Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość mandy11
Lalika ja też miałam 2 inseminacje w Opolu i przeniosłam się do gyn na 2+1... Jestem już na antkach, bardzo się boję, że się nie uda... :-( Życzę Wam powodzenia, oby przyszły w końcu dobre wiadomości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalika ja jajniki czuję od wczoraj czyli od 8 ds. Jutro mam wizytę to mam nadzieje że będę znała jakies konkrety związane z punkcją, moim endometrium itd. Wizyty jak zawsze ekspresowe, mam milion pytań a jak wchodzę to tabula rasa....pęcherzyki widzialam- jest ich trochę, mam nadzieje że jutro dowiem się więcej. Nikta dziękuje za info fot Menopur :) uff podalam sobie wszystko tak jak piszesz takze odetchnęłam z ulgą. Niby piguła a nie wie co i jak hihihi. 3 majcie sie moje Wojowniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy rzeczywiście długi protokół jest skuteczniejszy niż krótki? W ktorym dc się zaczyna? Do dr M jade w 19dc (biorę antyki) i właśnie nie wiem kiedy można by go zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem załamana dzwoniłam do laboratorium mój trzeci zarodek się nie rozwinął. A to oznacza że te dwa co mam napewno też :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mandy11. Ja przy inseminacji od razu czułam ze się nie uda ale M nalegał ze trzeba próbować..jeszcze nie podeszliśmy do inse.a ja wiedziała ze się nie uda. Nawet sie tym ze dostawałam okres sie nie przejmowałam. A teraz czuje ze wyjdzie..wierze w to..no chyba pierwszy raz sie załamie porządnie jak nie wyjdzie. Tak w ogóle to moim marzeniem jest miec bliźniaki:) wiec naprawdę pokładam w tym in vitro ogromne nadzieje. Tez zaczynałam od antyków..pod koniec opakowania doktor Cz.rozpisała mi stymulację i idę krótkim protokołem. W sumie z doktorem M.rozmawialam o krótkim z antagonista ale dr.Cz.przepisała bez wiec gubię sie w tym troszkę. Stwierdziła ze doktor nic w mojej karcie nie zaznaczył ze nawet ivf nie jest wpisane wiec ona nie wie. Cóż. Trzymam kciuki za Ciebie i pamietaj ze musisz wierzyć..to naprawde sie udaje..urodziło sie mnóstwo dzieci z in vitro i nie bój sie..przez wszystko przejdziemy. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów sie nie podpisalam--lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joafer..nie myśl tak. Nie zawsze tak jest..przeciez jak uzyskuje sie Np.6zsrodkow to bardzo często jest tak ze Np.2dotrwaja do mrożenia a 2 sie nie rozwiną..a Ty możesz miec właśnie te mocne które sie pięknie dzielą i właśnie gnieżdżą. Zycie nie raz zaskakuje nas pozytywnie. 3-maj sie i nie lam sie ,bo to Ci nie pomoże. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalika bardzo dobrze ze wierzysz ze sie uda. Ja przy inseminacjach tez wiedzialam ze sie nie udalo za nim dostalam okres ale invitro zaskoczylo u nas za 1 razem wiec mam nadzieje ze u was tez tak bedzie. Joafer nie mysl tak one w lab maja inne warunki u mamusi najlepiej. Więc gadaj do tych dwoch okruszków w brzuchu. U mnie do mrozenia z 4 dotrwal tylko jeden a w brzuchu z 2 tez zostal 1 wiec nie ma powiedziane ze te w brzuchu tez sie przestawaja rozwijac jak te na tym szkielku. Wiara kochane czyni cuda. Trzymam mocno za Was wszystkie buziaczki i milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy długim protokole zastrzyki zaczyna sie w 21 dniu cyklu, czyli w dniu zazycia ostatniej tabletki anty. Krotkie protokoly sa z antagonista, czyli cetrotide, ktory przepisywany jest zazwyczaj na pierwszym podgladaniu i ma zapobiec peknieciu pecherzykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny - ratunku :( Ale mam przeboje - czy któraś z Was po stymulacjach i lekach towarzyszących (np. lutinus) miała zaparcia? Ja tak mam już kilka miesięcy - pomimo, iż teraz nie jestem w trakcie żadnych procedur to ciągle mam z tym kłopot - aż do pojawienia się krwi :( Strasznie się boję, już sobie nawkręcałam wszystkie rodzaje nowotworów kurtwa mać :( Czy mogłam po tym wszystkim dostać hemoroidów? Help :( Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy crio trzeba umowic sie na wizyte i od 2 lub 3 dnia przyjmuje sie estrofem, czasami mozna podchodzic miesiac po miesiacu a czasami trzeba odczekac jeden cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy crio trzeba umowic sie na wizyte i od 2 lub 3 dnia przyjmuje sie estrofem, czasami mozna podchodzic miesiac po miesiacu a czasami trzeba odczekac jeden cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami i dziewczyny czy u nas w gyn można adoptować zarodki ile to kosztuje i jak to wygląda długo się czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
