Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Książka raczej każe stosować wszystkie metody na raz (w tym tablice chińskie), ale ja darowałam sobie dietę skupiłam się właśnie na odstępie id owu i polepszeniu warunków w vaginie :). Zobaczę co napisze Araguaia i ewentualnie dopiszę coś co wiem więcej - o ile tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............ok.27 .01 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......8...............03.0 2 zaczynam od nowa...31........zach-pom............17.............08.02 netta2..................27.......mazowieckie........20... . . .......09.02 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... .....28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie...."prawdopodobni e "DZ"..03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... CH............03.05.2012 katiaa85............26..........WLKP...........?......... .....12.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........... ...... .....27.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie................... 20.07.2012 justysia88...........23........lubelskie............ ............21.07.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie...........2. .......10.09.2012 Nika0503.............21......małopolskie...........................05.09.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ....Marysieńka Asia1893.........28...zachodniopomorskie...3.12.2011..... . ..Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba wypiję normalną kawę, tzn. czarną, pierwszą od prawie 6 miesięcy, nie powinna maluszkowi zaszkodzić... bo chyba zaraz usnę na stojąco, a dziś jeszcze 3 godzinki na zajęciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, ja od kilku dni też kawusię popijam - raz dziennie jedną łyżeczkę kawy rozpuszczalnej, zalaną wodą i dużą ilością mleka. Tak do 16 tygodnia miałam mdłości i cały czas odrzucało mnie od kawy, teraz zaczęła mi bardzo smakować :) Co mam chwilkę to klecę dla Was przepis odnośnie płci, strasznie tego dużo będzie i zastanawiam się czy zamieści mi tu na Kafe tak długi post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na taką rozpuszczalną z jednej łyżeczki z mlekiem to też sobie czasem pozwalałam, ostatnio przerzuciłam się na inkę, a dziś czarną sypaną właśnie zalałam :-) normalnie czuję się jak zbrodniarz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Araguaia :) super, że u Ciebie wszystko w porządku :) no i będziesz miała parkę :) super :D ja też mam jakieś takie przeczucia, że będzie to dziewczynka, ale muszę teraz czekać do 20 lutego na kolejne USG i mam nadzieję, że Dzidzia będzie grzeczna i pokaże co tam ma między nóżkami :) i dziękuję za kciuki :* wczoraj nie napisałam, ale jak zadzwoniłam po wyniki, to teraz wszystko było OK :) żadnej glukozy w moczu nie miałam tym razem :D :D :D więc mam nadzieję, że wtedy to tylko był taki jednorazowy psikus :) Nika, super :) gratulacje jeszcze raz (bo nie pamiętam czy już gratulowałam :P ). To kiedy masz teraz kolejną wizytę? A może już wczoraj widziałaś/słyszałaś serduszko Maleństwa? :) Araguaia, spróbować zamieścić całość na raz zawsze można, a jak nie wyjdzie, to wkleisz we fragmentach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia a ja myslałam ze już wiesz, ze dziewczynka, bo pisałaś Niunia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taką foteczke mojej fasolki ale jeszcze serduszko nie biło następną wizyte mam w Walentynki :)) mam liste badań podstawowych do zrobienia a po za tym to starsznie mnie mdli dziękuje za gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laski! Nie Dam rady wszystkiego przeczytać:( Mała w dzień śpi mi najwięcej półtora godziny..:(Teraz leży sobie na macie a ja siedze obok niej i szybko do Was drukuje:D Ale za to całą noc przesypia budzi się o 6 piję mleczko godzinę marudzi sobie i zasypia i spi tak do 8:30:) Całe szczescie uczulenie znikło i jest już wszystko okej:) Dzisiaj mała Kończy DWA miesiące a to ona:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a348c0d37723a035.html Całuję Was Wszystkie Gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laski! Nie Dam rady wszystkiego przeczytać:( Mała w dzień śpi mi najwięcej półtora godziny..:(Teraz leży sobie na macie a ja siedze obok niej i szybko do Was drukuje:D Ale za to całą noc przesypia budzi się o 6 piję mleczko godzinę marudzi sobie i zasypia i spi tak do 8:30:) Całe szczescie uczulenie znikło i jest już wszystko okej:) Dzisiaj mała Kończy DWA miesiące a to ona:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a348c0d37723a035.html Całuję Was Wszystkie Gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda - prócz bólów miednicy czujesz ból kości ogonowej lub odbytu :), i czy ten ból promieniuje Tobie na uda - zwłaszcza w nocy ? Dzisiaj w nocy miałam masakrę - bolało jak rwa kulszowa ... Czy poza tym boli cię całe spojenie łonowe - wnętrza ud?