) Jak wygląda moja sytuacja: zarobki zależą od ilości przepracowanego czasu, bywa, że zarobię w miesiąc 1500zł a bywa, ze ponad 3000zł - chociaż tego drugiego poziomu zarobków w najbliższym czasie nie osiągnę raczej. Przyjmijmy, że mój średni zarobek miesięczny to ok. 2200zł. stałe wydatki: - mieszkanie 400 - bilet 100 - telefon 50-60 - multisport 150 - tabletki 30 - krem 45 pomijając więc wydatki na jedzenie/kosmetyki/chemia gosp./wyjścia wychodzi ok. 800 zł (zaokrąglam :P) nie wiem w sumie, ile miesięcznie wydaję na jedzenie ale na pewno nie jest to duża kwota ponieważ nie jem mięsa (a jest ono drogie), słodyczy, rzadko piję alkohol, z napojów "bąbelkowych" raz na ruski rok kupię sobie puszkę coli. w sumie najwięcej kasy wydaję na ryby, surowe, wędzone, które staram się kupować w sprawdzonych sklepach. założę więc, że na jedzenie wydaję 300zł. ważnym elementem moich wydatków jest spłata 2 kart kredytowych - błędy młodości :P moim postanowieniem noworocznym jest spłacenie całkowite i pozbycie się jednej z nich (zostało mi do spłacenia ok. 1200zł-1300zł) i spokojne spłacanie drugiej. jestem tu więc głównie dlatego, że chcę nie tyle odłozyć, co spłacić - i potem zacząć oszczędzać. mam skitrane w domy 150 euro ale nie chcę ich teraz wymieniać, bo kurs nie jest korzystny - a takie pieniądze zawsze mogą się przydać. moje główne wydatki poza stałymi i jedzeniem to właśnie wyjzdy i koncerty - i z tego nie zamierzam rezygnować. czeka mnie w tym roku wyjazd do skandynawii, więc przyjmijmy, że kasa ta zostanie przeznaczona na pobyt tam - a wiadomo, że skandynawia do tanich nie należy. na co jeszcze wydaję: - kosmetyki - poza kremem, na który wydaję co miesiąc w miarę stałą kwotę 40-45zł, nie kupuję drogich rzeczy - lubię ziaję, lubię testować polskie produkty, lubię kosmetyki robione samodzielnie itd. myślę więc, że na kosmetyki nie przeznaczam miesięcznie więcej niż 20zł. - ubrania - bywa, ze miesiącami nie kupię nic nowego a bywa, że kupię kilka rzeczy na raz - ale ogólnie na ubraniach potrafię przyoszczędzić. jestem łowcą okazji i to całkiem niezłym :) - wyjazdy - jak juz wspomniałam, na tym oszczędzać nie będę - chociaż każdy kto mnie zna moze Wam powiedzieć, ze potrafię wyjechać naprawdę po taniości (polecam tanie linie lotnicze, couchsurfing, polski bus itd.) - obiady/kolacje na miescie - mocno to ograniczyłam od kiedy mieszkam sama i sama się utrzymuję ale i tak uważam, ze tak całkiem rezygnować nie ma w moim przypadku sensu. jak same mówicie, nie chodzi o to, żeby się umartwiac :) - muszę też odłożyć na slub przyjaciółki, jestem świadkową REASUMUJĄC: chciałabym spłacać miesięcznie kredytówkę o tyle, o ile się da ale min. 300zł. stałe wydatki to ok. 800zł jedzenie/chemia gosp./kosetyki - 400zł fundusz imprezowy ok. 400zł (w tym wyjścia, koncerty, kino, itd.) resztą chciałabym tak rozporządzać, żeby zawsze coś zostało. no i skarbonkę też zmajstruję :) oczywiście strasznie sie rozpisałam, ciekawe, czy ktoś przez to w ogole przebrnie :) życzę Wam miłej końcówki weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy w gronie "nieszczególnie" :) Nadal nie dostałam prowizji... i zaczynam się już martwić, co jest grane... Do tego wystawiłam kilka ciuszków na allegro, ale wam się nie pochwalę, bo się wstydzę :P Muszę odkładać jak najwięcej, a zamiast odkładać jak najwięcej odkładam coraz mniej bo wypadają mi coraz to dziwniejsze wydatki. Ehhh, szkoda gadać,a zapowiadało się tak pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie się poduczę od Was oszczędzania. Co miesiac planuje ze w nastep. miesiacu się zmieszcze i jak zwykle konczy sie na planowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz przejściowe problemy finansowe ? Jesteś w kropce . Nie wiesz co dalej zrobić ? Możemy Ci pomóc ! Oferujemy pożyczki 1000 zł BEZ Bik-u !!! Jeśli jesteś zainteresowany ZADZWOŃ !!! Tylko Warszawa + bliskie okolice . Numer kontaktowy : 794-693-249 lub napisz email : pozyczka1000pln@interia.pl Pożyczki 1000zł BEZ bik !