Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Gość karolina7410
MIAŁO BYĆ: andrzejbieganski.blog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusi No to masz teściową niezłą. Mogła się chociaż wytłumaczyć, czy skłamać, ze źle się poczuła. Tak by było lepiej, bo jak ktos tak strzela focha bez wyjaśnienia to moim zdaniem domaga się uwagi. Nie wiadomo czy się martwić czy po prostu wkoorwić, a potem i tak jest niezręcznie... Moja przyszła teściowa jak nas odwiedziła w zeszłym tygodniu to szwagierka się obraziła, bo : "do niej nie przyjeżdża" i prawie z nią nie rozmawiała. Zamknęła sie w pokoju a teściowa sama w salonie (jak mnie i M w domu nie było). Nie rozumiem tego, dwa lata mieszkała w holandii, mamy nie widziała zbyt często, 39 lat a zachowuje się jak nastolatka. Nawet ostatnio pożaliła się M, że nie chcę się z nią zaprzyjaźnić i chyba jej nie lubię. Ale się wk...am. Mam dwie prace, staram się jej nie przeszkadzać, zamknięta siedzi w pokoju całymi dniami...mówię wam. Nawet teraz nie wiem czy śpi, czy w ogóle jest w domu...niezręcznie jest. Oj chciałabym ponarzekać na ciążę, ale mi nic nie jest. Głowa mnie tylko pobolewa czasami i w nogach czasem łamie jak na zmianę pogody. A jutro o 15ej mam skan. Zobaczymy jak tam rośnie dziecię. Już mu trochę współczuję: ekscentryczny tatuś i szalona matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusii - ja daję Jasiowi jogurt naturalny wymieszany z owocami, np. śliwkami, morelami albo wiśniami domowymi drylowanymi. Teraz dołączyłam jogobelle i na jedno posiedzenie zjada mi całe pudełeczko 125 g. Bardzo lubi brzoskwiniowy. Dałam raz danonki, ale to porażka była, bo to obłędnie słodkie i zrezygnowałam, wolałam międzyczasie kupić serek homogenizowany i też było ok przynajmnie to nie jest przesłodzone. Zora - na co się zdecydowaliście?? Nika - początki raczkowania są najlepsze, jak Jasio dużo na kolanach jeździł kupiłam mu krem ma zaczerwienienia i szybciej gojący sinaki bo kolana właśnie wyglądały okropnie. A teraz najważniejsze Jasio w sobotę sam ruszył:):):) Moja kluseczka sama chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mleko krowie podaję w budyniu, podawałam przepis i Jasio bardzo go lubi, co zrobię miseczkę na 150 ml mleka to całą zjada. A i jeszcze mi się przypomniało nauczyłam go pić wodę, dzięki temu kupę mamy co 2 dni:) Kilka razy udało się nawet złapać kupę do nocnika, sam był zdziwiony:) Zora - jak idę do łazienki drzwi zostawiam otwarte i Jaś idzie za mną i bije mi brawo jak spuszczam wodę, bo jak on zrobi siku to też biję mu brawo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosienko, ale o co pytasz? Na co mielismy sie zdecydowac? :) Na rowerek? Kupilismy juz na allegro rowerek, taki który macie ale PODOBNO z piankowymi kołami. Z czerwonym samochodem. Budyn tez robie na mleku krowim oczywiscie ale samego mleka nie podaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez robiłam tak jak Ty Gosieńko z jogurtami, najpierw naturalny z owocami a teraz coraz czesciej z lenistwa jogobelle Vilia poleciła serek danio light- jest mniej słodki Daje juz młodemu czekoladę, jest wniebowziety:) choc zakładałam ze tego robic nie bede... Zora wiem, że nie powinnam tego czytać, ale opedzic sie od tego rodzaju informacji nie sposób, zawsze reaagowałam na takie rzeczy emocjonalnie a teraz to juz mam obsesję Nie potrafię z naleźć żadnego usprawiedliwienia, nie moge słuchąc rzeszy psychologów, którzy mówia o przedwczesnym nioosadzaniu Nie moge słuchąc obrońców Nie moge sobie wyobrazic kary dla kobiety, która pakuje nowo narodzone dziecko do reklamówki i wkłada do zamrazarnika. Jak łatwo sie domyslic lini obrony była w szoku popotrodowym...jak wiele innych kobiet Pisałam ze nie poczułam wybuchu miłosci z chwila urodzenia, alke cos takiego nawet mnie nie miesci sie w głowie Z wykształcenia jestem społecznikiem, ale wiecie co lata nauki poszły na ,marne, nie dziwie sie ludzia, ze chcieli ja zlinczować Chyba smam bym ja zatłukła Powiedzie to kobietą, które traca swoje dzieci, które sie latami starają A