Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anusiadanusia

żywienie optymalne najszybiej leczy otyłosc?

Polecane posty

Ja zostaje w domku. wczoraj popołudniu zaczełam tracic głos-dzisiaj nie mówie prawie wcale. co do bigosu. trzeba zważyc i policzyc co sie daje.na koniec podzielic przez ilosc gotowej potrawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zostaje w domku. wczoraj popołudniu zaczełam tracic głos-dzisiaj nie mówie prawie wcale. co do bigosu. trzeba zważyc i policzyc co sie daje.na koniec podzielic przez ilosc gotowej potrawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wiem Aniu, ale to nie ja robiłam bigos i muszę coś w przybliżeniu wymyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję także Pani Wandzie, Tobie Aniu i wszystkim sekciarzom za życzliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam Szczęśliwego, Dobrego i Wymarzonego Nowego Roku!!! :) Dziękuję za wsparcie ❤️ Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pragnę złożyć Wam wszystkim żarliwe życzenia: szczęścia, zdrowia, wielkiego powodzenia. Oby troski zginęły w mroku, podczas nadchodzącego nowego2012 roku, czyli innymi słowy pysznego szampana i imprezy do białego rana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, zdrowiej i wracaj do nas. A Hooga i Buka i chłopaki - Patyk i Mars to już całkiem nie pamiętają o nas. A ja wiem, że jak mam idealne BTW to waga bardzo w dół - o 0,5-0,7 kg po nocy. Trzeba dużego samozaparcia, żeby to utrzymać. Najgorzej mam z wypracowaniem odpowiedniej ilości białka. Węgle mam najczęściej w normie, ponieważ nie jem chleba, nie lubię słodyczy, owoce sporadycznie, a warzywa akurat tyle ile potrzeba . Gorzej właśnie z białkami, bo są w każdym produkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIU - pamiętają, pamiętają:). Czytam Was w miarę na bieżąco i podziwiam te zmagania z optymalną wagą. Tu zmierzyć, tam dodać, tu odjąć i znowu do poprawki:). Trzeba na to cierpliwości. I tego, między innymi, życzę Wam w Nowym Roku. Po za tym, życzę dużo zdrowia, bo jeśli się je ma, to można se pozwolić na eksperymentowanie z ŻO:). To nie jest ironia z mojej strony tylko szacunek i uznanie. U mnie po świętach waga skoczyła o prawie 2 kg, walczę swoimi sposobami z nią odstawiając tłuszcze i cukier, ale że tych "dobroci" pozostało jeszcze sporo i starczy na Nowy Rok, więc skutki są marne. Nie przerywam odchudzania i będę je kontynuował w następnym roku razem z Wami chociaz innymi sposobami - nie odważę się jeszcze na konsumpcję takiej ilości jaj i tłuszczy. Rozważę to, gdy osiągnę wagę zgodnie z BMI. Po za tym życzę, w tym nadchodzącym ROKU, spełnienia marzeń i samych szczęśliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Okazji (.*. Nowego *.*) Roku .,*).*) ..*) (. (. * ..*) ......\/.....\/ .......\/.......\/ ........\/.........\/ .........\/...........\/ ..........\/.............\/ ...........||...............|| ...........||...............|| ...........||...............|| ......./****\........../ ****\. Polecam: http://www.klamerka.pl/24-1-sylwestrowe.html#ixzz1i71VuBBy najlepsze życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiliszki z szampanem nie wyszły:( _________() _________() ______()_()()()_() ____()()_____ ___()() __()()______XII____()() _()()_______|______()() ()()________|__ _____()() ()()_IX______O____III_()() ()()_________________()() _()()_______________()() ___()()_____VI____ ()() _____()()________()() _______()_()()()_() ________() _____()(_____)() ___ ()_________() Polecam: http://www.klamerka.pl/24-1-sylwestrowe.html#ixzz1i70Qk35Q