Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kotamuna

Dlaczego nie ubieracie ładnie swoich dzieci?

Polecane posty

hahaha dobre :) może i z krakowa jestem, ale nie spedzam czasu na takich portalach, aż z ciekawości sprawdziłam... :) Nie jednemu psu na imie burek, rownie dobrze mogłam dać nicka smanciuch 26, wpiszcie w googlach :) a tak na prawde posługuje się innym nickiem, ktorego na kafe nie uzywam :))))) Jakas Ty inteligentna... wpisala samanta26 i jej wyskoczyłam ponoc :) no rozbroiłaś mnie teraz.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz? podaj młoda maila to Ci wyśle zdjęcie mojej rodzinki :) albo nie... niech będzie ze na tych zdjęciach to ja :) będziesz mieć ubaw na caaaaaałe swoje młode lata, a mam nadzieje że po 40ptce zmądrzejesz... Szkoda, ze nie masz odwagi wymyślić nicka... a długo Ci zajęło zakladanie tych stronek? Moze to Ty na tych zdjeciach jestes i tylko moj nick wykorzystałas... jesteś chora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoje dziecko ubieram tylko w markowe ubrania i zawsze nowe. Brzydze sie tymi używanymi, jak tak mozna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tego nie rozumiem, jak można ubierać swoje dzieciaczki w łachmany. Te piękne małe istotki powinny zaczynać życie od normalnego nowego pięknego ubioru a nie "po innych" ciekawa jestem czy mamusie też się ubierają w szmataksach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zzzyyykkk - 3 miesięczne dziecko ubierać w używaną odzież? Ty chyba chora jesteś. Jak to dziecko musi sie czuc ! Szkoda ci kasy na nowe, bo zaraz sie dziecku uleje? Prac ci sie nie chce? Nie wiesz, ze juz od jakiegos dluzszego czasu jest cos takiego jak pralka i proszek do prania? Uzywanych nie pierzesz? Pieprzona mamuska, a sama zapewne chodzisz w nowiutkich ubrankach. Zygac mi sie chce jak widze taka lalunie z papierochem w reku, odwalona na 4 fronty a dziecko zasmarkane brudne wokól buzi i ubrudzone, zesikane idzie wolnym krokiem za nia. Zaloze sie ze tu 80% pokichanych mamusiek tak wlasnie wychowuje ( o ile mozna to nazwac wychowywaniem ) swoje biedne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściekła mrówa
"3 miesięczne dziecko ubierać w używaną odzież? Ty chyba chora jesteś. Jak to dziecko musi sie czuc !" tak z pewnością wpadnie w wielką traume z której nie otrząśnie się do końca życia... no normalnie jak się to czyta to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Swoją drogą o zakład ide że nie rozpoznałabyś u większości dzieci używanych ubranek. Zaskocze Cię - wyglądają one tak samo a często lepiej niż bazarkowe neonówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poorchavva
To o co w końcu chodzi? Jak to się ubiera dzieci ładnie, a jak nieładnie? Bo autorce nie podoba się, że dzieci chodzą w ubraniach niedopasowanych do siebie kolorystycznie, to jedyne, co napisała konkretnie. Reszta to tylko mulenie o tym, ze ubrania są "piękne", "byle jakie" i inne tego typu dyrdymały, które znaczą wszystko i nic. A tutaj jakieś teksty o dzieciach obsokanych i niezainteresowanej mamie z cygarem w ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko nie chodzi w "bazarkowych" a 3 miesieczne dziecko moze nie wie ze ma szmateks na sobie, ale kvrwa szanujmy je i nie wykorzystujmy tego " a bo dziecko nie jest swiadome" mnie by chyba serce peklo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedopasowane , nieładne, używane kryjąc szmateks przed swoimi dziecmi i innymi, jak moja kumpela, zyje na socjalu, dostaje miesiecznie 800 zl ma dwójke dzieci i jara sie ze jej dzieci chodza w firmowych ciuchach, a widac ze uzywane jak nic. Dziecko rosnie szybko i nie zdarzy tak wyszargac bluzy czy spodenkow, bo zaraz z nich wyskakuje - tepe pierdoly, jak dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic w tym dziwnego
