Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dk8f8ggf

CZY KUPIŁYBYSCIE POŚCIEL W LUMPEKSIE??????

Polecane posty

Gość dk8f8ggf

BO MOJA SIOSTRA KUPILA POSCIEL W LUMPEKSIE... JA SIE BRZYDZE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kig8gh
a czego sie brzydzic jak sie wypierze? jak ladna posciel to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dk8f8ggf
niby lumpeks porzadny i posciewl takla ladna ale ja bym nie kupila jakos ..mimo ze ciuchy sie zdarza mi kupowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzialena86m
Kupiłabym jeśli byłaby w dobrym stanie, a jesli chodzi o warunki higieniczne to oczywiście najpierw bym wygotowała, a pózniej uprała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boziaaaa
no czasami mozna wyprac i nic z tego bo jak ktos mial swierzb albo inne chrobska to sie mozna zarazic. ja tez sie brzydze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boziaaaa
A gacie kupujecie a tez krocza dotykaja wic tak jak i bielzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie Ty masz wyjsc
Tak, bielizny nie. Mam swietna posciel z lumpeksow dobrej jakosci bawelna, siwetnie sie pod nia spi. Nie zachorowalam, nie mam grzyba tradu swiadu pryszcza itd. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osoabiscie nie kupiłabym ania bielizny ani poscieli w lumpeksie, brzydziałabym sie, poza tym takie rzeczy stamtad maja taki charakterystyczny zapach, od którego mnie mdli, nawet ciezko to sprac, paskudztwo. Natomiast sama sprzedawałam swoja używaną bielzinę na allegro - mam na mysli za małe staniki i musze powiedziec, ze było bardzo dużo chętnych na tego typu zakupy, w ciagu dwóch tygodni sprzedałam wszystko,a sporo tego było. Kiedys tez sprzedałam swoja używana posciel i tez nie było problemu ze znalezieniem kupca, takze amatorzy tego typu spraw zawsze sie znajda ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kupiłam dziecięcą pościel i uszyłam z niej fartuszek do malowania farbami dla córki :classic_cool: Reszta materiału została na kiedyś, jak dorośnie do etapu lalek barbie - będziemy im pościel z tego szyły :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pościel w sensie poszwy czy kołdra?? Mam w domu sporo poszew kupionych w lumpeksie, z reguły kupowane z powodu bardzo wysokiej jakości i dobrego stanu i oczywiście niskiej ceny ;) ale czy kołdre bym kupiła, to nie wiem... może jakby była jakas naprawdę fajna i niedroga, to może tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkotylko
ja kupilam i to nie raz, uprałam i już. jest tak mięciutka, że moglabym spać tylko pod tą poszewką a to ze z lupeksu, no to co? ja ograniczona nie jestem, wiec mi to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boziaaaa
to nie Ty masz wyjsc- to ci się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boziaaaa
tylkotylko-to nie kwestia ograniczenia tylko jak ktoś się zapatruję na różne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia098
Rzadko kupuję w lumpeksach, ale nigdy by się nie zdecydowała na zakup pościeli, kołdry, poduszek, czy bielizny. Takie rzeczy kupuję tylko w sprawdzonych sklepach. Kupiłam niedawno kołdry w internecie i powiem, że był to strzał w dziesiątkę. Są ekstra. http://www.wyjatkowaposciel.pl/category/poduszki-i-koldry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba też bym nie kupiła, zwłaszcza, że zamawiając w internecie ceny naprawdę nie są zaporowe. Zobaczcie sobie chociażby na https://www.e-ekomax.pl/ - ładne i niedrogie propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy jeszcze nie kupilam nic w lumpeksie, kiedyś poszłam z koleżankami, ale się nie przekonałam. Wolę mniej, może nie takie firmowe, ale nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciecej poscieli nie ma co sie brzydzic bo zadnych swinstw sie nie znajdzie.ale od pewnej kolezanki bym nie wziela nawet za darmo, mimo ze do przesady czysta i wzorowy porzadek w mieszkaniu.zgadnijcie dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko poza bielizna tam moge kupic. Zawsze piore ciuchy w 60st z domestosem a posciel 90st tez z domestosem i wszystko prasuje na fuul temperaturze! A od rodzony nigdy ciuchow nie dostalas? Co ubralas t.j. Ci dali bez prania? Juz niektorym calkiem siada na leb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie powinno się zakupić pościel tylko nową, ja kupuje często przez internet i z tego miejsca https://posciele-alex.pl/ , mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że tam wracam i jestem bardzo zadowolona 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×