Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Roma to spróbuj zrobić zwykły test może on coś wykaże. Może choć ty będziesz miała prezent na święta ;) U mnie pojawiła się dziś @ z jednodniowym opóźnieniem. Plamienia trwały w tym cyklu tylko 5 dni więc to i tak mały sukces. Gorzej, że brzuch boli jak nie wiem. Muszę poszukać w torebce nospy. Zazdroszczę wam dziewczyny wybierania wózka i innych zakupów dla maluszka. Mnie raczej szybko to nie spotka. Na razie zainwestuje w termometr, tran i b kompleks. Zobaczę co z tego wyjdzie. Oby tylko nie było gorzej. Jak to nic nie da to spróbuje z samy clo za miesiąc lub dwa. Na razie muszę go wykupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Sophia123..............25........śląsk................1 2.............11-12.12 HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............49? .............19.12 zaczynam od nowa...31........zach-pom............15.............20.12 Roma01.................25.......małopolskie.........7... ...........27.12 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......7...............07.01 netta2..................27.......mazowieckie........20... . . .......15.01 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Mooniaaa123........35..........maz................Dz..... ......24.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... .....28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie.............. ...........03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... CH............03.05.2012 katiaa85...........26..........WLKP...........?.......... 12.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........... ...... .....27.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 justysia88...........23........lubelskie............ ............21.07.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie................... 07.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie........21.08.201 1......(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie..........18.11.2011. .....Marysieńka Asia1893.....28.....zachodniopomorskie.....3.12.2011..... ..Julia Uaktualniłam swoją pozycję. Mam nadzieję, że nic nie poprzestawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
Nie nakręcam się...myślałam że krecha to pojawia się później...kurcze mój M nigdy mnie nie nakręcał bo nie chciał żebym później się zawiodła dlatego mnie zastanowiła jego reakcja... no nic będzie co będzie:) może będę miała prezencik na święta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze się dopisać do staraczek NICk.............Wiek...........SKĄD.......CYKL STARAŃ.... TERMIN @ NIka0503.......21..........MAŁOPOLSKA..3...... .....28.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
Nika musisz skopiować CAŁĄ tabelkę i wpisać swoje dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
Albo poczekaj to cię wpiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Sophia123..............25........śląsk................1 2.............11-12.12 HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............49? .............19.12 zaczynam od nowa...31........zach-pom............15.............20.12 NIka0503...............21...... małopolska...........3............28.12 Roma01.................25.......małopolskie.........7... ...........27.12 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......7...............07.0 1 netta2..................27.......mazowieckie........20... . . .......15.01 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Mooniaaa123........35..........maz................Dz..... ......24.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... .....28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie.............. ...........03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... CH............03.05.2012 katiaa85...........26..........WLKP...........?.......... 12.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........... ...... .....27.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 justysia88...........23........lubelskie............ ............21.07.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie................... 07.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie........21.08.201 1......(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie..........18.11.2011. .....Marysieńka Asia1893.....28.....zachodniopomorskie.....3.12.2011..... ..Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
