Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Hejka Zora widziałam rajstopki, ale chwilowo mam zapas :-) Buraki dodaję mu do zupki , ugotowałam je wczesniej, zamroziłam w kostkarce do lodu, i mam małe porcyjki do dodawania do zupek, które gotuję sama. Nika,zupki trzymam w lodówce dwa, trzy dni, ale bez mięska. Bartuś już umiał sam zasypiać, ale teściowa w dzień go lula i znowu wczoraj ( ku zgrozie teściowej ) m go pół godziny "terroryzował" aż sam zasnął. Pierwsza nauka samodzielnego zasypiania poszła w miarę gładko, trzy dni i sam zasypiał jak tra lala :-) Z cycem już prawie się pożegnaliśmy, w nocy ku mojej uciesze budzi się dwa, trzy razy, wciagnie butlę i odkładany śpi jak zabity. Muszę teraz powalczyć z tym nocnym jedzeniem. Znowu go coś uczuliło, policzki czerwone, akurat dziś mielismy umówioną w listopadzie wizyte u alergologa, to go obejrzała. Przepisała Bebilon pepti i super, bo taki na receptę, puszka 7zł ( wcześniej kupowałam mu Bebilon HA 32zł za taką samą puszkę ). Mleko zbutli, jak juz Wam pisałam pije bardzo ładnie, z jedzeniem tez nie ma problemu. Gosiu nasz Bartuś też już od paru dni ładnie koci koci robi :-) babcia go nauczyła :-) i papa dwoma rączkami na raz :-) Wstaje też ciągle w łóżeczku, myk i stoi :-) W pracy ok, cieszę się, ze wróciłam...babcia z małym radzi sobie, tylko za bardzo go nosi i lula do spania. Ogólnie u mnie w porządku tylko czasu na wszystko brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosienko, spory piesek. Ja miałam kiedyś owczarka górskiego. Mama ma dwa duze ogrody koło domu wiec miał gdzie biegac. Tylko ze oddalismy go bo strasznie dużo żarł i mimo że oboje rodzice pracowali to w stosunku do tego co zżerał nie stac nas bylo na jego utrzymanie. Moj M tez sie nie zgadza na psa. Nawet bym nie miala czasu z nim wychodzic :P Ale powiedział ze jak mały kiedys bedzie chciał to mu kupi małego pieska (takiego do mieszkania w bloku). Mało prawdopodobne ale niech mu będzie ;) ----Zapomniałam napisać że mały spał od 21:00 do 8:00 :) :) :) To dzięki tej książce od Justysi zrozumiałam, ze za długo dawałam mu spać w dzień i że popołudniowa drzemka byla za pozno. Teraz nie daje malemu spac dlużej niż w sumie 2,5h w dzien. Żal go budzic ale trudno. Placze niemiłosiernie czasami ale wynajduje mu ciekawe zajecie i sie uspokaja. Jak fanie ze spi juz tak wczesnie bo mam czas dla siebie, no i mąż sobie przypomniał ze ma żonę ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiiiii, spróbuj dac tego banana ale innej firmy. Albo po prostu kup zwyczajnego i zblenderuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki dziś zrobiłam bananka adasiowi zblenderowałam i wyszła strasznie gęsta ta papka dodałam łyżeczkę wody przegotowanej i dalej była gęsta mały sporo zjadł ale do tego banana ze słoiczka to temu mojemu dużo brakowało... ile powinno się dziecku herbatki podawac?? Mam taką ułatwiającą trawienie co położna mi poleciła bo wcześniej dawałam soczek ale te butelki w sklepie są duże i po dwóch dniach ja musze wypić reszte a to się nie opłaca po za tym któraś z was pisała że herbatka lepsza i zastanawiam się ile ml dziecku podać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde w całym mieście nie ma produktów z hippa a chciała bym tego ziemniaczka z dynią... pytałam wujka ale już mu się dynia skończyła więc sama nie ugotuje... może na allegro kupić?? Ale przesyłka i nie wiem czy małemu posmakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde hipp ma szerszą oferte produktów niż gerber i bobovita... czy