Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lemingi pierdolone z was

Dzień po wyborach a Tusk już przyznał się, że was okłamał!!!

Polecane posty

Cze Różana. Gdzie się ostatnio badziałaś? :P Widzę, żę i o Ryśku mamy podobne zdanie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rysio se teraz pewnie pluje w brodę. już jedną nogą stał na łódce palikota ale spadek poparcia w sondażach go wystraszył i przesiadł się z powrotem do lsd. a jego "kompetencje" to są takie same jak i każdego innego bałwana. może poza tym że na jego tłuste dupsko będzie potrzebny trochę większy stołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PZPR wreszcie utonie
nie sądzę żeby ktoś rzucał komuchom koło ratunkowe bo inne komuchy już i tak rządzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różana, zbieg okoliczności?;) No i co z odpowiedzią na moje pytanie z innego topiku? Przypomnę chodziło sposób komunikacji między nami.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skoro się tak zgadzacie to może mi wyjaśnicie dlaczegóż to pan kalisz jest "bardziej kompetentny" od np pana napieralskiego albo choćby i pana palikota czy w ogóle któregokolwiek z tych cudaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Kalisz jest politykiem czystej krwi a Napieralski takim samym gogusiem bez kompetencji jak Hofmanek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a skoro się tak zgadzacie to może mi wyjaśnicie dlaczegóż to pan kalisz jest "bardziej kompetentny" od np pana napieralskiego albo choćby i pana palikota czy w ogóle któregokolwiek z tych cudaków?" może dedukują, że skoro to "wielki człowiek jest" to i kompetencje ma duże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma "rysio se teraz pewnie pluje w brodę. już jedną nogą stał na łódce palikota ale spadek poparcia w sondażach go wystraszył i przesiadł się z powrotem do lsd." Co to za brednie w ogóle są? Kalisz nigdy nie mówił o przejściu do Palikota. "a jego "kompetencje" to są takie same jak i każdego innego bałwana. może poza tym że na jego tłuste dupsko będzie potrzebny trochę większy stołek." A co należy do twoich kompetencji? Obrażanie innych i kaleczenie ruskiego? Stwierdziłam, że cie nie poprawię, ale teraz zmieniłam zdanie. Cytuję fragment twojej wypowiedzi: "to może od razu zmieńmy nazwę na "kraj priwislianskij" i włączmy się do federacji rosyjskiej." Off, jak nie jesteś pewny nazwy, to ją najpierw sprawdź. baldur Różana, zbieg okoliczności? Nie, to przeznaczenie! :D "No i co z odpowiedzią na moje pytanie z innego topiku? Przypomnę chodziło sposób komunikacji między nami." No i co z tą komunikacją, hmm? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umówcie się, wynajmijcie
pokój i nie katujcie nas tym romansem na forume

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różana, no właśnie ja o to spytałem i spodziewałem się poznania Twojego stanowiska w tym temacie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo Kalisz jest politykiem czystej krwi" oooooo, cholera, to i do NSDAP mógłby się załapać z taką "czystą krwią" pewnie. nie boisz się takich poglądów o "czystej krwi" głosić? o to całe te jego "kompetecje" - czystość krwi? "Kalisz nigdy nie mówił o przejściu do Palikota." nie twierdziłem że mówił. twierdziłem że "jedną nogą stał na łódce palikota". kalisz na kongresie palikota: http://www.youtube.com/watch?v=G0_ZHMxwJl4 palikot o kaliszu: http://www.youtube.com/watch?v=h1LRRfjJ1qw "rozwód" to kalisz z palikotem wziął wtedy gdy po ogromnej promocji w mediach, po tym właśnie kongresie sondaże nie dawały palikotowi szans na wejście do parlamentu. wtedy kalisz przycichł a potem wypromował się jako gwiazda komisji śledczej "do sprawy postawienia kaczora przed trybunał stanu" i dostał jedynkę od sld. "A co należy do twoich kompetencji?" miałaś pisać na czym polegają kompetencje kalisza a nie moje. jakoś nie widzę żebyś napisała. twój kolega poza jakimiś quasi faszystowskimi bredniami też nie. a tak go chwalicie. to jak to jest z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsadwerewrwr
offerma to agent PISu oddelegowany na kafe. a tak poważnie, to widać co prawictwo robi z człowiekiem w późniejszym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty naprawdę jesteś taki ograniczony czy tylko udajesz? Konie arabskie też są "czystej krwi" czyli w Janowie znajduje się tajna siedziba NSDAP? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrząc na ilość polsich
faszystów to jest to całkiem mozliwe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różana, taka jesteś wybredna? Myślałem, że masz już wyrobione zdanie po naszych dotychczasowych stosunkach. :P A tak na serio, nie sądzisz chyba, że będę się tu uzewnętrzniał? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Konie arabskie też są "czystej krwi" czyli w Janowie znajduje się tajna siedziba NSDAP?" aha, czyli też uważasz się że ludzie tak jak i psy (lub konie) powinni "dbać o czystość rasy"? nie tworzyć "kundli" mieszając się między rasami? i na tym polega "kompetencja" pana kalisza? ciekawe co też by on powiedział gdyby wiedział że ma takich zwolenników :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baldur "Różana, taka jesteś wybredna? Myślałem, że masz już wyrobione zdanie po naszych dotychczasowych stosunkach." Jeszcze nie, chyba za mało jestem z Tobą hmm 'ostukana'. :) "A tak na serio, nie sądzisz chyba, że będę się tu uzewnętrzniał?" A gdzie byś chciał spełnić moją prośbę? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Widzę offik, że jednak nie udajesz." no nie udaję bo nie ma co tu udawać. związki kynologiczne dbają o czystość rasy psów a związki hodowców koni o czystość hodowli koni. i nie jest to żaden rasizm bo dotyczy zwierząt. dlatego mówienie o NASDAP w janowie podlaskim jest idiotyczne. ale organizacje które chcą chronić "czystość ras ludzi" mają z NSDAP albo KKK bardzo wiele wspólnego. oczywiście nie uważam abyś ty zdawał sobie sprawę z głupot jakie wygadujesz i zwyczajnie, jak to mówią "drę z ciebie łacha" albo "robię bekę". ale twoje słowa świadczą o tym jakim jesteś idiotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie jestem otwarty ale to zależy też od Twojej otwartości i związanych z nią propozycji.:P Dawaj namiary.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma "związki kynologiczne dbają o czystość rasy psów a związki hodowców koni o czystość hodowli koni." Skoro posługujesz się jednym specjalistycznym terminem, to w drugim przypadku zrób to samo. Hipologia- to jest właśnie nauka o koniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baldur "Generalnie jestem otwarty ale to zależy też od Twojej otwartości i związanych z nią propozycji." Oczywiście po ślubie wszystko. :) "Dawaj namiary." Spokojnie, nie tak łapczywie, masz tu mój kafe mail: aneta90.210@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Hipologia- to jest właśnie nauka o koniach" ale jest "polski zwiazek hodowców koni" a nie "polski związek hipologiczny" idiotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off, nie zrozumiałeś. Najlepiej będzie jak się wylogujesz i przemyślisz swoje postępowanie, może dojdziesz do pewnych ciekawych wniosków, będąc niemiłym dla kobiet na pewno nie stracisz swojego jakże 'cennego' prawictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ty będziesz decydowała co mam robić. jak na razie to cokolwiek nie zaczniesz mówić to są kompletne bzdury więc może to ty się nie odzywaj, tylko wtedy się nie kompromitujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różanka, poszło. Możesz sprawdzić@ a Z tym głąbem daruj sobie, bo jednostka niereformowalna i stracona dla ludzkości. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×