A czy to nie jest ta samantan ktorej ojciec siedzi w wiezieniu za przekręty , jakos tak mi sie wydaje ze to Ty Samanciu, macie fajny duzy samochód :)Jaki ten swiat mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poorchavva
O jezu, ale te babki same TEŻ sie ubierają w szmateksach. Są osoby, którym daje satysfakcję, że wyszukały w second handzie jakieś ubrania, których po pierwsze nie nosi pół miasta, a po drugie - są tanie a wyglądają "jak nowe". Ja szmateksów nie lubię za abrdzo, nie umiem też wyszukiwać tych "perelek", nie mam do tego cierpilowosci i szkoda mi czasu. Ale jak czasem ktoś mi powie, że to czy tamto ma ze szmateksu, to muszę przyznać, ze faktycznie cieżko by było cos taiego dostac w sklepie, gdzie wszystko taśmowo podchodzi pod jedną konkretną, obowiazująca obecnie modę. No i jak ktoś nie śmierdzi groszem, to trudno sie dziwic, że szuka okazji. Mnie się często zdarza, że moja córkę się bieze za chłopaka. Jest malutka, ma 7 miesiecy. I pytam to mamy, to meża, dlaczego własciwie tak jest. I mama mi powiedziała - ze wg mniej dlateo, ze nie ma takich akcesoriów na sobie jak kapelusik, wstążeczka, chusteczka, butki, koroneczki itp. Tylko unisex - a jak unisex, to chłop. Bo dziewczynka ma byc na różowo i w falbanach. Więc dla niektórych pewnie ubrana jest "brzydko". A dla mnie - to jest ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściekła mrówa
strasznie słabe masz to serducho :D Swoją drogą nie wiem do prawdy co ma kupowanie markowych ubrań do szacunku. Bazarkowe to też chyba brak szacunku bo jakością nie grzeszą. więc co należy kupować dziecku by oddać mu należny szacunek ? Tesco jest wporzo czy zaczynamy od H&M i zary ? A może burberry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojitkamojitka
jak to mowia diabeł ubiera sie u Prady, wiec jak juz sie tak chwali ze markowe to niech to bedzie cos z klasa np jakis wloski projektant jak powyzej albo francuski, albo nawet nasi polscy porjektanci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Samanty
Ciebie brzydzą ubrania używane a mnie ludzka głupota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojitkamojitka
skopiujcie całą linijkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifirifif
żeby zrozumieć co Samanta ma na myśli i chce nam przekazać swoją spuściznę naukową to trzeba chyba jakieś psychotropy łyknąć, bo tego bełkotu nie sposób ogarnąć na trzeźwy i rześki umysł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do samanty
czytam ciebie i sie tak zastanawiam jakie ty masz kompleksy? Siedziec na kafeterii i udowadniac nieznanym sobie kobietom,jak radzisz sobie w zyciu. czy oby na pewno sobie tak super radzisz?czy chcialabys sobie radzic,ale motywacji brak. Zaden normalny czlowiek,dobrze radzacy sobie w zyciu,nie probuje udowodnic to innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no malunia333 jest chyba z innej planety... Jeżeli uważasz, ze uzywane ubranka muszą byc brudne i zniszczone- to jesteś płytka ja kałuza u mnie pod biurem... NIe wiem ile ty masz lat, ale to jak i co piszesz świadczy, ze intelektualnie jesteś na poziomie pustej lali barbie..... Taka prawda pusta laleczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i zdecydowanie jeżeli mam czas to wolę wybrać się do dobrego second handu i poszukać czegoś fajnego- także dla siebie? Wiesz dlaczego? Bo mam pewność, ze nie zobaczę w biurze czy na ulicy kobitki w takim samym ubraniu. Śmiesznie się czułam jak koleżanka z pokoju obok miała taką sama kiecę jak ja. W dodatku tego samego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do samanty
