Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Asia, niby te białe są najlepsze (tak pisze producent), bo niby chłoną rzadką kupkę. Ale mają taką siateczke, któa namiętnie przykleja się z zawartością do pupy. Dlatego wg mnie najlepsze zielone :) Pomarańczowych (sleep&play czy jakoś tak) nie próbowaliśmy, ale mój brat odradzał - oni testowali. Całkiem niezłe i miękkością podobne do Pampersów są Babydrem z Rossmanna :) o niebo lepsze od Huggiesów :D i nie przeciekają :D są bardziej chłonne od Huggiesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z ochraniaczami na szczebelki to zależy od dziecka Chłopiec, którego byłam nainia miał wokól całego łożeczka bo robił dzikie akrobacje podczas snu- tylko nie wiem gdzie to kupiła bo wszędzie sa tylko wokół głowki a moja bratanica (8 misiecy) musi mieć odsłaniane, odchylane bo jak nie widzi rodziców to furii dostaje Na niej właśnie też praktykowano obracanie zawsze musi byc twrza do rodziców ale spała raz w nogach a raz w głowie łożeczka bo obracać cieżko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki co mam 3 paczki 1 zielonych i 3 paczki 2 pomaranczowych (tych odradzanych przez Twojego brata) i 1 paczke 1 dady zobaczymy...do huggisow sie nie zblizam, za duzo osob odradza, rosmana poki co nie mam na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, my mamy łóżeczko 120x60 (takie standardowe) i przewijak jest standardowy i pasuje (trochę wystaje na długość przewijaka, a szerokość łóżeczka, więc leży stabilnie). Przewijak jest sztywny, nie załamie się. My na to mamy taki frotkowy pokrowiec, bo sam przewijak jest "wodoszczelny" i zimny :) A że mam jeden pokrowiec to kładę jeszcze na to taki podkład higieniczny ;) Ale te pokrowce nie są drogie. Tylko ja już nie kupuję, bo niedługo Bartek wyjdzie z tego przewijaka jak tak będzie rósł ;) A takie podkłady higieniczne można też kupić w Rossmannie (w promocji coś koło 10 zł, bez promocji chyba 13zł). Jest ich 10 szt w rozmiarze 60x60 cm. One zdają też egzamin poza domem - jak do kogoś jedziemy, czy kładę go w "publicznym" miejscu (to do tej pory musiałam zrobić raz - staram się tego nie robić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Asia, ja na temat pomarańczowych się nie wypowiem, bo ich nie miałam. Bazowałam na opinii brata tylko. Może zdadzą egzamin :) Podzielisz się potem wrażeniami :) Acha, dziewczyny, nie róbcie za dużo zapasów rozmiarów 1 i 2 pieluch :) My musieliśmy wydać trochę znajomym (koleżanka rodzi w grudniu) - szybko maluchy znich wyrastają. No chyba, ze maleństwa się Wam urodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cięzko, cięzko...ale mialam na mysli brata z mężem i ich przestawianie :) a tak-odkrecaj karuzele, przestawiaj zagłowek ochraniacza... tak mysle,ze ten dlugi (musze miec na ciały, bo nie bedzie łózeczko stało przy ścianie) mozna zawiazac tak, by dziecko mialo okienko na widok na matke, czyli po tej stronie tylko do polowy, do nozek...albo postawic jakies 2-3 nie za wysokie zabawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, nam było łatwiej odkręcić karuzelę i przełożyć zagłówek, bo mamy łóżęczko z szufladą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę, Bartek się obudził :) Wejdę popołudniu lub wieczorem :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach..w promocji byly po 3 paczki to kupilam za pomaranczowe dalam 105 zl i za zielone 105, wydalo mi sie to atrakcyjną ceną, w porownaniu z kupowaniem pojedynczo...ale poki co juz nie kupuje i rodzinka tez wie,ze pieluchy juz mam my tez mamy zwykle lozeczko 60x120 pozyczone od rodziny...i taka kolderke jak Ty Vilia i dlatego wydaje mi sie ona wielka dla noworodka, bo kocyk to zwinę na koncu lozeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie pieluchy to ciężki tmat, bo każdy ma inne doświadczenia. Ja na razie tylko czytam i sama nie wiem na które ewentualnie się zdecydować jak już zacznę kupować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna tez popisac do producentow o probki, albo po kolezankach sie wymienic...ale na dzien dobry cos trzeba miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
tak sie zastanawiam czy plemniki sa w organizmie nawet jak sie nie wspolzyje czy one wraz z podmyciem uciekaja i ich nie ma glupie pytanie a ktos zna na nie odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Roma01.................25.......małopolskie.........6... ...........12.11 justysia88.............23........lubelskie.............13 . .. .........13.11 zaczynam od nowa...31........zach-pom............14.............18.11 HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............49? .. .........21.11 netta2..................27.......mazowieckie.......29.... . .......23.11 Sophia123..............25........śląsk................1 2.............11-12.12 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Asia1983.............28......zach-pom............ Dz ...........12.12.2011 Mooniaaa123........35..........maz................Dz..... ......24.