Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Puk, puk uwaga wchodzę :)) Co do porodu to chyba każda z kobiet przeżywa to inaczej, dużo zależy od organizmu i opieki podczas porodu, ale gwarantuje Wam kochane jedno, przy pierwszym spojrzeniu na urodzony CUD można normalnie za tydzień znowu rodzić. Nie piszę często ale sumiennie podczytuje. Ja mam 14 listopada pierwszą wizytę w klinice niepłodności powinnam być na początku cyklu. Trzymajcie kciuki. Zorka, odezwę się na maila jak tylko się trochę obrobię ze sprawunkami. Gratuluje synka. Ja kiedyś słyszałam że jak powiedzą na usg że chłopieć to będzie na 99,9% chłopieć. Jak powiedzą dziewczynka to bywało różnie bo podobno "klejnociki" lubią się schować i mówią wtedy, że dziewczynka. Coś tam jeszcze miałam napisać, ale jak zwykle zapomniała. Na poprzednim naszym formu pamiętam dziewczynę o nicku sophia, ale teraz znikła, pamiętam, że testowała i czekałyśmy na info. Cholipa wskoczę może tam i puszcze tu linka jeszcze do nas. Ja miałam imię dla synka a urodziłam córcie, przez pierwszy tydzień mówiliśmy do niej niunia bo nie mogliśmy się zdecydować. Całusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajka:)))))
Dziękuje za zmianę w tabelce:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anirak, trzymam kciuki za tą wizytę. Obyś w końcu ruszyła z miejsca i były tego owoce w postaci Maleństwa pod serduszkiem :) a jak w końcu nazwaliście córcię? :) a co do tej płci, to ja znam przypadek, z tej 0,1% :) rodzinka liczyła sobie 5 osób. Mamusia, tatuś i 3 córki :) no i mamusia zaszła w ciążę z czwartym dzieciaczkiem i przez całą ciążę lekarz mówił, że będzie chłopiec, więc oni byli z tego powodu w siódmym niebie (a szczególnie tatuś :D ). Przyszedł dzień porodu i jak już maleństwo przyszło na świat, lekarz odbierający poród mówi, że urodziła córkę... Niezły szok... A wszystko mieli przygotowane dla chłopca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajka:)))))
Na grzebałam i wszystko spier....Niech mnie ktoś pier...w łeb:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaznaczasz ją w ostatnim poście, w którym była wstawiona, kopiujesz, wklejasz w okno odpowiedzi i poprawiasz swoją pozycję :) nic trudnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............49? .. .........21.11. netta2..................27.......mazowieckie.......29.... . .......27.10 justysia88.............23........lubelskie............13. .. .........10.11 ??? zaczynam od nowa...31........zach-pom..........14.............18.11 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Niezapo./KarolinaP 23....wielkopolskie..........Dz........ .06.12.2011 Asia1983.............28......zach-pom............ Dz ........ 12.12.2011 Mooniaaa123........35..........maz................Dz..... .....24.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... ...28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH..........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... ...17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie........... ❤️.......03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom.......... ❤️.......30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie.........❤️ .......08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH......1 9.0 4.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... ❤️.......03.05.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie....... ❤️........... 06.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka..29......małopolskie....... ..18.06.2011 (córka) Vilia.............27.........łódzkie........... 17.08.2011 Bartuś justynp.........32.....świetokrzyskie......ok 21. 08.2011 (syn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............49? .. .........21.11. netta2..................27.......mazowieckie.......29.... . .......27.10 justysia88.............23........lubelskie............13. .. .........10.11 ??? zaczynam od nowa...31........zach-pom..........14.............18.11 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* **Karolina23** 23....wielkopolskie..........Dz........ .06.12.2011 Asia1983.............28......zach-pom............ Dz ........ 12.12.2011 Mooniaaa123........35..........maz................Dz..... .....24.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... ...28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH..........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... ...17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie........... .......03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom.......... .......30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie......... .......08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH......1 9.0 4.