Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kotamuna

Dlaczego nie ubieracie ładnie swoich dzieci?

Polecane posty

Gość fawea
po pierwsze wykonałabym pracę, którą mam do wykonania, żeby jak najszybciej zająć się choćby jazdą na rowerze, a tak poza tym chodziłabym na kursy językowe - i nie pisz że już znasz x języków, bo zawsze można znać x+1; skakałabym ze spadochronem jeździłabym bo największych obserwatoriach astronomicznych na świecie ze swoim mężem wyjeżdżałabym do innych krajów, wynajmowała samochód i zwiedzala te kraje a moje dziecko w wieku 2 lat na pewno nie piłoby z butelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę o wypowiedzi Arszenika* bo pisze najciekawiej :) jak ja lubie patrzeć na osoby, które się do tego stopnia produkują by tylko skrzywdzić drugą osobę tylko pytanie czym.... sobą? sorry memory ale pomyliłaś pokoje :) przejdz do tego, gdzie piszą ile kto zarabia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdjdjdjdjd
malunia to bardziej czarno od ciebie niż od innych więc można by uznać że prowadzisz prawie że monolog i tym sposobem chyba sobie urozmaicasz życie ale i dobra bo trzeba trochę kolorów złapać skoro nuda wokół :D. Co do normalnej rozmowy , myślę że ty nie tyle nie chcesz normalnie rozmawiać co nie potrafisz, a to wielka różnica. Postaraj się urozmaicać życie ludziom (szychom) którym taka płotka jak ty nie dałaby rady...wiesz.. na kafe łatwo się popastwić (wiesz o co chodzi) tu wchodzą rózne komplekasiaki które rosną kiedy widzą że innym działają na nerwy:) , tobie widać dużo nie trzeba, wystarczy czas spędzony na kafe , rzucenie kilku słów które o zgrozo mają zrobić wrażenie i heja ..humor poprawiony :( a jakże:). Ja na odległośc (nawet tą cyfrową) widzę że marnota z ciebie ale to już inny temat i bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a32wsx
Malunia a u ciebie wszyscy zdrowi? Widziałaś pytania które mi zadałaś? A tak poza tym 4 letnie dziecko nie zna jeszce polskiego perfect ,a twoje już zna perfect angielski nono.Zwarzywszy na to że matka po polsku pisać nie umie to składam czterolatce pokłony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kdjdjdjdjd Nie miałaś już co innego wymyśleć jak kopiować mój tekst napisany na entej stronie do innych tu zgromadzonych? Napisz coś od siebie moze, bo powtarzasz to po mnie, tylko kierunek był odwrotny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko chodzi do angielskiej szkoły matole :) a znasz 2 latka ktory ogarnia znaki drogowe???? Bedziesz dziecku czas poswiecac to i wiedziec bedzie. Twoje nie zna perfect polskiego? Ło matko !!! I dziwic sie potem, ze w Polsce nie ma ludzi mądrych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a32wsx
Moje ma 1,5 roku no niestety jeszcze perfest polskiego nie zna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszecie tak zachłannie, ze ja ponoć klasy nie mam :) to mi ją pokażcie :) bo z tego co widze to żadnej klasy w waszej rozmowie nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifirifiiii
Andrea 23.08.2007 r. Amelka 11.04.2011 r. hmmm znaki drogowe powiadasz tylko że: KTÓRE Z TYCH DZIECI MA 2LATKA? MATEMATYKA - 1 KLASA PODSTAWÓWKI :D leże z dziewuchy i płacze ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdjdjdjdjd
:D na ciebie malunia inne argumenty by podziałały ... " a ja mam to a ty tego nie masz! a ty tak nie potrafisz a ja potrafię i cooooo mi zrobisz (tu wywalony jęzor) :D Kobieto ty faktycznie potrafisz urozmaiciś czas , czasem taka komedia jak tu z twoją osobą w postaci głównej jest lepsza od przedłużonej wizyty w ubikacji :D Kurcze , zastanawiam się czy znowu nie skopiowałam gdzieś ciebie w którymś zdaniu ale po chwili dochodzę do wniosku że chciałabyś :D Bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a32wsx No nie moge... teraz to mnie rozbawiłaś... porównujesz 1,5 rocznego dziciaka do 4.5 letniej mojej córki? Twoj pewnie w pampersy jeszcze robi, moja w tym wieku juz do nocniczka sama robila :) smoka nie doiła nigdy, bo nie chciała. Polecam szkołe na Gardenia Avenue !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a32wsx
zmieniłaś temat widzę ,nie ważne do jakiej szkoły chodzi twoja czterolatka( choć ja bym dziecku nie zabierała dzieciństwa a i psycholog by 4 latki nie puścił do szkoły) ale perfect języka nie zna jeszcze żadnego i dla tego do szkoły chodzić nie może pojęłaś dziecino???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a32wsx
