Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halina,potocka32wawa

Jestem zburwersowana-panstowe przedszkole a jedzenie córki

Polecane posty

Gość Gosiaczkowo-
a to ma do rzeczy, że kłamiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w przedszkolu, a także całkiem niedawno w przedszkolu mojej siostry każdy musiał jeść sam, bez pomagania a pani tylko chodziła i pilnowała żeby nie rozmawiać tylko jeść. W końcu żadne dziecko nie jest dla pani wyjątkowe a wszystkich nakarmić nie zdąży więc sprawiedliwe jest że tylko zwraca uwagę żeby wszyscy siedzieli przy stolikach i zajmowali sie jedzeniem. Obowiązkiem rodzica jest nauczyć dziecko jedzenia, ale i tak to czy dziecko zje czy nie zależy od tego na ile samo jest zainteresowane zjedzeniem obiadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaKrólowa
Gdybyś ją nauczyła jeść to by jadła i nie potrzebowała w tym cudzej pomocy ! A nie nauczyłaś i teraz zwalasz winę na innych ludzi. Jesteś jakaś psychiczna jak tak czytam twoje posty, masakra kobieto nie jesteś pępkiem świata a chyba wydaje ci się że jesteś wyjątkowa i zajebista jak i twoje dziecko- uwiadomię cię- nie, nie jesteś. A twoje dziecko jest takie samo jak 30 innych w grupie ! Dotarło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto swoje dziecko traktujesz jak przedmiot na sklepowej półce. A stwierdzenie "płacę to wymagam" jest niedorzeczne. I nie pisz głupot, że dzięki twoim marnym pieniądzom utrzymujesz nauczycielki, na miejsce Twojego dziecka w przedszkolu jest masa chętnych i na pewno bardzo się ucieszą, gdy taka idiotka zabierze swoje dziecko. Nikt Ci nie mówił, że dzieciom na siłę jedzenia się nie wpycha, dzieci jedzą to co lubią jak z obiadu je tylko ziemniaczki to znaczy, że reszta może jej nie smakowała. Niech je to co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haIina,,potocka32wawa
Udowdnij Gosiaczku :) :) :) ja wiem lepiej ile moja córka przebywa w przeszkolu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylica
Dziecko posyłane do przedszkola musi mieć opanowane takie czynności jak siusianie, podcieranie się i jedzenie. Autorka jako matka nie nauczyła tego swojego dziecka i wymaga od nauczycielek, żeby ją w tym wyręczały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haIina,,potocka32wawa
aksmitka dostalabys po ryju gdybys mi w twarz powiedziala ze jestem idiotka, chociaz na zywo to byc podkulia ogon i z piskiem ucieka, wiec uwarzaj sobie co piszesz, jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowo-
wiem, jaka jest stawka godzinowa za przedszkole w wawie i nie ma opcji, żeby wyszło 200z hakiem. Za tyle godzin będzie coś ponad 300zł, a nawet 400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunajec
za to ty halino możesz dostać do ryja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skandal to Ty robisz. dziecko niczego nie umie nie umie jeść pić wymienić co jadło, ubrać też się nie umie, może siku też nie umie na sedesie zrobić? i kogo to wina? Przedszkolanki? Nie mamuśko-to TWOJA WINA! a nie nauczycielki. Przedszkole to nie żłobek skoro nie umiesz nauczyć dziecka podstawowych czynności to wynajmij jej prywatną nianię i płać 1200 zł a nie 250! śmiech na sali, płacisz grosze, takich rozwydżonych bachorów to panie mają często 30 ciekawe czy ty byś tak wszystkich dokarmiła ubrała rozebrała i pomogła się załatwić a międzyczasie jeszcze nauczyła ukołysała do snu śpiewała tańczyła i jeszcze odpowiadała na durne pytania rodziców a zjadła wszystko a była grzeczna a co było na obiadek. I to uwaga za marne 2 tysięca zł miesiecznie ,że-na-da!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haIina,,potocka 32wawa
My i inni rodzice mamy równe 247zl do zapaty. Dzieci sie przyprowadza na 8 a zabiera do 6. Nie wiem skad masz takie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaKrólowa
I jeszcze jedno inteligentna inaczej autorko : ZBULWERSOWANA a nie zburwersowana :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haIina,,potocka 32wawa
MalinowaKrólowa dopiero zauwarzylas? grtuluje refleksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaKrólowa
