Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Hej dziewczyny... Może sie dołącze. Otórz 10 grudnia powinnam dostac @ i do dzis dnia cisza. W srode zrobilam test i wyszy dwie krechy..owszem ciesze sie bardzo a zaraz boje rok temu stracilam dziecko w 6 tc. We wtorek powinnam isc do lekarza ale nie wiadomo czy bedzie miejsce to pojde w czwartek czy juz lekarz powinien cos zobaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Docia88 fajnie że dołączasz się ja też dzis się dołączyłam :) lekarz powinien juz coś zobaczyć w końcu teraz bardzo wcześnie można wykryć ciąże, a tym co Cie spotkało nie martw sie na pewno teraz będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej NIka0503:) a zobaczymy ale jestem bardzo dobrej mysli bo czuje sie swietnie norlmanie jak nie w ciazy..a ty jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu Was doczytalam na raty :-) Jej napewno o wszystkich nie wspomne :-( z gory przepraszam. Haniu jakos znalazlam ciuszki w kartonach a pozniej mi dowiezli co trzeba,niestety nie mam w tel neta poza tym dziewczyna lezala ze mna na sali i maz jej przywiozl laptopa to net nie dzialal. Ale juz jestem tutaj, chyba dlugo to nie trwalo :-). Beti gratuluje siusiaka :-) Kala w koncu sie odezwalas :-) daj spokoj z ta lodowka ciesz sie, ze przed swietami a nie na same swieta. Wiem na poczatku zawsze pierwsze co to nerw puszcza. bedzie dobrze :-) Gosia nie wymeczyli za bardzo, ale nie zaluje, ze lezalam przynajmniej zaczelam normalnie chodzic :-) Netta podejdz ze spokojem do tego nowego cyklu, postaraj sie zrelaksowac moze no i podoba mi sie postawa Twojego M moze cos w koncu bedzie :-). Vilia super, ze synus ma taki apetyt bedzie zdrowy jak rybka :-). Pewnie nie moze oderwac oczek od babeczek a swiecidelka to juz wogole. Ciekawy swiata :-) Wandzia nie wkurzaj!!! Masz isc po swietach do lekarza czy po sylwestrze i niech cos Ci powiedza na ten bol brzucha. Ja poszlam do gina i mialam zrobione badanie ginekol. i od razu powiedzial zapalenie i na kilka dni na szpital, a byl sam bol brzucha. Tam ponownie mi zrobili badanie ginekol. zmierzyli temp bylo 37.5 dali 2 poloriryny S wypocilam sie na maksa podlaczyli ktg i tak jak piszesz tez mialam skurcze i robili mi zastrzyki po ktorych zrobilo mi sie nieporownywalnie lepiej, nawet mama zauwazyla, ze zaczelam normalnie funkcjonowac. I mialam ginalgin dopoch. Karolina śliczna masz krolewne :-) a w tym lozeczku przeslicznie ;-). Witam nowe dziewczyny :-) zapraszamy z otwartymi ramionami ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) czytam Was sobie...ale zanim zbiorę mysli,zeby cos napisac to Jula się niecierpliwi-wkurza ją buczący komputer:) całą ciążę przeleżała obok niego to teraz ma dosyc...marudzi,więc dla swietego spokoju gaszę go...muszę znaleźć miejsce,gdzie będe mogła go wynieść:) już sie oswoiłam z nocnymi pobudkami o 23 i Julci marudzeniem do 2...3....4....cycem od 6 do 8 i świętym spokojem od 9 do 18 :) dziś mamy 2 tygodnie...za 10 minut (17.15;)) w czwartek Julka ważyła 3600-jest silna-głowkę utrzymuje przez chwilę oswoiłam się juz z pieluchą, schodzącą skórką, krwawiącym pępkiem (nie daj Boże żeby krwawiła z tamtąd-tamtąd-podajemy juz wit K+D), ulewaniem i wymiotami karmię róznie-swojego pokarmu mam niewiele,ale siedzimy i próbujemy:) Lovekrove-jasne,ze dajemy radę:) co nas nie zabije...ale duzo mąz mi pomaga...psychicznie-tym,ze jest, że spi ze mną-czuje sie bezpieczniej,bo wiem,ze nie tylko ja nasłuchuję w nocy...takie głupie-w dzień sie nie nasłuchuje,a w nocy radary nastawione czy kwili,czy marudzi... Wanda-dokładnie:) forum daje dużo pozytywnego wsparcia ...a co do fenka, to on płata figle-po odstawieniu rodzi sie albo na drugi dzień...albo się czeka...ja czekałam 19 dni,ale pewnie bym dobiła do terminu,tylko badaniem koloru wód lekarz zrobił