Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anusiadanusia

żywienie optymalne najszybiej leczy otyłosc?

Polecane posty

pizza sie piecze:) ale już głodna jestem, wodą sie oszukuje:), ale już za chwileczkę , już za momencik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pizza pyszna i duża :), zjadłam 250g, czyli 1/4 , policzyłam na razie skwarki jak słoninę i dziś zjadłam jak na razie 38, 124 , 23 to jeszcze troszkę mi zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia staraj sie zjadac tylko ok40g białka-okres przebudowy już za Toba. tłuszcze i wegle zostaw bez zmian. proporcje sie zmienia z powodu mniejszej ilosci białka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj Basiu ograniczyc już białko do 40g a tłuszcz i wegle zostaw tak jak było(po okresie przebudowy zmniejszamy białko). czyli na kolacje suchy ziemniaczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
białka jem(mam zamiar) 40g, ale wegli mi zostało 17 i tłuszczu 16, to jak zgłodnieje to je spożytkuję :) czy już nie dojadać? a ze skwarkami dalej cisza , och co za wymyślna potrawa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok , już czuję pistolet przy skroni:):):):):) a może marchewkę , mam taką ochotę na surową marchew, co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie jest BTW skrzydła kurczaka ze skórą? Czy 12,7:7,9:0 i 122 ckal jest dobrze? Jeżeli mam białko na poziomie 40g i tłuszcze 90-110g, a węgle 27-30g to wieczorem czuję się trochę głodna. Liczę, zapisuję i nie ważę się. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Nie wiem jaki mam cukier. Został mi 1jeden, ostatni pasek, a wizytę u lekarza po paski mam w lutym :O Dopiero wtedy był termin :O Kupię sobie chyba za pełną odpłatność. Ostatnio miałam 148, a tuż po Świętach nawet 200 :( Trzymajcie się, nie mam dzisiaj w ogóle czasu. Gosiu policz sobie skrzydełko jak normalne mięso z danego drobiu i ewentualnie odejmij trochę białka (2-3g) a w zamian dodaj za to tłuszcz. Innego sposobu nie znam. papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już na posterunku! kawka sie parzy, jakieś żółtko zjem ze skwarkami widmo:), a i już zjadłam i kawkę pije i jak na razie 7 , 57 , 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już jestem. nie mam jeszcze wiadomosci o suchych skwarkach ale mysle że to podobnie do słoniny wyjdzie. Gosia to zwieksz o 10-20g tłuszczyk i zobaczysz co bedzie z waga i z głodem. Basiu ja już 2 kawki zaliczyłam ze smietanka i jednego nalesnika. na obiad zrobie jaja sadzone,ogórki ze smietana i ziemniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na obiad pizza , policzyłam ją dziś na piechotę :) i moja ma niej tłuszczu i białka , a więcej węgli , wliczyłam pieczarki i drożdże i z salami nawet 1g ale zjem 100g, ok 12-13, jak będę głodna a następne później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na obiad pizza , policzyłam ją dziś na piechotę :) i moja ma niej tłuszczu i białka , a więcej węgli , wliczyłam pieczarki i drożdże i z salami nawet 1g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten ponury, baaardzo wietrzny dzień. Czym w ciągu dnia uzupełniacie braki tłuszczu? Najczęściej czuję się głodna wieczorem, albo w nocy, ponieważ bardzo późno chodzę spać, a przed snem staram się tłuszczy nie jadać. Więc tłuszczu muszę dołożyć do jedzenia w ciągu dnia. I jeszcze jedno pytanie. Jakiej śmietany używacie np do surówek, 18% czy 30%? 30-tka trochę mi nie pasuje, bo jest za słodka. A 18-tka ma sporo węgli. U mnie ostatnio bardzo optymalnie, pomimo tego wieczornego lekkiego głodu. Odstawiłam słodzik do kawy. Kiedyś niesłodka kawa była dla mnie nie do pomyślenia. Przestałam pić rozpuszczalną, piję zwykłą parzoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gosia smietane 30 można ukwasic.przelac słodką do słoiczka i zostawic na kilka dni. klimeko też ma taka. Basia wegle liczysz wszystkie czy tylko przyswajalne? własnie ugotowałam jarzyny na sałatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia mam ten sam kłopot , dziś zostało mi 40g tłuszczu i mam ochotę na ser biały, ale liczę i rachuje i właśnie wyliczyłam że zjem go z 30% i zostanie mi 20 g węgli na kolację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3marchewki ,2pietruszki,kawałek pora,3ogórki konserwowe,dużo jajek (dzisiaj bedzie 10),3 ziemniaczki.łyzeczka musztardy ,dużo majonezu. czasem troszke groszku zielonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×