Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Karolina WIELKIE GRATULACJE :) !!!!!!!!!!!!! Niech maleństwo zdrowo się chowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka jejeje :-) SUPER GRATULACJĘ. Widzisz a tak marudziłaś jak to będzie a już po wszystkim, ale supcio nie mogę ;-). Przeczytaj wcześniej miałam intuicję babską czułam to w kościach, że rodzisz hihi temu mi tak jakoś dziś cieżko było. A kiedy urodziłaś?? w nocy>>/?? Jak się czuje nasza maleńka Marysia w rzeczywistym świecie?? Widzisz a ja pisałam, że Ty będziesz na mikołajki rodzić a ja może się dowiem co mam w środku :-). No nic czekam na Asie hehe :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
hejka bylam wczoraj u lekarza mam pechezyk 22 mm w lewym jajniku a w prawym sa juz za duze tzn ze jak peknie ten lewy to dojdzie do owulacji kazala nie wspolzyc przez 2 dni w sobote wieczorem mozna bo plemnikow zeby bylo troche wiecej wiadomo wystarczy zeby jeden sie zaplatal i bedzie dzidzia tylko jesli bym miala dzis owulacje to lekarz mowila ze troche krwi bedzie to mozna zaczac juz dzis a poki co dobrze sie czuje tylko w pracy cos mnie zabolalo w dole brzuca ale kwri nie mam jak myslicie co to znaczylo ze moze jutro bedzie owulacja a jest jeden problem nie dostalam nic na pekniecie bo mowila ze moze samo peknie w tym cyklu widzi szansse a tamtym byly zame pechezyki a jak wy uwazacie i jeszcze jedno jak sie potgcieralam to bylo troche minimetr brudny papier czy to cos oznacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Karolina - gratulacje!!!!!! Mam nadzieję, ze nie mój post Ciebie tak pogonił :))). Przyjeżdżam do Ciebie na kurs szybkiego rodzenia !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
to jest prawda ze pechezyk peka jak ma 25 mm lekarz mowila ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek a kiedy sie ostatnio kochaliscie?? Dziwne, ze Ci nic nie powiedziała zeby poprawic staranko . Nie martw sie moze samo peknie ja nic nie bralam na to i wyszlo :-). Trzymam kciuki, aby wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę!!!!!!!!!Aż mi się łzy wzruszenia kręcą po oczach :-) Gratuluję mamusiu :-) Super, że tak szybciutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem strasznie zmęczona...Skurcze OKROPIEŃSTWO DZIEWCZYNY!A po za tym było okej w ogóle nie czułam jak mała wychodzi! Najgorsze jest to,że wszystko zabrałam dla Małej i nie potrzebnie bo oni tu wszystko mają nawet RÓŻEK!:( Mała jest PRZEPIĘKNA M NIE MOŻE SIĘ NAPATRZEĆ TERAZ MAŁĄ ZABRALI BO ŚPI. Muszę się pochwalić M był przy porodzie!!!!!!:D Nawet pępowinę przecinał! urodziłam o 2.55 dwie godziny w szpitalu,ale ile w domu się namęczyłam:(:(:(:(:(ALE WATRO BYŁO!!!!!:D MAŁA 3100 ważyła. Jedno zdj mogę wam przesłać albo ustawie na suwaczka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no ale lepiej przemeczyc to w domu, niz chodzic po szpitalnych scianach a kiedy wody poszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Riolek, pęcherzyki różnie u każdego pękają. Mi raz pękł jak miał 22 mm a raz jak miał 25mm. Samej owulacji co do minuty raczej nie uda się wskazać. Zrób może test LH, żeby zwiększyć szanse na trafienie w owu. Dziewczyny u mnie dupa, znów test negatywny wyszedł. Sorki, że mało się udzielam i nie odpisuję wszystkim ale staram się jak najmniej zaglądać na fora o tej tematyce. Od Was oczywiście jestem uzależniona więc prędzej czy później wpadam.....a tu takie wieści jak dziś !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde nie widziałam Asia ze pytałaś.Wody mi odeszły o 12 w nocy byłam w szoku.Nie chlusnęło ze mnie ale strasznie duzo tego było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam na twarz po porodzie zabrali małą troszkę spałam teraz ją też zabrali bo si przyniosą ją do karmienia:D I nie dotrwałam do 38 tyg ale najwazniejsze ze jest wszystko okej mała dostała 10 punktów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
ostatnio we wtorek wieczorem bylo przytulanie jak na 22 mm to nie peklo jescze bo bylam u lekarza lekarz chce zeby sie udalo dlatedo woli ze plemniczek bylo duzo dlateho woli zeby 2 dni nie wspolzyc jesli by peklo to by mnie podbrzusze bolalo i lekko krwawila jak myslisz dobrze czy zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobranoc .... Marysia śliczna - bardzo podobna do Ciebie:) rozsylam do kogo mam poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Roma01.................25.......małopolskie.........6... ...........9-11.11 justysia88.............23........lubelskie.............13 . .. .........13.11 zaczynam od nowa...31........zach-pom............14.............18.11 HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............49? .. .........21.11 netta2..................27.......mazowieckie.......29.... . .......23.11 Sophia123..............25........śląsk................1 2.............11-12.12 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Asia1983.............28......zach-pom............ Dz ...........12.12.2011 Mooniaaa123........35..........maz................Dz..... ......24.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... .....28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie.................. .......03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom....................... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie................... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie.................. ....03.05.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie................. .....06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............... .......22.06.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka....29......małopolskie.........18.06.2011... ....(córka) Vilia.............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp.........32.....świętokrzyskie........21. 08.2011......(syn) **Karolina23** 23....wielkopolskie.....18.11.2011.........Marysieńka Uciekam może potem jeszcze coś naskrobie. Buziaki. Papapapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia super najserdeczniejsze gratulacje :) Ja tez poprosze zdjecie Marysienki. Ale masz fajnie ze juz jestes po teraz czekaja cie bezsenne nocki ale ile malutka da ci radosci. Super Haniu trzymam kciuki za ciebie nie poddawaj sie i tobie sie uda. A ja sie zdrzemnelam i obudzilam w zlym humorze bo moj mi kupil nie taka zupe jak chcialam i poszlam sobie do sklepu i kupilam zupe gulaszowa z amino a co. Teraz mi niedobrze i juz mi zachcianki na zupy chinskie i tego typu przeszly. Moj robi dzis na kolacje koreczki(takie male kanapeczki chlebek serek zolty wedlinka ogorek i papryka :) :) ) Bede jesc i ogladac jakis film. A ogladalyscie film bobasy? http://www.youtube.com/watch?v=fBXU3u_BziA Ja sobie sciagam to pozniej obejrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek ja bym sprobowala, ale nie chce Ci narzucac. Bo wtorek to troche pozno jakbys miala jutro owulacje to te jajeczka od wtorku raczej znikoma szansa, aby przetrwały tak mysle, ale nie wiem na 100% jak jest nie chce Ci namieszac. Bo przecież gina tez nie wie kiedy bedziesz miala owulke a jak nie trafi to bedziesz rwala wlosy z glowy, ze nie sprobowaliscie. Śliczna Marysia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×