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... .....28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie.................. .......03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom....................... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie................... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie.................. ....03.05.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie................. .....06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............... .......22.06.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka....29......małopolskie.........18.06.2011... ....(córka) Vilia.............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp.........32.....świętokrzyskie........21. 08.2011......(syn) **Karolina23** 23....wielkopolskie.....18.11.2011.........Marysieńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
Cześć dziewczynki:) Odświeżam tabelkę bo niestety się nie udało...znowu:( Gratuluję świeżutko upieczonej mamusi i Marysieńki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek jesteś po owu to uspokój się trochę kochana!!!! teraz spokój jest Ci najbardziej potrzebny, a nie myślenie, czy plemniki wyciekły, czy nie... jak będziesz ciągle o tym myślała, zastanawiała się nad każdym szczegółem to nie będzie dobrze... Proponuję spacer, wyciszenie, muzyczka, może zróbcie z M coś co bardzo lubicie, odstresuj się trochę... Ja idę na spacerek, a wieczorem kino :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
Jestem po owulacji 3 dni i mam pytanko:) Ze względu na to że cykl mam popitolony ostatnio 21 dni no i od 19-25 dnia cyklu mam lutkę po jednej tabletce pod język. Pytałam pani w aptece co mam zrobić jeżeli od zażywania luteiny dostałam tak wcześniej @ czy mam zażywać dalej czy przerwać. ostatnio przerwałam. Pani w aptece powiedziała żebym wzięła dwie tabletki rano i wieczorem bo mam za małą dawkę nie wiem co mam robić. co wy o tym myślicie powinnam zwiększyć dawkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roma ja zawsze brałam po dwie dziennie, powinnaś skonsultować to z lekarzem, zadzwoń do niego może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
a ja sie boje ze 13 dc byla owulacja a ja kochalam sie 14 dc i 15dc rano dlatego sie pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
Riolek po 14 dc większe szanse na chłopczyka:) nic się nie martw też jesteś płodna w te dni:) mój cykl trwa raz 21 raz 26 raz 22 raz 28 no i co ja mam zrobić??? dni płodne są 3 -4 dni przed owulacją i 2-3 po owulacji:) owszem jajbardziej jest ten 14 oczywiście przy regularnym cyklu:) Po pierwsze im więcej się będziesz denerwować i myśleć na ten temat tym będzie gorzej:) także s p o k o j n i e! ja też jestem w takiej samej sytuacji i staram się nie filmować... dużo czytam dwa razy w tygodniu gram w siatkówkę oprócz tego praca... nie wiem jak ty ale ja dużo się modlę chodzę do kościoła i jakoś mi tak lepiej:) stwierdziłam i tak to sobie tłumaczę że jeżeli bozia da to też zostanę mamusią:) uspokój się riolek twój czas nadejdzie i zobaczysz dwie kreseczki :) trzymam kciuki cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
Beti ale ja też mam dwie tabletki dziennie rano i wieczorem po jednej a ona mówiła żebym zadzwoniła do gin ale jej się wydaje że powinnam dwie rano i dwie wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
a bo ja też tak chaotycznie piszę:) nie mam monitorowanej owu jestem na castagnusie dwa razy dziennie oraz luteinie 50 którą biorę od 19-25 dc po jednej tabletce rano i wieczorem ostani cykl skrócił mi się do 21 dni i czyli luteinę zażywałam 3 dni a potem przerwałam. ten cykl mam jakiś taki dziwny zero podwyższonej temperatury, testy owu długo długo nie wykazywały nadejścia owu, dziś jestem w 17 dc no nic dzwonie do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może przy tak nieregularnych cyklach warto by postawić na monitoring ? wtedy wiadomo dokładnie co i jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
Mam odpowiedz na nurtujące mnie pytanie:) Faktycznie odstawia się luteinę w momencie przyjścia @ no i mam zażywać luteinę dwie tabletki dziennie albo jedną rano a jedną wieczorem albo dwie rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek a ten Twój lekarz to jakiś dziwny, ja jak brałam clo i miałam monitoring, to nie zastanawiałam się kiedy miałam owu, bo wiedziałam dokładnie, stosunki też były w ściśle określonych dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
a na czym to polega? jeszcze gin mi tego nie zaproponowała, także narazie przez 90 dni mam być na tej luteinie i castagnusie może po tym czasie coś innego zaproponuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzisz do gina kilka razy w miesiącu, on robi usg i sprawdza czy jest owu i kiedy :-) dzięki temu łatwiej trafić :-) ja brałam jeszcze clo ( na wzrost pęcherzyków ) i pregnyl ( na pękanie ), pęcherzyki rosły jak na drożdżach i udało się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×