Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klione

ŚLUB SIERPIEŃ 2012

Polecane posty

Slubniczka 2012 Dzieki za slowa otuchy:) Trzeba byc dobrej mysli i zakodowac,ze mamy sie dobrze bawic,pomimo ze najblizsza rodzina zawiodla... Zatem dziewczyny glowa do gory:) Jestem przekonana,ze Ci co nie beda to najwiecej beda robic halasu o zdjecia i film hehehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ostatnio załapałam takiego dołka, że chciałam to wszystko rzucić w cholerę, mój narzeczony tylko mnie dołuje... nawet nie zaglądałam na forum, ale widzę, że prężnie działacie ;) teraz jest już lepiej, powolutku dochodzę do siebie, uznałam, ze już nie mam wyjścia... hehe... Moi goście też mieli potwierdzić do 15 lipca, ale ponad połowa tego nie zrobiła, fakt, że część potwierdzała od razu przy zapraszaniu, więc to akurat było fajne... Jestem po przymiarce sukni ślubnej, odbieram ją tydzień przed weselem :) Martwię się trochę stanem swojej cery, ale wybieram się do kosmetyczki, więc liczę na cud... No i koniecznie muszę się jeszcze wybrać na solarium, żeby bladą twarzą nie straszyć :) A jakie plany u Was? Wszystko już dopięte na ostatni guzik? Ja mam jeszcze sporo pracy, ale może jakoś podniosę się jak feniks z popiołów i dam radę wszystko udźwignąć :) Pozdrawiam Was bardzo cieplutko i serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handlarka Dobrze ze jestes:) oj ja tez mialam wielka ochote to wszystko zostawic i wybyc na bezludna wyspe!!! na pomoc narzeczonego nie moge narzekac bo naprawde duzo sie stara i pomaga:) mnie bardziej wykanczaja pomysly gosci tak na ostatnia chwile,az boje sie co to bedzie tuz przed lub w sam dzien slubu. No z racji ze w koncu zrobila sie super pogoda to oczywiscie korzystam z promieni sloneczka i wczoraj troszku spieklam twarz ale na cale szczescie bardzo szybko mi brązowieje,wiec nie jest zle;) Dobrze ze teraz na weekend wyjezdzamy bo chyba calkiem bym zwariowala.W pon mamy spotkanie z babeczka od sali,musimy juz podac konkretna ilosc gosci,bedziemy omawiac wystroj sali,tzn ja podam swoj pomysl,w czwartek czeka nas spowiedz i spotkanie z ks wieczorkiem a po spotkaniu bedzie u nas purtenabend,dla moich gosci z moich stron bedzie to cos nowego:) Ogolnie to mamy juz wszystko z tych najwazniejszych spraw. Wlasnie szykuje sie i za chwile wybywam na przymiarke sukni-juz nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że nie tylko dla Twoich gości będzie to coś nowego, bo i dla mnie jest... :) ja niestety nie mam czasu na naturalne opalanie, cały dzień w pracy a po pracy to już mnie słońce nie bierze... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzięki za słowa otuchy... tak z tymi goścmi to jest właśnie... dziś dostałąm smsa od ojca chrzestnego ze nie przyjedzie. nawet sie nie pofatrygował żeby zadzwonić tylko sms tresci - nie przyjedziemy 25... Mój M. mowi ze mma sobie domówic gości zeby mi smutno nie bylo ale nie bede juz nic zmieniać, ci co mieli dostac zaproszenia dostali. my sale mamy osobno i kucharke osobno , nie placimy od tzw talezyka. mam nadzieje ze mimo wszytsko dojdziemy do ladu z ta liczba gosci i ze bedzie to jeden z najpiekniejszych dni w naszym życiu... (już za miesiąc będę Panią M) :) u nas piekna pogoda, myśle może by basen kupić do ogrodu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsik_G
A nam zostało jeszcze 17 dni i 3 godziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
