Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość mala81
Grania ja tez już się gubię na forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tylko Ty od 2dc pewnie brałaś tabletki? ami nic nie kazał brać;/ tylko,że mam przyjść po miesiączce na kontrole bo chce posprawdzać moje jajniki i endometrium.,.. no zobaczymy do czwartku już nie daleko...ale nie nastawiam się na teraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
ewela2421 ja stymulowałam się w lipcu u dr M. Miałam 4 komórki z których do transferu dotrwała jedna - niestety nie udało się jej z nami zostać. I też pauzuję. W zeszłym tygodniu zaczął mi się już 2 cykl. Na koniec tego cyklu mam zjawić się w klinice po antykoncepcję i pod koniec października wracamy do działania z nowymi siłami. W międzyczasie zalecono mi wykonanie kariotypów i histeroskopię. Na kariotypy czekam, histero mam 10tego września. A i teraz, przed krótkim protokołem, też miałam antyki, na wyciszenie. Zosienka80 - gratuluję narodzenia maluszka. Oby więcej takich cudów u nas na forum :) linkaa28 dobrze, że są śnieżynki. Należy się cieszy z każdego mrozaczka, bo to nadzieja na przyszłość (jeśli teraz ci się uda) i jak coś szanse na najbliższe miesiące (jakby wyniki bety były kiepskie). Mi przy 3 dniowych zarodkach dr M kazał robić betę 12 dpt, ale zrobiłam w 10 dpt. Niestety, wynik był zerowy :( Iza82 bardzo dobre wyniki badań miałaś. Super nawet, u mnie takich wyników nie udało się osiągnąć nawet tuż przed punkcją, stąd marne efekty... Ale teraz na pewno będzie lepiej :) Trzymam kciuki za punkcję :) A, ktoś pisał o guphastonie- ja go w ogóle nie miałam przypisanego... małamii89 - a może akurat uda się zrobić crio już w tym cyklu? Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anies30
Gratuluje małego Igorka!!! cudnie słyszeć takie wieści aż nadzieja się budzi na nowo... i trzymam kciuki za wszystkie bety te małe i duże i te nasze które też za niedługo urosną :) ewela, ja w sumie nie pomyślałam zeby iść na tą histero do szpitala normalnie, bo bym musiała i tak dłużej czekać a teraz może do 1,5 tyg zdąże i potem już cykl ze stymulacją. Nic lece bo serialiki wróciły :) oglądamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linka :* dzięki za kciuczki. A to relanium to mam poprosić o receptę czy dr sam da receptę? Kiedy? Czyżby dziś był "M jak"? ;) małamii no chyba ładnie a początki były takie sobie :) Trzymam kciuki za dobre wieści na wicie czwartkowej ;) Sil_Sb to teraz na pewno się uda z nowymi siłami:) Dzięki za kciuczki! Ja mam teraz taki zawrót głowy, jutro urodzinki, za tydzień rocznica, potem panieńskie siostry. Pewnie szybko zleci :) OBY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to jutro stawiasz torta ;-) masz urodzinki tak jak moja mama :-) a co do relanium to na kartce z listą leków po punkcji pisze zeby wziąść 1 tabl relanium w razie zaleceń lekarza 2 godz przed transferem,ja akurat dr M nawet nie pytałam bo miałam z poprzednich transferów- dr Cz zawsze zapisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil z tymi śniezynkami to racja zawsze to człowiek spokojniejszy ze jest opcja w razie "w"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anies30 ja załatwiałam sobie histero na NFZ w zeszły czwartek i mam termin na 10 tego września. I to w Katowicach. Są szpitale, w których trzeba długo czekać, ale są też placówki, gdzie nie musisz prawie w ogóle czekać... Ja wolę wydać tę kasę na stymulację niż na badanie, które mogę mieć z NFZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Lilaaa tylko ze myśmy byli na wizycie następnego dnia jak odebrałam betę to dr M mi dał leki od 2dc i w 10dniu jechałam na usg...gdyby z tą wizyta tak nie wyszło to też by była przerwa. Dziewczyny a Wy długo jezdzilyscie na wizyty ciążowe do gyn? Jest na to reguła? bo ja mam tu upatrzonego lekarza na miejscu i nie wiem kiedy się umawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linkaa torcik oczywiście już jest w trakcie robienia :) Kiedy dostałaś kartkę z lekami, ja nic nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny gratuluje pozytywnych bet . ja mam totalnego doła - muszę miec miesiąc przerwy przed następna stymulacja -wszyscy znajomi z facebooka chwalą się kolejnymi dziecmi a ja nie mam ani jednego.... zastanawiam się nad in vitro -życie jest niesprawiedliwe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika3030