najlepsze życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec mam świnkę :), zabawna choroba jak na 30parę lat:) , mam silne leki, aż ziemia z pod nóg ucieka , nie mogę jeździć autem i ledwo pisze do was życzę wam wszystkiego najlepszego w nadchodzącym nowym roku!!:) idę poleżeć a pewnie źle je (leki) znoszę bo już od września prawie nic nie BRAŁAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!Ja dzisiaj caly dzien w pracy,jutro noc,a malzonek dniowka,wiec kolejne swieta z glowy:PZaczelam wazyc,liczyc i teraz widze,ze bardzo malo uzywalam tluszczu.Wczoraj na sniadanie zjadlam 2 jajka z majonezem +2 kromki wasy zytniej z maslem i wyszlo 1:2,3:0,62.Na obiad mialam kapusniak,ale byl moim zdaniem za cienki,wiec dodalam sobie do talerza lyzke skwarkow.Zrobilam tez fajna salatke z porow,ktora ma 1:2,04:0,31.Anusia,ja majonez robie na oleju slonecznikowym przep. 625,a tu czytam,ze ma byc oliwa z oliwek:(Spytaj P Wandy,czy moglby byc olej z pestek winogron,bo oliwa ma ten swoj charakterystyczny smak.No coz panie i panowie w nadchodzacym roku zycze Wam wszystkiego co najlepsze ,zdrowia przede wszystkim,usmiechu,zero problemow i wytrwania w noworocznych postanowieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Sylwestrowe popołudnie. Ubranka już na imprezkę przygotowane, jakaś maseczka też zaliczona, chociaż cerę mam zadziwiająco ładną od czasu stosowania żo. Myślałam, że w sukience będę wyglądała lepiej - niestety nie udało się. :( Może w następnym roku. Jeszcze swojemu nastolatkowi pomogę stół przygotować. Nawet się cieszę, że trochę potańczę i się odstresuję, bo następny rok to same wyzwania i trochę zawirowań niestety będzie. Jeszcze raz życzę Wam szampańskiej zabawy i szczęśliwego Nowego Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu dużo zdrówka życze.ja tylko ospe przeszłam jako dziecko i nic wiecej.Twoje dzieci też mają swinke? dobrej zabawy wszystkim życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu dużo zdrówka życze.ja tylko ospe przeszłam jako dziecko i nic wiecej.Twoje dzieci też mają swinke? dobrej zabawy wszystkim życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, miałam super Sylwestra. Wytańczyłam się za wszystkie czasy. Wróciliśmy o 5 nad ranem. Było rewelacyjnie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a słyszałyście o diecie gacy , w tvn były osoby które pochudły, i w ogóle jakaś nagonka na tą diete jest,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ja tylko na moment wpadłam. widze Basiu że czujesz sie lepiej bo zaczynasz myslec o jedzeniu:) Drogie Panie! Pięknie dziękuję za życzenia noworoczne. Aby wybrać tłuszcz roślinny do przyrzadzenia majonezu warto spojrzeć na tabelkkę na stronie 21 poradnika "Co kazdy z nas powinien wiedzieć o żywieniu optymalnym". Wszystkie tłuszcze zawierające dużo wielonienasyconych kwasów tłuszczowych nie nadają sie do spożycia, bo z nich powstaje dużo wolnych rodników , które uszkadzają w organiźmie wszystko co się da uszkodzić ( powodują miażdżycę ,cukrzycę, nowotwory). To jest ta nowa wiedza, której jeszcze nie było, kiedy dr J. Kwaśniewski pisał książki. Z tabelki wynika, że tylko oliwa z oliwek, tłuszcz kokosowy i olej palmowy są dobre, ale tylko z pierwszego tłoczenia , na zimno. Nie mam dokładnych informacji o oleju z pestek winogron, ale przypuszczać nalezy , że gdyby należał do "dobrych", to informacja o tym byłaby głośna. Wiem tylko, że jest to drogi olej i w sprzedaży był tylko rafinowany czyli oczyszczany przy pomocy środów chemicznych. Wszystkie oleje rafinowane są