loona22 u nas też pięknie i też myślałam o baseniku dla niuni ale one powyżej 3lat.Chociaż ja sama bym sobie nogi pochlapała chociaz hehe Ja muszę jeszcze jeden adres skombinować żeby wysłać zaproszenie mojego ojca bratowej.Mimo że od x lat nie utrzymują kontaktów.Dla mnie to bezsens ale cóż jak tak chcą to niech tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Apsik-G widze ze nawet godziny juz odliczasz;) Bylam wczoraj na kolejnej i ostatniej przymiarce,wszystko wyglada super i juz nie moge sie doczekac,jak to bedzie w calosci z makijazem i fryzura:)oczywiscie zdjec nie mam bo z samego rana sasiad podniosl mi cisnienie ze masakra,ze az z tego wszystkiego zapomnialam wziac i aparat i najwazniejsze-buty slubne!!,kurcze tak fajnie sobie stanal autem,ze zablokowal mi wyjazd autem z garazu,nie wspomne,ze biegalam po klatkach i szukalam wlasciciela samochodu,kuzwa pelno miejsca na parkingu a ten akurat stanal tak fachowo. Dzis wieczorkiem mamy spotkanie z organista,mamy nadzieje,ze dogadamy sie i nie bedzie jakis dziwnych niejasnosci. Kolejny piekny sloneczny i upalny dzionek sie zapowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
Hej,podliczyłam listę gości i od mojej strony wyszło mi około 30osób.Nie jestem w stanie jeszcze określić czy goście zaproszeni w tym tyg przyjda ale jak tak to bedzie wszystkich tyle.Od Młodego chyba z 11 osób-rodzinka w całości wypięła d...A doprosić nie ma kogo bo wszyscy obrażeni że jak to na doczepke skoro oni powinni być w pierwszej kolejności.hehe cóż tak bywa z rodziną jak widać.Z teścia strony jak narazie wszyscy odmawiają tylko chrzestna powiedziała od początku ze będzie i jeden kuzyn powiedział że przyjdzie.Zobaczymy co dalej.Z wieloma osobami nie można się skontaktować bo nie odbierają telefonów.Porażka jakas. Nie wiem czy pisałam,wybrałam bukiet po konsultacji z koleżanką i świadkową.Świadkowa a zamówić w ten weekend.poza tym zamówiłam bolerko do sukni,jak znajdę to podam link.Szukam sukienki na wyjście po Młodego,jakaś głupia tradycja regionalna hehe ale moze coś znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamien spadl mi z serca:) z organista jestesmy dogadani i wszystko jest w jak najlepszym porzadku:) Za to trafilismy z narzeczonym na mniej sympatyczna zakonnice,bo przy okazji,chcielismy przypomniec o naszym slubie,bo tak wczesniej bylam ugadana z zakonnica i w zakrystii okazalo sie,ze tamta zakonnica jest na urlopie i zastepowala ja inna i jak uslyszala,ze slubujemy w piatek to byla mega zbulwersowana i takim strasznie nie milym i wrednym tonem powiedziala,ze to jest smieszne ze sluby sa w piatek,bo ona w ten dzien pokutuje a nie bawi sie....ja rozumiem,ze Pan Jezus umieral w piatek i uwazam ze mogla to powiedziec na spokojnie a nie takim tonem jak bysmy jej dziadka harmonia przetrącili.No ale coz....z tamta zakonnica mam sie skontaktowac w srode...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
Dziewczynki mam jeszcze jedno pytanko.Czy świadkiem na ślubie może być osoba bez bierzmowania?Bo szukam i szukami ciągle jakieś sprzeczne odpowiedzi mi sie pojawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka swiadek musi miec bierzmowanie,jesli to ślub kościelny. Dziewczyny jeszcze tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, przygotowania pełną parą:) nie mam jeszcze wystrodu do sali niestety, a sala jest nowa i nie mozna nic do scian przybijać, nie mma żadnych pomysłow na to. chciałam dekorację w bieli i herbacianym pomarańczu|(tak mi sie wydaje ze tak sie nazywa ten kolor) macie jakieś pomysły na takie dekoracje niezbyt uszkadzające sciany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsik_G
