Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kotamuna

Dlaczego nie ubieracie ładnie swoich dzieci?

Polecane posty

Malunia weź wyluzuj bo ci majty w szwach puszczą... Czy ja ci zazdroszczę? Nie mam czego. Wybacz- Twój poziom wypowiedzi świadczy o Tobie... Masz wszytsko? Moze i faktycznie, ale kultury, ogłady i inteligencji nie da się kupić za żadne pieniadze;-P Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Kiedyś byłam jedną z Was czyli... najeżdżałam na osoby bez podania konkretnego powodu. Próbowałam się z tego cieszyć i mieć satysfakcje, a spróbowałam Waszego zachowania raz. Nic mi to nie dało, nudne, żenujące zajęcie. Ludzie, ktorzy piszą o szmateksach, normalka !!! Bronią swojego "gniazda" Kazda matka bedzie bronic swego a juz nie daj Boshe jak zacznie ktoś na nią najeżdżać, ze w "po kimś " ciuchach chodzi ://// Bronicie lumpexów, a co macie zrobic? Nikt nie napisze, że mam kase, ale nie stac mnie na ubieranie w wójciku. Przeciez tam kurtki są po 400 czy 500 zł na dzieci. 300 zł kosztował mnie kombinezon dla dziecka. Wiecie dlaczego go kupiłam? Nie dlatego, ze z wójcika, nie dlatego bo kosztował 300 zł co dla mnie to gówniana suma, tylko dlatego, ze mi się podobał. Wam sie podobają ciuchy z lumpexu phibuahahahaahah a mnie się podobają rzeczy z firmy wójcik, next, h&m, pumpkin patch, reserved itp. Nie ubieram dzici przez stylistę i nie noszą ubran od slawnych projektantów, bo mnie sie one nie podobaja !!! Wyzej zaznaczylam, pisalam, ze nie ubieram dzieci według mody, a wy cimne ciołki jak nie wiecie, projektant szyje i sprzedaje to, co jest modne, a mnie sie to po prostu nie podoba. Tak trudno jest zrozumieć, ze czasem nie kupuje sie, bo... fajna centa, tylko po prostu fajny ciuszek? A szkoda... siedzicie na jakims dodatku polskim w domciu, dostajecia marne alimenty, wyzywacie sie na dzieciach, ktora teraz pewnie bawia się popsutą lalką czy samochodzikiem. Zamiast przekazać innym wartościowe słowa, to klepiecie od wyzwisk eeeehhhh... Kolezanko, długo Ci zajęło szukanie postów samanty? Musisz być baaaardzo znudzona skoro aż do tego stopnia sie poswiecilas. Mnie by bylo szkoda dłoni na szukanie i marnowanie. Żałosne i wręcz dziecinne... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fawea
samanta musisz mieć strasznie urozmaicone życie skoro nonstop na kafe siedzisz i musisz mieć strasznie ekscytujące życie skoro jara cię podsycanie tego wątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3q5ads Masz problem widze... pypcia byś dostała jak byś nie napisała co? :))) Czemu sądzisz, iż moja osoba jest płytką ??? hęęęęę ??? Bo sobie kpie z Was? hahahaha OOOOOOOk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc co ty tu robisz :) Ja koncze to, co zaczelam wczoraj :) pozostały mi 2 części z 6 więc zaraz zakoncze i zapewne pojde z dziecmi na plac zabaw, bo piękne sloneczko świeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fawea SKoro ja mam takie zycie, to co Ty tu robisz, skoro masz lepsze :) Kolezanko moja droga. Moja córka w szkole siedzi, młodsza właśnie zjadła butlę mleczka i zasnęła w salonie :) dlatego ja moge sobie wziąść i popracować dalej by za te 10 stron dostać te 2 tys zł :) z tego co obliczyłam, bo było ich 42 :P więc pozwól mi pracować bez stresu :D:D:D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściekła mrówa
malunia hipokryzją od ciebie (specjalnie z małej ) śmierdzi na kilometr. Przeczytaj uważnie jeszcze raz swój post i zastanów się czy ty nie oceniasz, nie gardzisz, nie wyżywasz się ? Jedyna rada która mi przychodzi do głowy dla ciebie to żebyś się mocno rozpędziła i pieprzneła w ściane. Może wtedy klepki wrócą na włąsciwe miejsce. Skoro jesteśmy jednak przy portretach psychologicznych to kojarzysz mi się ewidentnie z nowobogacką lalunią która zachłysneła się paroma złotymi i musi światu udowodnić. Ludzie którzy mają kase i KLASE tak się nie zachowują, ale obok klasy to Ty nawet nie stałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do GracieLou
