Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lemingi pierdolone z was

Dzień po wyborach a Tusk już przyznał się, że was okłamał!!!

Polecane posty

jest dobrze a będzie jeszcze dobrzej, rząd realizuje obietnice wyborcze, te ze spotu "więcej-mniej". oczywiście że więcej, więcej podatków: "Resort planuje podwyżkę ceny oleju napędowego o 19 gr brutto za litr oraz objęcie e-mytem ponad 300 km dróg." http://logistyka.pb.pl/2503839,57813,grabarczyk-podnosi-cene-on-br a wczoraj płaciłem za ON 5,12, wiwat PLATFORMA OBYWATELSKA, NIECH ŻYJE, wiwat DONALD TUSK, NIECH NAM KRÓLUJE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w wawie to nie ma
w końcu to jest podobno "służba publiczna" a nie wczasy exclusive dla właściciela folwarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będzie nam populistyczny kaczor obniżał podatków i deficytu, naród nie dał mu się nabrać na tanie sztuczki. nasz naród daje się nabierać jedynie na drogie (słomiane inwestycje jakby powiedział "miś" ochódzki) sztuczki donalda tuska. i z radością godną prawdziwych proletariuszy za nie zapłaci. na razie po 19 groszy za litr więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auto gaz też podrożał
ale był dzisiaj news że za 10 lat może w polsce zaczną wydobywać ropę. To pewnie tak na pocieszenie dla lemingów :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale był dzisiaj news że za 10 lat może w polsce zaczną wydobywać ropę." chyba kurwa z wrzodów na żołądkach polaków. ale nie żal mi skurwieli. chcieli PO to niech kurwa mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donio nie ma nic wspólnego
z cenami cukru. przecież on nie ma pola :classic_cool:. No chyba, że nałoży podatek "od szkodliwych efektów zdrowotnych" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donio jużrobi
machloje z powołaniem rządu. Ma zamiar czekać.......... czekać........ czekać...... i sondować czyją dupę gdzie posadzić. Albo jakiś inny PRowski powód. Bo ten argument z prezydencją to jest cienki jak jego rządy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedyś sobie żartowałem jak podwyższali akcyzę na papierosy, żeby może wprowadzili akcyzę na kiełbasę bo też jest niezdrowa. no i kurwa mam. to się po prostu nie mieści w głowie co te skurwysyny robią. a ta banda idiotów (zwanych dla niepoznaki wyborcami) im na to pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"donio nie ma nic wspólnego z cenami cukru" kpisz sobie? z cenami paliwa też nic wspólnego nie ma? z cenami prądu? i wody? przecież to wszystko przekłada się na coraz droższe żarcie. żeby zdrowo jeść w dużym mieście to naprawdę trzeba wydać sporo kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma "a ta banda idiotów (zwanych dla niepoznaki wyborcami) im na to pozwala." No tak, ty idiotą nie jesteś, bo nie poszedłeś na wybory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a euroidioci zabrpomili
żarówek. od 2012 chyba już nawet 60W bo sa nieekologiczne. To dopiero bzdura. Ciekawe kto wziął w łapę i ile. Przecież te energoszczędne są droższe, plastikowe, z rtęcią i w ogóle syfiaste. Więc ich utylizacja to ekologiczny koszmar. Taka zwykła żarówka to tylko kawałek drutu, szkła i metalu. No i teraz sprzedaje się żarówki 100W nie jako żarówki ale jako "urządzenia grzewcze". :D Eurosocjalizm to gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówiąc już o tym, że jakieś zjeby wymyśliły, żeby warzywa i owoce sprowadzać zza granicy, a z polskimi to chuj wie co robią :o🖐️ za to ceny skupu rodzimych producentów są po prostu śmieszne. w ogóle może zróbmy jakiś unijny program "cała polska się odchudza" :O pierwszej damie to by się nawet bardzo przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwolę sobie na inny żart: gdyby się "walka z otyłością" okazała nieskuteczna to może niech wprowadzą specjalny "urząd do spraw kondycji" do którego trzeba będzie się ze 3 razy w tygodniu zgłosić i urzędnik przegoni obywatela godzinkę po bieżni dla poprawienia kondycji. sądzę jednak że ten pomysł jest na tyle absurdalny że nie zostanie jednak wprowadzony. bo tak naprawdę to nie chodzi o żadne zdrowie tylko o pretekst do nałożenia nowych podatków a skoro kogoś stać na chipsy to dlaczego nie miałby zpłacić nieco wyższych podateczków? w końcu ma z czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No tak, ty idiotą nie jesteś, bo nie poszedłeś na wybory." ja nie jestem idiotą bo nie głosuję na tych którzy traktują mnie jak swojego niewolnika. a na wybory nie poszedłem w uznaniu swojej bezsilności w konfrontacji z idiotami. chodziłem przez 15 lat, wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedież urzędy w ue mogą