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... .......03.05.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie....... ........... 06.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka..29......małopolskie....... ..18.06.2011 (córka) Vilia.............27.........łódzkie........... 17.08.2011 Bartuś justynp.........32.....świetokrzyskie......ok 21. 08.2011 (syn) OBIECUJE JUŻ NIC NIE ZMIENIĘ!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córcia, uroda aniołka, ale jak poszuka się pod włoskami to widać rogi diabełka :))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniaaa123, tęskniłysmy!! A ja jak zwykle dopiero doczytałam że jesteś :) Teścia poki co olewam (a przynajmniej bardzo się staram). Przewaznie siedze u siebie w pokoju choc lekarz kazał z nim siedziec i rozmawiać ale ja nie potrafię. Jak szwagier jest w domu to z nim siedzi. Remont pokoju dobiega końca, jeszcze tylko malowanie, w cholerkę sprzatania/mycia i już można mebelki wstawiać :) Tylko że co z tego skoro jeszcze kuchnia i wc w planach :( Mąż się zarzeka że dopiero tam bedzie bajzel i dużo do roboty. Ciekawe jak będę gotowała?! Anirak, fajnie że jestes :) Diagnoze już masz, jeszcze tylko leczenie. Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy poszli na kolację :) Hania Ty jesteś większą weteranką niż ja jak patrze na tabelkę, czy znasz diagnozę, problemu z zajściem w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka no ja myślę, nie przewiduje innej opcji. Dużo mi pomogłaś przy naświetlaniu mojego problemu :), teraz czekam jeszcze na badanie hsg (drożność) w piątek M idzie jeszcze na badanie nasienia udało mi sie go zaciągnąć, ale nie było lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee u mnie gin w 22 tyg powiedział że na 90% syn a na 3d potwierdzono w 23 tyg sam już zauważyłam, ale nawet gdyby nie to mój M by mi pokazał Karolina spokojnie pisałam Ci o mojej siostrze, chociaż to było 11 lat temu to pamietam ja wariowała z tymi terminami Mnie z @ wychodzi 17luty z USG mam co wizytę inny nawet 31 styczeń Ale mój gin jak i dr od 3d są zgodni że najważniejszy jest ten z miesiaczki Karolina dodaj do terminu ostatnie @rok i 7dni i odejmij 3 miesiące- stary sprawdzony sposób Aguśka ważne że zdrowy Jak zakładasz drugie dziecko to możesz rozważać płeć a przy pierwszym dla mnie nie miało to większego znaczenia Mi gin powiedział że nic nie może zoabczyć bo cytuje _"Małe, głupie, Lata jak ciele w patyku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz pow izycie :) wszystko ok. dostałam skierowanie na jonogram, morfo , mocz, i próby wątrobowe. kolejna wizyta 15.11 i wtedy zrobimy p[aciorkowca. spotykamy sie jeszcze 30.10 na usg na oddziale (jest lepsze niz u niej w gabinecie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
Anirak, podpowiedz jak Ci sie udalo M przekonac do badania? ja ze swoim walcze i za nic na swiecie nie potrafie na to badanie namowic :( trace argumenty juz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałam mu tak: Jak nie pójdziesz na to badanie to ja inaczej sprawdzę, czy problem jest po Twojej stronie. Spróbuje z innym facetem i jak będę w ciąży to znaczy, że problem był po Twojej stronie. Jestem zdesperowana i nie cofnę się przed niczym (odpowiednia mina), nie rób problemu z tego, że musisz żołnierzyki zamknąć w pudełeczku, bo nie raz jako nastolatek do kibelka je spuszczałeś i nie robiłeś o to problemu. Zapytał się, że chyba żartuje, powiedziałam, że nie żartuje. Minę miałam nie tęgo powiedziałam, że nic mi nie przeszkodzi, dusze diabłu oddam za malucha. zmiękł i szybko ustaliłam datę badania. Moja koleżanka zrobiła szlaban na łóżko i tyle, tydzień wytrzymał, jeszcze do tego powiedziała mu, że ją do roztroju nerwowego doprowadzi tymi fochami i też jakoś się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja nie miałam takiego problemu z M :) sam powiedział, że pójdzie się zbadać, tylko powiedział mi, żebym go umówiła na wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
jak fajnie masz Justysia... jak walcze od paru tygodni i obawiam sie ze poki mnie termin ostatecznych badan nie przycisnie bedziemy sie z tym przepychac :( gorzej niz z dzieckiem czasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
hehe fajnie wymyslilas Anirak :) najwazniejsze ze poskutkowalo :) kurcze, jakim to trzeba byc kreatywnym zeby faceta na badanie wyslac czasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×