Joafer spokojnie, tym sposobem udawałoby się tylko tym z zarodkami A i to najlepiej sześcioma! nie denerwuj się! Catarina już po? Daj znac proszę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza... jak się czujesz? Jak księżniczka w brzuszku? Pisałaś kiedyś o jakiejś diecie przy in vitro czy możesz jeszcze raz wkleić linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allesa to ci współczuje kochana. Przy długich zaparciach mozesz dostać hemoroidów tym bardziej jeżeli na sile próbujesz się załatwić. Mi na takie problemy pomaga błonnik. Ja pije colon ale różowy najlepiej na mnie działa. Moze sprobuj czegos takiego on kosztuje jakos 30-40zl ale ci nie zaszkodzi w zadnym wypadku napewno. A xenny i inne tego typu na mnie np nie dzialaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jutro idę do immunologia dziś dr mnie przekonał..udało mi się w jeden dzień dostać do tego lekarza co przyjmuje w gyn tylko w innym mieście. Co o nim sądzicie? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzi a gdzie jeszcze przyjmuje ten immunolog? Też chciałabym skorzystać, a terminy w gyn masacryczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer nie myśl tak. Zobaczysz uda się! Musisz w to wierzyć! U Ciebie mają o niebo lepiej niż w laboratorium, także nie spisuj ich na straty. Tulę Cie mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurka86
Ania 809, u nas jest wszystko dobrze, wcześniej diagnoza to niepłodność idiopatyczna, a po histeroskopii okazało sie ze mam szpilkowato zwężone ujścia jajowodów i to kozę utrudniać. Właśnie sie dowiedziałam ze kolejny miesiąc muszę brać anty :( załamka. Czasami mam ochotę tym wszystkim piernolnąć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami i Madzia ściskam Was mocno! Czuję się podobnie. Mój M. też się denerwuje, powiedział że najtrudniej mu poradzić sobie z bezradnością, że nic co powie, do mnie nie dociera i nie może mi pomóc. Chyba jedynym lekarstwem jest czas. Musimy przejść ten okres żałoby, przeplakac, wyrzucić z siebie te emocje. Jestem z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy, przy pierwszym podejściu brałam tylko witaminy dla starających się i kobiet w ciąży Olimp( zawierają kwas foliowy), przy drugim podejściu Vitrum d3 1000 j.m. i magnez, koenzymQ 10, później dołączyłam Omege 3, ale po jakimś czasie zmieniłam ją na Lino complex NNKT, a folik, który brałam cały czas niedawno zastąpiłam witaminami femibion natal1( bo w nich kwas foliowy jest w postaci folianow, które organizm lepiej przyswaja) . Ktoś na forum pisał niedawno o dhea, ale o to zapytalabym już lekarza czy brać. Mam nadzieję, że pomoglam. Może na to, że udało mi się mieć lepszą jakość komórek wpłynęły suplementy? Mam nadzieję, bo zamierzam dalej je brać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipi baaaaaardzo dziękuję za odpowiedź- też mam nienajlepsze amh i biorę prawie to samo, co Ty- femibion natal, koenzym q10, witaminę d3, popijam też olej lniany... Ostatnio dołączyłam te dhea, dr M powiedział, że mogę brać, ale tylko jedną tabletkę, nie więcej... Bardzo wierzę, że to poprawi jakość moich komórek, ale jak na razie ciąży jak nie była, tak nie ma... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wracam do domu, Działamy 5 marca histeroskopia + straching endometrum do tego intralipid później zaczynamy stymulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Catarina super ze masz konkrwtny plan i dzialacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Catarina to super;)) a jak ogolnie wrazenia?;) Xx Joafer spokojnie nie nakrecaj sie na adopcje....w brzuszku u Ciebie maja najlepiej;)a pozatym to Twoje drugie podejscie:)bedzie dobrze;))kiedy betujesz? W piatek?? Melka jak tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina no zdadz cos więcej, np czy zlecił Ci badania immunologiczne czy miałaś już, a może ten intralipid jest tak dodatkowo bez badań? A jaka tam jest cena intralipidu ? A streching tam? Jaka cena? Zgodzil sie na 2 mce przerwy czy chcial odłożyć stymulacje? Ja jestem tak 2-3 tyg za Tobą, więc pewnie będę miala podobnie, a antyki będziesz brała? Protokół długi czy krótki i jak ogólne wrażenia? Podobnie jak w Gyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×