wiesz po czym wiemy że to ty? -po twoim stylu pisania ciemnoto chociażby, każdy by się zorientował :D a pozatym pisalaś o wieku dzieci, o córkach, o wielu rzeczach, wystarczy powiązać fakty, eureka! buhahaha aleś ty ynteligiętna :D i kto tu psuje wizerunek Polaków?? :P mój bratanek który ma 11 lat lepiej od ciebie się wysławia i pisze logiczne i składne zdania, to dopiero wstyd jak na dziewczynę która ma lat 20+ :O PS. A z tobą nie można o niczym konkretnym i mądrym pogadać, bo tylko o mamonie wyliczanki, ile ty masz, co ty masz, w co ty się ubierasz, jaka masz biżuterię, kogo to interesuje? kobieto ludzie maja nie takie siano o którym ty piszesz i z nimi można pogadać o bardzo fajnych rzeczach, o pasji, podróżach, wyprawach w góry, o filmie, muzyce, jedzeniu. Z tobą się nie da, ty myślisz że jak napiszesz że masz 40tys. to wzbudzisz podziw i oklaski, a to jest po prostu żenada. I to nie chodzi ile ty zarabiasz ale o to, że piszesz jaka by bogata jesteś. Ludzie bogaci nie mają potrzeby by o tym pisać. I tak się składa, że u mnie i wielu ludzi podziw wywołuje inteligencja, a nie ilość zer na koncie. Błyskotliwą inteligencją może poszczycić się choćby Kuba Wojewódzki, do którego ci daleko, i takiej inteligencji nie kupisz moja droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam się grafików, ktorzy tak potrafią innych krytykowac... co to jest inteligentne rozmazywanie? Jaką pełni funkcję ? jeszcze do osoby, ktora twierdzi, ze proponowali jej 2 tys zł :) a co ty bys kvrwa chciala na start? 20 tys zł? Ile mialaś prac do wykonania? 10? 5? Jak sie pracuje to sie zarabia, a do reklamy tez mialaś propozycje za 2 tys zł? Nie !!! Bo nie masz certyfikatu z animacji i nie masz certyfikatu z grafiki. Osobe z ulicy jak bym chciala wziąć to bym jej tez na odwal sie rzuciła 2 tys zł... poczytaj troche o grafikach, jak mają płacone, jacy są i czym sie zajmują i od czego zalezy ich PŁACA, a ze tobie zaoferowali 2 tys zł, to tez masz sie czym chwalić :) Ja tyle zarabiałam jak sie uczyłam i to tylko w weekendy :) bo w tygodniu nauka oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja mam lat 19 :) A mnie kij obchodzi Twoj bratanek, bękart pewnie nawet dodawania nie umie :) a moja 4 letnia corka juz do szkoly poszła ( zerówka ). Twoja mowa też nie grzeszy urodą. Kazdy ma klase :) a ja mam i to i kase :) a pisze tutaj w ten sposob, bo widzę jak na was działa to, ze inni mają wiecej niz ty :) a podraznić się czasem lubie :D:D:D mimo wszystko dlugo ci zajęło kojarzenie faktów :P oj... z roboty by cie wywalili szybciej niz zatrudnili :)(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie mają siano i mozna z nimi pogadac normalnie :) a kto powiedzial, ze ja chce z wami normalnie pogadac ??? ale naiwne bereciki buahahahahahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem bogata. Juz pisalam, ze to co zarabiamy i posiadamy, nie robi na mnie wrazenia :) to norma jaka POlak powinien posiadac. A nie.. takie nieroby jak Wy :/ wola isc do lumpexu niz zarobic. Czemu w pracy nie siedziecie teraz? :))))) hahahaaha, zaraz od kadzej uslysze ze pracuje przy biurku przy komputerze buaahahahahahaaa juz sie doczekac nie moge :) czy wy nie widzicie jakie ja sobie z was jaja robie, pisze tak a nie skromnie bo widze wasz bulwers :P urozmaicam wam zycie, a ja to lubie robic :) napisać tylko, ze dzieci ubiera sie firmowo, markowo czysto i ładnie, niech żyją ubodzy !!! Biedni !!! Bo ci co mają to raczej siedzą nisko :P tylko kto kogo ochleb dla dzieci prosic bedzie jak kasy miec nie bedziecie? Na kogo ja podatki place? na takie cipy z bekartami jak wy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a32wsx
