Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna Zniecierpliwiona

Dużo czytam i mysle na temat teorii Z zniecierpliwionego

Polecane posty

Gość Dominkia
Najpierw piszesz ze matki po rozwodzie maja szczęście w postaci dziecka , nie wrzucaj wszystkich do jednego wora Zazwyczaj to ojcuec odchodzi i matkę z dxieckiem zostawia. Nie walczy Walczy tylko o to żeby jak najmniej dać alimentów i mieć spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi lenka
Mają pieniądze to kupują nie muszą liczyć skąd biorą ja jeśli mam kupię bo wolę kupić jedne buty niż kilka par jedne a porządne. Dla mnie np dla nastolatka kwota 6stów nie jest astronomiczna,zresztą z rzeczywistych dochodów eks patrząc na niemiecką tabelkę miał by więcej i nikt tam sie nie pyta o kolejną panią. Zapytajcie też co dzieje się z kretaczami w niemczech którzy nie płacą lub zatajają dochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kije nie lilije
to napisz co robią niemcy z kretaczami albo jakiś link do info o tym. bo tabelka jest dobrym pomyslem, więc może i ich sankcje też są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Zniecierpliwiona
Milenka Otóż to, masz to kupisz, 5 par czy 1 porzadna "firmowa" pare. Ojciec według tabelki placil by okrreslona sume i tyle a czy chcesz kupic synowi 1 pare czy 5 to juz od Ciebie by zalezalo. Nie wiem co zlego w tej tabelce? A co wiesz na temat tych co nie placa alimentów w niemczech, dodaj cos chetnie poczytamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak nie ma to
Kombinuje się aby mieć a nie siada z założonymi rekami i płacze ze życie jest ciężkie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama wychowuję moje dziecko
gesia tak, dziecko się na świat nie prosilo i ty także odpowiadasz za jego poczęcie. Nie tylko niańczeniem, bo wychowywanie dziecka nie jest wielkim trudem a skąd wiem? bo sama też mam dzieci i to dwójkę. Tylko lesery są w stanie powiedzieć, że przez dziecko zarabiają mniej. Gówno prawda, moje dzieci najpierw siedziały w przedszkolu do 17stej a jak poszły do szkoły to są na świetlicy. I jakoś mogę pogodzić wychowywanie dzieci z dochodową praca na cały etat. Tylko wy macie problem. 13:20 [zgłoś do usunięcia] gesia i dlatego ty byś chciała aby twoje dziecko miało dobry start tak? Ale weź pod uwagę to , że nie musi mieć tego dobrego finansowego startu. To jest tylko dobra wola obojga rodziców ile pieniędzy przeznaczą jako bonusy. I nic z tym zrobic nie możesz, najwyżej wymuszać kasę ale to już standard u samotnych matek. Dawno tak się nie uśmiałam:P. Zniecierpliwiony zrozum wreszcie, żeby zakładać topiki i pod różnymi postaciami się udzielać, musisz wziąć mnóstwo korepetycji z j. polskiego. Jeszcze musiałbyś poczytać o psychologii i ludzkiej psychice mnóstwo książek. Żadna kobieta, by tego nie napisała:P Odkąd się wypowiadam, wszyscy wiedzą, ze ja mam dwie firmy:P Mieć dwie firmy, a pracować w dwóch firmach, to też różnica! Niczym tu nie zabłysnąłeś:P! Żadna matka nie napisze, że wychowywanie dziecka nie jest trudem!, jest wielkim:P Dziecko ma mnóstwo problemów i przychodzi z nimi do swoich rodziców, jeżeli jest to tylko jedno, to przychodzi z nim do niego. Dzieci mają masę problemów, o czym ty nie masz pojęcia. Dzieci chorują!, dzieci potrafią sprawiać kłopoty i problemy!, ale skąd możesz o tym wiedzieć?, tylko matka samotnie wychowująca dzieci to wie! Widać nie masz o tym bladego pojęcia! Młodzież przeżywa etapy zakochania, porzuceń, im wali się świat, dla nich to dramat, dla nas egzamin z życia, żeby odpowiednio dziecku wytłumaczyć. A to gówniane twoje zdanie:"i dlatego ty byś chciała aby twoje dziecko miało dobry start tak? Ale weź pod uwagę to , że nie musi mieć tego dobrego finansowego