bicie i maltretowanie dzieci? No ktos chyba powinien sie za to wreszcie zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie mam zapas jogurcików z nestle była promocja w realu po 8 zł :) Kuzynka mi przywiozła z innego miasta bo w moim zadupiu nie ma.. widziałam takie małe jogurciki w biedronce kiedyś kupie jak te co mam mi sie skończą. Zora śliczny ten rowerek taki wypasiony :) bylismy prawie 3 godziny na spacerku Adaś się wyspał :) miałam iść jeszcze raz ale nie chce mi się ubierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Katia - jestem za grupą FB - zakładaj i zapraszaj. Z tymi jogurtami light to poczytajcie składu czy tam czasami nie ma słodzika - tzn związków chemicznych z których słodzik się składa - to są podobno rakotwórcze substancje. Miki sie uspokoił - z dnia na dzień przestał płakać z byle powodu, złościć sie, marudzić - spi super za dnia i w nocy. Dziwi mnie tylko zbieżność tego jego ciężkiego okresu z pobytem teściowej - dosłownie zaczął marudzić dwa dni jak przyjechała a przestał dwa dni jak pojechała - kurde aż boje się myśleć jak go traktowała. Nie będę o tym myśleć bo jak na majowy do niej pojedziemy to ją rozszarpię może bez powodu. w majówkę minie rok jak Mikiemu minęły kolki - bez kitu - to najszczęśliwszy dzień w moim życiu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok to zaloze grupe tylko nie mam pomyslu jak ja nazwac dajcie jakies pomysly :) i ktora chetna by tam pisac to dane do fb. Tam mozemy zdjeciami sie chwalic pisac bardziej prywatne rzeczy i tylko my bedziemy czytac. A tak wogole to witam caly dzien mnie nie bylo nogi mnie bola starsznie wiekszosc dnia dzis na dworze bylam z Ania. Niedawno do domu dobilysmy. Mala zasnela ciekawe o ktorej wstanie i pojdzie potem spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiii to podaj swoje dane na moja poczte katiaa85@wp.pl juz grupe zalozylam zapraszam. Wanda? Asia? i reszta aktualnych co wy na to dolaczycie do nas? grupa nosi nazwe "Kafeterianki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love, mam takie samo zdanie co Ty jesli chodzi o produkty typu light. A poza tym słodzik (czyli sacharoza) dziala przeczyszczająco. Ja sama nie kupuje dla siebie takich produktów moze dlatego ze mi nie smakuja :P Przyjazd tesciowej to jakby nie patrząc zmiana i nowa sytuacja wiec Miki ma prawo byc poddenerwowany. Na pewno tez wyczuwa Twoje emocje! U nas jest tak samo gdy pokłócimy sie z M. Nie zremy sie przy małym tylko na osobnosc a w tym dniu maly jakby wyczuwał nasze nastroje bo zawsze placze, jest marudny i ogólnie nieznosny. Wiec cos w tym jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czytam skład tego co podaje dziecku W serku danio light nie ma słodzika, a jest 30%mniej cukru niż w produkcie standardowym :) Co nie znaczy, ze inne tego typu produkty sa dobre dla dzieci. Byłam dzieś u olkulisty mało, że mam zapalenie spojówek to wada leci na łeb na szyję maMY JUŻ -4,5 Jednak ciąza za ciąża troche wyniszcza organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykły miało byc chemia się kłania:) bo jednak złozony mniejsza o to :) Każdy cukier szkodzi, słodziłam młodemu budyń, kisiel trrzcinowym w nadzei, ze lepszy a dziś w telewizji snaidaniowej usłyszałam ze to to samo paskudztwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wanda Mi okulistka powiedziała, że po porodzie wada może się cofnąć troch. U mnie na razie stan stabilny, ale też się boję, że mi poleci. Mam na razie -4.75. Wczoraj widzialam swoje dziecko. Dziwne uczucie. Jakbym uwierzyła dopiero, że jestem w ciąży. Niby 7 cm, a jakieś duze mi sie wydawało. To nieprawdopodobne, ze w tym stadium można dokonać aborcji! Jak widac wszystko, kończyny, nosek, jak się rusza...Niestety nie powiedzą mi płci. Muszę iść prywatnie w czerwcu... A ja chciałam zaproponować nazwę z jajem, typu: Samice rozpłodowe.... chociaż samice to może obraźliwe. Oj, nie słuchajcie mnie, bo plotę ze szczęścia. Aha, i lekarz właściwie to sie ze mną pożegnał, bo nie jest mi potrzebny, tylko położna :-) Zalecił cieszyć się