Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba sama

DLA KOBIET, KTÓRE PODEJMUJĄ WYZWANIE OSTATECZNEGO POZBYCIA SIĘ OTYŁOŚCI :)

Polecane posty

witaj mokunia :-) pewnie że możesz. Jak u Ciebie z waga i wzrostem , napisz coś o sobie. Jakie wyniki i co stosujesz.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marianna Ty w żadnej postaci kapusty nie możesz? No między kapusta a olejem jest różnica taka że tłuszcz tłuszczu nie spala nawet roślinnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) wiec moj wzrost to 168 i waga teraz 76 ale zaczełam tydzien temu z waga 78 , stawiam na zasade mniej zrec i wiecej ruchu , z tym jedzeniem to roznie bywa nie zawsze porcja jest mniejsza ale jesli o ruch to codziennie sie ruszam :) biegam albo cwicze na stepie skosnym. zakładam dressy z ortalionu i jade do przodu :) miliony razy byłam na róznych dietach i nigdy nie wytrzymywałam do konca a kilogramy wracały z nadwyzka a teraz moge jesc to na co mam ochote tylko mniej plus te cwiczenia a ha maz kupił mi takie delikatne spalacze dla kobiet ;) mam nadzieje ze dadza rade mojej wadze - myslałam tez o l -karnitynie a i moj cel to 65 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mokunia l-karnitynka bardzo fajna sprawa pod warunkiem ze bedziesz cwiczyc, bez ruchu nie daje kompletnie nic. ja musze przyznac ze bardzo fajna jest herbata slim f. ale zielonej z pigwa tez duzo pije,poza tym 3X3tabl.blonnika z ananasem plus chrom i 2x ocet jablkowy z ziel.herb zadnych innych spalaczy nie stosuje tylko te naturalne dozwolone specyfiki i nie zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze tylko musze przetrwac do 6 rano i 2 dni odpoczynku,czasem mam dosc tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plan na jutro to pranie sprzatanie gotowanie potem rower potem jeszcze zakupy i znow cwiczenie jesc nie bede wcale bo i po co zarcie szczescia nie daje poza sadlem ktorego sie pozbyc nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe*
mówisz, jeść nie będziesz mnie to czeka...bo wcale nic nie chudnę a biustu nie zmniejszę, jedynie głodzeniem! reszta może być spaliłam rano 23 kcal w 12 min, lało się ze mnie! a gdzie do 7 tyś? miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marianna,przecież Ty wcale dużo nie ważysz . Wystarczy że tylko ziemniaki, pieczywo i słodycze odstawisz no i cukier i sól przed jedzeniem pół godz trzy tab blonnika i gwarantuje Ci bo wiem po sobie że zjesz jedną trzecia tego co zawsze poza tym widzę że ćwiczysz napewno schudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nie mogę od wczoraj jeść bo mam nerwy a i nie chce tabletek znów brać.:-( dola mam. A co do biust masz rację nawet jak byłam szczupła miałam dość spory więc praktycznie nawet jak utylam to wcale nie urósł nic ale to w ząb i no też dodaje sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze tylko 24 dni zeby zwalic 6k bo obiecałam sobie w zeszłym tyg jak ważyłąm sto dziewięć to że będzie dziewięć z przodu i musi być choćbym miała żyć woda i tym zasranym blonikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe*
ale wkurzająca ta reklama! werka, powoli dasz radę ja mało ćwiczę, bo po powrocie musiałam zająć się ogrodem i domem... jeśli chodzi o jedzenie, to stale coś ograniczam,ostatnio owoce, bo to bomby kaloryczne! dziś woda, jogurt... bo mnie spodnie gniotą jak cholerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie lepiej mi po wczorajszym dniu, byłam na elektrostymulacji, czuję się dopieszczona, skóra jakby lepiej wygląda, zdecydowanie polecam. Dziś kilo mniej, lepiej mi na duszy, koniecznie muszę to powtórzyć, zwłaszcza że czuję się dopieszczona w tym studio... Na śniadanko skromne jedzonko, czarny chleb, jajko, sałata. Byle zapanować nad tym apetytem... i tak już jest lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej milcze ... rece wyciagniete do dolu....juz witac przeblyski co sie umordowalam z wierceniem i wieszaniem szafeczek szok...dosc remoncikow i tp...nawet jesc mi sie nie chce a co dopiero pisac czy japke otworzyc do kogokolwiek.Pozdrawiam serdecznie czytam was kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe*
