Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Moj synus własnie przed chwila staną w łóżeczku :) :) :) Tak nagle. Ale mam radoche :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora no to super moja w dalszym ciagu nie kwapi sie do czegokolwiek robienia :P teraz lezy w lozeczku i kopie sobie przewijak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa z soli fizjologicznej ... Zora gratulacje :) nowe umiejętności cieszą :) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia jak tam Ania dziś lepiej już?? U nas już dużo lepiej ropki już nie dużo ale jeszcze zakraplam antybiotykiem, normalnie wkurza mnie moja pediatra ale w tej przychodni co jestem to nie ma innej :/ i musze się z nią męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko do mamuś które mają córeczki :) jakimi zabawkami lubią się bawić wasze dziewczynki?? Zbliżają się imieninki chrześnicy mojego m i trzeba coś kupić i wysłać :) myślałam o czymś takim co myślicie?? http://allegro.pl/lalka-szmaciana-zuzia-duza-52cm-spiewa-po-polsku-i2890983097.html i nie wiem co do tego dokupić... ubranek ma pod dostatkiem a jakichś takich drobnych zabawek nie potrzebuje bo ma po synku... dlatego nie wiem co jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika moja ma taka lale szmacianke i jedna spiewa druga nie ta co spiewa juz prawie glos stracila bo mala sluchala jej do snu. Bierze te lale rzuca na prawo lewo i potem tulac sie zasypia przy niej. A jesli chodzi o zabawki to ma kilka swoich ulubionych i sie nimi bawi. np smoczek do lancuszka przyczepiony, jakas grzechotka, balonik (tak troche nadmuchany) ksiazeczka do kapieli klucze. To sa zabawki ktorymi sie lubi bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora-gratulacje! młody coraz silniejszy i coraz bardziej samodzielny! inhalator jet super! mam wlaśnie ten......tylko,ze teraz sie jego boi i za nic nie da sie Lordowi Vaderowi :) co do prezentu - ja się zawsze cieszę z mokrych chusteczek czy żelu do mycia czy kremu do pupy - to nam schodzi na tony :) ....albo skarpety/rajtki z antypoślizgami (raczej te po starszym rodzeństwie są znoszone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora-gratulacje! młody coraz silniejszy i coraz bardziej samodzielny! inhalator jet super! mam wlaśnie ten......tylko,ze teraz sie jego boi i za nic nie da sie Lordowi Vaderowi :) co do prezentu - ja się zawsze cieszę z mokrych chusteczek czy żelu do mycia czy kremu do pupy - to nam schodzi na tony :) ....albo skarpety/rajtki z antypoślizgami (raczej te po starszym rodzeństwie są znoszone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
u nas sprawdził się ten garnuszek na klocuszek FP. Dzidź juz się tym bawi od 2 m-cy i posłuży jeszcze sporo, ale kosztuje trochę. Chciałam się spytać, jak to u Was wygląda ząbkowanie? Czy pomagaja te żele, bo ja jeszcze niczym nie smarowałam, na ile to pomaga? Nie chciałabym ładować bobasowej od małego przeciwbólowymi, .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia jak możesz to wklej linka tego garnuszka bo mam dziś urwanie głowy i nie mam czasu szukać :* dziękuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia123, my stosujemy zel Bobodent i nam on pomaga ale jest duzo opini w necie ze jest bezskuteczny. Kala chyba tez nie byla z niego zadowolona. Koleżanka bardzo polecala mi specyfik o nazwie CAMILIA. Podobno bardzo skuteczny. Nie musisz smarowac nim dziaslel tylko wkraplasz go do buzi i juz :) Tylko podobno cena duzo wyzsza od żelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, te żele itp to homeopatia wiec więcej w nich ziół niż chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia my kupilismy dentonix n czy jakosk tani nie był podobno najlepszy jak pytałam innych mam a pomagał na max 2 minuty przez ten czas był piękny uśmiech potem znowu płacz. Potem przyjechała bo mbi babcia ktorej dwa dni wcześniej wypadl zab i czekała na wizyte dałam jej żel bo mowiła ze nie wytrzyma po żelu 2 godz miała spojoju a to otwrte dziąsło i na tyle pomogło że i gorączki nie było, wię nie wiem :) Dziewcztny, Beti te warzywka co już podawałaś to sama robiłaś? Czy kupiłaś w słoiku bo