Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

katiaa85 - pamietam, ze chyba love opisywała jak się bada, ale ja nawet nie próbowałam, bo nawet po dokładnym umyciu palców, potem miałam jakaies infekcje itp. , więc nie próbowałam. Dobrze, ze ty tak super znasz swój organizm i potrafisz to sprawdzic, możesz dzieki temu bardziej dbac o maleństwo. Dziewczyny troche się podłamałam, okazuje sie, ze w moim szpitalu, do którego mam 15 min samochodem i gdzie przyjmuje mój ginekolog-położnik, nie robią znieczuleń, nie można rodzic w wodzie, można tylko naturalnie albo cc i to po kilkunastu godzinach naturalnego. Nie myślałąm o znieczuleniu, że bym go chciała na 100 % ale chciałabym miec taka możliwośc, co wy na to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusii - czy to możliwe, ze nie robi się tych znieczuleń - dziwne to ... że wanny nie ma to ok. No ale takie znieczulenie to nie tylko - chyba - przy porodach robią ale przy innych zabiegach ...... no ale moge się mylić. Twój gin Ci to powiedział ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie możliwe niestety, sciągaja anestezjologa z neurologii gdy trzeba zrobic cc, ale zwykle jest 1 !! na dyżurze, wiec kobiety czekają długooo, a to szpital wojewódzki, ma dobre opinie ginekologia ale nie patologia ciąży. Czasem daja jakies rozkurczowe ale jak nie jest za późno. Wiem to od tej mojej znajomej położnej, która tam pracowała, a teraz pracuje w jakimś spzitalu w wawie i od kolezanki co tam rodziła w marcu, wcześniej były możliwe poroby w wodzie, ale ordynator jak się mzienił, to nie pozwala na nie, jeśli jest wanna wolna to mozna w niej lezena porób wyciągaja. Mojego gina o to spytam 20 stycznia, jak oczywiscie nie zapomne :( Nie podoba mi się to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusii w wieleu szpiatalach jest tak ze do znieczulenia muszą ściągać anestezjologa z innego odziału (u mnie też) a i zoo wykonują ze wskazan medycznych... Wanna jest można w niej leżeć, ale nie do niej rodzić, bo obawiają się infekcji... Teżm iałam nadzieje na coś ale sama nie wiem co teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, wiem, że w wielu ściągają anestezjologa z innego oddziału, ale ty tylko wtedy gdy jest cesarka, a nie dają znieczulenia, nie ma takiej możliwości :( może coś się zmieni do czerwca ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie raczej nie ma nadzieji na zmiane do lutgo Chociaż podobno niecke w wannie maja zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanski kwiat polny
justysia ale masz brzuch! łoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Sophia123..............25........śląsk................1 3.............13.01 NIka0503...............21...... małopolska...........3............28.12 Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......8...............03.02 netta2..................27.......mazowieckie........20... . . .......15.01 zaczynam od nowa...31........zach-pom............16.............17.01 matik2012..............30.....wielkopolskie........ 2..............03.01 malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............ok.27 .01 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... .....28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie...."prawdopodobni e "DZ"..03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... CH............03.05.2012 katiaa85...........26..........WLKP...........?.......... 12.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........... ...... .....27.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 justysia88...........23........lubelskie............ ............21.07.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie................... 07.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie........21.08.201 1......