Iwonka, bardzo ładne bolerko :) loona, ad dekoracji - jeśli nie można nic zawieszać na ścianach, to ja bym rozważyła: - bukiety w tej tonacji na stolikach gości (o, takie: http://www.kraina-slubow.pl/images/galeria/1311685415morelowe.jpg) - płatki kwiatów na schodach prowadzących do sali: http://www.kraina-slubow.pl/images/galeria/1311685356wesele%20kraina%20slubow.jpg - ozdobienie sufitu przezroczystym tiulem (http://www.atelierslubne.pl/wp-content/kraina-slubow-wesele-slub.jpg) - albo ażurowymi papierowymi kulami (http://www.atelierslubne.pl/azurowe-kule-pomysl-na-dekoracje.html) - krzesła w pokrowcach, z kokardami pod kolor Twoich dekoracji (http://www.kraina-slubow.pl/images/galeria/130399804237.jpg) Macie na sali kominek, komody, etażerki? To wtedy można i tam postawić kwiaty w "Twojej" tonacji, albo wykorzystac je w inny sposób, np. tak: http://www.atelierslubne.pl/komody-witryny-i-kredensy.html Ja mam jutro przymiarkę o 11 ;) A i wybrałam ostateczną fryzure do ślubu - niski luźny koczek, takie jak tu: http://www.prettywedding.pl/fryzury-do-slubu-romantyczny-niski-kok/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Apsik :) bardzo mi pomogłaś :) a ja dziś ostatnią przymiarkę mam , z odbiorem juz:) a w sobote musimy znalezc garnitur dla mlodego... jak ten czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiak30
Cześć dziewczyny, jak tam przygotowania? mampytanie odnosnie prezentow dawanych rodzicom/rodzicom chrzestnym....czy nadal niezawodne sa kwiaty, a moze kosze ze slodkosciami i procentami, by zadowolic zarowno panie i panow? co z wieczorem panienskim? skromny- w gronie bliskich kolezanek w domku, czy moze gdzies w pubie? prosze rowniez o porady jak przygotowac ladnie buzke...jeszcze przed inwazja kosmetyczki..znacie jakies cudenka? pozdrawiam wszystkie Panny Mlode.....a propo's ktora w Was ma rowniez 18.08?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
Niusiak30 ja mam 18.08 demorela,czytałam że jeśli sam kościelny to musi mieć bierzmowanie,a jeśli konkordatowy to nie bo ten slub ma skutki cywilno-prawne i może być nawet osoba niewierząca świadkiem.I już nie wiem.Dzwoniłam do księdza ale nie odbiera,spróbuję później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwedqwdwq
"Iwonka1989 Dziewczynki mam jeszcze jedno pytanko.Czy świadkiem na ślubie może być osoba bez bierzmowania?Bo szukam i szukami ciągle jakieś sprzeczne odpowiedzi mi sie pojawiają." moze byc, tylko musisz o tym przypomniec księdzu. a skad wiem? bo moja swiadkowa nie ma bierzmowania;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
dwedqwdwq,teściowa była u księdza i pytała o świadkowanie bez bierzmowania.niestety nie można a ja tego nie rozumiem,zadzwonię jutro do niego.Młody nie ma nikogo innego na świadka.Zobaczymy może się uda. Dziewczyny szukam podziekowań dla rodziców,myślałam o albumie na zdjęcia bo zdjęć to ja nie mam wcale.I co w takim wypadku puste mam dać?Wiem że dużo osób uzupełnia album od początków wspólnego zycia rodziców,później swojego,zdjęcia z dzieciństwa,od początku związku z "mężem" aż do dnia ślubu.Ja niestety nie mam czym takiego albumu uzupełnić bo zdjęć z dzieciństwa nie mam,wspólnych tez niewiele. Co myślicie?Dać pusty do tego kwiaty albo kosz ze słodyczami kawą i czymś tam?A album uzupełnić już po ślubie zdjęciami z tego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusiak30