wy w swoich miastach macie wszystko czy tylko ja jestem z takiej dziury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nika ja mam dostęp do Hipa :-) śliweczki Hipa właśnie przed chwilą Bartuś zajadał razem z jabłuszkiem z bobovity :-) Herbatki ja daję ile chce, bo moje dziecię bardzo mało pije, średnio na jeden raz ok.50-60ml. Czasem wypije,czasem nie... Ja też poproszę jeśli można tą książkę betikoz318@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mojej mieścinie to nic ni ma :P zmieszałaś tą śliwkę z jabłkiem?? Dobre?? W jakich proporcjach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, herbatki nie więcej niż podaje producent, tj.100ml na dobe. Inaczej przeczysci dziecko. Ja popelnilam ten błąd :P My pijemy zamiennie, herbatke, sporadycznie soczek a tak to wodę przegotowaną. Herbatki Bobovita sa moim zdaniem lepsze bo możesz podawać je przez 12godz od przygotowania (jakby co, co nie znaczy ze nam tyle czasu herbatka stoi i czeka na wypicie ;) ). A herbatki hippa podaje sie zaraz po przyrządzeniu. Śliwki podaje na zaparcia lub gdy idą gęste koopki. Są świetne na te sprawy ;) U nas nie ma połowy produktow w słoiczkach wiec mały ma konkretne braki. Minus małych miejscowosci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika wymieszałam 1/3 słoiczka śliwek z połową jabłka z bananem. Co jakiś czas mu kupuję te śliwki i dzielę na trzy razy, żeby go własnie nie przeczyściło. Bartusiowi smakują wszystkie deserki, więc, czego nie pomieszam, to chętnie zjada, czasem nawet dolewam soku i zagęszczam kleikiem, bo soczku nie wypija w terminie :-) Wczoraj z uśpieniem zeszło się pól godziny, dzisiaj ok.20 min i śpi, zobaczymy o której będzie pobudka na jedzenie... dzięki za książkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika- a nie lepiej kupić ze strony hipa niż z allegro ? ja też mam śliwki hippa, mój wracają z Wawy robi zakupy i też nie wszędzie jest wszystko to co pisze, ze dałam synkowi uzbierałam :) w sumie z 3 sklepów. Teraz ja mam plamienia od wczoraj :( beti- to fajnie, że tak Ci się ułożyło :) teściowa się dobrze zajmuje, w pracy ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kobietki przepraszam Was,że się nie odzywam...staram się w miarę czytać...ale kocioł miałam ostatnio...w pracy papiery,ludzie na chorobowym,mnie też cos dziwnego dopadlo....młoda przesłodko-mendowata....bywało,ze 6 pobudek w nocy...ale mamy juz 3 i 4 z jednj strony,nie wiem czy sa trzy pozostałe komplety-nie da wsadzic palca....dobrze ,ze moj ma urlop,to on usypial w nocy...ale i tak sie nie spalo....mi wygodnie spać z młodą w łózku...owszem moge lozeczko przystawic do lozka,ale jakos ...łózko ma 160cm wszerz,wiec jest duzo miejsca....i tak bym nie wrocila do meza do lozka,bo juz by mi przeszkadzalo chrapanie :) i on nie usnie bez tv....wczesniej oboje zasypialismy przy tv,ale młoda usypia o 22-23,ja wtedy padam momentalnie,a jemu spanie odchodzi i tlucze sie do 1 i wstaje 5.30....Julia wchodzi i schodzi z łózka :) śpiewa-my mówimy tinki-winki,dipsy (a ona) lala po :) jeszcze śpiewa mi-mi-mi z chomikami (Baby JAck) wogóle lubi ceebebes :) no i Elmo (ale to z kompa)...mozna sie z nia dogadac jak chce jesc-chcesz zupke?-nie. chcesz bananka?-ba! chcesz malinki? -ma! chcesz jeść?