Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

A ja spać nie mogę...:( Tęsknie za M:(:(:(:(I małej chyba to się też udziela:(:(:(:( Z Wami nie mogę sobie popisać,bo nie ma Was tutaj:( Dzisiaj siedziałam i oglądałam film miałam tylko lampkę włączoną fajna cisza...a po chwili koty tzw"się marcują"jak by dziecko płakało wiecie jak się przestraszyłam,a jak mała Mi kopniaka sprzedała to od razu oprzytomniałam(chyba bardzo ją wystraszyłam):( Prałam dzisiaj resztę ciuszków małej(prasowałam na siedząco:D) teraz już mamy wszystko zapięte na ostatni guzik nawet torbę do szpitala już uszykowałam i domkumenty włożyłam choć tak jeszcze przed porodem będą mi potrzebne:P Ciekawe jak to wszystko będzie.....M jeszcze akurat teraz zaczął wyjeżdżać i będzie w domu co 3-4 dni:(Także nie ciekawie:( Troszkę ponarzekałam i zrobiło mi się lżej na sercu:P Dobra mykam do łóżeczka,a tak co pól godz mam wizytę z WC:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj też jestem sama w domu :( Koniec roku to M ma dużo parcy Mnie w nocy strasznie bolał brzuch- myślałam już że bede musiała jechać do szpitala, ale no-spa pomogła Dzisiaj też mnie delikatnie pobolwea, mam pranie, prasowanie i sprzątanie Karolina te koty rzeczywiście wydają takie dziwne odgłosy U nas na razie malutki, a ja mam fobię, bo nie powinnam go dotykać Niby zdrowy, ale łazi wszędzie, więc boje się że coś przyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda - chyba zaszlałaś wczoraj z tym sprzątaniem. Mamy jeszcze czas - rozłóż to prasowanie, pranie, sprzątanie na parę części. A teraz leż i odpoczywaj - nie szalej. Ja dzisiaj ciężką noc miałam - mało spałam - ból bioder, siusianie - chyba spokojnie nice przechodzą do historii. Co u Was dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
Witam dziewczyny:) Mam do was pytanie:) Czy wiecie może jak to jest jak się bierze Luteinę50 chodzi mi dokładnie o to że mój gin kazała mi ją brać pod język dwa razy dziennie od 19-26 dnia cyklu a tu bach trzy dni i rano przyszła@ :( :( :( :( :( :( mam załamkę:( :( :(N znowu się nie udało:( :( mam tą Luteinę przerwać czy brać nadal? Zamierzeniem gin chyba jest wyregulowanie mi cyklów i dostarczenie progesteronu ale co mam zrobić jak cykl mi się o wiele skrócił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roma jak dostłaś @ to odstaw luteinę- chyba, że to tylko plamienie swoja drogą dziwne, że tak bardzo cykl Ci się skrócił. Luteine bierze sie po owulacji. Jak długie masz cykle zazwyczaj?? Lovekrove zawsze mówię, że sobie robotę rszołożę, ale mam takie dni, że rozpiera mnie energia-góry mogłabym przenosić, Dostałam ciuszki od siostry i bratowej, chciałam je poprać, posegregować i zobaczyć co jeszcze muszę dokupić W piatek zawsze robie mega porządki bo na weekend zazwyczaj mam rodziców, a tu siedzw sama, będą wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Roma, ja tez tak miałam raz przy luteinie, przerwałam jak @ przyszła. Lekarz powiedział, żeby brać tyle dni ile trzeba nawet jak @ się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to podałysmy sprzeczne info Poddaje się- myślałam że jak jest @ to sie odstawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja już po wizycie. Termin mam na 22 czerwca a maluszek ma 1,12 cm i wszystko jest w porządku, widziałam bijące serduszko :) Trochę się wystraszyłam na początku gdyż lekarka powiedziała, że mam bardzo dużą i rozpulchnioną macicę i wygląda jej to na bliźniaki ;) (nie miałam nic przeciwko bliźniakom w 1 ciąży, teraz wolałam jednak tylko jedną fasolkę :)) ale po USG okazało się, że jest tylko jeden zarodek :) Na następnej wizycie za 4 tygodnie będzie sprawdzana przezierność karkowa więc kolejne stresy. Dalej mnie mdli i niestety nic kompletnie nie pomaga, kupiłam sobie nawet polecane tabletki Mamma Mamarin (imbir i witamina B6) i też nie bardzo dają radę, trzeba przeczekać ;) Pozdrowionka i miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Wandziu, nie wiem jaka jest prawda, to tylko zdanie mojego lekarza ale sama wiesz, że często co lekarz to inne zdanie. Roma, ja do mojego zawsze dzwonię jak mam wątpliwości. Może spróbuj zadzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Araguia, gratuluję!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Araguaia, ja również dołączam się do gratulacji :) super, że z Dzidzią wszystko dobrze :) oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Aragaia - gratulacje :))))). Oby tak dalej - a z mdłościami niestety musisz żyć - jeszcze zdążysz nacieszyc się ciążą - zobaczysz :))) Wanda - jak Twoje biodra nocą - bo u mnie może ie tyle bolą co ciążko z brzuchem z jednej na druga stronę się ewakuować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Justa byłam pod Twoim wykresem - no no no - komentarze barrrrdzzzzzo pozytywne. Czekam na 11 listopada :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love, ja też już nie mogę się doczekać tego 11 :) a wczoraj sobie uświadomiłam to, że będę testowała 11.11.2011r :) same 11 :) mam nadzieję, że będę miło wspominała ten dzień :) dzisiaj też od rana mam takie wrażenie, jakby mi ktoś od czasu do czasu szpilki wbijał bezpośrednio nad spojeniem łonowym... Ech, ja chyba nie doczekam do tego 11 