Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

ogrodniczki :D Ja mam lenia we wszystkich dziedzinach :D Robię tylko to co muszę a przyjemności to już mi się nie chce robić :D Nic nie czytam, nic nie oglądam tylko się uwsteczniam umysłowo :) no, ale kto z kim przestaje takim się staje....mh trudno żyć będąc najmądrzejszym w domu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inna👄...klapsa dostaniesz za to nierobstwo:D:D:D:D...idz z kumpelami na jakis babski wieczor albo co. Nie siedz w chalupie, bo zgnusniejesz:D:D:p:p. A tak na marginesie...glupota czasem jest blogoslawienstwem:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tymi kumpelami co robię wieczory ciężko się zebrać bo wszystkie są kobietami pracy... Nalatałam się dzisiaj samotnie....po sklepach.....spożywczych....:D :D bo jak małżonek zobaczy mięsne promocje to mnie gania po świecie. no, ale ten naród jest taki jak mó mąż i nie kupilam tego co chciał....ech Dzisiaj na dworze wiosna totalna....robale nas chyba zjedzą latem a wampirze komary wypiją nas do cna :D Ble ble weekend nadchodzi....... Zegarku jak ja ci zazdroszczę tej pustej chałupki :) rozrywek kulturalnych też :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo pusta chałupak juz sie skonczyła,juz mam swoje towarzystwo w domu.Zatesknili i wrocili. Anna zebys swiedziała ze głupota to błogosławienstwo.Jak ja bym chciała czasem nie myslec i nie wiedziec pewnych rzeczy. A mnie dzis brzuch pobolewa,czuje sie ciezka,i w ogole jakos tak dziwnie.Mam jajeczkowanie :( niby wtedy powinna kobieta byc atrakcyjna itd a u mnie odwrotnie,zawsze czuje sie wtedy okropnie.Czuje ze jutro bedzie apogeum i bede zdychac w łozku. A teraz ogladam sekrety chirurgii na tvn style. Byłam dzis u fryzjerki i zabrałam tez córcie.A jutro musze zadrzec tam najmłodszego. Wiesz Inus czasem Ci zazdroszcze ze nie musisz nic robic,Jednaj w domu to ciagle jest jakas robota .Jak mieszkałam w blokach miałam wiecej czasu dla siebie a tu to albo ciagle sprztam albo lece do pieca dołozyc albo jeszcze cos inego. A co do moich wyjsc z kolezankami to u nas taki układ mamy z mezem ze sie umawiamy i ja sobie chodze na tzw balety ale i on tez z kolegami na piwko sobie chodzi.A latem czasem chodzimy gdzies razem Ja mam taką swoją psiapsiółke z ktorą najczesciej sie spotykam.jestesmy w sumie jak siostry.Znamy sie jeszcze z dziecinstwa z zespołu tanecznego i to ona najczesciej mnie gdzies wyciaga na jak mowisz kulturalne rozrywki hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie to nie ma układów, ale kazdy i tak chodzi gdzie chce. :D Ja gustuję oczywiście w babskich imprezach...a on czasem tez gdzieś się zawieruszy. Kiedyś gdzies wyskakiwalismy razem, ale teraz juz tylko na imprezy obowiązkowe- rodzinne. Ja tak Zegarku mówię, że nic nie muszę robić, ale wiadomo, że baba to zawsze ma robotę. Małe mieszkanie to nie koniecznie mniej roboty bo własnie w takim najłatwiej robic bałagany gdy wszystko poupychane w każdej dziurze, albo rzucisz cos byle gdzie i już burdelik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️))...no i nikt tutaj rano nie zajrzal??? Trudno...zostawiam 👄 i pozdrowionka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzisiaj na chwilkę bo mam dzień bez kompa. Córa rano stwierdziła, że jej tak niedobrze że została w domu i sobie teraz śpi. Ja rano zaliczyłam cmentarzyk bo miałam parę