Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Zora nie że bym tęskniła :P ciekawa jestem jaka będzie po porodzie na spacerku było fajnie pogoda piękna mamusia zjadła lody włoskie :) Adaś spał bo dostał by muszelke... teraz zjadł deserek jabuszko z bananem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam po porodzie rozne @. Ciągle inaczej było: raz bardzo skąpo a nastepnym razem mnie zalewało. Teraz biore tabl anty i @ są dlugie i obfite. Nigdy nie wiem kiedy sie konczą bo potrafie całą dobe nie plamic i nagle znowu ciapie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora - kółka mamy plastikowe i są głośne jak wyjechaliśmy na podwórko, ale wiesz jak to jest darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda, do tego lekko się prowadzi i ogólnie to jest fajny w obejściu. Jasio dzisiaj przez 2 godziny kazał się w tym wozić wózek już nie jest ulubionym pojazdem. Pozdraiwamy i dobranoc dzisiaj padam na nos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora nie wierzyłaś mi? Oj TY;) a poważnie to nam te kółka dopiero tutaj zaczeły przeszkadzać, bo tu wszedzie chodnoiki To zalezy, gdzie chcesz jeżdzić A zobacz ten z puchatkiem tez tej firmy ma koła piankowe i jeset cichutki Gosieńko a z Toba się zgodze w 100% Adrian też uwielbia byc wożony Chociaż ostatnio najbardziej lubi sam chodzić i zawsze w inną strone niz ja:) A z tymmi bakteriami to juz jestem całkiem głupia...w aptece dali mi furagine-uro furaginum dzwonie do gina a on mówi, że trochę późńa ciąza jak na furagine i lepiej wyciąg z żurawiny Mówie do niego, że juz zażyłam i co teraz a on "jak to co, wysiusia pani" kazał brac urinal do wtroku (do wizyty) i powtórzymy badanie Pewnie niepotrzebnie panikuje, ale wiecie juz aż za dobrze, ze taka jestem:) a nigdy nie miałam z tym do czynienia więc zupełnie nie wiem czy to groźne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny z miłą chęcią dołączę do Waszego forum.Jestem w 22 tygodniu ciąży.Byłam też na forum wczesne objawy w ciąży. Monia999 a ja tam Ciebie wyczekuję.Jestem ciekawa co u Ciebie jak zdrówko.A Ty tu zagościłaś.Już się zaczęłam martwić o Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha! Mikusia Ja juz wcześniej pisałam, ze jestem na drugim forum też :-) Oba sa świetne! tutaj jak pewnie zdązyłas się zorientować prym wiodą mamusie, więc mam przedsmak tego, jak to będzie "po". Takze, tam plamienia, zgagi, gazy, ruchy i wizyty, a tutaj ząbki, kupki, obiadki i spacerki. Rewelacja. także na razie jak dla mnie owe dwa fora są wystarczające. Kompedium wiedzy praktycznej :-) Cecha wspólna: wszędzie trzymamy kciuki za staraczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda Z babcinych sposobów pomaga picie dużej ilości wody, ale najlepiej z cytryną, rumianek, sok żurawinowy. Miałam w zeszłym roku dwa razy zapalenie pęcherza, więc lepiej przeciwdziałać. Jak już piecze to można się taką wodą z cytryną podmyć, troszkę złagodzi. Nawet musze się przyznać, ze jak nie miałam nic do roboty w domu to sobie siedziałam na toalecie z laptopem, bo tylko na kibelku czułam ulgę (mniejsze parcie na pęcherz chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda - jak się czujesz?? My już od rana na nogach i latamy po całym domu, mam nadzieję że drugie dziecko będzie śpiochem i da chociaż troche pospać. Malutki już po śniadaniu, a zapomniałam napisać, teraz próbuję więcej dawać mu wody przegotowanej chociaż nie zawsze chce i jakoś kupa lżej mu poszła ostatnio więc się nie poddaję i wodę cały czas mam w pogotowiu:) Netta - jak tam u Was? Justysia - czekamy na wiadomości jak Zosia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, mnie sie za bardzo Kubus nie widzi, ale wczoraj wychaczyłam rowerek na piankowych kołach z tym czerwonym samochodem z bajki :) Tylko ze mąz