ja widziałam tylko marchew, dynie, ziemniaka, szpinak, a gdzie reszta? :) Możecie napisać jak wasze dzieci jedzą i co? Bo ja narazie raz dziennie warzywko podaje, ciekawi mnie jak to potem wyglada :) a te kleiki to zamiast kaszy? Czy jak? I to na wodzie? Lece karmic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś jesteśmy na tym samym etapie :) ja narazie podaje marcheweczke i jabuszko też raz dziennie na przemian mały jeszcze nie bardzo wie co to jest jedzenie łyżeczką ale z każdym dniem jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ile ma twoje maleństwo?? ten garnuszek klocuszek pisze od 6m+ od jakiego wieku bawi się twoja kruszynka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:):):):)!!!!!!!!!! Musze się w końcu i ja pochwalić w Święto 3 Króli Marysi wyszła dolna prawa jedynka....jupiiii mamy pierwszego ząbka:):) i czekam na następnego bo marudzenie jej nie przeszło:) ale nocki mamy ogólnie bardzo dobrze przespane:) Niestety nie doczytam Was, bo M cały czas siedział w domu i nie włączaliśmy kompa. Przesyłamy Buziakiii dla Was:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
co do jedzonka, to ja sama gotuję. Sporo jada buraka (np. czerwona soczewica+brokuł+ burak+marchew) i lekarka powiedziała, że ma b.dobrą morfologię, choć jest cinka i przez 3,5 m-ca przytyła 1/2 kg. Zagęszczam tez kaszą jaglaną (np. marchew, pietruszka, k. jagl., groszek i jakieś mięsko) Kleikiem zagęszczam czasem jak wyjdzie rzadko, ale sam na wodzie niesmaczny. Do zupek KONIECZNIE trzeba dawać kilka kropel oleju, ja dodaję już po ugotowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia a możesz dokładnie opisać odpoczątku do końca jak gotujesz? A buraczka od którego miesiąca można? Też mam pytanie czy np jakbym ugotowała buraczka i połowe włożyła do zamrażalnika - w torebke można? Albo w słoik po hippie? I za 2 dni rozmrozila, można tak? Nika :) to napisz co teraz bedziesz podawać :) u mnie było tak 3 dni marchew, teraz jest marchew ziemniak, jutro lub pojutrze bedzie ziemniak dynia. A jakies kleiki, kaszki podajesz? Kala- gratulacje :) my mamy dwa ząbki na dole wyszły jeden po drugim :) Dziewczyny, co tak mało się odzywacie? Ja za każdym razem zadaje po kilka pyrań a tu tak mało odpowiedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś ja narazie daje przez dwa dni marcheweczke i przez dwa dni jabuszko bo tyle można słoiczki trzymać a na raz mały tyle nie zje jeszcze. dziś dałam pierwszy raz troche soku jabłkowego z gerbera. czekam na wiejskie marcheweczki i bede sama gotować bo ta ze słoika nie bardzo mi odpowiada w smaku. narazie tyle daje po niedzieli dołożymy ziemniaczka :) a na noc dodaje małemu kaszke do mojego mleka i pije z butli i pięknie w nocy śpi :) a kaszke daje bezmleczna jabłkową z bobovity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf mówie wam normalnie Adaś zrobił taka mega kupe że aż wyciekła z pampersa i całe nogi w ... musiałam go wykompać w brodziku pod prysznicem :/ masakra ale nie płakał tylko się rozglądał bo nowe otoczenie ale miałam problem żeby go rozebrać w powietrzu dobrze że m był jeszcze w domu :P a teraz śpi po jedzeniu ukompciany czyściutki i pachnący :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika- to pewnie po soku jabkowym :) fajnie, że masz dostęp do takich marchewek :) Dziś ugotowałam jabuszko i zblenderowałam ale jutro troszke dam, dziś już na wieczór wolałam się wstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój m ma siostre na wsi po za tym wszystkie ciocie mają i moi rodzice też bo to małe miasto i każdy ma ogródki :) chętnie bym się podzieliła z tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
burak po 7 m-cu Ja gotuje tak, że wszystko wwalam do gara, wrzące potem do blendera i do słoiczków. Pięknie się wekuje, a po wystygnięciu wkładam do zamrażalnika i mam 2-3 różne zupki na tydzień. POtem wieczorkiem sobie wyjmuję do lodówki i w dzień odgrzewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