startu." Odpowiem TAK!!!!!!!!!!! Jak każda matka na świecie, niezależnie, czy sama wychowuje, czy w pełnej rodzinie!!! A jeśli ty tak nie uważasz, to znaczy, ze tobie, powinno się odebrać prawa rodzicielskie!! Teraz opowiedz nam, jak to możliwe, że czepiasz się milenki, że zostawił ją mąż, że sobie na to zasłużyła?! A czemu taka "cierpiętnica o kryształowym sercu", która woli swojego ex, od jej własnych dzieci sobie zasłużyła? Lubię jak moje dziecko jest ładnie ubrane, chodzi w firmowych ciuchach, jeździ po świecie, dokształca się, ma mnóstwo wspaniałych znajomych, jest szczęśliwe i, ze mnie kocha za to, że jestem jego matką:P!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama wychowuję moje dziecko
A i lubię jak ma pełną lodówkę i sięga do niej po co chce i nie muszę, mu wyliczać:P Jak na zakupach wydaję kasę na soki colę, spraita i to co lubi:P Jak jest szczęśliwe, że niczego mu nie brakuje:P. Tego życzę wszystkim, żeby mogli normalnie żyć. Alimentów dostaję 900zł, kieszonkowe:P, od lat nie podnoszę:P Przypominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama wychowuję moje dziecko
Tylko lesery są w stanie powiedzieć, że przez dziecko zarabiają mniej. Gówno prawda, moje dzieci najpierw siedziały w przedszkolu do 17stej a jak poszły do szkoły to są na świetlicy. I jakoś mogę pogodzić wychowywanie dzieci z dochodową praca na cały etat. Tylko wy macie problem. 13:20 [zgłoś do usunięcia] gesia i dlatego ty byś chciała aby twoje dziecko miało dobry start tak? Taka matka zniecierpliwiony! Odbierając dzieci o 17, musi im posprzątać pokój, wyprać rzeczy:P, Zrobić kolację:P. Taka matka na ryj pada o 21 i budzi się rano i zawozi sama znowu dzieci do przedszkola:P. Myślisz, że ona cię uwielbia i ma czas na pisanie takich bzdetów:P Powtarzam wróć się do odrabiania lekcji z polskiego, książki z psychologii i za 10 lat wróć na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama wychowuję moje dziecko
Czy taka matka ma kontakt z dzieckiem?! Sprawa jasna, ze powinni jej zabrać dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama wychowuję moje dziecko
Ale weź pod uwagę to , że nie musi mieć tego dobrego finansowego startu. To jest tylko dobra wola obojga rodziców ile pieniędzy przeznaczą jako bonusy. I nic z tym zrobic nie możesz, najwyżej wymuszać kasę ale to już standard u samotnych matek. :P:P Do tego muszę wrócić, idź i zgłoś się gdzieś, bo żadna powtarzam żadna matka na świecie, nie chce by jej dziecku było gorzej niż innemu, żeby gorzej jadło, było ubrane, od taka psychika matek:P. Jeżeli jest inaczej, to bezwarunkowo jest, to kobieta psychicznie chora i należy ją odsunąć od dziecka. Jeżeli posiada radość z tego, że jej dzieciom wszystkiego brakuje, a ona nazywa to szczęściem to na matką się nie nadaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armenka
I ja się pod tym podpisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi lenka
Sama powiem ci mój syn się nieźle uśmiał jak czytał kawałek tego topiku zwłaszcza z tekstu jak to leżąc na tapczanie czekam na te kasę od starego o tej dziadówie do śmiechu warte jak znalazł. Zarabiam całkiem nieźle na żadną łaskę nie czekam być może stać mnie na więcej niż te szczekające pindy. A alimenty powinny być ściśle związane z dochodem i wiekiem. I absolutnie nikt poza rodzicami nie ma żadnego obowiązku dołożyć złotówki do utrzymania dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdzielisz
pierdzielisz sama / czytam itp.: Taka matka zniecierpliwiony! Odbierając dzieci o 17, musi im posprzątać pokój, wyprać rzeczy , Zrobić kolację . Taka matka na ryj pada o 21 i budzi się rano i zawozi sama znowu dzieci do przedszkola . Myślisz, że ona cię uwielbia i ma czas na pisanie takich bzdetów odbierasz dziecko o 17 itd ??? na ryj padasz ??? co ty pierdzielisz ??? Chyba nie nadajesz się na to, oddaj mu dziecko, płać mu alimenty, załatw aby pozwalał ci na widzenie z dziećmi, i będziesz górą !!! Zrób to, i nie pierdziel już więcej, sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hashaha
