Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anusiadanusia

żywienie optymalne najszybiej leczy otyłosc?

Polecane posty

jak zwaze dokładnie ile czego dam to napisz. policze te przyswajalne .tak za ok 2godzinki. ide smażyc jajeczka bo zaraz maż mała ze szkoły przywiezie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dałam 300g ziemniaków,220g pietruszki,100g selera,170g ogórków,90g pora,585g jaj,315g majonezu,220g marchewki. wyszło 2kg w 100g B3,88 T 16,50 W 4,11 1:4,25:1,06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też planuję zrobić sałatkę, bo zostały mi warzywa z rosołu. Cały czas najgorzej utrzymać białko na poziomie 40g. Jest "skubane" :) w każdym produkcie. Nie wliczam białka z warzyw. Dzisiaj mam B-44g, T- 118, W-17. Na kolację warzywka, albo jakiś owoc, bo już wieki owoców nie jadłam. I niewątpliwie jak utrzymuję takie BTW czuję się lekko i super. Nadal się nie ważę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia jak robisz jajecznice to daj wiecej masła i dolej troche 30. bedzie bardziej syta i tłusciejsza. po obiadku do kawki bita smietanka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się nad wizytą u lekarza optymalnego i nad stosowaniem prądów selektywnych. Myślę o Jaworznie, w Katowicach chyba też są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lek. Ewa Łukaszek- Gwóźdź ARKADIA II KATOWICE Lekarze optymalni, dietetyka Prądy selektywne, układanie jadłospisów wizyty domowe, EKG, UKG, HOLTER Tel. 503-144-481, 32 353-20-27 Katowice-Bogucice, ul, Kujawska 1 przyjmuje w srody chyba od 12 do 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle że tak .jak była na Rolnej to prady były wiec tu pewnie też. tel do P dr 603953079. rejestracja na tamtych numerach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz, przynajmniej na razie mam więcej czasu niż w ubiegłym roku i zamierzam pichcić i bardziej urozmaicać jadłospis, żeby moich chłopców zachęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja rodzinka nie ma wyjscia,nic innego nie dostaną. sporadycznie grzeszą.może nie wypada tak mówic o sobie ale dobrze gotuje wiec nie mogą narzekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię gotować (jak mam czas), ale teraz moja kuchnia zmieniła się bardzo w ostatnich miesiącach. Trochę tęsknią za nieoptymalnymi potrawami, które wcześniej serwowałam. Ale bardzo się zdziwiłam, że mój mąż pije rosół z żółtkami. Nic nie mówię, ale szczęka mi opada. I on bardziej schudł niż ja. I zdecydowanie mniej je. Więc jakieś niewielkie postępy jednak są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój mąż nie liczy i nadal nawet nie stara się być optymalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój kiedys w pracy jak zgłodniał to kupował sobie bułke i cos do bułki. obenie nie kupuje nic(wystarcza domowe sniadanie)a jesli już musi to np kawałek kiełbasy ale bez bułki. moźe sie przekonają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mięso z rosołu np golonka z indyka, nawet kotlet z karkówki to głównie napędza mi białko. Już nie jem żadnych wędlin, nawet super kiełbaski, która jest w sklepie niedaleko mnie - serów, twarożków, maślanki i kefirów, którymi się kiedyś zapijałam też nie. Stare nawyki odchodzą, jeszcze redukcja białka o 5-8g i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielne popołudnie Gosia takie miesko z rosołu można zmielic i zrobic np.placuszki-podsmażysz na smalczyku i już bedzie bardziej syte danie obiadowe lub zrobic krokiety optymalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielne popołudnie Gosia takie miesko z rosołu można zmielic i zrobic np.placuszki-podsmażysz na smalczyku i już bedzie bardziej syte danie obiadowe lub zrobic krokiety optymalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest fajny pomysł. Tak jak Twoja jajecznica z dodatkiem śmietany. Była pyszna. Dzięki Białka mam dzisiaj 23. tłuszczu 70, węgli 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mała ma już kilka latek
ja zawsze dolewam kremówki. wtedy jajeczka sa miekkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wyjątkowo nie jestem głodna. I na dzisiaj już jest super. Mam kłopot z kupieniem śmietany 36%. Gdzie kupujecie? Jutro na śniadanie naleśniki z przepisu Ani, ale ze śmietaną 30%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×