Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

Gość dusigrosz-ka
ja mam konto w Pekao S.a.=- drogo! miesieczna oplata za prowadzenie 4 zl, za przelewy 50 gr, a w kolko jeszcze prowizje automatyczne kolo 3-4 zl. wydaje sie ze dyszka to niewiele ale w ciagu roku uzbiera sie juz 120 zl ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
no u mnie z ciuchami to jets naprawdę istna paranoja. moge sobie odmowic wszystkiego- poza kupnem kolejnej (!) pary butow, bluzki, torebki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
dusigroszka zmieniaj konto!! naprawde tyle baków proponuje darmowe konta ze po co masz za to płacić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
setunia budżetówka ma jeden plus- pracę masz zapewniona do emeryturki:-) No i możesz się na petentach powyżywać gdy masz zły humor hehe:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdaf
bz wbk polecam- konto mniej niż 30 - bezpłatne do czasu ukończenia 30 roku zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w bzwbk wyciągając z innego bankomatu pobiera mi 5zł miesięcznie za prowadzenie chyba też mi 5zł pobiera 5przelwów elektro mam za free kolejne poo 50gr chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdaf
mam od 2 lab w bz wbk, nie płacę nic za prowadzenie konta i kartę mam też darmową bo wzięłam koto, gdy była taka promocja. narzeczony wziął jakies pół roku temu to samo konto co ja i nie płaci tez za prowadzenie jedynie za kartę płaci 1 zł miesięcznie. przelewu między sobą za darmo oraz 5 przelewów w mcu gratis gdziekolwiek :) owszem 5 zł pobiera przy wybieraniu z innego bankomatu, jednak ja zawsze wybieram wczesniej kase a najczesciej place karta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i w budzetowce sa tez dodatkowe swiadczenia czasami na petentach nie umiem sie wyzywac jestem za cienka;D oki musze pozapierniczac :D i pomyslec nad zmiana konta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
setunia a czym dokladnie sie zajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
setunia koniecznie zmien konto...nie po to banki obracaja naszymi pieniędzmi zebyśmy musieli im za to płacić! Pomyśl ze za te prowizje w roku uzbiera się jakies 100 zł a to jakies 2 lub nawet 3 ksiązki w Twojej biblioteczce:-) ziarnko do ziarnka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasiłki rodzinne i fundusz alimentacyjny:) całkiem ciekawe więc w sumie się nei nudzę bywają też stresujące momenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
książki staram się kupować na allegro od razu kilka u jednego sprzedawcy ogólnie ostatnio staram się szukać stron gdzie mogę coś taniej kupić tak ze nawet pomimo kosztów przesyłki wychodzi parę złoty mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
ja wczesniej też płąciłam jakieś 8 zł w PKO za ROR-a, ale tak mnie brat opierniczył ze szybciutko zmieniłam na darmowe konto. On tez wyznaje zasadę ze bankom sie nie płaci, a kasiory skubany ma tyle co lodu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
pozdrawiam znad buły z pasztetem i ogórasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, PKO drogo. Niby teraz jest za 0zł. Cóż..zobaczymy:P Zamknęłam w PKO. Mam w BGŻ, jednak płacę ok 3 zł za wszystko;/ A jaki dostęp do internetu mają oszczędne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
nadia ja sie podpinam pod łącze brata:-) Nic nie płacę, a to tez oszczędność hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
Nadia W PKO drogi jest ROR ale juz konto oszczędnosciowe jest darmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
O!! znalazłam dobrze oprocentowane konto w banku KB 7% oprocentowanie ale do 3 tysięcy złotych, kurcze moje jest oprocentowane coś 4%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam konto oszczędnościowe w PKO:) i faktycznie darmowe:) ale ror drogooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
jutro ostatni dzien m-ca.. pochwalmy się ile udało się zaoszczędzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nei zaczęłam oszczędzać kasiurury nadal nie ma na koncie może coś z tym głupikm bankiem się dzieję? ew zapytam księgowej czy mi w ogóle puściła moją wypłątę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
plan był że zaczynam oszczędzać od września ale mimo to że topik załozyłam 18 sierpnia zostało mi prawi 100 zł , do skarbonki wrzuciłam 20 zł plus jakieś bilony:-) A jutro mam wypłatę juhuuuu...:-) To jakis cud!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
ja chyba wyspowiadam się 7go wrzesnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->w norwegii mozesz nie wiem jak mozna 1800zł przewalić :/ co trzeba jeść? i ile? Napisałam, że jedzenia NIE kupuję. Nie wiem, jak można przewalić 1800 zł nie kupując nic. Uważam, ze to ceny są oblędne. Same opłaty ponad 600 zł, leki kilkaset. Ciuchów, butów, perfum, nie kupuję, bo jakbym kupowała, to bym wydała 3500 miesięcznie. 1800 wydaje wtedy, kiedy żyje jak nedzarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
a to tylko daltego ze odmówiłam sobie kilku obiadów w pracy, kebaba i coli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
X to skoro nie płacisz za jedzenie to na co Ty tyle wydajesz????Ej no bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
aha no i tezd latego ze wprowadziłam zasadę wykorztywania ksometyków do deńka, bo gdyby nie to to juz kupiłabym żel pod prysznic i szampon. A tym sposobem wróciłam do niewykorzystanych kosmetyków:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×