ciążą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, apropo zapalenia spojowek - miałam zapytac Cię czy masz jakiekolwiek objawy alergii?? Bo ja od dwóch dni kicham a dzis na spacerze miałam nawet dusznosci i zastanawiam sie czy to z braku kondycji czy astma się kłania.. Podobno teraz wszystko na raz bedzie pyliło, to co miało wczesniej i to co zawsze o tej porze roku. Sacharoza - śmiochoza ;) Light jest be i koniec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk puk:) U nas ładna pogoda się zrobiła i korzystam z tego i wietrzę Małego na dworze:) Potem w domu jest spokojniejszy:) Co do wzroku to po pierwszej ciąży mi nie poleciał że tak powiem, ale co 3 miesiące mam kontrolę czy wszystko ok, i to tak naprawdę okulista będzie decydować czy cesarka czy naturalny poród bo to jest wysiłek dla organizmu oczu i wzrok może jeszcze się pogorszyć, ostatnim razem że tak powiem miałam pozwolenie na siłami natury a teraz to się okaże. Muszę jeszcze poszperać na allegro i kupić tran dla Jasia, bo już się nam kończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora mam katar,(ale w tej ciazy to mniew on własciwie nie opuszcza) ale to zapalenie spojówek to ona mówiła, że to w związku z bakteryjnym zakażeniem oka Cholera przyplątały mi sie bakterie w oku,w moczu, ciewkawe gdzie jeszcze:) Gosieńko zaskoczyłaś mnie z tymi oczami. Mój gin mówi, że jeżeli nie ma cech odklejenia siatkówki, a wada nie jest kosmiczna to mogę rodzić sn. Kurdrde jak w tamytej ciązy byłam z niego zadowolona tak teraz działa mi na nerwy nieziemsko Jasne, ze wole urodzic sama tym bardziej że mała sie ładnie odwróciła, ale slepa byc nie zamierzam Skoro ciąza kosztowała mnie ponad dioptrie...a miało byc łatwiej za drugim razem Adrian ma skóre atopową w zyciu bym na to nie wpadła, bo mnie sie atopia kojarzyła z brzydkimi ranami, a nie ustepujacym przesuszeniem skóry W ogóle to czekalismy na dermatologa 1,5tyg (zaskakujaco mało jak na nfz, ale to zasługa gina, bo pracuje u niego w przychodni) i skórke do tego czasu zaleczyłam myjąc w emolium i smarując kremem nivea baby. Ale podobno pod niebieskim swiatełkiem widać:) Mam myć w emoliencie i nawilżać Zapisał balneum, ale powiedział, ze w zasadzie wszydstkie emolienty działaja podobnie Miała któraś z Was do czynienia z atopią, który emolient wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia- już Ci wysłałam Monika- lekarz ma racje! czas szybko mija, ciesz się ciążą:) ta siostra twojego to ma dużo pretensji do całego świata, może czeka aż Ty do niej zagadasz, wejdziesz, coś zaproponujesz, w końcu jesteś tam panią domu, może jej głupio i nie che Ci przeszkadzać, pogadaj z nią o tym Zorka- też o tym czytałam, ze ten słodzik i w produktach lait i w np coli zero - może być rakotwórczy gdy się go dużo przyjmuje Gosieńka- ja się poryczałam jak przeczytałam twój post, ehh jakie to trudne dla mnie, bardzo się ciesze, ze u Ciebie wszystko dobrze i że maleństwo daje o sobie znać ! :) Love- ale myślisz, że co teściowa takiego robiła ? Strach kogoś zostawić z takimi maleńkimi dziećmi :( Wanda- jak się czujesz? Nika- jakoś mało się odzywasz ostatnio. Te danonki- są od 3 roku życia, producent te zna ten temat się wypowiadał, nie mam teraz chwili poszukać, poczytajcie w necie. są bardzo alegizujace i coś jeszcze. A z tym mlekiem krowim - jak to jest dziewczyny przecież mm jest z takiego mleka, co prawda po przeróbce, kiedyś mówili, ze od roku można, kiedyś że jeszcze wcześniej a teraz że od 3 lat, nie wydaje Wam się, ze to producenci nakręcają by ich kupować te mleka, jogurty itd?? Skoro roczne dziecko może mieć dietę prawie już jak dorosły to ma 2 lata czekać na takie mleko ?