mi rozwarcie 1,5cm,na drug dzien zaczal wychodzic czop,i wychodził on od pon do sob Kochana-wiem,łatwo się mówi-nie martw sie...u mnie było łozysko nie przodujące,ale i tak za nisko ułożone. lutke brałam od 13 do 36 tyg niemal non stop, fenek z isopkiem--wczasy na koszt NFZ-dasz radę! ...i żebys sie nie zdziwiła jak Kruszyna nie bedzie chciała wyjsc w terminie:) A! ... jesteś w ciąży?! no to przypominam o przywileju Królewny:) -mężu,podaj gumkę:) Dasz radę! jeszcze tylko kilka tygodni:) 4D-polega na tym,ze robi sie 2D-mierzy główkę,móżdżek,mózg,brzuszek,zoladek,nereczki,pecherz moczowy,dlugosc nozki-obwody-długosci,srednice i wylicza sie jakies stosunki tych wartosci,co daje nam,ze np.głowka jest na dany tydzien,a nozka jest na tydzien wiecej,czyli moze byc długonogie bobo. badanie to wylkucza kilka wad rozwojowych i genetycznych-takie bardziej rozbudowane badanie przeziernosci karku...potem lekarz przerzuca na 4D i mamy bobo w 3-4 wymiarze i widzimy je przestrzennie :) ot i tyle:) trwa to moze 30 minut A! i bada sie wtedy przepływ krwi pepowinowej i w sercu-po to by zobaczyc czy dobrze dochodzi schabowy z ziemniakami i tlen:) Beti 🌻 🌻 🌻 gratuluję Synka ! czekam na zdradzenie imienia:) LOvekrove..mi zaczął opadac w 34 (38t5d ur)....Miki jest w szyjce i bedzie opadał w nią coraz bardziej...a Ciebie bedzie bolało to obijanie sie główki o kanał(?) o szyjke(?) Netta...brałam logest,ale jako anty...po nim chyba ryczałam bez powodu Aguśka:) witamy w domu:) nie odzywam sie,bo abonament dawno juz podwoiłam.... Karolina-my sotosujemy plyn do kapieli z nivei i mleczko do nawilzania z nivei. mleczko nakladam na duuuzy platek kosmetyczny i wcieram w ciałko Julki,płatkiem schodzi skórka,która sie złuszcza-spróbuj,mam nadzije,ze skórka za uszkiem sie poprawi. ...z oliwką bym uwazała,bo to uczulac moze...a czym smarujesz pupę? ja alantanem i jest ok-jak masz alantan,bepanten,maltan lub linomag to moze tym posmaruj za uszkiem,albo kremem na dwór Moja zapasy jedzenia robi pod bródkę :) ...potem czyść te fałdki .... Moni--aa -Syn jak dąb będzie:) Wanda87-29 tydz 1900 (ur.3500) Lovekrove - i jak cukeir? Hania....troszkę sie zamotałam...i nie wiem jak w koncu wyszło Gosiu ❤️ Kasiu 🌻 Justysia? a Wy gdzie? Zora? Kochane ....ach joooo....jak to powiedział Krecik:) uśmiech z dołeczkami od Juleńki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny postanowiłam, że odstawiam na co najmniej miesiąc wszystkie leki i zobaczę jak mój organizm sobie radzi sam. Może to coś da, a raczej nie zaszkodzi. Zaopatrzę się w tran. Mam też zamiar zaprzyjaźnić z termometrem. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Może w końcu uda mi się wrzucić na luz. Mama koleżanki gin powiedziała mi, że plamienia, a raczej krwawienia mogą być też po wyrównaniu tej prolaktyny po doopku. Zobaczę jak będzie to wyglądać po jego ostawieniu. Moje problemy hormonalne jej zdaniem mogły być po tabletkach anty. Organizm został wytrącony z równowagi hormonalnej i musi sam pomału do niej wrócić. Nie polecała brania bromka z clo, żeby jajniki nie zastrajkowały. Mam pytanie do dziewczyn, które biorą clo. W jakiej jest on cenie i czy bierzecie coś oprócz niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Asiu, czytam cały czas na bieżąco, ale jakoś mam takiego lenia, że nie chce mi się nic pisać :P my czujemy się dobrze, od kilku dni wieczorami robi mi się taki "ciężki" żołądek, ale poza tym jest OK :) śluz już wrócił do normalnego mlecznego koloru, więc chyba nadżerka się wygoiła na tyle, że nie brudzi mi śluzu na kolor kawy z mlekiem :) we wtorek mam wizytę, której nie mogę się już doczekać :) mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :) Netta, Clo kosztuje coś koło 3zł za 10 tabletek, bo jest to lek refundowany przez NFZ :) Witam nowe Dziewczynki i zapraszam do