zgadza się???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka, a jeszcze jedno Ci powiem, bo ja na przykład musze wózek zobaczyć na żywo i kawałek się przejechać Bo inaczej to wygląda na allegro, a inaczej na żywo Bartatina, Marita Roan(znane naprawde dobre marki- Maritą jeżdze dośc często- bratanicę wożę) to świetne wózeczki na mój teren, ale zbyt cięzko mi się je prowadzi, no i jak zobaczyłam na zdjęciu jak wyglądam prowadząc ten wózek, jak dziewczynka, a nie matka:) Natomiast wymarzony później x-lander jest zbyt sztywny jak dla mnie Później Bolder ECo, ale jak i Lovekrove taki i pan w sklepie twierdzą zę to najczęsciej reklamowany wózek Więc drgą dedukcji koniec końców wybrałam mniej znaną markę, która spełnia moje oczekiwania, oczywi,ści za tym wózeczkiem przemówiło to że zgodzili się to i owo zmienić:) a i jak bedzie się psuć to pewnie bede narzekać Karolina, a Wy w końcu jaki wózek wybraliście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
hejka ile trwa przerwa z clo jak skonczy sie 6 cykli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, niestety z tymi cytrusami trzeba uważać, tak jak z miodem, orzechami i milionem innych potraw. Wanda, uporałaś się z obrączką? Ja pod koniec ciąży już w ogóle nie nosiłam, bo bardzo puchły mi palce - to było lato, więc cięzko było. KAtiaa, ma rację,, ja tak ściągałam obrączkę - pod zimną wodą z hektolitrami mydła w płynie na lepszy poślizg ;) Ja mam jeszcze na brzuchu pionową kreskę, jest już bardziej blada niż zaraz po porodzie, ale nadal jest :o Ciekawe kiedy zniknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek mam do Ciebie pytanie. Ile płaciłaś za clo?? Mam receptę i zastanawiam się czy cena mnie z butów nie wyrwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta, pewnie przeoczyłaś mój wcześniejszy wpis :) ale wybaczam ;) Clo kosztuje coś koło 3zł za 10 tabletek, bo jest to lek refundowany przez NFZ :) także wielkich pustek Ci nie zrobi w portfelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taka nadzieje, tym bardziej że święta za pasem. Ale pewnie co apteka to inna cena. Justyna dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam Justa się czujesz? Ja w 9 tc miałam największe mdłości - potem z górki :))). Jakieś ciekawe objawy i smaki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się dobrze (tfu tfu żeby nie zapeszyć :P ) czasami tylko wieczorem mam takiego muła na żołądku, jakbym jakiś 10kg odważnik połknęła, ale na szczęście dopada mnie to uczucie tak koło 21, więc wtedy kładę się zazwyczaj spać i rano jak wstaję, to już czuję się normalnie :) żadnych innych objawów typowo ciążowych nie mam :) no i co najważniejsze, jutro o 18:20 mam wizytę :) już nie mogę się jej doczekać :) ciekawe co tam słychać u mojego Maluszka :) a poza tym, to zaraz jadę na małe zakupki i mam zamiar upiec dzisiaj pierniczki na święta :) mam nadzieję, że mi dobre wyjdą, bo jakoś nigdy wcześniej nie robiłam i to będzie mój pierwszy raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśśka84
Witam! Ale u nas paskudna pogoda :( Dziewczyny Ale sie schizuje przed jutrzejsza Wizyta u gina :( teraz mam schize ze to Ciaza pozamaciczna :( Boli mnie jajnik prawy Tzn czuje sie jak przed owu po cyklu z clo Tak jakbym miala tam jakas kulke... A do Tego ostatnio sutki mnie strasznie szczypia Piersi nie bola tylko same sutki :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa - ty szczęściaro :) - nie masz mdłości...... Oby tak dalej ...... Kasia - nie martw się już jutro się wyjaśni ...... Może nie będą to takie złe wieści jakie Cię nachodzą ..... Trzymam kciuki.. Dajcie znać dziewczyny jak po wizytach ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśśka84
Lovekrove dam znac na pewno! Dlaczego To musi byc takie zagmatwane... Zawsze Albo jest ciaza Albo @... A u mnie ani jedno Ani drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika i Netta nie martwcie sie i wy doczekacie sie tego, ze bedziecie wybierac wozek dla swojego bobaska tylko cierpliwosci. Ja na szczescie nie musialam sie leczyc. Moze i nawet nie wiedzialam ile wynosci prolaktyna i tam inne nawet o czyms takim nie wiedzialam i o wielu tabletkach o ktorych tu sie wypowiadaja dziewczyny. Nie w tym mies to trzymam kciuki na nast, moze mi zrobicie prezent na ur :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje że żyjemy ;) I czytamy, choc na raty. U mnie dopiero po remoncie kuchni. Jeszcze tylko mebelki :) Przygotowania do świat ida pełna parą ale gotowac i piec będę dopiero od czwartku. Jutro spedzę dzień na porzadkach i praniu, środa wizyta u gina a w czwartek nie wynurze nosa z kuchni. KALA, u Ciebie lodówka a u mnie rura przecieka w kuchni. Boje się że w końcu sąsiadow zaleje. anirak, trzymam kciuki i pozdrawiam. Beti, fajnie że Zoruś ma kolejnego kolege na forum ;) Nadal biorę antybiotyk i chyba naprawdę byl mi potrzebny bo róznica po nim jest ogromna - wszelkie bóle ustapiły :) Ustroiłam już mieszkanie typowo świątecznie ale choinki jeszcze nie mam ubranej. I jeśli nie kupie na dniach spodni to Wigilię spędzę w gatkach bo już się w żadne portki nie mieszcze!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśśka84