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynyyyy, gdzie jesteście????????????????????? Dusigroszko? Zmotywowana? Oszczędna? Panno Młoda? I pozostałe oszczędzające????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wprawiona w boju
Pewnie wszyscy korzystają z wiosny ;) W tym m-cu zafundowałam sobie książkę, ekspres do kawy wraz z oprzyrządowaniem i jeszcze kupię opony, a przy tym odłożyłam niemal tyle co zwykle. A to dzięki temu, że w zeszłym miesiącu bardzo mało wydałam i został mi garb budżetowy :D Zatem pełen sukces, a teraz idę sobie zrobić latte macchiato z mego cudeńka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
o. lay-la- ktoś o mnie pamięta :) 🌼 wszystko poopłacane, pas zaciśnięty. Sprzedalam sukienke na allegro i mam ok. 120 zl na przyjemnosci do 7 maja... a nadchodzi majówlka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! A ja własnie przenoszę moje oszczędnosci z PKO do BNP Paribas. Mają jedna z najlepiej oprocentowanych kont. Oszczędnosciowe jest oprocentowane 5,5% ( dla porównania PKO 3% :-) ) Fajne tez oprocentowanie ejst w SKOKU, jest tam lokata systematycznego oszczedzania ( można wpłacać pieniądze) która jest oprocentopwana 6% w skali roku. A może macie cos lepszego?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
czesc dziewczynki :) co dobrego u Was? jestem na polowinkach :D. Tzn. za 14 dni wyplata :) w kieszeni jakies 150 zl na przyjemnosci, dzis ostatni dzien w pracy wiec troszke moze zaoszczedze ale i tak mniej niz zamierzalam- to juz pewne. poza tym ta majówka.. bardzo chcialabym gdzies wyjechac na 2-3 dni, ale gdzie wyjechac za 150 zl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddw
Finansjuszka, przestań do cholery reklamować tę swoją stronę !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dusigroszko :) To ładnie,że Ci jeszcze tyle zostało. U mnie nie wygląda tak kolorowo. A szkoda bo myślałam,że kwiecień będzie ok. Na szczęście do czerwca płacę za studia a potem mogę te pieniądze oszczędzać. Już chcę jechać na wakacje!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny...;D dawno mnie nie bylo ale teraz moje zycie wyglada inaczej. Siedze juz 3 tyg w de , nawet nie wiem kiedy to zlecialo... narazie nie przyoszczedzilam nic bo jestem przed wyplata ale 3mam za Was kciuki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena 1990
Gratulacje oszczędna!!:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszczędna- super to zrobiłaś :D Gratuluję!! Miałaś taką ladną puszkę :) Ponad tysiak od września, no no jestem pełna podziwu :) Ja jeszcze czekam. W mojej puszcze mam tylko drobniaki bo papierkowe wrzucałam na konto od razu :) I co teraz zrobisz? Nową puszkę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Dawno mnie tu nie było ehhh ale mam bardo z dużo latania przed tym ślubem. Oszczędności rosną mamy już na wszystko teraz zaczynam oszczędzać na jakąś podróż :) Sukienkę wybierałam aż 45 minut :) Panie w salonie życzyły sobie więcej takich przyszłych Panien Młodych :):) Akcja wrzuć 5 zł do skarbonki nadal trwa jak ostatnio z moim Lov sprawdzał jestem już około 400 zł. Zastanawiam się czy ich nie przeznaczyć na majówkę bo wyjeżdżamy na tydzień na działkę :) A Wy jakie macie plany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×