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda - prócz bólów miednicy czujesz ból kości ogonowej lub odbytu :), i czy ten ból promieniuje Tobie na uda - zwłaszcza w nocy ? Dzisiaj w nocy miałam masakrę - bolało jak rwa kulszowa ... Czy poza tym boli cię całe spojenie łonowe - wnętrza ud?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laski! Nie Dam rady wszystkiego przeczytać:( Mała w dzień śpi mi najwięcej półtora godziny..:(Teraz leży sobie na macie a ja siedze obok niej i szybko do Was drukuje:D Ale za to całą noc przesypia budzi się o 6 piję mleczko godzinę marudzi sobie i zasypia i spi tak do 8:30:) Całe szczescie uczulenie znikło i jest już wszystko okej:) Dzisiaj mała Kończy DWA miesiące a to ona:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a348c0d37723a035.html Całuję Was Wszystkie Gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, właśnie nie wiem jeszcze kto tam mieszka w moim brzuszku :) ale od początku mam jakieś przeczucie, że będzie to dziewczynka :) na początku nawet nie zdawałam sobie z tego sprawy, dopiero po pewnym czasie się gapnęłam, że w myślach zwracam się w formie żeńskiej do mojego Maleństwa :) a że nie lubię zwracać się bezosobowo, to określam Dzidzię jako Niunia :) i tak sobie jeszcze myślę, że jak gin nic nie zobaczył na ostatnim USG mimo sporego przybliżania, to może moje przeczucia się sprawdzą :) bo gdyby to miał być chłopiec, to coś tam by pewnie już było między nóżkami :P ale nie nastawiam się aż tak bardzo, że będzie dziewczynka, tylko cierpliwie czekam do kolejnego USG, żeby potem nie było wielkiego rozczarowania :) i tak najważniejsze, żeby było zdrowe :) Nika, to w takim razie trzymam kciuki za walentynkowe serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
vilia, to faktycznie długo dochodziłaś po cc. Tak się wiele chwali, że po 3 dniach już o ranie zapomina, ale może faktycznie przecięte mięśnie itd. dają się dłużej we znaki niż krocze. Ja na 3 dzień już w miarę łaziłam, ale szwy ciągnęły długo. Dopiero teraz 2,5 tyg po porodzie mogę powiedzieć, że jest OK. Karolina, a nie rozbudza Ci się bobo jak przewijasz? Moja by zjadła o 3 i spała dalej, ale jak przewijam, to potem marydzi ze 2h. A, że kupy idą taśmowo, to nie mogę nie przewijać. Praktycznie po każdym karmieniu idzie kupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka, mnie też gin tłumaczył tak jak Wanda pisze - że liczy się termin z M i ewentualnie z pierwszych USG, b ptem to dzieciaki rosną jak chcą ;) Mnie też się zmieniał potem termin z USG, ale trzymałyśmy się terminów z początku ciąży :) Wanda, Ty się jeszcze nie rozsypuj - za wcześnie jeszcze. Jeszcze musisz chwilę pbyć 2w1 :) Zora, to mimo wszystko kilku cm mi do Pameli brakuje ;) Mam 160 cm :D C nie zmienia faktu, że przybrałam "w torsie" :D Wanda, wczoraj były u mnie dwie kleżanki z dzieciaczkami miesiąc starszymi od BArtusia (takie domowe przedszkole miałam ;) ). Jednej kleżanki córa urodziła się w 31 tyg. - oprócz teg, ze jest malutka (ale ładnie goni), to nie ma żadnych komplikacji i zaburzeń w rozwoju. Poza tym to Ty przecież donosisz :) A wracając do tego spotkania - oczywiście BArtuś był największy :D Mimo, że syn koleżanki donszony i wcale mały się nie urodził (56 cm i 3600g) :) No i BArtuś piszczał niesamowicie na ich widok, cieszył się bardzo :) JAk tylko zaczynał okazywać tę radość (dość głośno) to Staś zaczynał płakać ;) My też celowaliśmy w owu i jest BArtek :) Na dziewczynkę zaczniemy celować zaraz po @ ;) o ile kiedykolwiek przyjdzie, bo jej jeszcze od porodu nie było ;) a nawet od zajścia w ciążę :D Love, zapisuję się na listę dot. książki o planowaniu płci :) Miałąm dziś spotkanie z nianią (poleconą). Ma się zastanowić i dać znać czy się decyduje. Tzn. Bartuś jej nie wystraszył, tylko chciała więcej pieniędzy niż możemy jej zaoferować, więc tu tkwi problem. Plusem jest, że mieszka 4 bloki dalej (5 minut spacerkiem), więc nie musi dojeżdżać...Zobaczymy. NIka, super, wizyta w walentynki :) To będziecie mieć prezent :) Usłyszeć serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj tak bardzo bede czekać na te walentynki :)) żeby usłyszeć serduszko naszej dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia - ja książkę mogę przysłać ale bez hasła jej nie otworzycie - kurde - dziś z 2 h szukałam na poczcie ale nie znalazłam :(. Jestem załamana - mam paciorkowca w pochwie .... Generalnie jak się czyta w necie i na formach to powikłania straszne u dzidzi powoduje ... Gin mnie przed badanie uprzedził, ze dużo lasek go ma i że jak wykaże badanie go to przy porodzie podają antybiotyk a potem dzidzi jeszcze badają i gdyby się zaraziło to dzidzi tez dostaje antybiotyk .... Zadzwoniłam do położnej - potwierdziła i powiedziała, ze w tych