Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

🖐️))...hej zrzedy gdzie sie pochowalyscie? Taki piekny dzien byl dzisiaj🌻...pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anus ano własnie dlatego ze piekny to ja siedziałam w ogrodzie. Porobiłam grzadki,posadziłam co juz mogłam,jezdziłam za płotkiem itd Poza tym mam chorego malucha i niestety trzeba sie nim nieco wiecej zajmowac. A poza tym słonko słonko i słonko i to mnie bardzo cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️))....hej witajcie:D.....kolejny wspanialy dzien:)....ide na powietrze:D....oj pracy tyle...no ale musze uwazac zeby nie przecholowac:) Zegarku👄...ja jeszcze nie sadze, bo wprawdzie jest juz pieknie w dzien, ale noce sa zimne i co ranek jest spory przymrozek, nawet jeslibposadzisz i posiejesz to te roslinki nie rosna, a na weekend zapowiadaja zalamanie pogody i nawet opady sniegu. Ja na mojej dzialce stosuje kalendarz biodynamiczny i uwierz, ze np. przez ostanie dwa lata siala 1maja i wszystko mi bardzo szybko powschodzilo i wzrost jest o wiele szybszy. .Sasiadka za plotem siala w kwietniu , a i tak moje rosliny byly poltora raza wieksze, zywsze i zdrowsze. Od zawsze stosuje ten kalendarz a z siewem tak bardzo sie nie spiesze, bo jak zimno to nasionka i tqk nie wykielkuja, a jak posieje w odpowiednim czasie jak jest cieplo to bardzo szybko rosna. W ogrodzie teraz to ja zajmuje sie kwiatkami,ktore poschodzily(tulipany,narcyze, hiacynty, szafirki i pieknie kwitna krokusy,wypuszczaja sasanki,kosacce,rozchodniki juz tez ruszyly itd.), trawe trzeba ostro wzruszyc, no mam cala mase bratkow do wysadzenia, roznego rodzaju....od tych malenkich drobniutkich, po te wielkokwiatowe:D wszystkie jak zakwitna sa takie cudne, a ja mam ich...cale polacie..uwielbiam je, sa takie kolorowe:D....ale sie rozpisalam:D:D:p👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wstd sie przyznac;)...ale zrobilam byka;)..mialo byc "przeholowac":p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano ma byc snieg ale ja mam na grządkach załozona filie tak ze nie grozne mi mrozy i sniegi hihi. Umyłam dzis pare kolejnych okien.Dom mam spory i okien duzo i tak po malutku je co i raz myje. A wieczorkiem poszłysmy sobie z kolezanką na pierwszy wiosenny spacerek przez cale miasto.Oj nogi bola mnie jak nie wiem co :) dokoncze ogladac prawo agaty i mykam spac. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mialam dzisiaj mezczyzn w domu no to ich wykorzystalam:p:D....zrobilam "przemeblowanie" w skalniaczkach:D:D....dotlenilam sie wspaniale:D No a potem bylam na zebraniu w szkole u mojej latorosli:D:D....nasluchalam sie pochwal o niej, nauczyciele chwala ja jeden przez drugiego:p....chyba przestane na zabrania chodzic, bo przez te pochwaly wpadne w samozachwyt:p:p, ze takiego "geniusza" mam:p:p....ale nie powiem....przyjemnie posluchac mile slowa o wlasnym dziecku:) Jutro jak bedzie tak pieknie jak dzisiaj znowu ide na powietrz:D:D:p Inna👄...nie strasze Cie sniegiem;)...ja tez go nie chce! Zdecydowanie wole sloneczko:) Zegarku👄...no to jestes ogrodniczka pelna geba:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️))....przepieknie od rana dzisiaj🌻...zamierzam wiekszosc dnia spedzic na dworze:D...nie mam na co dzisiaj zrzedzic, dlatego nie bede zapeszac dnia:D:p, zostawiam👄 dla tych co wchodza tu i milego dnia wszystkim👄:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p*****le, a tu jaka pstrokata wazelina:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Pogoda dopisuje wiec siedze w ogrodzie.Bylam tez z małym u lekarza i niestety siedzimy daej w domu :( Jutro ponoc ostatni piekny dzien a pozniej ma byc tydzien zimna.tak wiec bede jeszcze jutro obrabiac ogródek.Kupilam sobie kolorowa kore i tak robie sobie nią sciezki ;) Anus pewno ze miło pochwał słuchac.Ja co do nauki to nie mam co narzekac na corke ale z zachowaniem troszke gorzej hihi.Straszna z niej gaduła :D niestety maluch tez gada ;) całymi dniami hihi az czasem głowa peka. Jutro ide do okulisty.Wizyta na NFZ rejestrowana jakies 4 mies temu.Okulary musze zmienic bo te co mam z lekka juz nie widze i musza byc silniejsze. A teraz lukne na Geslerową i mykam spac. