Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania ania ania ania ania ania!

Jutro wracam do Polski :D

Polecane posty

Gość adolf htler budyn truskawkowy
mi mala a wogule powiem ci ze moj dziadek ktory w czasie wojny przemierzyl pol europy powiedzial mi w wieku 87l historie swojego dlugiego ciezkiego zycia i skwintowal tym ze gdyby mogl jeszcze raz przezyc swoje zycie to by nie wracal, a dorobil sie chlop fortuny.. z koleji jego brat nie wrocil i ma sie dobrze (jak na swoje lata) i byl/jesti zapowiada sie ze bedzie szczesliwym czlowiekiem ;-) wpada do pl raz na jakis czas i widzisz .. od wojny ta sama spiewka ze gra i furczy i sie rozwija.. zreszta sam chcialem w wieku 19l cos robic w pl moj przyjaciel mial to w dupie i mowil olej to stary dawaj ze mna .. ja zostalem isc droga narzucona mi przez spoleczenstwo.. w wieku 21l spotkalem go jak bylem na wyspach pierwszy raz i znowu mi mowil zostan nie ma sensu .. ale ja wrocilem .. i zrozumialem ze tam sie nic nie zmienia.. i postanowilem ze juz nie wracam .. i tak siedze sobie nieco juz w uk i rozwijam sie powoli w tym kraju , probowalem ciagnac biznes przez "przyjaciela wspolnika" przez internet.. ale zachlanny idiota zniszczyl wszystko.. obecnie mam pewne plany do ktorych realizacji daze i wydaje mi sie ze dobry kraj jak i kierunek sobie obralem ;-) a ty jak chcesz to wracaj tworz coda na kiju wracaj po wyprzedarze etc ;-) miej sie dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adolf htler budyn truskawkowy
a to ze biznes sie zalamal dzieki tamtemu kolesiowi w pl cieszy mnie niezmiernie poszly drobne .. lepiej wczesniej niz pozniej jak by mogly juz pojsc grubsze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adolf hitler w plaszczu :-D
z podlubelskiej wsi :-D wyjechalem do UK szukac lepszych dni.. Czemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj god o maj god
Panie Borze????? WTF???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilenka
A ja nigdy do Polski nie wrócę. Wyjazd to była najlepsza decyzja w moim życiu. Teraz mam dużo kasy i spokój, a kiedy byłam w Polsce to kpili z mojego niedostatku, a teraz kiedy wszystko mam to się łaszą. Mam o to,w,sercu wielki żal, że mniemtak swoi potraktowali, podczas gdy obcy przyjęli mnie z otwartymi rękami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O racja!
W pl czułam się gorsza mimo wykształcenia, bo byle buc który miał wiecej mi to okazywał . Buty Nike I wakacje w turcji :D szczyt marzeń dla takich. A ja mam swój świat i nikomu nic do tego i do polski za nic nie wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mi mala
ja tez chce wracac do Krakowa po 6 latach pobytu w UK :) Bylam teraz prawie miesiac z dzieckiem i mezem w Polsce i coraz bardziej tesknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były emigrant M30 0g
TAK , macie racje, tu w PL jest rzeczywiscie SYF pod kazdym wzgledem. Ale nie zrozumie tego nikt kto jeszcze nie wyjechal do zachodnich krajow, zeby spojrzec na blotko w ktorym Polacy z taką lubością się taplają. Trzeba wyjechać i zobaczyć to wszystko z zewnatrz. A wyglada to porażająco.... pomniki, powstania, katyn, wojna, smolensk, pis, kosciol, dupościsk.... zamiast tego co w uk: luz zycia, swoboda bycia, otwartosc ludzi, inne atrakcje zyciowe zamiast mszy(kazda niedziela) , rozanca (październik), roraty (grudzien), majowe (maj) i dobry BOG wiec co jeszcze. ps. co Polacy w Polsce maja najwiekszego na świecie? DUPOŚCISK i siermiężność życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smmm
Kraków jest fajny. bynajmniej turystycznie, nie wiem jak się tam mieszka, ale fajnie się zwiedza.. Ja natomiast pochodzę z warszawy, która jest właśnie taka jak opisujecie: smętne gęby, nie daj boże zawieś na kimś dłużej wzrok i się usmiechnij to jeszcze w ryj możesz zarobić, w sklepach przepychanki, w dupę ci wózkiem wjadą i jeszcze opierdolą jak trzeba.. w powietrzu wisi nerwówka Też są i fajne dni - ale jest masa, MASA po prostu ludzi rozgoryczonych, dlatego jest takie napięcie wszędzie. Mnie się dobrze żyło dopóki nie urodziłam dziecka i odczułam na własnej skórze ten zajebisty polski dobrobyt. i też mnie wkurwiało wszystko jak nie wiedziałam jak związać koniec z końcem. Teraz mieszkam w uk i cieszę się że to już za mną.. i popieram gościa o nicku adolf - mądrze piszesz, życiowo i samą prawdę, a nie jakieś podniebne farmazony, które są dobre dla naiwniaków, a nie dla kogoś co już troszkę życie poznał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly emigrant M30 0GS
powiem Ci tylko tyle - wrocilem po 6-ciu latach dobrego zycia z UK do beznadziejnego w PL (nie pytaj dlaczego, sam nie wiem, to byla najwieksza glupota w moim zyciu). Tam urodzily sie nam dzieci (parka), nie zarabialismy wiele (kazdy po 1000 funtow na reke), zostawalo 500/mc. ale za te 500 mozna bylo niezle sie zabawic, gdzies pojechac, cos dzieciom pokazac, kupic. Pomysl ze zostaje CI 500 zl w polsce? co z tym zrobisz? 2 razy zatankujesz auto do pelna. NIE WRACAJCIE DO POLSKI!!! ja wroclem (10.04.2010, pamietna data, BOG ulitowal sie nad Polakami) i BARDZO tego ŻAŁUJEMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat jak rzeka, dlugi I niekonczacy sie. Wychwalam dzien kiedy wylecialam z Polski! Czasami mam sny ze wracam do Polski I uwierzcie mi jestem przerazona Mieszkam ponad rok tu, zaczynam studia, podrozuje: za miesiac brazylia, w lutym znow gdzies na 2 / 3 tyg. Nie mam super super pracy bo w 1 dzien dost slam prace w burger king ale poprostu uwielbiam kazdy dzien I piatkowe wyplaty:) Naprawde zycze kazdemu takiej swobody zyciowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×