Przeczytałaś link o zasobie slów 4 latka, czy nie umiesz składać literek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a32wsx
Moje dziecko chodzi do angielskiej szkoły matole a znasz 2 latka ktory ogarnia znaki drogowe???? Bedziesz dziecku czas poswiecac to i wiedziec bedzie. Twoje nie zna perfect polskiego? Ło matko !!! I dziwic sie potem, ze w Polsce nie ma ludzi mądrych... Powyżej to chyba twoja wypowiedz czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a32wsx To jest logiczne ze nie moze :) dlatego ci napisalam, bys nie porownywala swojego dzieciaka do mojego, bo roznica wieku jest dosc spora wiesz? :) A nie wiedzialas o tym, że dziecko czym mldosze tym więcej słów zapamiętuje? W zerówce dzieci się uczą bawiąc i dzieki temu moje dziecko zna literki, czyta i mowi po polsku bardzo dobrze i po angielsku. Moze kiedys postawie linka na youtube to wkoncu wezmiesz sie za dzieciaka, by poziomu w Polsce nie zaniżał - wstyd !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a32wsx Sorry, ale jak Ty sie zywisz informacjami z neta to ładnie masz pod kopułą :) Ty myslisz, ze 4 latek jest rowny 4 latkowi? Oglądnęłaś link 2 latka? to ci da doskonały przyklad tego, jakaś ty głupiutka i zacofana :) w wieku 3 lat umiało zawiązać sobie buta !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a32wsx
O boszszs jakaś ty głupia piszesz wyzej że twoje dziecko zna angielski perfect ja ci pisze że nie może znać perfect bo w tym wieku to za wcześnie a ty dalej nie rozumiesz co się do ciebie pisze. pamiętaj ten kto nie umie czytać ze zrozumieniem to też analfabeta.Żegnam bo nie ma z kim rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Samanty
Napisze Ci prosto żebyś zrozumiała:) Mimo ze zarabiam ok 24tyś miesięcznie , moj mąz trochę wiecej, mimo zxe moge pozwolić sobie na wszystko na co mam ochotę czasami wpadam do szamtexu dla własnej przyjemności:) Wybieram sie z kolezankami i szukamy "perełek" czegoś takiego co nikt inny nie ma i sprawia nam to ogromną frajdę. Ale Ty tego nie zrozumiesz ....bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a32wsx
Tak się składa że psychologię wieku dziecięcego miałam na studiach wiem jakie dzieci mogą iść do zerówki jakie przechodzą testy tępa lalo a daję przykład z neta bo w pracy jestem i nie mam w tej chwili dostępu do fachowej literatury zresztą nie sadzę zebyś ją miała czas przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja może nie mam po 24 tysiące... ale też nie raz coś kupię w szmateksie... ostatnio kupilam super sukienkę w pepitkę dla dziecka za 15 zl z metką top shopu. Normalnie nówka! w ogóle nie śmigana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a32wsx
to miałaś przecież pracować a ty obiady gotujesz nie masz kucharki?-z taką kasą wstyd!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może może, to ze twoje jest chvjowym nieudacznikiem, to nie znaczy ze inne dzieci tez są. Wez sie za swojego matoła bo poziom nauczania w POlsce bedzie zanizac !!! Nie bede ci udowadniac, bo doskonaly przyklad 2 latka podalam, ale ty cegle spalilas i probujesz wyjsc z twarza pomijając tematy dla udowodnienia :) moja córcia sliczna dziewczynka, zawsze zadbana i ubrana ładnie ( nie koniecznie jakosciowo ) firmowo zna jezyk perfect otóz chocby dlatego, ze jest on prostrzy od polskiego, nie ma r nie ma trudnych slow, są słowa miękkie i łatwe do wypowiedzenia :) Żegnam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a32 dziewczyno daj spokój... matka ma malego einsteina a ty ją sprowadzasz na ziemię :P to niehumanitarne :P nigdy się w tek kwestii nie dogadasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgrsxh
A moj roczniak wymawia "r" i co ty na to malolato? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezance polecam gardenia avenue - primary school :) from 4 years old :) tępa lalo :) w polsce od 5 juz idą i wez psychologu pokichany ksiazke w rece i zapoznaj sie z nowymi materialami nauczania i wychowywania dzieci, bo jak informatyk bedzie siedzec cały czas w 2 generacji to na pewno go nigdzie nie zatrudnią bo my mamy juz 4 generacje :) Kucharki nie mam bo nie lubie obcych w domu :) gotuje sama, bo mi to przyjemnosc sprawia, a od pracy sie odrywam :) pozostala mi jeszcze 1 część ktorą zrobie po zakupkach :D:D:D Buziaki dla Was :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×