przeciąga zamowienie go. Nie wiem czy nie celowo by nie kupic :( Ciekawe czy małemu sie spodoba czy bedzie z niego nawiewał. We wozku lubi siedziec i lezec wiec moze rowerek sie szybko znudzi. Zobaczymy. Musze kupic malemu buciki bo nie mamy. Jedne sandalki mial ze 2 razy na nozkach i juz za male :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wanda trzymam kciuki, żeby wszystko było ok. Myślę, że Wasze ( Twoje i Gosi ) trochę gorsze samopoczucie czasami, wynika ze zmęczenia i strachu poniekąd, jak dacie radę, ale dacie sobie świetnie radę napewno :-) Ja Wam zazdroszczę, bo nie mogę sobie pozwolić na razie ( i chyba w ogóle ) na drugie dziecko...Jak sobie pomyślę, jakie to są cudne przeżycia związane z narodzinami malucha itp., to aż mi smutno, że mnie już może to nigdy nie spotkać. Trzymam kciuki za Wasze porody, oby były lekkie i szybkie i życzę dużo sił w pocżątkowych okresie po :-) Buziaki dla Was :-) Zora my mamy urodzinki 8 dni po Waszych i już się zastanawiam, jaki tort kupić/zrobić, aby moj alergik mógł zjeść :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - ciekawa jestem czy znajdziesz taki tort. Nawet nie pomyslałam o tym by dać małemu torta :(. Dajesz już Bartusiowi jojo. Ja dzisiaj pierwszy raz dam pół żółtka. Zobaczymy jak to będzie. No to trzymamy kciuki za nasze podwójne mamcię. Dacie radę - a jak będzie ciężko to my tutaj odczynimy czary i złe chwile miną szybko. Jak pogoda u WAs. U nas jeszcze śnieg leży - chodz już sporo stopniało. Jest cieplej ale wszystko tak brzydko wygląda. Kupy psie powychodziły, błoto zamiast trawników i pełno papierów. Jesień pełną gębą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora a może maż mysli, że dostaniecie rowerek, poczekaj kupicie po roczku Fajnie jak mozesz smam wybrac, Adi dostał wiec chcącx nie chcac ma puchatka:) Monika999 a mnie własnie nic nie boli, dziwne:) Dziewczyny chciałabym miec to za sobą Czuje sie jak wieloryb, a młody bez przerwy chce na raczki Ktos miał własna połozną, nie znam żadnej, niebo bym dało za tę co ostatnio, ale nawet nie wiem jak sie nazywa choc za to naciecie to bym jej wygarneła:) no bo ja nigdy nie moge byc do końca zadowolona:P Jak sie "załatwia" taka własna położną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka :D Dziękuję :) Miłe to co piszesz :) Wanda, ja w ciąży miałam bakterie. Gin kazał brać żurawit i urosept. Bakterie się szybko wypłukały :) Aaaa i zakwaszaj mocz - cytryna, ogórki kiszone itp. Co do spania to u nas ostatnio masakra była. Pobudki ok, 6ej (już po zmianie czasu). Wczoraj mnie dziecię rozpieściło i wstał o 9:30!!! Ale gorączka go dorwała w nocy i wymęczyło go. Nie wiem od czego ta temp. Z zębów nam tylko piątki zostały a tam dostać się bez ryzyka utraty palca jest cudem ;) Także czekam. Prócz gorączki wszystko Ok, także to nic strasznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasio na urodziny miał torta śmietanowego z galaretką, bo nie wiem jak u niego będzie z czekoladą bo ja i M mamy alergię i jak teraz będe na wizycie u pediatry to się zapytam jak wprowadzić kakao albo czekoladę żeby nie zaszkodzić. Koniec końców Jaś zjadł 2 kawałki torta uchachany i szczęśliwy na drugi dzień strzelił kupę po śmietanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
