Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Edyta_GYN
Być może to ja jestem podatniejsza na ból :P:P ostatnio bolało mniej jak inna Pani pobierała krew ;);) Sil na pewno jeszcze urosną i może na tym schowanym jajniku coś się więcej pokaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linkaa nie dziękuję, mam nadzieję że będzie wszystko dobrze z Malutką no to najważniejsze Iwcia to jeszcze polez, bo musisz! A jak wrócę do domu to Ci dam tego kopa i wspólnie będziemy się pakować, dokumenty tez musze poukładać. Sil tak jak Iwcia pisała, jeszcze dużo może się zmienić, trzeba być dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Sil głowa do góry jajniki do przodu i do boju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukasz nic mi nie zmienił, mam dalej gonal 150 i cetrotide, ust w środę o 8.30 mi wychodzi, że jakby wtedy skończył stymulację to punkcja powinna być w piątek, ale on powiedział, że najpewniej punkcja będzie w sobotę... W programie rządowym podają zarodki starsze niż dwudniowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasia kiedy wzięłaś 1 zastrzyk? Pewnie za wcześnie zeby coś było widac na usg;-) nie lataj tak do innych lekarzy poczekaj cierpliwie na usg w gyn :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Linka a kiedy tak naprawde mialas dostac @? Wczoraj wzielas anty rano czy wieczorem?sory ze tak wypytuje ale ja jak to ja martwie sie na zapas. .bo ja termin @ mam niby na 03.08 a ostatnie anty biore 29.07 ajj jakby fajnie bylojak bym odrazu dostala@ po dwoch dniach chociaz hihi to od jutra zaczynasz zastrzyki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami wzięłam ost anty wczoraj koło 10 rano, no właśnie nie wiem czy od jutra zaczynam bo znowu krwawienie rano się pojawiło a teraz całkowicie ustało:-( i raczej chyba nie powinnam dziś liczyc jako 1dc no chybaze jeszcze do 19 coś ruszy:-) a @ powinna byc właśnie dzis wg moich obliczeń choc z tą małpą to nigdy nie wiadomo ona przychodzi zawsze nie w pore:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linkaaa to mój 3 dzien stymulacji, ja nie latam do innych lekarzy, to lekarz z tej kliniki, tylko mieszkajacy w moim mieście, dodam, że chodze do niego od lat i on sam chce sprawdzac co sie dzieje, wiec jestem, zalecil mi duzo badan. Ufam mu bardziej niz sobie i jak bedzie trzeba to i 2 razy dziennie do niego pójde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasia to oki myślałam ze tak sobie wymyśliłaś ze będziesz ciągle sprawdzac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasia jajeczka dopiero zaczynaja rosnac takze sie nie stresuj. Ja oprocz tego ze posprzatalam mieszkanie nie zrobilam nic, torba stoi dalej pusta i pewnie wieczorem bede biegac****akowac..zle sie czuje dzisiaj, najpierw zasnelam a teraz znowu sie polizylsm. Zaraz wstaje bo nawet na wizyte sie nie wygrzebie. Pod koniec juz brzuszek ciąży;) nawet przez telefon jak rozmawiam to ledwo zipię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
oj, to ja myślałam, że jednak zwykle 2 dniowe zarodki podają... Może faktycznie 3 dniowe lepsze, jak wam się udało dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil nie wiem czy lepsze czy nie jak ma się udac to się uda czy są 2,3 czy 5 dniowe co ma byc to będzie :-) mozesz miec super mocne i "pewne" zarodki a beta pokaze 0 a ze słabszych się uda:-) trzeba miec nadzieję a co nam jest pisane to się okaże:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Im starsze zarodki tym lepsze ja za pierwszym podejściem (w innej kilince) miałam podane 5 dniowe bo podobno są najlepsze...tu mi podali 2dniwe -dr,M stwierdził,że u nich takie się najwięcej przyjmują...teraz nie wiem jak będzie.Sil nie martw się dr.M to dobry specjalista i widać ze podchodzi indywidualnie do pacjentki wie co robi...komuś trzeba zaufać...a ja widzę,że Ty też masz endometrioze...to tak jak ja...a jak dodajecie te opisy pod spodem?ja już sobie na komórkę pobrałam stronę ale nie umiem dodawać wpisów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Linka28 ma rację ciężko wyczuć co i dla kogo będzie odpowiednie...jednym się przyjmnie lepiej słabszy inni muszą mieć mocniejszy-ja już miałam i taki i taki i lipa...im bliżej końcówki tym bardziej doła łapię,że po co to robię ...wcale to przyjemne nie jest tak mi na pęcherz coś naciska,że nie wiem ...inne idą po % raz i zaraz zachodzą w ciąże a my...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba trochę taka ruletka, nie ma reguły. Tak jak z zagniezdzeniem, jedne leżą plackiem i to nic nie pomaga a inne normalnie funkcjonują i się uda. Z serialu o in vitro zapamiętałam jak tlumaczyli, że zarodki oceniają tylko na podstawie wyglądu, nie są w stanie wejść do środka i czesto jest tak, że ten najładniejszy okazuje się jednak byc slabszym od tych mało rokujacych wizualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie odebrałam wynik tsh no i jest jeszcze wyższy 33,8 nie wiem o co chodzi!? Raczej w tym cyklu do transferu u mnie nie dojdzie:-( boje się ze moje zarodki nie dotrwają do mrozenia a wątpie ze w dwa tygodnie unormuje to tsh:-( bosze az mi się wyć chce! Oby ten endokrynolog z gyn coś zaradził..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia nie wiem normalnie mnie załamał ten wynik, byłam pewna ze spadnie a tu dupa :-( jutro mam na 18 wizyte to zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Dziewczyny mam wyniki. Lh4,35 a fsh7,69 4dc myślicie że wyniki są ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka...:( Kurcze to aż nie możliwe,że tak wzrosło:( Czemu to tak rośnie?Napewno jutro endokrynolog coś pomoże na to:) Myśl pozytywnie...bo przecież musi Ci tą tarczycę unormować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope dies last
Linka a ty badałaś sobie kiedys przeciwciała Anty Tg i Tpo oraz Ft3 i Ft4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak badałam mam hashimoto bo anty tpo ponad 700 a ft3 i ft 4 miałam na poziomie 50% jeszcze w kwietniu czyli idealne a dzis ft3 za niskie i procentowo tez źle a anty tg nie robiłam nigdy. Ja wogóle jestem po operacji tarczycy większość mam wyciętą i wiecie kilka lat temu mi endokrynolog powiedział ze jak zajde w ciąze to będzie cud a jak donosze to będzie drugi cud i wtedy się obraziłam i go zmieniłam a tu prosze święta racja:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope kiedy beta? Masz dzisiaj 10 dpt? Ja lece na wizyte, trzymajcie kciuki za malucha i zeby mnie jutro nie dala jeszcze do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia ja testuje w środę, ale już się pogodziłam z porażką, to musiałby być jakiś cud, mam strasznie nisko szyjkę jak aplikuję lutinus a do tego totalnie żadnych objawów, nic. Nie bolą mnie piersi, nic mnie nie ciągnie, nie czuję jajników, zupełnie inaczej niż przy dwóch poprzednich transferach.. Iwcia trzymam kciuki za maluszka i za wizytę :) Linka miejmy nadzieję, że trafisz w GYN na dobrego endokrynologa daj znać jak będziesz po wizycie czego nowego się dowiedziałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×