Autorko co się 'burwersujesz' ?! haha Jesteś idiotką czy tego chcesz czy nie- wystarczy poczytać twoje posty żeby dojść do takiego wniosku! Nie dość że idiotka to jeszcze pusta, zapatrzona w siebie i niedojrzała ! Wstydziłabyś się pokazywać z taką głupotą do ludzi tępa ruro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowo-
a to dziwne, bo w tym roku weszła stawka godzinowa, więc nie każdy ma tak samo. Stawki są wysokie i nie ma opcji na 257zł. Jeśli tyle płacisz to Twoje dziecko wychodzi max o 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaKrólowa
''dopiero zauwarzylas? grtuluje refleksu '' Hahahha :D Weź kobieto wróć do szkoły bo aż oczy mnie bolą od tego twojego bełkotu- nie dość że wypisujesz brednie to jeszcze takie byki robisz. Masakra, no masakra, ale mi humor poprawiłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie sprawa jest jasna
Oddajesz dziecko do przedszkola musisz sie postarać aby było ono samodzielne tzn: samo sie załatwiało,samo potrafiło jeść ,pić,umyć sie i ubrać!Jeśli tego nie potrafi to sorki ale nie wymagaj cudów !Sama pracowałam kupe lat w przedszkolu i takie mamuśki jak ty kochałam doszkalać!:D Nie certoliłam sie z nimi !Ja miałam w grupie 29 dzieci i pomoc więc choćby nie wiem co nie jestem w stanie każdego nakarmić i każdemu umyć czy wytrzeć ręce ....naucz dziecko samodzielności albo nie zmuszaj do jedzenia!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haIina,,potocka32 wawa
czarnamaska @ dziecko niczego nie umie nie umie jeść pić wymienić co jadło, ubrać też się nie umie, może siku też nie umie na sedesie zrobić?@ -skad masz takie informacje ze moja corka nie umie tych rzeczy? bujana masz wyobraznie widze, bo moja niusnia ma swietnie opanowane te rzeczy :O @ takich rozwydżonych bachorów to panie mają często 30 ciekawe czy ty byś tak wszystkich dokarmiła ubrała rozebrała i pomogła się załatwić@ -ale my piszemy o normalnym przedszkolu dla zdrowych dzieci a nie uposledzonych. znasz taka grupe dzieci w normalnym panstwowycm przedszkolu gdzie wszystkie dzieci nie umieja sie ubrac, zjesc, zalatwic, bo ja nie. przewaznie kilku niejadków sie trafia i przedszkolance nic sie nie stanie jak podkarmi to jej obowiazek, place to wymagam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulinka Bulego
MalinowaKrólowa to coś pisze od rana, to co się dziwić, że bełkocze. Ciekawe co robi niunia, skoro mamuśka stuka cały dzień w klawiature.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haIina,,potocka32 wawa
MalinowaKrólowa powiedz nam gdzie takie idiotki jak ty sie lgn, no gdzie :) :) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samuelitanka
Najpierw to sie naucz ortografii pani "zburwersowana" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haIina,,potocka32 wawa
Moja Niunia weekendy jest u dziadków, raz u jednych raz u drugich wiec weekendy sa NASZE :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do kolejności podawania dań to dzieci zupę jedzą około 11, a drugie danie po 13 więc są już na tyle głodne żeby je zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulinka Bulego
Normalnie kulam się ze śmiechu z tego płace i wymagam! hahahahahahahahahahahahhahahahahha kurwa nie moge :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie sprawa jest jasna
"...przedszkolance nic sie nie stanie jak podkarmi to jej obowiazek, place to wymagam!" Ze co prosze????!!!Obowiązkiem twoim jest przygotować dziecko do przedszkola idiotko jedna !A nauczyciel w przedszkolu nie jest od karmienia dzieci!Ty chora jesteś ...idz i zrób zadyme ...będziesz niezłym pośmiewiskiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haIina,,potocka32 wawa
asamitka dokladnie! ronziez nie widze potrzeby udziwniania i odwracania kolejnosci posików, jak tu jedna chciala zabysnac takim pomyslem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulinka Bulego
weekendy są NASZE - to znaczy twoje i komputera? nadal leje buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaKrólowa
Bulinka Bulego- o widzisz, jakbym wiedziała że pisze od rana to bym tu zajrzała wcześniej, niesamowicie mi się humor poprawił :D Ale żal mi tych przedszkolanek, biedne kobiety muszą to znosić :( haIina,,potocka32 wawa -haha już nie masz co wymyślić? :D Do szkoły kobieto uczyć się ortografii bo na psychiatrę to już jest za późno dla ciebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×