Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Aguska tez mam 85 c biały d granatowy....ale jak wczesniejsze staniki byly ok, to wytstarczy kupic przedłuzke z haftkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja znowu ze stanikami mam problem. Mam 70C a jak chce kupic to przewaznie jest 70B A na obwod 75 to dla mnie za luzny chociaz miseczki sa dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove dziś wg om 15t1d, a wg usg to dziś jakiś 15t5d. Nigdy nie robiłam tych suwaczków i chyba nie umiem :-) Asiu przez te wczorajsze wieści to administracja zeszła na dalszy plan. Pisać pism nie będę, bo nie mam ochoty się dodatkowo stresować...jak w grudniu nie zapłaci to wtedy coś będziemy działać. A z wózków jeśli będzie chłopiec, to ten na razie wpadł nam w oko :-) http://allegro.pl/tanio-3w1-xa-2011-gondola-spacer-fotel-5-kolorow-i1908677937.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam do tej pory 75b, ale już z niego wyłażą i ciśnie mnie trochę w obwodzie. Lada dzień śmigam po zakup nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia...masz 3 wyjscia:) -szukac, szukac, szukac -zwezac -przytyc ....oczywiscie lezysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah co do zwężnaia ostrzegam traci fason moje wszystkie straciły, bo kupno stanika 75 G, graniczy z cudem a jak obwisną to jestem ciekawa co je utrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ja mam taki wózek już w domu :))) - kolor Volcano. Jeżeli mogę coś doradzić to foteliz x-lander podobno jest kiepski- ciężki i bez atestów. Dokup sobie trochę droższy - Maxi Cosi - Cabrifix - ja kupiłam używany - jak nowy za 199 zł na allegro - do tego za 59 zł adaptery do wózka i wpinasz go normalnie do stelaża. A jaki kolor chcesz? Najlepiej popatrz na żywo - piękny jest Oceanic - dla chłopca a dla dziewczyniki Energy. Ja kupiłam ten bo ten kolor jest tańszy o ok 300 zł - i brzydszy ma się rozumieć :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove chyba się nie chwaliłaś wcześniej :-) że już go masz :-) A kolor ten co na górze jest pokazany jak się otwiera stronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez sie starsznie podoba ten wózek- nie wiedziałam ze kolor też kosztuje:)jak auto normalnie przeraża mnie jedna rzecz, spacerówki nie obrócę do siebie Znając siebie i przyszłe zdolności mojego dziecko (dziedziczone po mnie) mogłabym zgubić dziecko i nawet tego nie zauważyć Ale to kwestia przyzwyczajenia bo bratowa 3 miesięczna córkę wsadziła do spacerówki tyłem do siebie i jest zadowolona Z tym, że to Anioł nie dziecko- naprawde nie widziałaam jeszcze tak grzecznego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...ja ze wzgledu na obawe na miekki kregosłup nie wsadziłabym chyba 3-mies do spacerowki...bałabym sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh i w końcu ten nasz wielki samochód combi, którym nie umiem parkować - a zdałam prawko w marcu tego roku :-) przyda się do wożenia wózeczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, auto kombi przy dziecku to zbawienie :D My niestety takowego nie posiadamy - a jak jedziemy na kilka dni do moich rodzców to jak Cyganie z taborem ;) Cały bagażnik zapchany przez wózek - torby w środku. Nadmieniam, że ja z moim M mamy jedną małą, a Bartuś dużą podróżną plus jakaś reklamówka :) Asia, podzielam Twoje zdanie - Bartuś ma prawie 3 miesiące i nie wyobrażam go sobie w spacerówce. Za mały na to jest... Temat piersi....ehhh... dla mnie temat rzeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda ja mam obecnie 70G bez ciąży i ie ma mowy, żeby kupić stanik w zwykłym sklepie. Kupuje w internecie na stronie www.kontri.pl można tak naprawdę tanio coś znaleźć. Miski mają chyba do M więc jest z czego wybierać. Poz tym nie jest to żadna chińszczyzna tylko staniki szyte przez polskie firmy. Ja dziś jadę do teściów. Mam nadzieję, że nie będę musiała brać niczego na uspokojenie. Teść ma bowiem czasami głupie zagrania, a teściowa teraz siedzi w Niemczech więc może mu deko odwalać. Jak nie on coś wymyśli to znowu moi dziadkowie, którzy mieszkają w tym samym mieście. Jedni lepsi od drugich, a pomysły mają zwykle od czapy. Do tego jeszcze mój M, który wykańcza mnie psychicznie jak tam pojedziemy. Mam czasami wrażenie, że nie jestem mu tam do niczego potrzebna, bo na rodziców i siostrę :( Nie jest mi z tym lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neta juz kiedys mi mówiłas o tym sklepie ale wolałabym przymierzyć- u nas jest taki fajny sklep z bielizną, że babka przywiezie na zamówienie, ale ceny ma adekwatne niestety A rzeczywiscie z tego G to juz mi "wychodzą" tylko tez trzeba często wchodzić bo ceny sie wachają od20 do 90zł(więc trzeba trafić) a jak mierzyłam miarą to szkoda mówić co mi z ich rozmiarówki wychodzi I !!!!masakra- ale dziwne, że rosną mi piersi a obwód nic Tak sie tylko zastanawiam ile jeszcze mogą urosnąć i co sie z nimi stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta ja to musze jednak teraz mierzyc staniki bo to moska dobra ale z tylu cisnie do z boku sie wylewa to z przodu. Ja kupilam dzis 2 za 18zl i sa ladne :-). Jestem takiego zdania, ze wole kupic taki na 2-4mies i kupic nowy ktory ladnie sie uklada niz kupowac drogi i miec jeden i go katowac :-). I wczoraj do mnie dzwonila szefowa, ze dzis impreza z pracy. Wiedzialam o tym w sumie mialam nie isc no ale jak juz zadzwonila to az mi milo sie zrobilo, ze glupio nie pojsc. Tylko w co ja mam sie ubrac :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej Laski!:) Prześlę Wam zdjątko później,bo M w pracy a wczoraj mu się już nie chciało zgrać:(:(:(:(:(:( A mi jest MEEEEGAAAAAA CIĘŻKO LEDWO DREPTAM A NOGI MNIE BOLĄ JAK.... NIE MAM JUŻ SIŁY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!RATUNKU!!!!