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie dziewczyny!!! Justysiu, ja też miałam taki dziwny ból w 7 dniu po owulacji, takie króciutkie ukłucia 2-3 razy w ciągu dnia (na wysokości macicy, delikatnie po lewej stronie) jakby ktoś szpilkę mi wbił :) 9 dpo tempka spadła by 10 dpo zafundować mi 2 skok więc trzymam mocno kciuki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Araguaia 🌻 gratuluję :) ...wstajemy z łóżeczka...kabel w klawiaturze mi sie przelamał..po 4 latach..echhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove ja jak zwykle mam śmieszne dolegliwośći:) Ból przy przekrecaniu z boku na bok, w ogóle w każdej pozycji niewygodnie- im wyżej głowa tym lepiej Nie podniosę się też leżac na wznak, musze najpierw przeturlać się na boczek Ból a właściwie nacisk na krocze, ale najbardziej odczuwam go z prawej strony- ból- skurcz w dole brzucha, ale to kiedy za dużo sobie pozwalam (z reguły jeśli jest bardzo intensywny usuwa on zaparcie:) I najśmieszniejsze niewyobrażalne naciąganię pępka- ponieważ nie wyszedł na wierzch zamienił się z dziurki w kreskę i tak się naciąga, że mam wrażenie , że w końcu pęknie skóra wokół jest cieniutka jak na powiece a i cały mój brzuch jest tak twardy że się nie zegnę żeby np. zasznurować buty- preferujemy teraz butki na zamek a i przy każedj próbie pochylenia Mały kpoie jakbym conjamniej o nim zapomniała Tyle, że według mnie to wszystko jest znośne, nie trwa cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wandzia - dokładnie, przed wstanie podwójny tulup na pozycję łokciowo kolanową i delikatnie jedna nóżka a potem druga - następnie prostowanie postawy do Homosapiens :))). Ja jeszcze wiążę buty :)). Mi z kolei pępol wyszedł na wierzch i na każdej bluzce się odznacza kształtem guziczka :). Brzuch w ostatnich 2-ch tygodniach podgonił i jest coraz bardziej do przodu czubiasty. Po diecie jakby piersi zmalały i oklapły - albo to brzuch urósł bo jeszcze parę tygodni a będą leżały na brzuchu - :))) (podejrzewam, że woda została wydalona z organizmu przy tej diecie) . No i golenie TYCH okolic to już powoli staje się niemożliwe. Dzisiaj goliłam M na głowie golarką - już powiedziałam mu jak może się zrewanżować :))) - powiedział, że będzie się bał, że mnie pozacina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheh powiedzieć to mojemu, sam się pochlasta jak się goli wolę nie myśleć co by mi tam zrobił Satram się uzywać kremów do depilacji, ale one często uczulają, w ciązy szczególnie, no i wymagają pomocy lusterka Sama się tam nie widzę wiec niech zarasta...;) co do ubranek Zastanawiałyście się juz jak bedziecie ubierać Malucha< 1 czy 2 rękawki śpiochy i kaftanik czy body i pajac? a może od razu spodenki i koszula są tez raozmaite dresiki Z tym co ja dokupiłam i tym co dostałam bede miała na kilka miesięcy zakupy ubrankowe z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej się ie zastanawiałam. Będę miała ciuchy po synku siostry M (urodziła 7 października) więc raczej na tym będę bazować - a co ona tam ma to nie wiem zupełnie - muszę się zorientować i ewentualnie dokupić parę - a w kupywaniu jestem najlepsza :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
Kurcze skrócił mi się cykl do 22 dni nie wiem co jest grane:( nie wzięłam rano tej luteiny ale jak wrócę do domu to wezmę:) zobaczymy. a tak wogóle to po jasną cholerkę ja mam zażywać tą luteinę skoro ona wywołuje @ ???? nie wiem ! chyba że gin chce mi dostarczyć progesteron. wiecie może coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
dzięki HANKA81:) CHYBA MASZ RACJĘ BĘDĘ BRAĆ NORMALNIE DO 26 DNIA CYKLU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roma, luteina jest na wywołanie @, ale jeśli by się udało zajść w ciążę, to ją podtrzyma i pomoże zarodkowi się zagnieździć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roma, nie nie nie nie!!!!!!!!!!!!! Nie bierz Luteiny skoro dostałaś okres!!! Zaskodzisz sobie!! Luteina jest m.in na wywołanie okresu więc skoro przyszedł to trzeba odstawić mimo że dostałaś okres wczesniej. Mnie tylko raz w życiu zdarzyło sie dostać @ w trakcie brania ale ja wtedy brałam małą dawkę i może to dlatego. Odstaw Lutkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, chyba przez pomyłkę przesłałaś mi maila o promocji w intermarche :D Widze zakupy mocno zaplanowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
o matko to ja już sama nie wiem co robić :P dziewczyny zastanówcie się bo trzymam ją w ręce i nie wiem BRAĆ CZY NIE??? BRAĆ czy Nie? BRAĆ czy NIE????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
hej Roma01 nie bierz luteiny bo to moze zaszkodzic a propo bierzesz clo czy castangus u mnie dziwne plamienie jest jescze okres nie przyszedl to mnie zastanawia jak pozniej policzyc zeby isc do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
Castangus + Luteina50+ Wiesiołek+ Mg+Wit.B6 jak poradziły mi dziewczyny:) przez 90 dni mi gin kazała zażywać:) DOBRA NIE BIORĘ:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
RIOLEK hm... plamienie masz to faktycznie dziwne ale może to oznaka ŻE COŚ SIĘ DZIEJE a ty co zażywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
RIOLEK jesteś w tabelce bo coś cię nie widzę:P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×