Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lemingi pierdolone z was

Dzień po wyborach a Tusk już przyznał się, że was okłamał!!!

Polecane posty

Gość gdyby to było
w czasie kiedy na anginę się umierało 🖐️ to by się nie zestarzały. Zresztą ogólnie temat jest bzdurny bo nie byłoby fizycznej możliwości zrobienia czegoś takiego. Ot cena za długowieczność i łamanie praw natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pan jest takim specjalista od polityki to może nam Pan powie? " nigdy o tym nie słyszałem. ale raczej niemożliwe. w polsce obywatele nie są nauczeni pieniądza kruszcowego i nie ma niebezpieczeństwa że będą go używać. ale sprawa wbrew twoim kpinom jest poważna i naprawdę zdarzyła się w usa na początku XX wieku. wydany został wtedy słynny "executive order 6102" nakazujący sprzedaż całego posiadanego złota państwu po kursie 21 usd za uncję. karą za nie zastosowanie się do dekretu było 10 tys usd (odpowiednik dzisiejszych 167 tys usd) oraz do 10 lat więzienia. http://en.wikipedia.org/wiki/Executive_Order_6102 niektórzy (np ja) uważają ten dekret za koniec kapitalizmu w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w czasie kiedy na anginę się umierało to by się nie zestarzały. " ja pisałem o zestarzeniu się społeczeństwa a nie ludzi. a to nie jest "cena za długowieczność" tylko za socjalistyczną utopię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ludzie żyli krótko
choćby w ZSRR to nie mieli problemów z emeryturą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"choćby w ZSRR to nie mieli problemów z emeryturą" bardzo śmieszne. czyli proponujesz żeby ludzie pracowali do śmierci jednocześnie opłacając państwu składki emerytalne? sprytny z ciebie socjaluch, trzeba przyznać. :D jeżeli ludzie 'zyją krótko" to tym bardziej nie potrzebują żadnego systemu emerytalnego. tak czy inaczej państwowy system emerytalny to po prostu przekręt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z czego strudniomy
3000 kolesi na dyrektorskich posadach w 128 oddziałach ZUSu? Myślcie towarzyszu offermo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arqen, zasada jest prosta. jezeli coś jest dla ciebie obowiązkowe to nie jest dla ciebie dobre. jakby było dobre to by cię nie trzeba było do tego zmuszać. to trzeba być idiotą żeby wierzyć socjalistom że pod groźbą więzienia odbierają nam nasze pieniądze i trwonią je "dla naszego dobra".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na szczęscie nie ma obowiązku
higieny ani straty prawictwa ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam lepszy pomysł
ludzie powinni pracować za darmo. Znacz, wszystkie ich pensje powinny być wpłacane do budżetu ale w zamian mogliby kupować co zechcą a sklepy wystawiałyby faktury na budżet. To byłoby cudowne i na pewno spodobało by się naszym kolegom z forum: looserkoi i ble ble :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież ty marzysz o czymś
takim argenie. jeszcze tylko żeby był deputat dziewic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież ty marzysz o czymś
normalnie żyłbyś sobie jak w Dubaju. 4 dziewice by w okół ciebie robiły a kasą nie musiałbyś się przejmować. Tam rodowici mieszkańcy dostają wszystko gratis od państwa za ropę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jesteście żałośni
do politykowania to pierwsi szambiarze z kafe , ciekawe kto faktycznie się chociaż ruszył na wybory z was? kurwa nie narzekać jak sie nie ruszyliście nawet zagłosować :P tacy mądrzy?! to trzebabyło zbierać podpisy,żeby wystartować w wyborach kafeteryjni szambiarze, bezrobotne towarzystwo albo siedzący na garnuszku starych do nauki się weźcie bo nie będzie amnestii giertychowskiej , narzekacie na PO to trzebabyło zagłosowac a nie siedzieć w domu , może wygrałby kto inny bałwany Jarek nie koniecznie bo wszystkich obraża po kolei , na jakąś prawicową partię i byłoby ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktoś nie zwolennik PiSu
to uważacie ich za zwolenników platformy , szkoda mi was fanatycy Kaczyńskiego :P dobrze ,że Roman G nie wystartował heh, są mniejsze partie z dobrym programem ale nie mają kasy na kampanie i na takich oddałam głos;) Ja od tych dwóch już wolę Palikota a chociażby ,że facet ma jaja , i mówi wprost. wielbicielka Janusza K.M(straszny ból ,że ponad 1% uzyskał tylko a to jest to czego byście chcieli zapewne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaam
s oferma to nie na pis głosował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma mam pytanie
a co sądzisz o placy minimalnej? powinna być? rosnąć wraz ze wzrostem inflacji i pkb czy w ogóle zostać zniesiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaam
hmmm .. może mama mu nie pozwoliła , nigdy nie wiadomo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no masakra jak was czytam
A Piłsudzki to w ogóle kontrowersyjna postać HALO MATOŁKU jak już to Piłsudski , pewnie mierny z historii- istna katastrofa i radzę douczyć się historii a potem zabierać głos , kontrowersyjna postać to jak już Stanisław August Poniatowski ;) kafeteryjne bagno, odezwali się spece od historii i polityki :D bezrobotni bez pracy a nawet bez matury , tacy to zawsze mają najwięcej do gadania piszecie od samiutkiego rana jakieś bzdury i się mądrzycie, co wy robicie w tym czasie, nie wstyd wam ? gdzie szkoła gdzie praca? jak takie są matki polki siedzące w domach to ci mężowie są pokarani przez los ,że muszą takie pasożyty utrzymywać (potem płacz ,że facio znalazł jakąś niunie z pracy mądrzejszą i bardziej zadbaną - nie dziwne, bo ile z takimi tępymi zrzędami jak wy można wytrzymać? każdy ma swoje granice) lubię Wojciecha Cejrowskiego, więc co ? a nie startował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi Palikot przypadł do gustu
Bielyje Rozy to dzięki bogu nie poszedł ;) mógł na inną partię zagłosować np PJN :D albo PPP(może by do nich dołączył to by mieli jakieś większy elektorat) może i by się co zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi Palikot przypadł do gustu
Na wyborach był Argen i ja :D a co z resztą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi Palikot przypadł do gustu
Bielije Rozy też to 3 osoby , frkwencja jak złoto :P ktoś pozabierał głosy z urn ? bo zaraz się okaże ,że poszło 90%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi Palikot przypadł do gustu
pewnie Ci co głosowali na Nową Prawicę tzn ich głosy ktoś unieważnił ;) ponoć PSL ma za sobą wpadki 2005, 2010 jeśli chodzi o "unieważnianie głosów " w kilku obwodach w mazowieckim , tam mają najwięcej sympatyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaam
ja też :)) to cztery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głosy pewnie były niewżne
bo ludzie takie wrzucali w ramach protestu albo błędnie skreślali. Znajoma np. zrobiła ptaszka a to oznacza głos nieważny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie możecie pogodzić się z tym, że ludzie ponownie wybrali PO, że wolą przewidywalność zamiast machania szabelką na wszystkich sąsiadów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaam
słyszałem , że w jakimś państwie , jak nie mieli na kogo głosować to dopisywali na kartach : krokodyl z zoo i na niego glosowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi Palikot przypadł do gustu
a tam może się koalicja jeszcze rozleci ;) może palikot będzie guru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×