już odbierać dzieci rodzinom bo te są za grube :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przecież te energoszczędne są droższe, plastikowe, z rtęcią i w ogóle syfiaste." dokładnie, ten syf emituje opary rtęci! http://www.wiadomosci24.pl/artykul/toksyczna_ekologiczna_zarowka_54942.html "gdyby się "walka z otyłością" okazała nieskuteczna to może niech wprowadzą specjalny "urząd do spraw kondycji" do którego trzeba będzie się ze 3 razy w tygodniu zgłosić i urzędnik przegoni obywatela godzinkę po bieżni dla poprawienia kondycji." może jeszcze kobietom każą się rozbierać, żeby sprawdzić, czy nie przytyły 😭 i będą mierzyć miarą krawiecką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pierwszej damie to by się nawet bardzo przydał." przypuszczam że pierwszej damy by ten program nie objął. pamiętam jak leszek miller chwalił zalety "publicznej oświaty" (bądź co bądź sld czyli ten od "powszechnej równości") po czym jacyś dziennikarze wyszperali że jego wnuczka uczęszcza do jakiejś prywatnej, katolickiej szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej beki
znajoma ma faceta, duńczyka, i ten facet dostał skierowanie od gminy na odchudzanie. Za co mu normalnie płacili średnią krajową, że chodzi na zajęcia. Więc offermo to niestety ale nie jesteś prekursorem :P. Chociaż może to było dobrowolne skierowanie bo aż tak tego nie drążyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej beki
Z milerem to akurat trochę pojechali. W końcu to wnuczka więc to syn milera ją wychowuje i posyła tam gdzie uważa. Trzeba by sprawdzić gdzie miler syna edukował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo w katolickich szkołach z tego co wiem jest dużo bezpieczniej niż w tych normalnych podstawówkach, bo jest większa dyscyplina. "i ten facet dostał skierowanie od gminy na odchudzanie. Za co mu normalnie płacili średnią krajową" to rekompensata za braki w pożywieniu. biedny człowiek. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody miller wprawdzie do sld nie należy jednak ma "serce po lewej stronie" i z tym środowiskiem jest mocno związany więc to nie jakaś "czarna owca" która wyrzekła się ideałów taty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak patrzę na główną stronę uczuciowego i są tematy pod takimi nickami: zagubiona żona zdradzonaa żżona zakrwawionażona żona-swojego-męża małżeństwo musi być straszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej beki
A co do sld i millera to w ogóle zabawna sprawa. Facet miział się z samoobroną a teraz z kwachem stali się nową nadzieja lewicy. :D Jak obstawiacie, kto zostanie nowym przewodniczącym po Grzesiu? Czyżby Kalisz :classic_cool:. On na pewno nie ma problemów żywieniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak się okazało, zupełnie niepotrzebnie aż tak niepokoiliśmy się wyborami. Scena polityczna po wyborach w zasadzie się nie zmieniła; nadal zewnętrzne znamiona władzy będą spoczywały w drapieżnych rękach tych, którym Siły Wyższe powierzyły je jeszcze w Magdalence, a którzy w zależności od potrzeby etapu zmieniają partyjne szyldy, kiedy stare już się dostatecznie zużyją i spłowieją. Jedyną nowością na tym firmamencie jest Ruch Palikota, byłego gwiazdora Platformy Obywatelskiej, który w pewnej chwili ze sponsora pobożnego i konserwatywnego tygodnika „Ozon stał się politycznym ramieniem Nergala, uchodzącego w wielu środowiskach za przedstawiciela Belzebuba na Polskę, a w każdym razie - na województwo pomorskie." http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2229

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe tez co dostanie
Schetyna. Donek pewnie da mu ministerstwo finansów i każe za rok podnosić VAT. No i konkurencja w partii zniknie jak się ludzie wkurza na złego ministra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak obstawiacie, kto zostanie nowym przewodniczącym po Grzesiu? Czyżby Kalisz . On na pewno nie ma problemów żywieniowych." Ja mam nadzieję, że to będzie właśnie Kalisz, nadaje się tam idealnie, ponadto jest bardzo kompetentny, a to, że ma nadwagę to kogo to obchodzi? Bo mnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×