Normalnie padłam po przeczytaniu postów Panny "rozdwojona jaźń" czyli samanty i cośtam costam333. Panna nie dość że ma pusto we łbie to dodatkowo pojęcia o życiu. W którymśtam poście ( jeszcze jako Samanta) pisze ze ludzie jak się ucza to maja kase a jak nie to w sklepie za grosze.Samantko dziecino wiesz ile dziewczyn po studiach na kasie siedzi w supermarketach? Napisałaś ze nie umiałabyś przeżyć za 5 tys. zł. to właśnie najdobitniej świadczy o tym kim jesteś.I nie chwal sie tak ciuchami z Wójcika bo jak któraś wyżej pisała to nic szczególnego, naprawdę ,uwież mi gdyż mam porównanie porządnych ciuchów.Mam rodzinę w Kanadzie i mała ma bardzo dużo rzeczy o o niebo lepszej jakosci,co nie zmienia faktu że lubie polować w lumpexach i uwież mi że wiele sławnych aktorek dobrze ubranych też tam zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fawea
malunia ja pisałam do samanty i wyszło szydło z worka, że to ta sama osoba a moje zycie może jest nieco nudne, ale jakbym miała tyle kasy co ty to na pewno na kafeterie nie miałabym czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a32wsx
Poza tym sorry ale dla mnie animacja komputerowa to może jako dodatkowy kierunek uczyć to się trzeba na prawie, farmacji medycynie.Takie kursy i certyfikaty jak twój mój brat ma od 7 lat i robił to w wolnym czasie między prawdziwymi studiami .Wiec nie widze powodów dla których się tak wywyższasz i chwalisz swoim wykształceniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a32wsx Czemu ty taka tępa :) ja nie pisałam, że po studiach hahahaha a no fakt... dla Ciebie nauka czy szkoła to tylko studia, bo ty tępaku nie wiesz i nie znasz czegos takiego jak kursy, zagraniczne wyjazdy na kurs, zbieranie certyfikatów, dyplomów :) życie ogólnie to nauka, szkoła a Ty naukę widzisz tylko w budynku z napisem COLEGGE :) aż żal.... Moj facet jest po studiach i jest mgr inż. i musiał mieć certyfikat Microsoftu, JAVA języka C++ itp... Ty o tym nie wiesz prawda? hahahaha ja po nich nie jestem, ale mam to, co wymagają pracodawcy, czyli doświadczenie, wykształcenie minimum srednie i co najwazniejsze dla nich to certyfikaty. Po studiach kolezanko pracy nawet na kasie nie dostaniesz - kiepsko bo tam trzeba miec praktyke kasy fiskalnej z tego co slyszałam :) Przeczytaj uwaznie co napisalas, a wyjasnie Ci, na czym polega nauka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a32wsx Twoj brat nie ma takich certyfikatow, bo nie bylas w stanie okreslic jakie konkretnie... wyzej masz ściage jakie powinien miec by byc tu nie "tam" :) Obrazajcie mnie dalej, ale i tak to nic nie wskóra, bo obrazić mnie mogą tylko ludzie na poziomie, a tacy ludzie na tak niskim poziomie obrazić mnie nigdy nie będą w stanie :) ale fajnie, ze piszecie :) przynajmnniej w wolnej chwili mam co robic :P a pisze jeszcze z moim ukochanym na mailu wiec jest jeszcze lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fawea
chyba masz jakiś kompleks z tymi studiami, ciągle piszesz 'mój maż mgr inż.' - a co to kogo obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fawea A co bys robila mając tyle kasy? Ja juz pisalam, ze mam do wykonania prace :) a czemu mam sobie nie siedziec w miedzy czasie na kafe, człowieku, ja pracuje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifirifiiii
komuś tu wyjechałaś o że ma bękarta, a ty co masz? nie bękarty? skoro męża nie masz, tylko partnera/konkubenta? :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jak bys miala tyle kasy co ja, to bys nie wiedziala co z nia zrobic :) a ja wiem... kupuje drugi dom dla córki i trzeba odkładać grosza. Zaraz szlak trafi Polske i będą kypać bide. CO Ty czlowieku na ereryture w PL liczysz? Uwazaj bo sie przeliczysz... idz do pracy jak nie masz kasy a nie... kafeteria ci w głowie i obrazanie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze mam męża, a mąż to nie partner? mąż to nie facet? Po prostu nie lubie pisać "mąż" bo mi sie ze staruchem kojarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a32wsx
Ja pitole tylko się tym facetem chwalisz mgr.inż naprawdę żal,żal,żal,strasznie cię to ubodło, mała prosta dziewczyno. Mój mąż jest po studiach są to studia z dziedziny sztuki ja także mam mgr. przed nazwiskiem, naprawdę takie proste lafiryndy które zobaczyły niedawno pieniądze na oczy mnie tylko śmieszą jedyna korzyść jaką przynosi mi dialog z toba to niewielki wkład do mojej pracy naukowej z dziedziny socjologii. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpisz na pytanie !!! co... głupio Ci? Pisze o nim mgr inż. bo taki nosi tytuł, a po nazwisku leciec nie bede :) Odpisz na pytanie kolezanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malunia napiszę jeszcze raz - jesteś pusta lalką, wcale nie dlatego, że masz kasę. Dlatego, ze nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i uważasz, ze jeżeli ubierzesz sie "drogo" to znaczy, ze jesteś lepsza od kogoś kto się w szmatexie ubierze... I tu się mylisz małolato. Napisałam małolato, bo sądząc po twoich wypowiedziach jesteś zupełnie niedojrzałą dziwką z prowincji, która trochę kasy załapała. Klasy niestety nie kupisz... ps. jesteś jak win 7 - zaje*** niestabilna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do GracieLou
bratanek bękartem nie jest, bo z prawego łoża. ale może twoje dzieci są bękartami co liczyć nie potrafią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Normalnie padłam po przeczytaniu postów Panny "rozdwojona jaźń" czyli samanty i cośtam costam333. Panna nie dość że ma pusto we łbie to dodatkowo pojęcia o życiu. W którymśtam poście ( jeszcze jako Samanta) pisze ze ludzie jak się ucza to maja kase a jak nie to w sklepie za grosze.Samantko dziecino wiesz ile dziewczyn po studiach na kasie siedzi w supermarketach?" Odpowiedz, czym dla Ciebie jest szkoła, nauka tępaku? Ja nigdy nie pisalam o jakosci :) ale bzdury piszesz... pisalam, ze mi sie podobają :))) http://www.wojcikonline.com/ ładne ciuszki, mnie sie podobają. Nie zawsze musi mi sie podobać to, co innym, chyba ze ciebie rodzice tak wychowywali i tłukli ci do łba by sie ubierac w to co inni nosza nie w to, co ci sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arszenika* Ooooooo... widzę, że ulzyło :) no to teraz poraz zwijać sie do pracy :) najedzona satysfakcją :P hihihi Kochana jesteś i strasznie pocieszna :) Moje dzieci są z miłości a nie łóżka jak twoj bratanek buehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i moje dzieci liczyc nie potrafią... potrafi jedno dziecko, bo trudno by 6 meisieczne liczyc potrafiło... znasz takie? upst... sorry, przeciez bym zapomniała, ze to twj bratanek juz w wieku 11 lat mature pisac bedzie, no to jest czego pozazdroscic, tylko gdzie w tym Twoja zasługa? Moja corka ma 4 lata, zna jezyk polski i perfect angielski. Umie liczyc do 100 po polsku i po angielsku. Czytać tez juz potrafi, a co twoje dzieci potrafią ??? ups... nie pisz lepiej, bo uslysze ze tabliczke mnozenia opanowaly w wieku 3 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×