Witam Was kochane, czy możecie podac mi namiary na jakas dobra poradnie genetyczna? I ile kosztuje taka wizyta i badania? Kariotypy mamy juz zrobione i wyszły ok. Z gory dziekuje i pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza kochana wszystkiego naj:-* spełnienia tego najwazniejszego marzenia:-* kartkę z wytycznymi dostaniesz w dniu punkcji a lutinus i fragmin bierzesz od następnego dnia po punkcji. Zadzwoń sobie do tej apteki w bytomiu czy juz mają nową dostawę lutinusa i jak co poproś dr M o niego na osobnej recepcie jest to duzo taniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika ja nie pomogę z tą poradnią:-( Kaska głowa do góry, jak jest u Was opcja in vitro to walcz o maluszka:-) sama widzisz po forum jest tyle nowych mam ze trudno to ogarnąc co która:-) Tobie tez się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Lilaaa ja dostałam kartkę zaraz choć dr. M chciał przerwę zrobić i powiedział że wszystko zależy jak będzie endometrium wyglądać Ale było ok...lutinus i fagmin to zaraz o od następnego dnia po punkcji a przy mrozakach Tez wcześniej jakieś 4dni...wszystko dr. Rozpisuje. W Bytomiu będzie dostawa 4.09bo ostatnie 2opakowania zamówiłam w tamtym tygodniu...Iza a teraz do Ciebie wszystkiego co najlepsze w dniu urodzin i spełnienia wszystkich marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Czesc dziewczyny:) Iza zycze Ci spełnienia wszystkich marzen i tego chyba najwiekszego jakim jest posiadanie ukochanego dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi zostalo opakowanie lutinusu w ktorym brakuje 3szt i aplikatora. Jezeli ktoras chce to mogę odsprzedac i wyslac poczta za 100 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia zostaw sobie ten lutinus przyda się jak będziesz wracać po rodzeństwo dla Szymusia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Iza82 kochana wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i spełnienie najskrytszych marzen :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki powiedzcie mi te które miały podany zarodek w 2 lub w 3 dobie w którym dpt wyszła Wam juz beta? Boje się zrobic za szybko ;-) tak myśle ze robie w 10 dpt to będzie pon. A moze w nd 9 dpt zrobie sikacza? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka28 nie rób absolutnie sikacza są niewiarygodne-ja bym poszła 10 dnia na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia to ja mogę chętnie odkupić bo i tak to trzeba trochę brać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka sikacza nierob! A ja mialam 2 dniowe i zrobilam 10dpt, wiec ty tez zrob sobie 10 dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ja proszę kawę z mleczkiem. czy ktoś już tu kawę zaproponował Dzisiaj ostatni dzień pięknej pogody trzeba się cieszyć słońcem ja oczywiście odpoczywam w cieniu. Zastanawiam się kiedy iść na betę i chyba pójdę dopiero w poniedziałek bo w weekend idziemy na ślub i wesele i moj mąż już się boi że jak wynik byłby negatywny to ja będę w fatalnej formie psychicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam.. Ewela ja o dziecko staram się 5 lat jestem po histeroskopi laparoskopi i mam pco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra to nie robie sikacza po co mam schizowac i znowu pod światło doszukiwac się 2 krechy:-P To robie bete 10 dpt:-) Catarina Ty masz 5 dniowy zarodeczek więc wcześniej na pewno wyjdzie niz w poniedziałek:-) ale jak uwazasz :-)ja bym chyba wolała wiedziec przed weselem czy mogę potańczyc, napic się szampana czy uwazac na siebie i nie "szalec" wiadomo jak to na weselu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się nie umiem doczekać poniedziałkowej wizyty i pójdę na l4 już mi się tak nie chce pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ale wiesz linka jaki człowiek ma nastrój po nieudanej próbie... wole sobie zaoszczędzić podpuchniętych oczu i kiepskiego humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×