Gesia widzisz jak padłaś ofiarą intryg:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama wychowuję moje dziecko
do pierdzielisz czytaj ze zrozumieniem zniecierpliwiony analfabeto:P Przeczytaj ze 100 razy, to może zrozumiesz:P Ja nie padam na ryja, bo nie pracuję tak długo:P Ja jeżdżę z dzieckiem do kina, na baseny, na lody, jeżdżę na wycieczki:P.............. Napisz Geni, żeby dziecko oddała:P, bo faktycznie szkoda dzieci od Geni:P Pogubiłeś się tępaku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama wychowuję moje dziecko
a Genia, to wytwór twojej fantazji i wyobraźni, bohaterka:P Główkuj dalej, psycholu, to jest dla bardzo inteligentnych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdzielisz
co ty pierdzielisz sama, wtrącasz jakieś cytaty, bez cudzysłowu, nie wiadomo gdzie twoje a gdzie czyjeś myśli, ale czytasz sobie, piszesz sobie, sama, chyba pogubiłaś się sama, a ten zniecierpliwiony (chyba swoją drogą fajny facet) tak leży ci na wątrobie, że już innych zaczynasz wyzywać od zniecierpliwionych .... buahahah sama - komedia - sama, nie ośmieszaj się sama. Daj facetowi dziecko i płać mu alimenty i będziesz miała spokój i będziesz odwiedzć dziecko jak on ci pozwoli i będziesz płaciła wyższe alimenty gdy on sobie tego zażyczy iiii ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekaaawa ot tooo
Myśle ze takie bagno jak kafeteria to nie jest dobre miejsce na takie przemyślenia. Chetnie bym Ania z Toba popisała ale nie tu wśród takich ewenementów co to rzeczy z bazarku dzieku nie kupi no bo przecież tatuś dużo zarabia. Jakby to dziecku róznice robiło:) oj ubaw niezły ubaw.Pozdawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie a te tu dalej
przezywaja, ze jakieś dziecko ma więcej niż ich. :p Tak was to boli, z waszych pieniędzy? W realu tez jesteście takie zazdrosne, że ktoś ma więcej? Jeżeli wy uważacie, ze życie w ubóstwie kształtuje charakter, wasza sprawa, ale nie narzucajcie tej teorii innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3/4 samotnych matek
to śmierdzace nieroby i nieudaczniczki życiowe bez perspektyw, sfrustrowane , podłe i zawistne. Ta 1/4 to normalne kobiety , które tutaj nie przebywają bo nie są na tyle rąbnięte aby wykłócać się tutaj w sposób chamski i ordynarny, charakterystyczny dla typowej małomiasteczkowej bądź wiejskiej patologii. Przebywa tu zatem największy element , wobec tego nie mam zamiaru czytać waszych wypocin.Zrobiłam to raz i żałuję. Nic dziwnego, że nikt was nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdzielisz
pierdzielisz no nie a te tu napisała: "przezywaja, ze jakieś dziecko ma więcej niż ich. Tak was to boli, z waszych pieniędzy? " No gdyby to tylko dziecko miało więcej, to ok, ale wydaje mi się że te pazerne mamuśki co walczą do upadłego o maksymalnie wysokie alimenty, to raczej dla siebie starają się wywalczyć jak najwięcej i nie wiadomo ile później dziecko z tego dostaje. Jeśli to mężatka po odejściu męża, czy po tym jak poszła na boki i się rozeszli i ona walczy o wysokie alimenty to jeszcze pół biedy. Ale jeśli to panienka wie że dostanie wysokie alimenty od faceta który dobrze zarabia i ona go "upoluje" wrobi w dziecko, to to już jest bardzo nienormalne, patologiczne i głównie przeciw temu trzeba działać. Konieczna jest przebudowa prawa, aby alimenty były jednakowej wysokości dla każdego dziecka, według tabeli. A jeśli rodzica na to stać to z własnej woli niech dziecku dodaje. Jeśli osoba wychowująca dziecko (matka lub ojciec - obojętnie) będzie normalna, grzeczna, ugodowa, to po dobroci pozyska od drugiego rodzica coś dodatkowego dla dziecka. Obecne prawo działa wręcz odwrotnie: tak aby rodzice po rozstaniu mogli być pazerni i walczyli ze sobą - stwarza to jeszcze większą patologię. I niektóre takie hieny wykrzykują okropieństwa tu na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Absolutnie mi to nie przeszkad