okazji do nadrobienia a dzisiaj miałam towarzystwo mamy i było mi raźniej jechać. Teraz obiadek i lekcje trzeba odrobić :P A może szybko się prześpię zaraz....Zajrzę pewnie tu wieczorkiem. My Ana tu znowu samotnie...Zegareczek rzadziutko, duch wygnany, ksawereczka o nas zapomniała przy swoim małym mężczyźnie i reszta fajnych zrzęd....Tak jak już wspomniałam- chyba nie mogą z nami wytrzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna👄..nie martw sie,zawsze ktos zajrzy:), a nawet jak nie zajrzy to poprowadzimy sobie monologi:D:D:D...we dwie tez mozna rozmawiac:D...badz dobrej mysli...zegareczek pewnie zabiegana i robotami w ogrodku i czeladke musi obiegac:)...ma dziewczyna co sie uwijac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owijam owijam hahahaha moją trzode ;) Ogródek na razie zagrabiłam i z deka powiekszyłam,poustawiłam patyczki i nitki do siania. Poza tym jest tak wsttretnie i paskudnie na zewnatrz ze normalnie mam depresje.Mam lenia strasznego.Nic mi sie nie chce.porobie w domu co musze i siadam albo przed tv albo z ksiazką.Mówie wam mam depresje wiosenną hahahah Wszyscy w tv pokazuja ze słonko piekne w Polsce ale u mnie nie. Poza tym jeszcze ta cała syt na Ukrainie.A ja mieszkam bardzo niedaleko.Az nie chce myslec co by mogło byc. Maz znowu u swojej mamy.Jak długo nie wiem.Ma tam robote.Lepsze to niz jak siedzi w domu bo swira z nim mozna dostac.Niech juz sie ta wiosna zacznie i niech on dostanie w koncu zlecenia bo ja z nim w domu zwariuje.Spi do poludnia,nie scieli łozka w salonie,łazi taki rozbabrany poldnia a w domu tyle roboty przeciez.Pomógł by cos,cos ponaprawiał poukłaał.Oj bosze mowie wam z tymi chłopami to masakra :( jeszcze ten jego syn.tez taki olewus.Wszystko mu pokaz wszystko zrób sam palcem w niczym nie kiwnie.Nie mowiac juz o tym e sie nim nie wyrecze bo nic nie umie,w sklepie wszystko myli i tyle żre i żre jak z wiadra a mnie krew zalewa na to wszystko.A moj mezus go oczywiscie broni.Moja 10 latka umie wiecej ni on i jest bardziej rozgarnieta. ech.........ponarzekałam.Jakos dzis mnie tak wszystko kurza okres dostane hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Zegarku masz ostrą depresję wiosenną :P Ale w sumie się nie dziwię..jakby mój mi siedział w domu to juz po mnie...moje nerwy by nie wytrzymaly. Ja i tak się wkurzam bo ostatnio wraca po 15-stej a to stanowczo za wcześnie. Im później wraca tym szybciej idzie spać a ja to lubię. Bo spokój... Z drugiej strony to wkurzające bo posiedziałabym dłużej, coś obejrzała a ten gasi światło i chrapie na całą parę że zagłusza tv :P To wkurzające mieć wkurzających mężów :D Co do Ukrainy to ja w sumie też za daleko nie mieszkam a jak tak slucham tego wszystkiego to się nakręcam i ciut mnie strach ogarnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zapomniałam dodac ze Ducha to ja wygoniłam hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zegarku👄....oj nazrzedzilas:)....ale po to tu piszemy:). To normalna normalnosc:D...jak chlopy w domu to wszedzie balagan i oni tez nieogarnieci, oj wiem cos o tym. Jak zwykle w domu za wszystko musi odpowiadac kobieta i to ona trzyma reke na pulsie:D....nie inaczej kochana. Ale jak zawsze dasz rade, bo my kobiety juz tak mamy, ze udzwigniemy wiecej jak chlopy:D A tego mlodego to troche do roboty pognaj...powiedz mezowi, ze to nie dziewczynka zeby lalkami sie bawila, tylko to