wpisania się do naszej tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu dobrze, że jesteś, że miomo zajęc od czasu do czasu coś skrobniesz Wierzę, że będzie dobrze i od razu czuje się lepiej...Nawet, gdyby odpukać coś sie miało dziać Adrian ma już prawie 2 kilo(jest w normie- dzieki za info) Postanowiłam że musze wytrzymać do Nowego Roku A im dłużej tym lepiej Dzisiaj czuje się troche lepiej, jakby zarymować nastawienie ma znaczenie:), brzuch pewnie bede miała już na tyle twardy, że się nie pochyle, ale jak pisze kochana Asia mam M do tego Co do wagi przybrałam już 13 kg, ale w ostatnim miesiącu ani grama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie "nowe" dzieczyny :) I "stare też" ;) Love, ten Vat mnie przeraża...Bartek tak szybko wyrasta z ciuszków, ze to mała głowa. Ostatnio zaczęłąm mu zakłądać body na..74 cm, bo niektóre na 68 robią się ciut przyciasne :D Śmieję się, ze niedługo mój M mu będzie pożyczał (ma 195 cm wzrostu :) ). moniaaa123, Bartek w 38 tygodniu:(38 tydz. 4 dz.) BPD 94,8 mm (38tc5d) OFD 111,6 mm HC 336,2 mm (38tc 4 d) AC 348,9 mm (38 tc 6d) Kość udowa FL 76,1 mm (38 tc6d) Kość ramienna HL 68,0 mm (39t4d) szacunkowa waga płodu 3590 g (waga urodzeniowa 3890 g) To była moja ostatnia wizyta przed porodem (na 9 dni przed). Co do brzucha - torba wisi :( Nie jest to wielka zakupowa, ale mała "saszetka" :o Zawsze miaam płaski brzuch i nie mogę się z nią "zaprzyjaźnić" :( Muszę chyba ostro za brzuszki się wziąć, ale naprawdę nie mam siły wieczorem...A kg wcale tak szybko mi nie zleciały (zestresowała mnie Asia i KArolina). Jeszcze dwa na plusie, czyli już 18 zrzuciłam :D mała gosieńka, Ty masz piękną wagę :) Asia, jak miło przeczytać, ze u Was wszystko OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta minka po 38 tygodniu to niecelowo się taka zrobiła - brak spacji po znakach interpunkcyjnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia...przypominam,ze ja nadal mam ładnie na liczniku :) i daleko mi do Waszych wag w okolicy 60-70-75 kg....a skóra na brzuszku...ach.... Wanda,a jeszcze jedno pytanko-oczywiście magnez +b6 bierzesz? ...tylko nie mów,ze nie....spokojnie 4 na dobe....nie wiem ile mozna brac,moze to zalezne od skladu danychh tab., ja brałam maglek2x2tab działa przeciwskurczowo no i leż...2 kg to juz bezpieczna waga...ale by Cię zmobilizować do lezenia odłogiem...bombko choinkowa...przypomnę,że tojest 2 kg-spadek pourodzeniowy...a do domu wypisuja dopiero w okolicy 2200,więc .dbaj o Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia, co do Gosi....Ona ma tylko brzuszek i pięknie wygląda, zgrabna kobieta i jak urodzi to od razu moze w mini wskoczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!:) Dzisiejsza nocka była tragiczna mała budziła się praktycznie co półtora godziny...:(no,ale kto powiedział,że zawsze musi być idealnie...:)a teraz smacznie sobie śpi:( Dzisiaj już kończy miesiąc jak ten czas szybko zleciał:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a6dba329cd8cdbfd.html Z M nie gadam od wczoraj...:(:(:( Krótko mówiąc jest coraz gorzej.....:(:(:(Dzisiaj zostawiam małą z Nim na dwie godziny zobaczymy jak sobie da radę... Miłej Niedzieli Dziewczyny!:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej docia u mnie wszystko oki :) za tydzien zrobie test i zobaczymy :) to 3 cykl jak sie staramy :) jeszacze sie nie nakrecam bo różnie może być :) ale myśle pozytywnie :) daj znać jak wrócisz od gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkie mamusie i zazdroszczę że mają już do kogo wstawać w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Gosieńko :) Zatem zazdroszczę :D Ja do mini mam jeszcze daleko ;) Tylko jak przy tych pysznych Twoich wypiekach udaje Ci się z tą wagą? :D Dla mnie zagadka :) Nika, trzymamy kciuki za test :) Pochwal się jak zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
