Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

Mopiaro, tego nie da się wyjaśnić, jeżeli ktoś nie zna onetowych i politycznych realiów. Duchu. Nie pastw się nade mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, lecem, bo nic ze mnie nie będzie i nie jestem w stanie zapewnić nikomu rozrywki dzisiaj. Taki los kogoś, kogo mózg pracuje tylko w wybranych przez los momentach. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja przeciwniczka prawady
ej po co piszecie na jej topiku jak ona jest zerem? Ona tylko rosnie jak na jej topie puszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja przeciwniczka prawady
ej prawdzie nic nóg nie wyprostuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym kim i jaka ona jest niech się osobiście przekonają jej rozmówcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W SOBOTNI WIECZOR NIKT CIE SPRZATACZKO NA RANDKE NIE ZAPROSIL? WSZEDZIE ZA WASKIE DZRWI DLA TAKIEGO SLONIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATRZCIE JAK ONA CHCE POKAZAC ZE JA TO NIE RUSZA A RUSZA BO SE WHISKACZA Z TEGO WSZYSTKIEGO CHLEJE :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki bączku :) a ja przed chwilą piweczka trochę łyknąłem za Twoje zdrówko ;) w dodatku brat czipsów nakupił i teraz siedzę napchany jak mops z wywalonym brzuchem i nic mi sięnie chce teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omg... nie ma to jak wtrącać się do rozmowy nie znając kontekstu i znaczenia naszych określeń na siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a że już wieczór i sobota to co z tego? nie musi nam się nic chcieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOZE WY JESTESCIE ZALOSNI.. 2 KARYKATURY SIEDZA ZDROWKA SOBIE ZYCZA, BRONIA SIE NAWZAJEM KOBYLO NIKT CIE NIE CHCE WIEC ZNALAZLAS SOBIE FAJFUSA NA KAFE KTOREGO TEZ ZADNA ZDROWA PSYCHICZNIE BY NIE CHCIALA 2 KALEKI URZADZAJA SOBIE RANDECZKI NA SYFSKIM FORUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dodatku mnie bratanica trochę wymęczyła, bo ani na moment ode mnie nie odstępowała :P a najlepsze że kilku znajomych mnie z nią widziało i dziwnie na mnie spoglądali... pewnie myśleli że się swojego już dorobiłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×