- żeby nie było, kupuje te jogurty nestle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda- to na prawdę krótko czekaliście, mi gin te zawsze powtarzał, ze jego zona urodziła synka 4,200 i 4,500 wiec można tak rodzic sn :///// my nie mamy atopowej. mój synek po balneum wydaje mi się że ma właśnie uczulenie, bo mam próbki, wcześniej kupowałam w oliatum czy jak to tam tym co był w próbkach w tym pudełku niebieskim co w szpitalu może i u Ciebie dawali, teraz wysłałam mojego M po to samo to mu wcisnęła babka w aptece jakaś podróbę tańszą ale podobno to to samo, zobaczymy, tańsze jest ale nei wiem czy lepsze. podobno najlepsze jest emolium - ale mi jakoś bardziej pasuje oliatum. i jak skóra wygląda pod tym niebieskim światłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bartuś dziś zrobił do nicnika siusiu ( to nasz drugi raz :-), a po godzince KUPKĘ i siusiu :-) Jestem z siebie dumna, posadziłam go po zjedzeniu kszki, bawiał się chwilę, a tu nagle bach do nocniczka :-) xxx Jeśli chodzi o Danonki, to kupiłam małemu, ale go uczulają, więc więcej na razie nie dam ( chciałam spróbować, czy może mu alergia na mleko minęła :-( ). Tez się zastanawiałam,czy nie za wcześnie na Danonki... Cukru nie dodaję mu di niczego, deserki i soczki wybieram te bez dodatku cukru...jestem na razie na etapie, że mu nie potrzebny :-) ciekawe czy mi przejdzie jak Wandzi :-) Jedyne co je z cukrem to biszkopty. Staram się jak mogę, aby jadł same zdrowe rzeczy jak najdłużej, bo to, że zje coś niedla niego w tym wieku i mu "nic nie jest", to nie znaczy, że jest dla niego zdrowe :-) Ja jak piję winko,piwko albo objadam się chipsami, to też mi nic nie jest :-), ale czy to zdrowe ? xxx Wanda my mamy troche atopową skórę, używaliśmy już mnóstwa rzeczy, z tego co pamiętam spoko była emulsja specjalna Emolium, teraz mamy Dexeryl, też ładnie nawilża, Oilan i Mediderm sama używam po nim, bo jemu nie podchodził. Super jest balsam, chyba Lipikar ( La Roche, czy Vichy ) ale drogi...mieliśmy próbkę i rewelacujna była. Musisz zama popróbować, co Adriankowi przypasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiii nie pytaj mnie jak się czuje, bo Tobie akurat nie wiem co odpowiedzieć sorry za szczerość:)nie gniewaj się na mnie... M był z małym u dermatologa, a ja w tym czasie u gina:) Troche byłam zła, ale M mi powiedział, ze zachowuje sie jak wariatka na punkcie młodegoo i on tez moze z nim isc do lekarza, bedzie szybciej więc nie wiem dokładnie jak ta skóra wyglada A mam jeszcze pytanie bo powiedział, ze sk óra musi tez nawilżac sie sama, więc kazał myc w emoliencie co drug i dzień Więc mam myć w samej wodzie czy tez w poprzednim płynie? A mydełka uzywać Cholera mogłam jednak iść Kontrole mam za dwa tyg Chce juz urodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1893
na atopową skórę działa urea-dlatego próbka z la roche (czy jakos tak) była rewelacyjna (i droga do zakupu jako podukt) jest tańszy nie aż tak reklamowany odpowiednik NUMIS http://www.doz.pl/apteka/p58635-Numis_Med_Urea_5__zel_do_mycia_200_ml ..tylko należałałoby skonsultować skład z farmaceutą, bo w moim przypadku,wiem o stosowaniu u 8 letniego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda- rozumiem, mam nadzieje, ze czujesz się dobrze i urodzisz w terminie, szybko i sprawnie :) Dziewczyny jakie kupić pierwsze butki?, bo wcześniej ubierałam w synka w kombinezon, teraz zrobiło się ciepło , wiec kurtka a co na nogi proponujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Gosiu gratuluję pierwszych samodzielnych kroczków Synka i pierwszych ruchów Dzidzi w brzuszku :) i dziękuję za pamięć :) u nas wszystko w porządku :) Zosia od kilku dni raczkuje i próbuje wstawać, ale jej to jeszcze nie bardzo wychodzi :) mamy już wszystkie jedynki i na razie chyba się nie zapowiadają kolejne ząbki, ale z tym to nie wiadomo :) a poza tym to w końcu jest cieplutko i można chodzić na dłuuuugie spacerki, a i Zosia jest nimi zachwycona, bo w końcu kombinezon nie krępuje jej ruchów :) Wanda, życzę szybkiego i bezproblemowego porodu :) Macie też pozdrowienia od Hanki :) u niej na razie wszystko bez zmian w związku z Dzidzią, a poza tym to sporo się zmieniło, bo przeprowadziła się w drugi koniec Polski, zmieniła pracę i w końcu ma swój wymarzony domek :) teraz wybiera się do Kliniki w Poznaniu, żeby zacząć znowu coś działać w tym kierunku, bo przez dłuższy czas leczyła endometriozę. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×