czasach przy standardowym badaniu tego wymazu nie zdarza się sepsa ani inne zapalenia płuc .... K...wa mać czy zawsze wszystkie syfy ja muszę załapywać :)? Oczywiście prze cc możliwość zakażenia dużo mniejsza i teraz to już sama nie wiem co ja mam robić ... No nic czekam na poród Acha - antybiotyk trzeba podać 4 godziny przed porodem - po odejściu wód trzeba jechać w miarę szybko do szpitala ... Ciążówki - przypilnujcie tego badania - wymaz z pochwy w kierunku SGB ... warto wiedzieć przed porodem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love ja tez mialam gbs dodatniego,dostalam antybiotyk przed porodem. poprawiam tabelke :) STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............ok.27 .01 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......8...............03.0 2 zaczynam od nowa...31........zach-pom............17.............08.02 netta2..................27.......mazowieckie........20... . . .......09.02 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie...."prawdopodobni e "DZ"..03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... CH............03.05.2012 katiaa85............26..........WLKP...........?......... .....12.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........... ...... .....27.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie................... 20.07.2012 justysia88...........23........lubelskie............ ............21.07.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie...........2. .......10.09.2012 Nika0503.............21......małopolskie................ ...........05.09.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ....Marysieńka Asia1893.........28...zachodniopomorskie...3.12.2011..... . ..Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja monia_aa...........24.........wlkp............12.01.2012........Tymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, ależ ona urosła, śliczna ta Twoja córeczka, ma taki urzekający, dziewczęcy typ urody (a u niektórych niemowląt płeć można poznać tylko po kolorze ubranka ;) ). Mój synek jak miał kilka miesięcy to też strasznie krótko spał, ciężko było go uśpić, łatwo się wybudzał i miał drzemki np. tylko 40-minutowe. justysiu, ja miałam silne przeczucie, że będę mieć 2 synka (pomimo zwiększenia szans na córeczkę) a tu taka niespodzianka, jak widać na załączonym obrazku kiepsko u mnie z kobiecą intuicją ;) Ciekawe kto tam u Ciebie w brzuchu mieszka :) mooniaaa, mój synek też po każdym karmieniu robił w pampersa i niestety zmiana pieluchy go wybudzała, na szczęście w miarę szybko w nocy ponownie zasypiał ...za to prawdziwe przeboje z usypianiem były w dzień ...i są niestety do tej pory ;) Lovekrove, może jednak warto zawalczyć o cesarkę? Oczywiście na pewno wszystko będzie dobrze! Czytałam, że w USA ten paciorkowiec jest wskazaniem do cesarki. Też miałam robione to badanie pod koniec ciąży ale na szczęście nic nie wykazało. Dziewczyny, porobiłam notatki w sprawie zaplanowania płci dziecka i posyłam Wam linka do pdfa z nimi (nie chciałam tu robić sieczki na forum a niestety zbyt długich postów mi nie zamieszcza), dajcie znać czy da się go otworzyć. Niestety opisałam to w wielkim skrócie, bardzo pobieżnie i strasznie chaotycznie (brak czasu :( ), pewnie o wielu rzeczach zapomniałam, jakby któraś z Was chciała więcej szczegółów to mój mail to araguaia@o2.pl. Polecam też forum o planowaniu płci na BabyBoom (wątek "Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)", jestem tam jako Piranha). A oto link: http://chomikuj.pl/Araguaia/planowanie+p*c5*82ci,1345275246.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś uaktywniła się tylko część linka, trzeba go zatem skopiować do przeglądarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis jestem po szkole rodzenia Położna prowadząca nie mogła się anedziwić jak mogłam tych skurczy nie czuć Podobno nieźle ich nastraszyłam, bo już mysleli że rodzę, a jak jeszcze źle zareagowałam na fenoterol to się nieźle przerazili bo miałam ciśnienie 160-110 spadające do 80-60 Zastanawiam się jak dojadę do szpitala skoro mnie pobolewa cały czas Lovekrove mnie bardzo boli w kroczu, bardzo Jazda smaochodem to dla mnie katorga i to chyba tyle jeśli idzie o intensywny, nieznośny ból Boli mnie dól brzucha, a właściwie pod brzuchem jak na @ tylko trochę intensywniej i wtedy też kłuje w plecach, oraz boli wewnętrzna strona ud, ale wszystko to nie jest jakos bardzo intensywne i naprawde w miarę znośne- nie nazawałabym tego bólami porodowymi Wymaz z pochwy miałam w szpitalu ale to pewnie inny, teraz się będe kolejną rzeczą zamartwić, mam nadzieję, że do porodu zdąrze Instynktownie czuję, że naprawdę już długo nie wytrzymam Justysia tez podświadomie nazywałam Dzidzie chłopcem, mówiła Mały, Młody- siła sugestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×