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zegarku👄....niech bedzie taka ladna pogoda caly czas:)....ja nie chce zimno:(...przyzwyczailam sie juz do tego powietrza i sloneczka i ciepelka....pranie pieknie schnie, taras juz caly umylam, nic tylko mebelki ogrodowe wystawiac:) Dzieciaki musza troche porozrabiac Zegarku, dziewczyna niech sie uczy pyskowania od malego:p, zeby jej potem zaden nie podskoczyl:p. Dobrej nocy Ci zycze]usta] A Inna gdzie nam sie podziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soreczki za nieobecności tutaj :) Ja podziewam się na kompie, ale czytam bardzo mądre rzeczy :) Tzn mój komputer , jedyny w domku, zaczyna kończyć chyba swój żywot i wyskakują mi tutaj różne tajne rzeczy a ja podejmuję próby reanimacji :D Niestety jak padnie to przez długi czas zostanę bezkomputerowa bo na nowy kasy brak :( 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inus👄 witaj...napewno cora nie pozwoli, by kompa w domu nie bylo....u mnie kazdy musial miec dostep dotego wynalazku cywilizacyjnego, a bedac w szkole, to juz wymog. Ciagle czegos szuka i szpera, drukuje itp.....no i Inus...nie zapominaj o facebooku:), przeciez to juz nieodlaczny element zycia mlodziezy, a zyc tzn. byc na nim codziennie:D...no chyba ze ma go w telefonie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatuś twierdzi że komputer jest zbędny...i nawet się ucieszy jak padnie więc na nowy nie ma co liczyć...a na facebooku siedzimy obie...na telefonach też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inus👄!!!!...wpisalas 5000 wpis!!!...gratulejszyn:D:D:D:D:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie wpadłam wieczorkiem....może co pozrzędzę........no ale nie wiem na co....Mąż chrapie, córka okupuje kompa a ja siedzę sobie samotnie w kuchni. Poczytałabym jakąś książkę a w domu mam samą nudę i harlequiny :) Muszę to pieroństwo gdzieś sprzedać. Ogólnie to muszę przysiąść porządnie do handelku na allegro i tablicy.pl zanim komp padnie. Gdybym sprzedala wszystko co chcę to ze 3 tysiaki by było chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inus👄...wygralas 5000👄:D No jakbys tak zahandlowala, to mialabys na nowego kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z handlem coraz gorzej.....czasem wiecej opłaty za Allegro mnie kopsztowały niż zysk. Dawniej wsadziłam byle co i szło a teraz nowe z metkami ciężko sprzedać... Ja dzisiaj głodna i zła...Od 5. Godzin 2 chłopów stawia kibel....noż ja bym to w godzinę zrobiła....ech...woda zakręcona, nie ma sikania, mycia i gotowania. A ja mam zamiar dzisiaj pizzę robić. Miała być na obiad, ale widzę, że na kolacjě będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z tym allegro to prawda.Jak moja cora była mała nie raz sprzedawałam po niej ubranka,zabawki itd i szło jak woda,a teraz po synku to ciezko cokolwiek sprzedac.A ciuszki mam nie byle akie .Pare razy tak mi to wisiało i w koncu zrezygnowałam ze sprzedawania,a wyceniam juz za grosze byleposzło bo nie mam gdzie tego trzymac.Ludzie by chcieli za darmo najlepiej.No ale ja za darmo tez tego nie mam.Albe komunijna teraz chce opchnac i to z dodatkami za free i tez kłopot. A poza tym to mam małe kłopociki ze skarbówką,czy moze któras z was ma jakies wtyki w skarbówce? Pogoda sie spier.....wieje jak diabli,leje i była nawet burza. Ponoc to tylko na pare dni. A jutro jade do mojej tesciowej na obiadek :) U nas kompa ma kazdy,no moze nie maluch hihi Jak brak internetu czy prądu to zaraz dramat bo ja mam w domu wszystko na prąd i przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja internetowo strasznie się uzależnilam :) Zastanawwiam się nawet kto bardziej się przejmie jak komp padnie- córka czy ja :) dostała wczoraj nowy telefon z wielkim wyświetlaczem więc jest happy. Wstaję robię kawusię i zaraz przegląd fejsa, skrzynka pocztowa no i kafe. Chyba się cofam w rozwoju :) ale u mnie to chyba rodzinne bo moja mama po przejściu na emeryturę najpierw się nudziła a potem zakupiła laptopa i wciągneło ją na maksa :D :D Pozakładała fikcyjne konta na nk i fb i szaleje. Gra w gierki pisze z ludźmi i ma rozrywkę na maksa :) moja córka łapie się za głowę :D Bo jej mama i babcia są jedyne w swoim rodzaju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babcie sobie dywagują nad zrzedzeniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooo mnie do babci daleko jeszcze hihi,Moje dzieciaki jeszcze maleńkie :) poza tym leje wieje znowu i tv mi tnie przez te wiatry. A ja dzis latałam po prawnikach,dwóch :) oj trudne to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️))...no tak...nie macie na co zrzedzic zrzedy jedne?....to ja sobie zrzedne. Nie bylo mnie tu przez chwile, bo moj tablet wymagal reki fachowca....padl mi system i musialam go reklamowac, ale dostalam nowy system i musze sie na nowo wdrazac, bo wszystko co mialam na tablecie zwyczajnie szlag trafil😠...no ale mam znowu cos nowego i musze sie uczyc:p Po za tym przy tej pogodzie nie najlepiej sie czuje i musze zwyczajnie zwolnic czyli leniuchowac😭...no ale starosc nie radosc i trzeba zaakceptowac te wszystkie ulomnosci wieku starczego:p Dzisiejszy dzien to juz wkurza mnie na maxa...najpierw deszcz i chmury ciemne jak diabli, potem jasniutkie sloneczko, potem znow chmury i deszcz...nosz kurcze jakas zaraza na....juz nie napisze na co😠:p....no i pozrzedzilam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×