Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Roma zobaczyłam oczyma wyobraźni mojego M w takim stroju i tańczącego i od razu poprawił mi się humor. Już widzę mojego wielorybka udającego hipendalesa (jeśli to tak się pisze). Padłabym chyba ze śmiechu. Musze mu powiedzieć, że chce taki występ w jego wydaniu na urodziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roma zobaczyłam oczyma wyobraźni mojego M w takim stroju i tańczącego i od razu poprawił mi się humor. Już widzę mojego wielorybka udającego hipendalesa (jeśli to tak się pisze). Padłabym chyba ze śmiechu. Musze mu powiedzieć, że chce taki występ w jego wydaniu na urodziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia mi 10 grudnia minął rok - dowiedziałam się wtedy o pierwszej ( straconej niestety ) ciąży. Na szczęście moje obecne szczęście rekompensuje wszystko. Bez niego pewnie ciężko by było... Katiaa to trochę nieładnie Twój M podchodzi do tej wigilii...my z moim co roku jeździmy do jednych i drugich w wigilię, a mamy ok.1,5 h jazdy samochodem oddalonych od siebie i od nas też. Dwa takie kursy robimy, bo jeszcze wracamy do tych, u których jesteśmy jako pierwszych na wigilii na drugi dzień świąt. Nie wyobrażam sobie, żeby mnie nie było u rodziców...może porozmawiaj jeszcze ze swoim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia mi 10 grudnia minął rok - dowiedziałam się wtedy o pierwszej ( straconej niestety ) ciąży. Na szczęście moje obecne szczęście rekompensuje wszystko. Bez niego pewnie ciężko by było... Katiaa to trochę nieładnie Twój M podchodzi do tej wigilii...my z moim co roku jeździmy do jednych i drugich w wigilię, a mamy ok.1,5 h oddalonych od siebie i od nas też. Dwa takie kursy robimy, bo jeszcze wracamy do tych, u których jesteśmy jako pierwszych na wigilii na drugi dzień świąt. Nie wyobrażam sobie, żeby mnie nie było u rodziców...może porozmawiaj jeszcze ze swoim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
Netta mój M ma 190 wzrostu i waży 114 kg wierz mi JA TEŻ SOBIE GO NIE WYOBRAŻAM W TAKIM STROJU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby mamy jechac w 1 sw do moich rodzicow ale to juz nie to samo co zjedzenie z nimi wigilijnej kolacji. Moj pojechalby we wigilie ale juz na noc nie chce zostac. A na godz nie oplaca sie jechac ja bym chciala isc na pasterke i wogole posiedziec z nimi. Dziwny sie ten moj facet zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roma mój ma 172 i 115 kg więc to dopiero byłby widok ;) A propos śmiesznych męskich strojów to widziała ostatnio ekstra majtaski dla facetów. Z przodu był słoń z trąbą (wiadomo na co) i takimi sporymi uszami. Wyglądały szałowo. M się obraził jak mu takie zaproponowałam. Drugie miały z przodu wielgachną marchewkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
Moj M ma takie dostał od moich koleżanek na urodziny z 3 lata temu takie złote... ha przymierzył już... :):):):) myślałam że się posikam ....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaaaa 123 - napisz mi czy ta herbata to z liści czy owoców malin i od kiedy ją pić?? Czy słyszałaś też o wiesiołku i jak tam na Twoim forum się na to zapatrują laski. ....Dzięki z góry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja252
netta i ajk beta bo kciuki nas juz bolą ??? :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta 0,1 co było do przewidzenia. :( Dostałam za to nową koncepcję leczenia, od innego gina. Odstawić wszystkie lek. Przez 3 miesiące logest na wyrównanie hormonów. Potem badanie wszystkich hormonów i ewentualne leczenie tego co jest nie tak. Jego zdaniem dotychczas leczono mnie w ciemno. Druga koncepcja od gina do, którego chodziłam na monitoring, to clo od przyszłego cyklu i monitoring. Sama nie wiem co mam teraz zrobić. Która koncepcja będzie lepsza. Może mi coś poradzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze - ciężko coś powiedzieć - ta pierwsza dość rewolucyjna koncepcja. Ja bym spróbowała z clo z 3 cykle - ewentualnie potem do tego drugiego gina poszła. Clo ma dobre rezultaty ........Nettka - sama decyduj .