Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba sama

DLA KOBIET, KTÓRE PODEJMUJĄ WYZWANIE OSTATECZNEGO POZBYCIA SIĘ OTYŁOŚCI :)

Polecane posty

sama jak ja Ci zazdroszczę tych twoich kilogramów kiedy u mnie będzie 85:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze bedziesz smigac werka chciec to moc bedziemy mialy sswoja wymazona wage ale potem niestty trza ja ustabilizowac a na to troche czasu nam trzeba by znow nie przytyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie werka jedynie co stosuje to miod pity nadczczo z woda i cytrynka na oczyszcenie organizmu i watroby po lekach ale czytalam tez ze swietnie reguluje metabolizm i co dziwo nie tyje po nim a pije juz okolo 10 dni chyba i bede pic do wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę apleplus forte blonnik plus ananas plus chrom i dużo zielonej herb.pije i ziołowej na odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wsuwam warzywa pod kazda postacia maja duzo blonnika jakosmam dystans do wszelkich specyfikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w tydzień cztery kg schudlam to myślę że jak będę sześć na miesiąc to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka pamietaj ze na poczatku waga leci bardzo szybko woda sama potemjuz tak pieknie moze nie byc wiec i na to sie nastaw prosze bys sie nie rozczarowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dużo warzyw tak jak mówiłam ale widać to mi nie starcza.:-( muszę do tego taki blonnik w tabletkach łykac bo ciągle głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest latwo ale jesli badzo mocno sie zaparlas wygrasz ta walke i tego ci zycze z calego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka a konsultowałąś te swoje specyfiki z lekarzem? Wiesz to,że pisze, iż są to supelmenty diety, to nie znaczy,ze mogą nie zaszkodzić. Ja ze wspomagaczy piję olej lniany. Ten z apteki dr budwig. 3 razy dziennie 1 łyżka stołowa. Zalecone przez moją lekarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoladek sie zmniejsza powoli potem juz nie ebdziesz czula takiego glodu ja czczasem jem tylko na zawolanie jak poczuje ssanie ,, nieraz tak zle sie czuje ze zapominam wogole o jedzeniu hehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem dorotka że już tak nie będzie dlatego też od następnego tyg basen i ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mięso, ryby, jaja jesz? Po samych warzywach i owocach nie będziesz syta. Lepiej dostarczyć błonnik z warzyw niż łykac jakieś tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie sama ten blonnik wcale nie ejst taki bezpieczny jesli w nadmiarze sie go lyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wam powiem ale wstyd sie przyznac od kilku dni zauwazylam ze zaczynam z wami rywalizowac to chyba chore co //hehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pytałam lekarza o te specyfiki jak to mówisz.:-) i na szczęście to spokojnie mogę łykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko blonnik żadnych cudów twórczych na odchudzanie z netu nie zamawiam i z czarnego rynku nie kupuje. Lekarz powolił łykac blonnik a ocet też nawet dobrze poza tym herbata zielona no ale pije bo lubię i od bardzo dawna jeszcze mówią o czerwonej ale jej nienawidzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale muszę zgodzić sie z wami co za dużo to nie zdrowo coś o tym wiem. No dorotka ja rywalizować z wami :-) nie będę nie mam szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to juz bardzo duzo widac u innych efekty wiec czemu u siebie ich nie zauwazac i nie poddawac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaja jem ale b. Mało bo nie lubię :-( nienawidzę można byłoby powiedzieć ale trzeba zjeść a ryby kocham to mogę dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt masz rację sama jest mobilizacja , co do rywalizacji dorotka to tak jak sama napisała odrobina nie zaszkodzi. No co nas nie zabije to nas wzmocni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie ciesze ze tu jestem gruby grubego rozumie doceni starania wysilek tyle juz dietje wiec ani mi sie sni to konczyc dam rade i wy tez dacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale co ja tu o zabijaniu . Takich kobiet nic nie powali . To ja moze usiade i zrobię nowy plan diety bo na tym to pewnie długo nie pojadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka bardzo dobrze nic nie kończymy absolutnie dopiero zaczynamy nowe etapy ja dopiero pierwszy co prawda końcowy będzie najlepszy kiedy na własny ślub pójdę w sukni nie namiocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pojedziesz fakt padniesz oslabniesz a co do ryb to jadam tylko duszone lub na parze rozne surowki warzywa tarte na parze jajo nawet sadzone gotowane i serki president z rzodkiewka bo tylko te mi smakuja owocow jadam malo ze wzgledu na cukry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dobrze sie czuje jak was mam chociaz ktoś chce ze mną porozmawiać na takie tematy a nie tylko przestan zrec to nie będziesz marudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×