===Wanda, maz zadzwonil dzis z pracy i mowi ze KOLEGA widzial w jednym sklepie mini quada na pedały !! Ochujał! Ale zeby nie bylo ze jestem wredna (dobra - i tak jestem :P ) to pojdziemy jutro obejrzec to cos. Oczywiscie z glowy mu wybije kupno :) Rowerek ładnie popcham, potem rame sie zdejmnie itd a gdzie ja tu bede z quadem zapieprzac?! Mąz z tym kolegą chyba sie z chujami na łby pozamieniali :/ Jestem zła ===goseinko, znam te koopki po smietanie :D Moj tez ją uwielbia. -----A ja mam info (broszurka nestle) ze mleko krowie to powinno sie dawac dopiero po 3r.ż .Zgłupialam juz. W sumie to moj i tak nie lubi poki co. Zapytam na szczepieniach naszą konowałkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę uważam, że kobiety mordujące własne dzieci powinny byc traktowane w ten sam sposób!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha!!! "Strzelił kupę po śmietanie." No nie mogę! Chyba zrobię listę najlepszych cytatów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, nie powinnas teraz czytac takich rzeczy. Ale tak na marginesie to ostatnio mord za mordem, prawda? :( Czy tak było zawsze a media dopiero takie sprawy nagłaśniaja czy cos się dzieje z tymi kobietami?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle zapominam: Dziewczynki, moj synek z byle powodu płacze a raczej histeryzuje. Nawet do kibelka isc nie moge bo wyje jakby go ze skóry obdzierali!! Często domaga sie noszenia na rękach (od niedawna tak ma) i przytulania. Mąż mnie wyzywa oczywiscie ze go tego nauczyłam itd. Mały bez wzgledu na pore dnia czy nocy, gdy tylko zobaczy ze wychodze z pokoju to krzyczy w nieboglosy. Uspokaja sie gdy wezme go na rece. Macie jakies rady? Przejdzie mu to? Boje sie ze tak zostanie i bede miała małego histeryka w domu :( M mowi ze mały znerwicowany i ze mnie pozbadł - a przeciez jedyny stres jaki on ma to ten gdy wychodze bez niego na zakupy lub po prostu do kibelka, strasznie wtedy płacze. Jakie metody wychowawcze wy stosujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny czy będąc w ciąży bolały Was kości miednicy.Ból jest niemiłosierny.Przy chodzeniu ,wstawaniu i siadaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora z tego co sie orientuje maly chyba przechodzi teraz lęk separacyjny a to jest normalne w tym wieku i mu to przejdzie. Jak wychodzisz gdzies sama podobno dobrze jest powtarzac malemu (nawet takiemu rocznemu) ze idziesz tylko do sklepu i niedlugo wrocisz kolezanka tak robi nie znika nagle z oczu malej tylko ubiera sie mowi ze idzie i robi papa mala tez placze ale po parutakich razach juz duzo mniej. Moze warto sprobowac? -----Mikusia1234 mnie bolaly kosci miednicy i kosc ogonowa to jest normalne bo jednak organizm ma teraz troche do dzwigania po porodzie ci przejdzie ---Wanda nie powinnas czytac ani ogladac wiadomosci ale zgadzam sie z toba te kobiety co morduja swoje dzieci powinny konczyc tak samo! ---mala gosienka wszystkiego dobrego dla Jasia z okazji roczka:) spoznione ale sa :) ----Love dzieki za zapr na fb Jesli ktoras z naszych dziewczyn ma fb to zapraszam do siebie bo wpadlam na pomysl i chce z wami pogadac co wy na to. Mozna by na fb zalozyc tajna grupe i tam bysmy byly tylko my tu z forum i mozna byloby pisac i dzielic sie tym czym nie chcemy by ktos z zewnatrz czytal. Ja sie udzielam na takiej jednej tajnej grupie i mowie wam ze fajna sprawa. To co piszemy widza tylko osoby z grupy. Co wy na to jak jestescie za tym napiszcie i jak cos to podajcie dane na poczte katiaa85@wp.pl (z dopiskiem swojego nicku z forum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Adaś zaczyna raczkować mówie wam jaki mam ubaw jak patrze na niego jak opiera sie na kolankach i tak się kiwa do przodu i do tyłu :P nie powiem z czym mi się to skojarzyło :P już mu się pare razy udało tak śmiesznie podskoczyć i powoli przemieszcza się po dywanie... pogoda u nas paskudna pewnie nie wyjdziemy na spacerek. Mamy już dwa ząbki dwie jedyneczki na dole i o ile dobrze zauważyłam to bedą się wyżynać ząbki dwa u góry ale na pewno nie sa to jedynki tylko dwójki... nie za dużo tych ząbków na raz? Dobrze ze mały w ogóle nie płacze. XXXXXX Zora współczuje, myślę że to tylko chwilowe i synkowi przejdzie ta histeria. Widzisz tak się martwiłaś a teraz pięknie je obiadki :) XXXXXX Ja też nie mogę słuchać o