Z tego co się orientuję, jeszcze z nauk przedmałżeńskich, to świadkiem może być osoba nawet niewierząca,w związku niezalegalizowanym itp.ale już chrzestnym musi być katolik, praktykujący,nie może to być też osoba rozwiedziona... kosz z czekoladkami i kawa dla mam chrzestnych, dla ojców chrzestnych dobra wódka, dla rodziców to samo, albo zamaist słodkości dla mam bukiety kwiatów....ten album co proponuje Iwonka-historia znajomości,plus zdjęcia z dzieciństwa- tez dobry pomysl,ale czasochlonny, zdjecia ze slubu plus plener to obowiazkowo jako pamiatka, niestety trzeba troche poczekac,az fotograf ogarnie to wszystko po weselu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtrącę się Wam :) świadek nie musi mieć bierzmowania :) Mój "stary" nie miał bierzmowania i bez problemu świadkował. Bierzmowanie jest niezbędne do ślubu, bycia rodzicem chrzestnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
Ja zadzwonię do księdza jednak,w sobote nie dzwonilam.Demorelka widziałaś dlugoterminową pogodę?3 ma być baaardzo gorąco.Więc mam nadzieję że pogoda Ci dopisze. Szukam numeru i idę dzwonić do księdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsik_G
Cześć dziewczyny. u nas kolejne kroki naprzód - buty kupione, sukienka zmierzona (ostatnie dopasowanie w przyszły poniedziałek). Bałam się ze się nie zmieszczę a tu jeszcze zwęzić trzeba :) Wino kupione, playlista dla DJa gotowa. Usadzamy właśnie gości i powiem Wam, że to trudna sprawa (13 stołów 10-osobowych, w dwóch częściach dworku, rozdzielonych salą taneczną). Planujemy logistykę tego dnia :) i obserwujemy pogodę. Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, ja już w tym tygodniu wychodzę za mąż i nie wracam :) Jest już wszystko gotowe, zostały takie rzeczy jak moja kosmetyczka, przystrojenie naszego samochodu (jedziemy swoim), odbiór ciast itp. Nawet się nie stresuję, mam nadzieję, że mnie nie sieknie w sobotę rano. Powodzenia dziewczyny i wszystkiego najlepszego Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
Witam:) Świadkowa zamówiła bukiety-dla mnie ten co chciałam,dla siebie jakiś mniejszy i z róż do tego 2 butonierki.Umówiła się na odebranie bukietów.Na dniach zamawiam księgę gości-wiem że trochę późno ale mam nadzieję ze dotrze na czas.Poza tym w dalszym ciągu szukam prezentów na podziękowanie dla rodziców. Podajcie jakieś pomysły plisss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjfgjgkgk
Moja siostra z narzeczonym zastanawiają się nad weekendem w SPA lub romantyczną kolacją dla rodziców ;) Stwierdzili, że kwiaty zwiędną i długo pożytku nie będzie z nich, a jakiejś pierdołki nie będą kupować bo ich to nie ucieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) My juz w domku,weekend super,mega odpoczynek:) Wczoraj bylismy na spotkaniu z babeczka od sali,sala jest super po remoncie,bardzo ladnie sa oswietlone sciany,jutro bedziemy wieczorkiem zwozic wodke,napoje i stroic sale:) Moim rodzicom bardzo podoba sie sala:) Teraz juz czuje mega emocje,ale jeszcze nie stresuje sie,taka fajna euforia i adrenalina jest;)ciekawe jak bedzie dzien przed i w samym dniu. No pogoda zapowiada nam sie sloneczna i ciepla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
Po namyśle stwierdzilam że świadkiem będzie ta osoba która ma byc,mimo że nie ma bierzmowania.Mam nadzieję ze przejdzie bez żadnych dodatkowych dokumentów.A jak będą jakieś problemy to ładnie pogadam z księdzem. Koleżanka miesiąc temu miała ślub a świadkiem jej męża był jego brat który żyje w związku pozamałżeńskim i do tego ma córkę z tego związku.A nie powinien być świadkiem prawda? Nie mogę sie zebrać do zamówienia księgi gości i prezentów dla rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×