niezdrowe. Zastanawiam się czy dodanie do majonezu z oliwy z oliwek jakiejś sproszkowanej przyprawy (imbir? ,kardamon?, gałka muszkatołowa?) nie poprawiłoby smaku tego majonezu? Pozdrawiam Wanda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w nowym roku!Anusia,dzieki wielkie Tobie i P Wandzie.U mnie zawsze w kuchni jest oliwa z oliwek z pierwszego tloczenia,ale uzywalam tylko do surowek i pilam z mikstura aloesowo-cytrynowa(nawiasem mowiac musze do tego wrocic).Gosiu,super ze sie wybawilas-u mnie to nie realne,bo malzonek nie cierpi potancowek(nie lubi i nie umie tanczyc).Basia,siedzialam wczoraj caly dzien na kompie i czytalam o diecie Gacy,a wieczorem w pracy nanioslam ja na kompa.Wyobrazasz sobie jedzenie 4 razy dziennie, przez tydzien nie solonego karczku z pomidorem...pocieszenie,ze smazony na smalcu:P.No i trzeba wyciskac na rowetku 3x w tyg,ale to akurat sobie obiecalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed Świętami natknęłam się na dietę Gacy. Po programie w Dzień Dobry TVN i wywiadach z ludźmi, którzy bardzo mocno schudli. Ale oprócz tego, że schudli i, że warto żadnych konkretów nie było. W internecie czytałam, że przez pierwszy tydzień 4 x dziennie je się np karkówkę smażoną na smalcu, potem wprowadza się stopniowo warzywa i owoce. I trzeba intensywnie ćwiczyć. Wykupić można przez internet,skonsultować z ich dietetykiem,który układa program diety. Wiem, że wciskają też jakieś suplementy. Niespecjalnie mnie zachwyciła ta dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie po karczku na smalcu,ale doprawionym solidnie +porcja kiszonej kapusty z oliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwole sobie zacytowac ten wpis,ale przyznam,ze spotkalam sie wczesniej z bardzo podobnym [zgłoś do usunięcia] Dieta Gacy Ci, którzy byli pokazywani w TVN to piloci programu, którzy są pod ciągłą kontrolą dietetyka, trenerów, lekarzy, za darmo mają wszystkie dodatkowe preparaty i ćwiczenia - więc i skóra inaczej wygląda. Reszta radzi sobie sama i dostaje dietę: najpierw cały tydzień karczek z pomidorem (albo czymś tam) - 70g porcja dla kobiet więc przepraszam (i tylko karczek i ten pomidor! - nic więcej!) ale to co mówiła kobieta w TVN o pełnowartościowych posiłkach, fantastycznie skomponowanych i dużych porcjach to zwykła ściema. Potem cały tydzień to samo z innym mięsem, potem znowu to samo z innym mięsem. Po 3-4tyg. pojawia się jajecznica na śniadanie. Wszystko smażymy na smalcu. To, że dieta jest komponowana indywidualnie dla każdego absolutnie nie jest prawdą - przepraszam ale moja konsultacja z panem Gacą trwała jakieś 2min, z czego 1,5min zgłaszałam uwagę dotyczącą nieprawidłowości w klubie - uwagi nie zostały oczywiście przyjęte. Dietę dostałam na kartce wcześniej już rozpisaną. Poczytajcie o tym co powoduje ketoza w organizmie. Bo do tego ta dieta się sprowadza, czy naprawdę uważacie, że jedząc praktycznie same białka (5 razy dziennie mięcho na smalcu) będziecie zdrowi??? Nie polecam! Zbyt duże obciążenie dla organizmu. Rozważcie naprawdę bardzo poważnie wszystkie za i przeciw. A jeżeli się na to zdecydujecie to róbcie przynajmniej regularne badania krwi i pojawiajcie się na wizytach u lekarza. Mój lekarz popukał się w głowę i powiedział, żebym się poważnie zastanowiła nad tym co chcę zrobić w moim organizmie i jakie to będzie miało konsekwencje na dłuższą metę bo takie eksperymenty nigdy nie są obojętne. Oczywiście wpisy o tym, że się chudnie bo chudnie się ale to, że jest to zdrowe i pod ścisłą kontrolą nie, nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×