tych kobietach co mordują swoje dzieci... Jaka to sprawiedliwość że Bóg obdarza je największym skarbek kilkakrotnie a one i tak je zabijają... XXXXX Katia ja jestem za tym żeby założyć taką grupe na fb :) XXXXX Mikusia mnie bolało jak jasna cholera myślałam że coś nie tak ze mną kilka razy było tak że musiałam sie zatrzymać bo nie dałam rady iść dalej... mnie bolało tylko przy chodzeniu... XXXX Co do tego krowiego mleka to kiedy można już podawać np danonki? XXXX Orientujecie sie kiedy można zacząć podawać soczki typu kubuś? XXXXX Zora ja Ci powiem lepsze od mojej kuzynki mają quada na akumulator co prawda synek jest większy ale jeździł już nim jak miał 4 lata a powiem ci że zapiepszał na tym równo :P Mi się podobają takie sportowe samochody elektryczne co prawda kosztują jakieś 300 zł ale kupie Adasiowi jak będzie większy :P XXXX Mój Adaś ma bakterie w moczu skończył 2 antybiotyk i dalej ma furagine... Coś wczoraj czytałam ze bakteria w moczu utrzymuję się też przez stulejke a Adaś ma ja właśnie... kurde nie chce zeby miał zabieg.. chyba mu zaczna powoli troche mocnej odciągać napletek może się poprawi... XXXXX Tez musimy kupić buciki bo mały nie ma jeszcze a w kozakach już nie bardzo :P Zora jak możesz to wklej linka do tego rowerku co zamierzacie kupić :) XXXX Netta co tam u Was?? XXXX Powoli wychodzi słoneczko i moze się uda wyjść na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika- danonki są od 3 roku. Dziewczyny od kiedy można zacząc podawać naturalny jogurt? Też bym chciała tak jak wy ponarzekać na ciąże :( teraz mamy zalecaną przerwe. Wanda jak się czujesz?? Katia też jestem na grupie zamknietej teraz tajnej, jestem za utworzeniem takiej grupy! :) Zorka- to pewnie tak jak katia pisze jest lęk separacyjny, to dobrze, kolejny etsp rozwoju :), minie. Nie pamiętam już co miałam jeszcze napisać :( Dziewczyny w wielkanoc robiłam chrzciny i moja teściowa nie przyjechała! Mimo to że wcześniej ustalila że moi rodzice ja zawioza i przywioza! Nie przyjechała do swojego wnuka jedynego, a jeszcze 30 minut wczesniej mówiła mi że już schodzi! Odechciało jej się! Co za baba!!!! Jestem dalej na nią zła, nawet nie zadzwoniła, nie przeprosiła! Nie spytała jak było! A przed wyjazdem do zdjęć moja bratowa przy stole powiedziała że jest w ciąży! Bym miała dokładnie ten sam tydzień! Poczułamsię jakby ktoś przywalił mi. Ale udało mi się nie popłakać, oni nie wiedzą. Nie odzywałam się, bo jest to dla mnie nadal trudne :( Pozdrawiam, miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, to ten rowerek. Tylko ze teraz sie kapnęłam ze ten sam rowerek jest na kilku aukcjach i jedni pisza ze kola są plastikowe a inni ze piankowe. Wiec nie wiem czy to jakas pomyłka czy moze jest kilka rodzaji?! Kupilismy taki w ktorym sprzedawca deklaruje ze kola sa piankowe ale czy takie bedą, okaze sie pewnie gdy rowerek do nas dotrze http://allegro.pl/smoby-rowerek-trojkolowy-confort-cars-auta-gratis-i3169510687.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, ja danonki podałam po 10m.ż. Na dzien dzisiejszy moj mały wcina jogurty które ja sama jadam. I nic mu po nich nie jest. Dobrze zacząc od tych typowo dla dzieci. Plusem jest tez małe opakowanie - dobre przy wprowadzaniu bo nie podajesz duzo.. Ja kupowałam tez takie małe jogurciki z Biedronki (Kala mi poleciła) - sa tansze i nic mlodemu po nich nie było (nie pamietam nazwy). Mały uwielbia serki Tutti z Biedronki i je najlepiej przyswoił. Mleka krowiego nie pod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......mleka krowiego nie podaje bo juz zgupiałam od zbyt wielu róznych info na tem temat. Zapytam pediatre na szczepieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina7410
POCZYTAJCIE andrzejbiegasnski.blog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×