-am (lub mniam)....duzo powtarza gestów-czy naszych czy z tv...i jest uparta jak ja :) Riolek....uwierz w siebie,w to,ze jestes warta milosci....a co do zdrady-hmmmm....a moze jestes uczulona na jego chłopakow i Twój organizm ich niszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek...skoro Ty jestes winna calemu złu tego świata i nie powinnaś sie odzywać tylko pachnieć i błyszcześ w towarzystwie i byc ozdobą swego pana...to co usłyszy dziecko jak upierdzieli równo kanape zupka,albo jagodami ? ...nie mowiac o ścianach ....poza tym facet ma tupet,skoro mieszka w domu tesciow i na "delikatene" wyprowadź sie mowi nie... mam nadzieje,ze masz wsparcie rodziców...moze niech oni cos sie odezwa...skoro nie slyszy co Ty mowisz....moze nie mozliwosc zajscia w ciaze to skutek stresu i presji z jego strony trzymam kciuki za bociana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek wydaje mi się że kogoś poznałaś lub Ci się podoba i coś, sex może być między Wami, zastanawiasz się czy z nim nie będzie Ci lepiej. Uważaj jednak bo często jest to złudne, a coś ważnego musiało Was łączyć skoro jest Twoim mężem, taki stres jaki macie niestety niekorzystnie na Was wpływa :( nie podejmuj decyzjo pod wpływem emocji. Asia ma racje, może masz uczulenie na jego sperme. Sprawdzałaś? Nika nie kupowałam jeszcze ze strony, ale jak jedzenie dla maluchow to moze od nich bezpieczniej a moze kros inny ze znajomych moze kupic Ci w innym sklepie? Asiu odzywaj się częściej! Miło się czyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...chyba jestem w ciąży jutro mam jeszcze raz jechać na bete. Mam brać duphaston, boje się, że przez to będe musiała synka odstawić od piersi :( jak skoro tylko tak usypia :( a teraz zabkuje i budzi sie kilka razy w nocy i tylko przy piersi się uspokaja :( mój gin na nartach we włoszech i dopiero 4 wraca, wiec tyle musze poczekać na usg by sprawdzić czy to prawidłowa ciąża itd. Tydzień temu myślałam, że skończył mi się okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusii to gratuluje, kurde to można karmić piersią i być jednocześnie w ciaży? Myślałam że jedno wyklucza drugie. Patrzyłam na strone hippa wysyłka nie jest droga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiiiii, wow! :) Ale nowina. Gratuluję :* Ale wytłumacz mi proszę, jak to myslałas że skończyl Ci się okres? To bylo plamienie czy co? Mam znajoma ktora twierdzi że karmila syna gdy była w ciąży z drugim i jednym ciągiem wykarmila obydwu. Ale cos mi się o uszy obiło ze to ryzykowne. Najlepiej zapytac gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, co do Twojego pytania: czytałam artykuł ze niby laktacja jest ,,środkiem antykoncepcyjnym" ale pod warunkiem ze kobieta karmi regularnie przez całą dobę. Wystarczy godzinna różnica (czy jakoś tak) a już się nie jest ,,bezpiecznym''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no to trezba będzie uważać :P ale narazie chyba moge być spokoją gdyż po porodzie jeszcze pierwsza @ nie przyszła :P zora nie wiedziałam że można karmić piersią będąc w ciąży a później karmić dwoje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak to u was jest bo mój adaś za tydzień już 5 miesiąc i jakie dajecie słoiczki tylko te co są po 5 miesiącu czy te po 4 też?? nawet jeszcze nie patrzyłam co jest po 5 ale pytam was :) szkoda że nie ma w sklepie ładnych brzoskwiń gruszek i innych owoców bo był robiła małemu swoją drogą to te słoiczki wcale nie są tanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby któraś z was miała ochotę i podzieliła się ze mną swoimi umiejętnościami w gotowaniu zupek dziecku to była bym wdzięczna jakbyście napisały jak robicie :) I takie pytanko mam dodajecie do owoców kleik bo coś takiego widziałam w słoiczkach z hippa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×