(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ....Marysieńka Asia1893.....28.....zachodniopomorskie.....3.12.2011..... ..Julia Mooniaaa123........35..........maz............01.01.2012. ...Kaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny u mnie dalej wrednoty, nie licząc tego, że coś się przypałętało :( szczypie i piecze. Do tego spadła mi temperatura o kolejne 2 kreski. Wykres wygląda na połamańca totalnego, a ten spadek pewnie wskazuje jednak na niedomogę. Sama zresztą już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)u mnie @ na całego...:(szkoda ale sie nie poddaje:)wiem że wkońcu mi sie uda:)a mnie chyba castagnus chyba pomógł na te moje plamienia:)zawsze były 2-3 dni przed a teraz tylko jeden dzień:)także jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiiii, a mnie wcale nie dziwi że nie daja u Ciebie znieczulenia. Podobno lekarze niechętnie je daja bo wtedy poród sie przedluża bo najczęściej kobieta nie czuje skurczy i przegapia moment parcia. No i nie każda dobrze reaguje na takie specyfiki. Kupilam sobie spodnie na targu i niemal od razu w nich szłam do domu (po drodze zakupy). W domu je ściągam a tam wielka, tłusta plama na pol tylka. Dobrze że mam kurtke za pupe. Ale jestem zła!! W sobote je pójde wymienić ale teraz nie mam w czym chodzić. Bankowo kupilam już pobrudzone bo nigdzie nie siadałam i się nie opierałam! Myslalam żeby spróbowac sprac ta plame ale M odradza i mówi ze lepiej je wymienić na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora- a mi sie nie podoba, że nawet nie ma takiej możliwości, kiedyś była, wiem, ze niechętnie dają, ale chyba lepiej jak jaest taka możliwoś niz jak jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora ale przygody z tymi spodniami,masz racje idz i wymien. ja sobie kupilam na allegro jakis czas temu spodnice ciazowa,ale co z tego ani razu jej nie ubralam :/ bo ani rajstop ciazowych a potem o caly czas lezalam. wanda co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie wiem Zwyczajnie obudziłam się z nerwicą, ale taką że aż mnie nosi Monia_a jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wczoraj wieczorem jakos nosilo,chyba z nudow. czuje sie w miare ok,leze sobie. pachwiny mnie bola,chodze jak kaczka,czasem jakis skurcz. a Ty jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Monia tak trzymaj, grunt, to pozytywne nastawienie :-) Wanda a może śniło Ci się coś niemiłego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Beti no, że las się spalił:) No ja własnie od rana czuję się dobrze, najgorsze są wieczory ja pochodzę, znów boli mnie krocze, brzuch twardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora- a wymienia Ci te spodnie ? Monia wytrzymasz do terminu, dasz rade :) Wanda ja też jestem zła, bo mój wymyślił sobie imię, myslałam, ze żartuje o on nie chce słyszec o innym i się rozłańcza i mówi, koniec dyskusji, no jak po niego pojade za kilka godzin !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia , dziewczyny... jak zaszłam w ciąże i powiedziałm mojemu M, że czuje, ze to chłopczyk, to po pewnym czasie mówił, ze najlepiej by były blizniaki, albo jeszcze trojaczki, a jak nie to pokojei będzie... Tytus, Romek i A'Tomek, myślałam, ze żartuje a jak lekrza w 15 tc powiedział, że prawdopodobnie chłopak, to cały czas mówi Tytus i nawet mu piłke na świeta kupił do gry w noge ( cho sam raczej nie gra :/) i co wy na to ??? A jak chce porozmawiac, ze tyle jest imion, to on " koniec dyskusji, ja wymysliłem, już dawno, tak ma byc i mi sie dzis rozłaczył !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć lachony Agusii dawaj to imię - przedyskutujemy to ..... Wanda - to hormony - pamiętaj Ty jesteś niczemu winna - to wszystko przez nie ... Ja dzisiaj rano pojechałam oddać krew - kierownicę mam już na brzuchu i nogami ledwo sięgam :). Jak wróciłam to jeszcze się położyłam i dopiero wstałam - ciekawe czy to normalne, że tak się pod koniec spać chce - zaraz chyba sie jeszcze walnę. MOnia_aa - trzymajmy się, trzymajmy - już nie długo a zawsze lepiej rodzić chodźby telepatycznie razem. Będzie mi przykro jak się pośpieszysz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love he he :) jak pochodze to czuje