do arszenika-ta malunia to puste pudlo.Ja omijam jej wypowiedzi bo szkoda mi wzroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do GracieLou
faktycznie buhahahhaa sama se Samanta pisała swe mądrości a potem sama se na nie odpisywała pod nickiem Malunia buhahahaha ale zryty beret :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciemne masy :) a jednak :) warto było spojrzeć co ? :))) Wyśle mi któraś zdjęcie? Nie koniecznie swoje na maila. Zrobie z nim co chcecie :P nawet to, co zrobiła koleżanka z moim nickiem, bo to akurat prościzna :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się fajnie bawie :P spostrzegawczość macie zajebistą :) a teraz proszę w googlach napisać malunia333 i zobaczcie co wyskoczy :D a zaraz zmienie nick, a kazdy w tym temacie kto mnie bedzie popierac, bedziecie myslec ze to samanta, zryte berety jak nikt nigdy :) Nie obchodzi mnie kto mi wierzy :) ja wiem co mam, co posiadam, a ze jakas lalunia nameczyla sie by zmienić swoje ogłoszenie na samanta26 to juz nie moja działka :) wiele razy sie z tym spotykałam, lecz na moim nicku po raz pierwszy. Moje 18 000 plus moje ok 8 000 plus 14 tys nie robi na mnie satysfakcji. Ogolnie co na mnie robi wrazenie to kupowanie ubranek z diora przede wszystkim. Kosmetyków, bizuterii zbuonarroti gioilli :) reszte mnie nie obchodzi. A kupuje firmowe ubranka bo są uszyte z pomysłem i gustem, a te ze szmatexu niby ze nie ma takich ??? Ludzie oddaja do szmatexu ubrania ktore zostaly kiedys zakupione w klepie, tylko ze ja mam szacunek do siebie, a jak by mnie moj facet zobaczył w takim szmateksie to by sie chyba popłakał :) Dziwne ze taka stara baba samanta26 ktora sie opublicznia na stronkach siedzi tutaj :) i ma stopke na temat swoich dzieci :))) Jak bym miala taka stronke to bym na pewno tutaj takiego loginu nie uzyła, ale wy macie tok myslenia, az wstyd !!! Zreszta... Polak zyjacy w PL i tak ma zrytą opinie :) kasy brak, bieda nędza, bo to ci psują nam reputacje i wizerunek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co takiego jest w mojej stopce, ze stwierdzilisicie ze to ta sama osoba, skoro stopki w samancie nie ma zadnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MNie ludzka głupota nie brzydzi, bo nie mam z nią stycznosci, nawet jak obcy przechodzi kolo mnie to nie wiem czy jest glupek czy tez nie :) no ale... ubrania ze szmatexu, o kvvvrwa, no masakra, na sama mysl mi sie zygac chce... Z zazdrosci prosze pisac ze jestem osoba posiadającą wielkie nic, głupią ( bo ma wszystko ) żałosną ( bo pokazuje, ze ma ) ktora spi na kasie hahaha ( bo na to zapinkala ) ktora dzieci ubiera ładnie ( bo tak po prostu lubi ). Wszystkie inne osoby proszę o milczenie :) te ktore się tu zaczna wypowiadac, ZAZDROSZCZĄ !!! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3q5ads
W zasadzie to zaczęłam się zastanawiać czego własciwie można tobie zazdrościć i jakoś nic nie przychodzi mi do głowy. Jesli chodzi o moje odczucia do ciebie to mogę ci raczej współczuć jesteś strasznie płytka i małostkowa. Ale co tam nich ci się wydaje że ci wszystkie zazdrościmy, jak się z tym lepiej czujesz, cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×