Cześć dziewczyny:) Witam nowe koleżanki:) Ale tu dziś spokojnie:) Ja dziś leżę w łóżeczku dalej mnie ten brzuch boli nospa mi się już skończyła mój M robi obiad także postanowiłam coś skrobnąć. Netta chyba pójdę twoim śladem i też odstawię wszystkie tabletki i zobaczę jak mój organizm zareaguje... Ja też życzę miłej drugiej połowy niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu biorę 2x2 magnez -asmag forte no spe 3x1 i ulubiną luteine 3x1 Przyznam się że leże, ale nie bez przerwy- dzisiaj byłam na zkupach Kupiłam sobie jeszcze jedną koszulke i stanik do karmienia(rozmiar 70H!!!) Myśle, że 3 koswzulki i 3 staniki starczą i biało niebieski komplecik do odebrania małego ze szpitala Tak własciwie to mam już wszystko, tylko klapki pod prysznic zdezelowane, może dam rade kupic nowe, ale jak nie to się nadadza Mam nawet prezenty dla wszystkich oprócz mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się wydaję że pompowane ale jeśli ktoś mieszka w miescie, gdzie są równe chodniki, a np musi wnosić wózek do bloku to sprzedawcy twierdzą że lepsze piankowe, że wózek lżejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wandzia ma rację - pompowane są cięższe, aleee wiele osób ponad wagę przedkłada sprężystość - pod krawężniki, nierówne chodniki itp....... Piankowe się kruszą i wchodzą w nie kamienie podobno .......To wszystko co wyczytałam w necie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha super :-) tak myslalam, ale wolalam zapytac ;-). Własnie szukam jakiegos chce kupic w koncu a taki wybor ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka, dziewczyny maja rację z tymi kołami :) My mamy pompowane i chwała za to ;) Na nasze chodniki, krawężniki są super. Myślę, ze zimą będę je jeszcze bardziej chwalić ;) Od wczoraj zaczęłam wprowadzać BArtkowi kaszkę mleczno-ryżową i..go wysypało :( Albo ja coś zeżarłam (pokusiłam się na mandarynkę - alergen), albo skaza.... :o Mam nadzieję,że jednak to nie skaza, bo się chyba popłaczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się zdecydowałam na wózek jest duzy wybór, ale coś wybrac trzeba, zobaczymy w praniu jak bedzie sie sprawowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villia - w tych cytrusach to teraz jest wszystko - pewnie od tego .... Spokojnie Aguśka - dawaj linka na to cudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, mam taką nadzieję, ze to jednak "tylko" te mandarynki... Kurde, z tymi wszystkimi alergiami :o Zobaczycie jak trzeba się nagimnastykować przy wprowadzaniu nowych produktów. Nawet trzeba skład słoiczków czytać, bo pozornie proste "dania" mają w swoim skłądzie różne rzeczy. Np. taki banan - pozornie produkt jednoskładnikowy a zależnie od firmy (biorę pod uwagę trzy: Bobovita, Hipp i Gerber) ma w składzie kwas cytrynowy lub sok z cytryny, czyli piękne alergeny... Normalnie osiwieć można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę wiem o czytaniu etykiet - dieta Dukana, teraz cukrzyca ...... Takie cuda można znaleźć w produktach, że cud, ze nie świecą w nocy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Ale aż dziw, że przy produktach dla dzieci trzeba się tak nagimnastykować. Ja nawt nie miałam do tej pory bladego pojęcia, ze tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisssaaass wszystko przede mną :))))). A nie możesz banana zmiksować??? - Sory za pytanie - pewnie jest głupie :))) Ale jestem zielona :)). Pewnie w bananach jest też dużo chemi.... A może jabłuszko - teraz są jeszcze dobre polskiej - sama mam od teściówki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, też o tym myślałam, ale w tych bananach Bóg wie co jest..Niby te ze słoiczków z ekologicznych upraw (chociaż też nie wiadomo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×