burak po 7 m-cu Ja gotuję wszystkie warzywa teraz już razem z mięsem, a wcześniej dodawałam ugotowane mięso, wrzące blenduję i w słoiczki. Po zawekowaniu i ostygnięciu do zamrażarki i potem mam na tydzień gotowe zupki. U nas jak bobo nie chce jeść, to nakładam jej papkę na ogórka kiszonego i wtedy zje całość, plus tam trochę podgryza ogórka, bo nie dodaję soli i papki trochę mdłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaa jesteś the best z tym ogórkiem :) dziękuje za odpowiedź :) po 7 miesiącu burak? To za wcześnie kupiłam :P a ile w zamrażalniku może być jedzonko? Jakbym teraz robiła a za 3 tyg dała z zamrażalnika? Może to bez sensu i lepiej kupic i zrobić za te 3-4 tyg ? :) Moniaaaa aaa powiesz mi jeszcze najprościej jak się da jak się wekuje? Bo nigdy nie robiłam :) a trzeba wekowac nie wystarczy zblenderować i do zanrażalnika? Bo zawekowane to chyba moga stac po prostu i czekac? Katia- to super, że córeczka wszystko je, co u Was?? :) mój synek był cały czas na piersi i dopiero od kilku dni zaczełamwprowadzać nowe jedzonko :) Nika oj szkoda, byśmy mogły na dpacerki razem chodzić :D fajnie by było bo ja tu sama :/ Zorka co się nie odzywasz? Lanie ma być ? :P Love jak w pracy? Jak w domu? Asiu, monia123 co u Was?? Beti i jak z jedzonkiem? A takie dziewczyny jak polny kwiatek, karolina i reszta to się w końcu odezwą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaa jesteś the best z tym ogórkiem :) dziękuje za odpowiedź :) po 7 miesiącu burak? To za wcześnie kupiłam :P a ile w zamrażalniku może być jedzonko? Jakbym teraz robiła a za 3 tyg dała z zamrażalnika? Może to bez sensu i lepiej kupic i zrobić za te 3-4 tyg ? :) Moniaaaa aaa powiesz mi jeszcze najprościej jak się da jak się wekuje? Bo nigdy nie robiłam :) a trzeba wekowac nie wystarczy zblenderować i do zanrażalnika? Bo zawekowane to chyba moga stac po prostu i czekac? Katia- to super, że córeczka wszystko je, co u Was?? :) mój synek był cały czas na piersi i dopiero od kilku dni zaczełamwprowadzać nowe jedzonko :) Nika oj szkoda, byśmy mogły na dpacerki razem chodzić :D fajnie by było bo ja tu sama :/ Zorka co się nie odzywasz? Lanie ma być ? :P Love jak w pracy? Jak w domu? Asiu, monia123 co u Was?? Beti i jak z jedzonkiem? A takie dziewczyny jak polny kwiatek, karolina i reszta to się w końcu odezwą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaa jesteś the best z tym ogórkiem :) dziękuje za odpowiedź :) po 7 miesiącu burak? To za wcześnie kupiłam :P a ile w zamrażalniku może być jedzonko? Jakbym teraz robiła a za 3 tyg dała z zamrażalnika? Może to bez sensu i lepiej kupic i zrobić za te 3-4 tyg ? :) Moniaaaa aaa powiesz mi jeszcze najprościej jak się da jak się wekuje? Bo nigdy nie robiłam :) a trzeba wekowac nie wystarczy zblenderować i do zanrażalnika? Bo zawekowane to chyba moga stac po prostu i czekac? Katia- to super, że córeczka wszystko je, co u Was?? :) mój synek był cały czas na piersi i dopiero od kilku dni zaczełamwprowadzać nowe jedzonko :) Nika oj szkoda, byśmy mogły na dpacerki razem chodzić :D fajnie by było bo ja tu sama :/ Zorka co się nie odzywasz? Lanie ma być ? :P Love jak w pracy? Jak w domu? Asiu, monia co u Was?? Beti i jak z jedzonkiem? A takie dziewczyny jak polny kwiatek, karolina i reszta to się w końcu odezwą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaa jesteś the best z tym ogórkiem :) dziękuje za odpowiedź :) po 7 miesiącu burak? To za wcześnie kupiłam :P a ile w zamrażalniku może być jedzonko? Jakbym teraz robiła a za 3 tyg dała z zamrażalnika? Może to bez sensu i lepiej kupic i zrobić za te 3-4 tyg ? :) Moniaaaa aaa powiesz mi jeszcze najprościej jak się da jak się wekuje? Bo nigdy nie robiłam :) a trzeba wekowac nie wystarczy zblenderować i do zanrażalnika? Bo zawekowane to chyba moga stac po prostu i czekac? Katia- to super, że córeczka wszystko je, co u Was?? :) mój synek był cały czas na piersi i dopiero od kilku dni zaczełamwprowadzać nowe jedzonko :) Nika oj szkoda, byśmy mogły na dpacerki razem chodzić :D fajnie by było bo ja tu sama :/ Zorka co się nie odzywasz? Lanie ma być ? :P Love jak w pracy? Jak w domu? Asiu, monia co u Was?? Beti i jak z jedzonkiem? A takie dziewczyny jak polny kwiatek, karolina i reszta to się w końcu odezwą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×