juz prawie dorosly facet i powinien wiedziec co nieco o pracy. A co to on nie moze pograbic troche, drewna narabac albo do palenia naniesc, czy ognia w centralnym przypilnowac,o obejscie zadbac jak gospodarz a nawet i zakupy zrobic. Korona jasnie wielmoznemu z glowy nie spadnie a tylko czegos sie nauczy. No przeciez kiedys tez zostanie glowa rodziny:p....oj zegarku..pogoncie go troche, a nie tylko przed kompem na fejsie abo w gierki grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to prawda Inuś ze miec wkurzajacych facetow to meka.Medal nam dacpowinni jakis czy co.ja juz drugiego takiego mam,chodz akurat ten drugi o niebo lepszy odpierwszego,ale tez wkurza ito niezle. Ogladam seriale,jem dietetyczna słatke w łozku.Dzieci spią i spokoj w domu.Tylko zmywarka buczy. oo i kot zaglada do okna zeby go do domu wpuscic. zaraz bedą nowe odcinki surowych rodziców ,bede ogladała moze cos odgapie na moje urwisy. Dobrej nocki Inus I Anuś ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze napisze Anus on niby do pomocy chetny jak mu sie cos kaze robic ale co z tego jak nieudacznik.Wysle go do sklepu po kefir,kupi smietane,kaze skosic trawe to na kabel wjedzie/maz oczywiscie zaraz mowi ze trzeba kupic spalinowke chodz dwie elektryczne w domu/i tak to ze wszusykim.Nie wyrecze sie nim bo tylko pozniej mnie nerwy telepia jak cos gnojek zbabra. A na meza juz sie neraz za to wydarłam ze mi tu wmoim domu taka ciapa rosnie. Ech mowie wam szkoda gadac.Nerwy tylko mna telepią jak o tym mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zegarku...wiem, ze sama najlepiej wiesz jak wszystko musi byc zrobione, bo ja mam tak samo:D....ale moich chlopcow gnalam do takiej wlasnie pracy..i nie raz zrobili to nma odczepne, bo kumpel juz czekal, ale niestety nastepnym razem stalam nad nim:D i zrobil dobrze. Uzbroj sie w cierpliwosc, bo mlodziez to jest taka materia ze trzeba cierpliwie i dlugo "ugniatac", az wejdzie to w nawyk. Nie odpuszczaj, niech robi jak umie, potem niech poprawi a nastepnym razem przypilnuj. do sklepu pisz kartke, chocby to miala byc nawet jedna rzecz. Zobaczysz, ze w koncu zalapie i nie bedzie takim fajtlapa. Cierpliwosc w ksztaltowaniu mlodego czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Wy zrzędziły a mnie nie było 😭 No to z rana się melduję Niestety ja też przyznam, że moja córka to leń patentowany i szczerze powiedziawszy w domu nie robi nic. Zawsze ma wymówkę, że ma dużo lekcji i nauki (przy okazji mama też) Ja wczoraj zapomniałam o Surowych rodzicach cholewka tzn myślałam, że to jakieś powtórki. Czasem mi się scyzoryk w kieszeni otwiera jak to oglądam :D Ale mniej więcej wiem ja to wygląda w tym programie bo był chłopak z mojego miasta a przy okazji taki ciut znajomy córki (tak ze 3 razy gadali) A dlaczego w programie zachowują sie jak zachowują to można sie domyslić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️))...ja musze dzisiaj pozrzedzic na pogode, bo wieje zimny wiatr:(...no i sloneczka nie ma tylko chmury:(....ble..nie lubie takiej pogody, bo moja pogoda ducha tez sie chmurzy:p Inus👄...ja nie ogladam zadnych takich programow....wode z mozgu ludziom robia i tyle, a poza tym kazdy ma swoich problemow dosc i nie potrzebne mi czyjes problemy...potem przezywam to a na mnie wiesz, ze emocje zle dzialaja. Dzisiaj ten dzien jakis taki.....nawet w nocy nie bardzo moglam spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i przyjemnego dnia życze.