mnie nic nie tłumaczy jestem spaślak i tyle 2 lata temu waga 60 kg , przybyło 14 kg i to z mojej winy, bo jem wieczorem czekoladki, pize, sprajty ale koniec z tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki powiem wam tak szczerze od serca co spraktykowałam i przysięgam choćbym miała więcej nie schudnac od poniedziałku jestem na kapuścianej i trzy razy dziennie ja jadłam i nic kompletnie nic więcej tak po troszku ta zupę tylko i ćwiczenia i w cztery dni pół kilo a jedząc przez cztery dni tylko jabłka około cztery duże sztuki dziennie plus woda no i rano tylko jogur nat zero cukru schudlam cztery kilo? Jaki wniosek? Kapusta na mnie nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jutra przechodzę na jabłkową z porannym jogurtem i myślę że znów będą efekty :-) tak do poniedziałku zobaczymy.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na czym polega ta elektrostymulacja? Gdzie to trzeba sie udać i czy drogo to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis troche pogrzeszyłam :/ no ale w koncu imieniny meza , wiec jak tu piec ciasto i podac je na stół a nie spróbowac wczesniej ;) ale jeden mały kawałek tylko taki 1,5 na 4 cm ;) odrobie cwiczeniami no albo wieczornym seksikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka, Nie wieżę w diety jednoskładnikowe, nie dostarczają nam wszystkiego, więc lepiej urozmaicać, ale to tylko moje zdanie, a ekspertem nie jestem. Po prostu, gdy schudniesz, a potem przyjdzie Ci żyć inaczej kilosy wrócą, przecież do znajomych nie będziesz brać swojego żarcia. Dlatego jestem za tym, żeby jeść mniej, zdrowe żarcie, pieczone ryby z ziołami, sałatki, kasze, niż katować się jednym składnikiem, bo to nie naturalne... Co do elektrostymulacji, to kupiłam sobie na strokach O K A Z I K, była promocja i kosztowała 39 zł elektrostymulacja w elektrosaunie. Przyczepiają ci elektrody, puszczany jest bezpieczny prąd i on stymuluje mięśnie, a drażniąc skórę pobudza tkankę tłuszczową, przez co szybciej spala się. No a sauna powoduje że wypacasz nadmiar wody i toksyny. Polecam! Oczywiście wszystko zależy od miejsca, w którym są wykonywane zabiegi, ale ja jestem zachwycona tym w którym byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no to nie będę korzystać bo mam taki masazer co prąduję właśnie specjalnie i pas saune też to lipa ale to i masz rację moze dlatego nie mam celulitku i skora jest gładka i jedrna:-) już łapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga mi to już nic do zarcia nie należy więc wszystko jedno dopiero jak schudne do 90kg będę jeść tak jak mówisz ale słodkiego pieczywa ziemniakow i miesa poza rybami i kurczakiem jeść nie będę już wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie diety które sie stosuje są oczyszczajace więc chyba na normalej będzie mi łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko święta chyba se powywijam przy tv fajna muzyka leci ;-) ha ha tak szybko czas leci godzina nawet nie wiadomo kiedy ćwiczenia już były to teraz se he he potancujemy,juz zapomniałam trza se przypomnieć.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie ja tez lubie tancowac nawet samej w domu :) ja nie mogłabym stosowac zadnej diety bo zawsze sa jakies ograniczenia bo cos wolno a czegos nie :( a ja lubie wszystko i wszystko jem i mam nadzieje ze to bedzie własnie metoda na schudniecie dla mnie małe porcje ale wszystko to na co mam ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny Boję Sie !!! Kiedy nadejdzie ten krytyczny moment w którym przestanę chudnac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka nie mysl teraz o tym bo moze nie nadejdzie puki sama tego nie bedziesz chciała ja mam plan ze jak bede miała zastój to wprowadze jakas zmiane i waga napewno ruszy głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mokunia ja :-) to właśnie sama dopóki nikogo w domu nie ma wywjam:-) to też dobry sposób .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tańcem se humor poprawiam :-) bo jakoś kiepskie samopoczucie mam mimo iż pewnie sie tego nie odczuwa, tu mój problem wszystko tłumie w sobie a potem robi sie ze mną źle :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację zmiany zazwyczaj są dobre tylko żeby nie zrobić jak stryjek zamienić siekierkę na kijek:-) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×