Zora ubawilas mnie tym tekstem o wigilii w gatkach :) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny No i nie poszłam na wigilię firmową :-( tak mnie wczoraj kości miednicy ? bolały, że ledwo co mogłam chodzić. Dziś jest już trochę lepiej, nie kuśtykam, ale wciąż czuję taki dyskomfort. Powiedzcie mi czy Was też aż tak bardzo bolało ? Zora ja jutro też mam wizytę :-) a co do chłopców.... każda strzelała w owu, to i chłopcy się będą rodzić :-) U mnie minus 5 stopni, może śnieg spadnie :-) Witam nowe dziewczyny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**Aguśka** dzięki za słowa otuchy. Też mam nadzieje, że może w końcu się uda. Na razie odstawiłam wszystkie leki. Zaopatrzyłam się w tran i b kompleks i zaczęłam się tym faszerować. Ciekawe co mi z tego wyjdzie. Gdzieś wyczytała, że po tranie można trochę schudnąć ;) więc tego się trzymam. Trochę sadełka mniej byłoby wskazane ;) Oby tylko nie było gorzej. Wczoraj M mnie zaskoczył. Wpadł na pomysł, że się odchudza. Kazał nawet kupić sobie w aptece jakieś tabletki wspomagacze. Jestem ciekawa jak długo wytrwa w swoim postanowieniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia- zeszła sposobem na nitkę, ale paluch mam siny Żadne moczenie i smarowanie tłuszczami nie pomagało. Najdziwniejsze jest to że na lewą ręke wchodzi i schodzi bez problemu... Nie wiem czy ma sens ją powiększać, mam srebrną i chyba ją założę Co myślicie? TAk tak nie umiem bez obraczki, dziwnie się czuję Wczoraj ubierałam z M choinki, rozkładałam stroiki(patrzyłam jak to robi) Dziaisj zdało by się ogarnąć domek, ale chęci brak A jeszcze przed świetami czeka nas wymiana reszty drzwi, to nie jest duży bałagan bo zostało 5 skrzydeł do zamontowania na gotowo, ale ja nienawidzę takich rzeczy Zawsze sobie obiecujemy, że to już ostatnia rzecz, ale później jest jakaś promacja (w tym wypadku na drzwi) i dochodzimy do wniosku, że nie będziemy przecież tego robić jak się mały urodzi i tak w kólko. Przez te drzwi mam łożeczko i inne sorzęty dla małego pod łóżkiem w sypialni...eee marudze Trzymam kciuki za wasze wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, mnie bolało smo krocze na początku Teraz znów, zaczynam odczuwać Według mnie to wszystko jak najbardziej normalne, wszystko się rozrasta, co widać po ciuchach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Sophia123..............25........śląsk................1 2.............11-12.12 HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............49? .............19.12 NIka0503...............21...... małopolska...........3............28.12 Roma01.................25.......małopolskie.........7... ...........27.12 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......7...............07.0 1 netta2..................27.......mazowieckie........20... . . .......15.01 zaczynam od nowa...31........zach-pom............16.............17.01 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Mooniaaa123........35..........maz................Dz..... ......24.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... .....28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie.............. ...........03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... CH............03.05.2012 katiaa85...........26..........WLKP...........?.......... 12.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........... ...... .....27.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 justysia88...........23........lubelskie............ ............21.07.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie................... 07.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie........21.08.201 1......(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie..........18.11.2011. .....Marysieńka Asia1893.....28.....zachodniopomorskie.....3.12.2011..... ..Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×