🌻❤️🌻😘🌻 Budziku ręce trzymam na pulsie ale jak chcesz niech ta woda pod górke płynie.:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pojawiam sie dlatego, że nie mam na co narzekać.:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kowalskiego w nocy dzwoni telefon: - Przepraszam tu apteka . Nastąpiła wielka pomyłka, zamiast rumianku pańskiej teściowej dostarczono cyjanek! - A co to za różnica?? - No... 2,50zł. - To ja dopłace. HAHAHAHAHAHHAHAHAHHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna para świeżo po ślubie.. Mąż w żonie zakochany nabrał ochoty na spotkanie z kumplami w ich ulubionym barze. - Kochanie wychodzę, ale wrócę niedługo. - A dokąd idziesz misiaczku? - pyta żona - Idę do baru ślicznotko, mam ochotę na małe piwko. - Chcesz piwko ukochany? - żona otwiera lodówkę i prezentuje mu 10 różnych gatunków piw. Mąż zaskoczony - tak tak cukiereczku.. ale w barze.. no wiesz.. te kufle.. - Chcesz schłodzony kufel? Nie ma problemu.. Proszę. Mąż blady z wrażenia nie nie daje za wygraną; - No tak skarbie, ale wiesz w barach mają takie świetne przystawki.. nie będę długo obiecuję. - Masz ochotę na przystawki niedźwiadku? - żona wyciąga słone paluszki, chipsy, orzeszki.. - Ale kochanie... w barze .. wiesz.. te męskie gadki, przekleństwa, niewyszukany język.. - Chcesz przekleństw moje ciasteczko? - zatem pij to k**ewskie piwo, z j**anego kufla, żryj pie**olone przystawki!!!! Jesteś teraz do h.. ciężkiego żonaty i nigdzie k**wa nie wyjdziesz!!! Pojąłeś sk**wysynu???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wiesz jakie jest najsmutniejsze zwierzątko na świecie ? - Mężczyzna, a wiesz czemu? Bo ma piersi bez mleka, ptaszka bez skrzydełek, jajka bez skorupek i worek bez pieniędzy dlatego 80% kobiet już nie wychodzi za maź, bo zrozumiało ze dla 60 gram kiełbasy nie warto brać całego wieprza do domu o bożeeeeeeeeee hahahahahahhahahahhahahhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow znowu spam sie wciska ja wczoraj na ten program polukałam ale zeby tak sie przejmowac to nie,wiemze to wszystko nagrywane i ogolnie to kicha,ale patrzec patrze hahahah U mnie od kilku dni pogoda iscie jesienna.Jak w listopadzie.Zimno,wieje pada deszcz i szaro buro.Moje cisnienie ledwo co pyka.Nie lubie takiej pogody :( zawszewtedy nic mi sie nie chce ,jestem ospała i nie do zycia. Pan maz powrócił :( wiec pewno bedzie nierozowo. Anus wiem ze powinnam byc cierpliwa ,ale powiem Ci szczerze ze po tylu przypałach/ jak to mowią młodzi/ z jego strony juz mi cierpliwosci brakło.Były i kartki i telefony i wszystko a i tak zawsze cos bylo nie tak.Czasem mysle ze on mi to na złosc robi zebym go wiecej o nic nie prosiła.No i chyba cel osiagnał.Ale ja tez umie sie"odwdzieczyc" Oj dzieje sie dzieje na swiecie.50km ode mnie Juz odczuwamy skutki tego konfliktu bo w naszej rodzinie sa ludzie ktorzy handlująz Ukrainą i niestety handel stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zasik zakutasili  N_I_E
Budzik jesteś tak niepoważna ,ze nawet sie ciesze że kradna moje nicki,poniewaz nie musze tutaj przebywać:D Idz Ty w cholerę ksantypo i zołzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSANTYPA HETERA I ZOŁZA
:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSANTYPA HETERA I ZOŁZA
:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×