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda ja to mam male piersi zawsze chcialam miec wieksze ale nie az tak duze bo boli kregoslup podobno. Aguska imprezka? fajnie masz ja tez bym poszla byle nie lezec ciagle ale czego sie nie robi by z dzidzia bylo dobrze :) Asiu leze, leze niedawno sie obudzilam, zjadlam z mezem obiad i zaraz znowu sie poloze tylko wyjem jeszcze wisnie z kompotu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko jeszcze troche musisz wytrzymac i za niedlugi czas bedziesz krzyczec z porodowki. Moze cie uslyszymy hehehe :P Fajnie masz ze ty juz prawie masz finisz :) tez juz chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karolcia :* Nie smutaj sie nawet jakbys miala teraz lezec do tego 6.12 ale juz blizej niz dalej co rusz :-). Ja nie wyobrazam jak u mnie to bedzie. Jak juz mnie czasem nogi bola i kreca. Lekarz mi przepisal nospe forte 2x dziennie jedno opakowanie tak pilam, a 2 to kiedy mnie tylko zlapie ze kreca to biore. Eh chcialo sie dzidzi to teraz cierp aguśko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ot pojde na jakie 2godz, bo to bez osob towarz to wiesz moj za bardzo nie chce zebym tam dlugo siedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co to chyba już nerwy:( Niby mówią,że trzeba dużo chodzić,żeby czuć dzidzię,ale ja kur***pytam jak!!!!!!:( A co do tokso moja kumpela to ma/MIAŁA...Miała kota waży 15 kg!leczyła się 2 lata miała drożność jajników i nic Uwierzycie lub nie ale kota oddała ciotce wszystko wyprała itd i po 3 miesiącach zaszła w ciąże!!!!!!!:D Nie uwierzycie jaka u nich była radość..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaaa bolą plecy- teraz bolą a i większe w naszych polskich wrunkach nie wywołują zachwytu Pamiętam jak się w szkole ze mnie śmiano- nie jakoś chamsko jak teraz potrafią dzieciaki, ale np. kiedys kolega z klasy jak się napił to mnie zapytał czy są prawdziwe!!! Albo ciotka mojego M mówi do niego uważaj bo jak ci z cyca przyp...tyle zę ona to już totalna patologia no i nie wyglądają ładnie bez stanika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie sie przejmujesz jak to bedzie i wogole. Moja siorka wczoraj troche gadala o porodzie jak to bylo to z jej wypowiedzi nie tak strasznie chyba sie dzialo. Cos tam mowila, ze skurcze parte czy tam ktores strasznie bola a tak reszta jest do zmiesienia. Ja to nie dalabym rady, zeby zwierzaka miec w domu. Jestem zwolenniczka, zeby zwierzatko bylo na podworku ale rozumiem ze czasem nie ma gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina niech mówią co chcą A Ty jak masz ochotę leżeć to leż http://allegro.pl/mutsy-urban-rider-cargo-black-fotelik-safe-2go-i1915146004.html a jak macie chwikę zobaczcie ten wózek bo mnie się bardzo podoba, ma 4 pompowane duże koła- u mnie teren tego wymaga ale kurde wiem doskonale, że one przechodzą testy, ale mi by sie chyba to dziecko na tej jednej rurce wygibło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia my po ślubie kupiliśmy pierwsze combi - z myślą o dzidzi - ukradli :-( Kupiliśmy drugie no i w końcu się przyda. Netta nie tylko Ty tak masz, ja jak jadę do teściów albo swoich rodziców ( obojętnie, byleby było podwórko ) M cały czas siedzi przy samochodzie i coś ciągle robi. Czysto w nim,że z podłogi można jeść :-) Czasem się śmieję,że jak będzie synek, to będą ( oby nie ) razem tacy samochodziarze :-) Mam wizję, że synek będzie biegał za tatą z pieluchą usikaną po kolana :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda wózek ładny, tylko mi siostra mówiła,żeby raczej kupować ze skrętnymi kołami, bo zdecydowanie lżej się prowadzi. Dobrze że ten chociaż raczej mało waży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieeeee...Wanda...rozwaliłaś mnie tekstem...leżę na łopatkach (nawet w tak mulaszczy dzien do mnie doszło cos) Kochana-Tobie jednej pozwolę mówić do siebie patologio :) tez mówię do swojego ,ze juz mogę mu przywalic cycem w nosa..a jak juz bede dojna to dopiero sie dowie co to moc kobiety! Karolina...wczoraj mówię do swojego,że juz wiem dlaczego mowi sie,ze ciezarne chodza jak kaczki...mialam wczoraj takie zakwasy w pachwinach,ze dosłownie z nogi na noge...człap-człap...na to on-no to sie szykuj, bo do św..Marcina zabija sie kaczki i gesi,a te co zostaja to maja siadac na jajka-wybieraj co wolisz :) tez tak teraz mam ,że Mała sie mniej rusza i troszke mnie to niepokoi, ale "tak ma byc"...a nie wydaje Cisie ,ze masz bardziej mokra wkladke niz wczesniej? Aguśka-fajny wózek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×