Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halina,potocka32wawa

Jestem zburwersowana-panstowe przedszkole a jedzenie córki

Polecane posty

Gość halina,potocka32wawa
Ale mozesz sie wysilic i powiedziec co bylo zalosnego w tej wypowiedzi? to ze nie pozwalam na to by dziecku podano najpierw drugie danie, to tak cie zabolało ze sprowadzilas to do rangi podszywu? Tak sie skalda ze to ja jestem matka i to ja bede decydoeala co i jak moja córka bedzie jadla a nie przedszkolanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza,mm
Ciekawe gdzie autorka pracuje....Chciałabym żeby napisałA, wtedy ja stwierdzę, że pracując no w urzędzie,szpitalu czy gdziekolwiek indziej ma kasę na swoja wyplate z moich podatków lub podobne pierdoly!! wypłatę w miescie mojej siostry wyplaca burmistrz i pieniadze rodzicow nie maja do tego nic do rzeczy!! Szkoda ze az tak zniknął szacunek do zawodu jakim jest nauczyciel przedszkolny. Jak czytam takie wpisy to ręce opadają.Smutne.moje coreczki takze przychodzą czesto do domu glodne,ale panie nie przejda same siebie zeby w Nie wmusic jedzenie i ja to rozumiem! Wspolczuje tym kobietom,ze musza sie szarpac z taka buraczara jak autorka topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdjk'//nfdsjk
wez ty siedz z ta swoja niunia w domu, a nie normalnym ludziom glowe zawracasz a innym dzieciom zabierasz miejsca w przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina,,potocka32wawa
Moa niunia sie dostala i chociaz bys uszami zaczela klaskac to z miejsca nie zrezygnuje bo chdzi tam jak za darmo :) chcialo by sie tez nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina,,potocka32wawa
I jakie miejscA? moja niunia zajmuje jedno a nie kilka wiec naucz sie moze odmieniac, to odlegle czasy bo wczesna podsawówka ale moze warto???!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdjk'//nfdsjk
oooo wlasnie o to chodzi - TY BEDZIESZ DECYDOWALA wiec po co puszczaszja do przedszkola. jak twoja niunia jest taka debilna jak ty to wspolczuje i pania w przedszkolu i innym dzieciom bez odbioru, nie warto na ciebie poswiecac wiecej czasu, w koncu jest piekna sloneczna sobota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdjk'//nfdsjk
z tak durną baba jak ty nie warto dyskutowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerajasna5
napisz coś autorko sesese ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasdjsh
od 8 stron ludzie ci pisza ze jestes prymitywna, a ty dalej swoje. biedne te panie w przedszkolu - nie dziwie sie ze nie maja czasu podkarmic dziecka, jak sie musza z taka jedza uzerac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina,,potocka32wawa
no musza i beda dopóki nie bedzie tak jak chce. a wiec zeby moja córka jadla w przedszkolu. Pace a wiec i wymagam czy to tak ciezko zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasdjsh
a ty znasz moze jakis inny zwiazek frazeologiczny oprocz 'płace i wymagam' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D.BillI
jaka płaca taka praca...życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haIina,potocka32wawa
ten jest najbardziej adekwatnym do tematu wiec nie potrzebuje uzywac innego :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haIina,potocka32wawa
apropo @jaka płaca taka praca...życie@ to zgadzam sie calowiecie, ja sie uczylam, sama sobie ejstem szefem a taka pani przedszkolanka niestety musi teraz zbierac zniwo lenistwa za czasów mlodosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia Potocka
moja mamusia płaci i wymaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 100% prowo. Autorka pogubiła się w "zeznaniach" i nawet nie zauważyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaa
nei chce mi sie wszystkeigo czytac ale widze ze temat wywolal mega poruszenie wiem tylko ze praca pan w zlobkach i przedszkolach jest ciezka ja puszczajac dziecko do zlobka nie wymagam dostosowania pan do dzieci tylko dostosowania dziecka do panujacych tam warunkow nie zje i co z tego, bedzie glodna to sama poprosi o jedzenie nie wydaje mi sie sluszne obwinianie pracownic za to ze dziecko nie zjadlo to tyle, nie wiem czy moje zdanie jest tak rozne od wiekszosci, ale uwazam ze powinno sie szanowac zdanie kazdej osoby, lecz tutaj troszke widze za duzo agresji, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haIina,potocka32wawa
dokadnie, czekam na cytaty gdzie sie niby pogubilam w zeznaniach? no dalej, skoro taka mdra jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaKrólowa
Czytam ten temat i cieszę się że nie jestem przedszkolanką która musi znosić takie 'mamusie' jak autorka wątku która myśli że jak płaci groszowe 250zł na miesiąc to może wymagać aby jej córkę traktowali jak królową :D Nie nauczyła dziecka jeść i wymaga aby inni odpowiadali za to że ona nie potrafi dziecka nauczyć- a fe, wstydź się kobieto ! Żałosne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haIina,potocka32wawa
minia jednak ty juz wysililas skoro doszukalas sie czegos niby :) ja nie mam na to czasu by cos analizowac bo wiesz... inteleigentni ludzie sie nigdy nie nudza :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowo-
Autorko, w jakich godzinach Twoja córka jest w przedszkolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haIina,potocka32wawa
8-5/6 przewaznie, chyba ze gdzies jedziemy to zabieram mala wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haIina,potocka32wawa
A o to ma do rzeczy ile czasu tam jest? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×