Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halina,potocka32wawa

Jestem zburwersowana-panstowe przedszkole a jedzenie córki

Polecane posty

Ok-zgadzam się nie wszytskie dzieci nie umieją jeść i się ubrać ale wystarczy że jest takich kilka osobnikow w grupie i uwierz mi to dezorganizuje pracę zarówno nauczycielce jak i innym dzieciom. Po prostu pewnych rzeczy n-l nie nauczy, musi to zrobić rodzic. Nazywanie dziecka trzyletniego niusia to nie skomentuje bo znam takie matki które zdrabniają dosłonie wszytsko a potem dziwią sie takie że dzieci prawidłowo nie artykułują wyrazów czy zgłosek. zastanów się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haIina,,potocka32 wawa
dla mnie sprawa jest jasna ojoj zdenerwowala sie dziewczyneczka, a teraz oddychaj... wdech.. wydech i tak 10 razy.. pomoze.. zapewniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samuelitanka
I "zauwarzajaca". Współczuję temu dziecku tak durnej matki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie sprawa jest jasna
Dam ci dobrą rade ...podnieś swoje DOOO PSKO z krzesła i weż sie zajmij dzieckiem ...może tak nauka samodzielności ?🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liselotte
ależ wy się przejmujecie , jakaś peesda robi was w wała a wy jej odpisujecie i po chooj? No, chyba nikt taki durny raczej nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haIina,,potocka32 wawa
Bulinka Bulego interpretuj jak chcesz :) maz w soboty jest w firmie i wpada na godzinke dwie, niedzile sami jestesmy wiec moge smialo napisac ze sa nasze czyli moje i mza :) jeszcze cos ? :) niedlugo wrói juz sie nie moge doczekac jak mu pokaze wasze komentarze :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiesz co? skoro tak Ci źle i Twojej "niusi"czy jak sobie ją tam nazywasz to zabierz ją z przedszkola, wypisz i przenieś i wynajmij opiekunkę albo sama się nią zajmij 24h na dobę! przedszkolanki na pewno się ucieszą i płakać za nią nie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haIina,,potocka32 wawa
dla mnie sprawa jest jasna Moja Niunia jest u dziadków caly weekend a synek usnal niedawno, lamie ksiazke i co chiwle zerkam co piszecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulinka Bulego
O w morde Malinowa ona roztrzasa to od 2 dni. Pierwszy wpis 23:09 0_o Ja zauważyłam rano ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haIina,,potocka32 wawa
czarnamaska Slucham? to ja mam ja zabierac tylko dlatego ze jedna z druga przedszkolanka nie umieja sie dostosowac do moich wymagan? wolne zarty! z przedszkola nie zrezygnuje, bo cena prawie jak za darmo, wiec nie zrobie innemu dziecku tej przyjemnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tee durna piss doo a co teraz
robi twoja hmmm NIUSIA!??? Rozumiem ,że ma czas zorganizowany ? kur wa mać współczuje jej takiej poy ebanej matki -walnij barana w mur i zawołaj kuku !:O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja niunia jest u dziadkow a wy macie cały weekend dla siebie/? i jeszcze się cieszysz z tego? jasne, dziecko od poniedziałku do piątku na cały dzień do instytucji wszytsko robiącej za rodziców, w weekendy do dziadkow, ale wymagania to masz odnośnie dziecka, a sama nie siądziesz nie pouczysz dziecka podstawowych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamutkowa
Ja myśle, że wymagania od nauczycielki może mieć tylko dyrektorka przedszkola, ty co najwyżej możesz ją poprosić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haIina,,potocka32 wawa
czarnamaska a co zazdroscisz ze placimy 247 za calosniowa opieke z wyzywieniem, a weekendy mamy chetnych i palcacy sie do opieki dziadków? tez by sie tak chcialo nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaKrólowa
Już się nie możesz doczekać aż twój mąż wróci i mu komentarze pokażesz? :D hahah Pokaż, pokaż, szybko zechce rozwodu! Nie wiem jakim musiał być frustratem aby się ożenić z taką babą jak ty! :D :D :D Królowa na ziarnie grochu się znalazła :D hahah Zapłać córce za opiekunkę i wtedy sobie wymagaj :D Bo przecież dama 'Płaci i wymaga!' hahaha no nie mogę :D Leżę i płaczę ze śmiechu !!! p.s. W weekendy dziecko u dziadków zostawiasz a w tygodniu w przedszkolu? No tak, widać że wcale się nią nie zajmujesz! Rusz te tłuste dupsko od komputera i idź zająć się dzieckiem larwo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak Ci nie pasuje to co "serwują"przedszkolanki Twojej NIUSI i tak ją kochasz to powinnaś nie skazywac jej na takie męki i wziąć nianię/zapisac do prywatnego(skoro uważasz że byłoby lepsze)/albo siedzieć sama z małą , ale po co? zero wysiłku tylko narzekanie i kręcenie nosem. nikt jej tam na siłę nie trzyma, a jak Ci się nie podoba to nie oni mają sie dostosować tylko Ty możesz zmienić instytucje. nie pojmujesz tego? Nie jesteś pępkiem świata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haIina,,potocka32 wawa