Co w ogóle mnie obchodzi jak jakies matki kombinują ?! Żadna tabelka sprawy nie rozwiąże Czasy komuny już dawno za nami żeby wszyscy mieli po rownio bo są rożne sytuacje , rożne warunki , rożne potrzeby i żadna tabelka tego nie załatwi ! I skonczcie ten temat pazerne świnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuma-kum
bo trzeba mysleć głową a nie dupą zadajesz się z biedą,nieudacznikiem który nie potrafi zarobić i decydujesz sie na dziecko czy dzieci musisz miec na uwadze to że w momencie rozstania i przyznania dzieci "tobie" alimenty będą skromne jesli twój wybranek na męża i ojca twoich dzieci jest zaradny,ma wykształcenie lub dobry fach możesz "liczyć" na godziwe alimenty i finasowa pomoc ze strony "tatusia" nie wyobrażam sobie aby wysokośc alimentów miała załatwić jakaś tabelka inne alimenty będą zasądzone od robotnika niewykwalifikowanego a inne od prezesa banku czy sieci sklepów to chyba jest jasne,oczywiste i zrozumiałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gesia
"bo trzeba mysleć głową a nie dupą zadajesz się z biedą,nieudacznikiem który nie potrafi zarobić i decydujesz sie na dziecko czy dzieci musisz miec na uwadze to że w momencie rozstania i przyznania dzieci "tobie" alimenty będą skromne" cholera , wyjęłaś mi to z ust a już dawno chciałam to powiedziec. Bardzo dobrze opisane!!! Nic dodac nic ująć. Nieraz widać na ulicy "obdartusów" jak ja to nazywam i to jeszcze z dzieckiem a ja sie wtedy sama siebie pytam "Po co ta kobieta wzięła sobie taką biedę za faceta i jeszcze sobie z nim dziecko spłodziła" Facet musi być zaradny a zadając się z byle kim ryzykujecie wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doskonaly pomysl z ta tabelkaa
rozwialo by to ogromne naklad finansowe jakie my wszyscy placimy za sprawe jaka trzeba poprowadzic takiej jednej czy frugiej smierdzącej świni i jej prosiakowi bo sie oryginalnych ciuchów zachciewa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj kogoś tu firmowe ciuchy
W oczy kolą :D Nie stać cię? Bo mnie stać i nie zazdroszczę nikomu absolutnie nikomu lepszych ciuchów . Nawet bezdomny może dla mnie mieć buty od armaniego i nie będę z tego powodu włosów z głowy rwac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kuma i gęsia
piszecie: nie wyobrażam sobie aby wysokośc alimentów miała załatwić jakaś tabelka inne alimenty będą zasądzone od robotnika niewykwalifikowanego a inne od prezesa banku czy sieci sklepów Mądrze, to trochę lepiej niż taka tirówka na drodze, bo ta podobnie myśli: dostanie jednorazowo 100 zł a jak facet wygląda na prezesa, to może 10 zł więcej, .... a wy k..wy liczycie na 60 000 zł od stróża lub np 200 000 do 300 000 zł od prezesa. Polujecie, prowadzicie te swoje gierki, pogrywacie z facetami i na razie przepisy prawa i prawnicy wam w tym procederze pomagają, ale to się skończy ... bo musi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co ty pierrrdolisz?
Jak polamana! Ochłoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdzielisz
Co ty pierdolisz, czy pierdzielisz, jakaś połamana - to ta wysoka kultura tej dużej części występującej tu elity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co ty pierrrdolisz?
Ogarnij się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×