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny.:) Mam chwilkę dla siebie mała "rozmawia"sobie z tatusiem:D Wczoraj robiliśmy wieczorem przemeblowanie dostaliśmy łóżeczko od kuzynki wstawiliśmy je do siebie do sypialni a nasze do Niuni do pokoiku:) Chyba dobrze jej się spało w nowym łóżeczku oto dowód:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/045d3cc598073bb6.html Dzisiaj mała troszkę marudna chyba dlatego,że nie byliśmy na dworku rano pogoda super,a jak się wyszykowałyśmy to dupa zaczęło strasznie wiać i pada:(:(:( Boże Laski Maryśka w niedzielę ma już MIESIĄC!:D Jutro muszę lecieć kupić jej spiwór te co mamy są już za małe!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Karolina, fajna ta Twoja niunia Lovekrove, rzuć okiem na tego linka: http://www.rodzicpoludzku.pl/Porod/Gdy-minal-termin-porodu.html wiesiołka nikt nie stosował, tylko te liście malin, ja dodaję jeszcze ze 2-3 listki poziomki, bo zbieram sobie ostatnio w lesie. Tylko dziwne, że zamiast brzuch mi twardnieć (bo ta herbatka niby wzmaga skurcze, to mi się miękki brzuch zrobił i prawie wogóle nie twardnieje. Zaczęłam pić na początku 39tc. Wcześniej może lepiej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaaa123, a jak Ty się trzymasz? To już końcówka...:D Brzuch Ci się opuścił? Co gin mówi? Co z rozwarciem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, wiem, że straciłaś maleństwo - pamiętam Cię z forum sierpniówek...Ale nie myśl teraz o tym tylko ciesz się malutką kruszynką, którą nosisz pod sercem :) No i ten czas do maja wykorzystaj jak najlepiej :D Odpoczywaj i delektuj się "urokami" ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, wiem, że straciłaś maleństwo - pamiętam Cię z forum sierpniówek...Ale nie myśl teraz o tym tylko ciesz się malutką kruszynką, którą nosisz pod sercem :) No i ten czas do maja wykorzystaj jak najlepiej :D Odpoczywaj i delektuj się "urokami" ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dawno nie pisałam, ale mój komp chyba powoli zaliczy zgon i razem z netem na spółkę co chwile się zwiesza, a je tylko nerwy tracę. U mnie pierwszy miesiąc brania clo za sobą, owulacji nie było, widać moje jajniki to takie leniwce na maxa do tego , biorę już dufaston i z następnym cyklem dwie tabletki clo dziennie od 5 do 9 dnia cyklu. Trzymajcie kciuki. Z prezentem na Święta nici, no ale zobaczymy co będzie z tego dalej. Ogólnie wszyscy na około w ciąży a u mnie pustynia, ale nic trzeba walczyć dalej. :) Jak dorobie się niedługo nowego kompa to tu pół dnia na pisaniu spędzę :)hihihi, Pozdrawiam wszystkich, trzymam kciuki za testujące i najbliżej z terminem rodzące, całusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam O coś szybciutko zapytać Villa czy twój bartuś też miał za uszkami sucha skórę? Właśnie kapalismy mala i ma dosc mocno smaruje jej oliwka ale to nic nie daje:( Ps. BARTUŚ JEST BOSKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DAJ MU CAŁUSY OD CIOTKI I MARYSI:D DOBRA UCIEKAM BO PANNA CHCE MLECZKO!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, ma szorstkie za uszami do tej pory. Przy myciu "odmaczamy" a potem smaruję jeszcze kremem. Nie ułatwia sprawy fakt, że czasem podczas jedzenia mleczko jak trochę ucieknie z buzi (czasem pije tak łapczywie, ze nie nadąża przełykać - jakbyśmy go głodzili...) to zmierza właśnie tam za uszka ;) Tam się chyba zapasy robią ;) I trzeba szorować tam później :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, właśnie zeszłam z wagi - "zgubił" mi się kolejny kilogram :D Czyli jeszcze dwa zostały do wagi wyjściowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej mialam dzis wizyte. maly wazy 2870gram,lekarz powiedzial "taaaki siusiak " ;) nastepna wizyta 31 grudnia,wtedy tez odstawiamy leki i gin pobierze wymaz, teraz mam skierowanie na badania krwi itp. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prośbę sprawdzcie ile Wasze szkraby ważyły w 30 tyg Tak orientacjnie Adrian waży ok1790

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×