Synus spi a ja sobie pracuje i mam czas na was tez :) troche smiechu nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaKrólowa
Śmiechu?! Śmiechu to my z ciebie mamy :D Jeśli jesteś prowokacją to naprawdę zabawną! :D Jesteś leniwą larwą której się nie chce zająć własnym dzieckiem, skoro twoje dziecko tak tam cierpi to czemu jej nie dasz gdzieś indziej? Bo nie dasz miejsca innemu dziecku? I tylko dlatego twoje dziecko ma tak cierpieć? No tak- w tygodniu za państwowe pieniądze do opieki innym i to z mordą bo DAMIE nie pasuje a w weekendy do dziadków bo PO CO ona ma się przemęczać i własnym dzieckiem zajmować? Mąż zalał formę a larwa ma powody aby sobie na innych ludziach rozładowywać nerwy, wymagać Bóg wie czego i oczekiwać aby za nią dziecko wychowali ! Wstydziłabyś się! Ale spoko- podałaś imię, nazwisko, wiek, miasto - na pewno znajomi cię znajdą i poczytają :D hahahah Boże, gdzie się takie rodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że to nie jest prawda tylko marna prowokacja poziomem dorównująca osobie ją piszącej, bo aż żal dooope ściska że moga być takie matki jak Ty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle po co z mężem klepiesz tak te dzieci skoro nie masz czasu ich wychować. Jesteś skrajnie niedojrzałą kobietą. Trzy latka przez większość swojego życia nie ma kontaktu z matką. Gratuluję! A potem się ludzie dziwią, że nastolatkowie odwalają jakieś głupoty tylko po to by zwrócić na siebie uwagę. Pamiętaj, że twoje chu***y sposób "wychowania" zemści się na tobie. Jak dorośniesz to zrozumiesz o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weszła ustawa która
zobowiązała WSZYSTKIE przedszkola do rozliczania dzieci za pobyt w przedszkolach GODZINOWO, więc choćby się nasza paNIUSIA zesrała to nie płaci 247 zł (chyba, że MOPS jej dopłaca). paNIUSIO przed kolejna prowokacją poczytaj przepisy i stawki za przedszkola, bo póki co to twoja NIUSIA to może ogląda podwórko przedszkolne, ale od drugiej strony. P.S. ja też płacę (podatki) i WYMAGAM, żeby utrzymanki MOPSU, takie jak ty zamknely swoje gęBUSIE :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to podszyw nie karmic trolla
dajcie spokój to prowokacja. spójrzcie jak ona pisze - wali takie błędy ortograficzne ze w życiu nie uwierzę ze jest grafikiem haha specjalnie was prowokuje. dajcie temat do skasowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haIina,,potocka32 wawa
I co z tego ze dane podalam? kto mnie zna wie jaka jestem i ze jak sie upre to nic nie przepuszcze :) :) Gdyby ktos naprawde chcial mnie szukac to dla scislosci powiem ze mam jeszcze 31 a nie 32 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haIina,,potocka32 wawa
A dlaczego niby temat do kasowania? albo dobra skasujcie a zaraz sama wniose o jego usnunicie bo moje dane osobowe tu sa nie zauwazylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Agulaaa**
ja place za przedaszkole 115 zl-na 5 godz. z obiadem-tyle ze nie mieszkam w miescie tylko na wsi... Co do tematu-autorka jest zdrowo porąbana...:( Szkoda tego dziecka....:( Kto wie,ale wiecej niz pewne,ze kiedys w okresi buntu,corka wywali jej na łeb ten caly obiad:D:D:D Powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skandal to Ty robisz. dziecko niczego nie umie nie umie jeść pić wymienić co jadło, ubrać też się nie umie, może siku też nie umie na sedesie zrobić? i kogo to wina? Przedszkolanki? Nie mamuśko-to TWOJA WINA! a nie nauczycielki. Przedszkole to nie żłobek skoro nie umiesz nauczyć dziecka podstawowych czynności to wynajmij jej prywatną nianię i płać 1200 zł a nie 250! śmiech na sali, płacisz grosze, takich rozwydżonych bachorów to panie mają często 30 ciekawe czy ty byś tak wszystkich dokarmiła ubrała rozebrała i pomogła się załatwić a międzyczasie jeszcze nauczyła ukołysała do snu śpiewała tańczyła i jeszcze odpowiadała na durne pytania rodziców a zjadła wszystko a była grzeczna a co było na obiadek. I to uwaga za marne 2 tysięca zł miesiecznie ,że-na-da!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby paniusie w przedszkolu raczyły cokolwiek koło dziecka zrobić, to trzeba o to zadbać. Idę o zakład że mile widziane są prezenty albo wałówka w postaci paczki dobrej kawy, bombonierek itp. Tak od zawsze było. We mnie wciskały żarcie bez końca nawet jak nie chciałam, bo rodzice dawali kawusię. I wątpię żeby to się zmieniło przez prawie 30 lat, mentalność ich ta sama ;) Jak i pielęgniarek w szpitalach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haIina,,potocka32 wawa
czarna maska powtarzasz sie debilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia2222
Halinka weź się opanuj , daj sobie spokój, nie trać czasu na pierdoły na tym forum. Zamiast pisać / kłócić się na kafeterii zajęła byś się dziećmi.Jak widzisz nikt Ci tu nie pomoże , bo tacy są ludzie na tym forum , raczej będą po Tobie jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×