skurcze,poza tym ten czop chyba mi odszedl. no i zobaczymy co gin powie. ja to mam problem zasnac wieczorem :/ Agusi hmm nie wiem co napisac,moze m jeszcze zmieni zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tej nerwicy to mi nawet pisanie nie wychodzi:) M wybrał imię, ale mnie się podoba Wiecie bo wczoaqraj byłam u szwagra na 50 urodzinach i ciągle słysze Dziunia nie donosisz tę piłeczkę masz już tak nisko i pyt. a torbe masz spakowaną a pieluchy weź sobie kup- nie żebym była księżniczką i wiem że oczywiste jest dla wszystkich że sie je nosi, ale czy akurat przy stole trzeba o tym rozmawiać JAk wstanę bo wysiedzieć na krześle cięzko to wszyscy patrzą jakbym miała im oznajmić że rodzę A i jeszcze wszystko co jem ja, je dziecko i nie ma się co oszczędzać, bo teraz mam taka kuleczkę- kurde- ta kulka ma 117cm, przstyłam 14 kilo, czyli więcej niż większość cięzarnych Czy żeby niektórzy zrozumieli że dbam musiałabym przytyć 30 Moze jeszcze się uda bo jestem bez przerwy głodna, a mój żołądek jakby się skurczył więc jem po trochu ale co chwila coś Może to mnie trzyma od wczoraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda- no to niezle, mi tez gadaja podobnie, ale myślałm , że to moze tylko na początku a potem daja spokój :) ja mam koniec 16 tc i przytyłam chyba jakies 2 kl - ważyłam sie jakiś tydzień temu wiec może by wiecej, tez czesto jem ale w małych iosciach- wiecej nie wchodzi, poza tym nie chce mi sie robic super obiadów, które chętnie bym zjadła, boi dzwigac nie chce zakupów, bo zaraz czuje brzuch, a M jak wraca jest pózno to najwyżej wędline kupi czy owoce, miesny i piekarnie zamknięte :( No z tym imieniem, hymmm co o nim myslicie, bo już sama nie wiem jest tyle ładniejszych. U nas i tak jest trudno bo mam dużżżą rodzinke i jest zasada, by nie powtarzac imion, wiec co roku coraz mniejszy wybór :) no ale jeszcze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanda rozumiem Cie. tez mniej jem,maluszki nam uciskaja na zoladki i inne narzady. ja to sie czasem czuje jak inkubator :/ albo pytania typu co robisz? a co ja moge robic,jak mam lezec? kurde skakam po suficie. ostatnio jak bylam u mamy to akurat niestety byla tez tam sasiadka (wscibska pierdusnica ). i ona do mnie "pokaz mi sie bo chce cie obejrzec",to jej odpowiedzialam ze nie jestem eksponatem w muzeum zeby mnie ogladac. albo pytala sie ile maly wazy,to mowie 3400,to powiedziala ze jak na mnie to malo. to kuzwa ile ma wazyc,10kg???? i wkurza mnie moja inteligenta inaczej bratowa, sms typu "hej i jak tam rodzisz albo cos"?. jasne bede do niej pisac miedzy skurczami. uf to sie wyzalilam,wybaczcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiście z tymi uwagami to jest sprawa wkur......ca. U mnie tylko teściowa : a bo kiedyś nie było cukrzycy ciążowej, nie było kolki, po cesarce nie było problemów z zajście - kiedyś świat był idealny .... no i ostatnio: kiedyś kobiety rodziły w domu i było dobrze - już nie wytrzymałam i zapytałam czy słyszała o martwych dzieciach i kobietach, które takiego porodu nie przeżywały - potwierdziła - a ja odpowiedziałam jej: że teraz takie rzeczy się nie zdarzają - i to jest ta różnica. ........ No ale powoli ją olewam ...... Agusiii - Tytus oryginalne. Trzeba wziąć też po uwagę jak imię pasuje do nazwiska i jak dzieci w szkole będą reagowały na imię Tytus .... NIe wiem może to teraz imię popularne .... mało mam do czynienia z dziećmi ... Jak Ci się nie podoba to walcz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka monisia trzymam kciuki, żeby ten nowy cyklu okazał się jednak udany. U mnie dalej wrednoty, temperatura spadła i pewnie wskazuje jednak na problemy z progesteronem :( jak tylko pojawi się @ zaczynam anty, bo raczej na cud to nie mam co liczyć przy takich numerach i spadku temperatury. Cóż będę miała 3 miesiące przerwy w staraniach, ale może po nich w końcu się uda. Przynajmniej taką mam nadzieję. Mam tylko nadzieję, że ten gin wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×