Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Wanda - 30w5d - 1900 g. Monia_aa - łeb w łeb nasze byczki idą :)))). Teraz Tymcio waży 2870 więc liczę, ze mój Pudzianik też około tego - coś Twój gin mówił na temat przybliżonej wagi przy porodzie :))) - mi wyrokuje 4 kg ??? Ciekawa jestem opinii Twojego gina. Moniaaaaa123 - dziękuję za info. Jak dowiem się, ze będe iała cc to chyba nie ma sensu z tymi malinkami zaczynać co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wazylam 3480 a moj m niecale 4 kg. wiec strach sie bac :D kiedy masz teraz wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta ja miałam dokładnie tak samo. Jedna lekarka przepisała tabl. anty na dwa miesiące, poszłam do drugiej ( wyczytałam że pracowała parę lat w klinice leczenia niepłodności ) i ta zaleciła kurację z clo, mówiąc, że tabl.anty to stara metoda i nie ma na co czekać... Zrobisz jak zechcesz...Badania hormonów przecież robiłaś i masz wszystko w normie tak ? A mój synek waży teraz 395 :-) Śniło mi się, już drugi raz, że urodziłam i nic nie miałam kupione dla dziecka....:-) ehh, te myśli za dnia o wyprawce robią swoje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli trochę przystopował, ale malutki też nie jest:) Dzisiaj pogrzeb, nienawidzę takich "uroczystości" Wieje u nas, tak jak nie lubię, że w domu takie uuuuoooo słychać Jakbym się nie odzywała to pewnie nic się nie dzieję(jakby sie ktos miał matrwić:) ), tylko net radiowy ma swoje prawa i przy takiej pogodzie może zawieść:) A jeszcze mam pytanie do Karolci w jakim szpitalu rodziłaś, gdzie dokładnie? Monia_aaa też z wlkp? może też nie daleko? Czytałam artykuł we Focusie o technologi narodzin- ciekawy, ale denerwujący, bo "mądre głowy" jak juz cos prawią to nają tendencje do popadania z jednej skarajności w drugą Albo poród iscie naturalny, bo jesteśmy do tego stworzone! ale gdzie ta natura [przy nacinaniu krocza, kroplówkach itp.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti hormony mam w normie. Rozmawiała wczoraj z maną koleżanki, która jest ginekologiem-endokrynologiem. Poradziła mi, żeby odstawić na miesiąc wszystkie leki i zobaczyć, jak organizm sam sobie daje rade. Poradziła też, żeby brać tran, bo on wspomaga działanie jajników. Chyba spróbuje tej opcji. Mówiła mi też, że nie powinno się brać clo z bromergonem, bo może mi to wykończyć jajniki. Mam jeszcze chwile to przemyśle to dokładnie. Ale miesiąc dam sobie luzu i odstawie leki na miesiąc. Zobaczę co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia_a ja się jeszcze zastanawiam, U mnie wgrę w chodzi Leszno i Rawicz- opinie maja podobne, oba i dobre i złe A zastanawiałyście sie nad swoją położną- mnie teściowa ostatnio poradziła taka opcję, aż sie zdziwiłam (chyba ze chodzijej wyłacznie o to, żebym M ze soba nie brała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polozna do porodu tak? nie myslalam o tym. ja chce rodzic w O. bo moj gin tam pracuje choc 1 stycznia paskud jeden jedzie na narty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak do porodu, ja już tyle nad tym myślałam, ze chyba wszystkie opcje rozwałżyłam :) Mój gin pracuje w Rawiczu i chciałby zebym tam rodziła, mam tez blizej niz do Leszna, podobno są lepsze wrunki, no i lepszy odział noworodkowy, ale co ma byc to będzie, w lutym ja spadna te spóźnine śniegi to pewnie bede szczęsliwa jak gdziekolwiek dojade Też wydaje mi się, że nie doczekam terminu, choć pewnie jak mi się coś wydaje będzie odwrotnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje,w lutym moze byc roznie :) ja juz dzis rano mowilam do m ze za miesiac o tym czasie to maly bedzie z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_aa a tak czytam, że mamy ten sam zestaw leków no spe forte, asmag, luteine Tylko ja nie mam krążka:) Taki standardzik:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj byłam na wielkich zakupach dla małego: wanienka, termometr do wanienki, pościel + 1 wymiennik, 2 prześcieradła, szczoteczka z nat włosia, rożek, 2 ręczniczki, pieluchy tetrowe, kołderka z poduszką itp - razem 264 zł z rabatem - czy nie najgorzej :). Zostaje do kupienia: - kosmetyki dla małego - pampersy - proszek - dla mnie koszule, i rzeczy do porodu, staniki - no i parę nowych ubranek do szpitala i na wizyty lekarskie - butelki - zbieramy na te z pay backu -Aventy - za 10000 pkt. - mamy na razie 8000 pkt - myślę, ze się do porodu wyrobimy - podgrzewacz i ewentualnie karuzela Przewijak dostane od siory M i ciuchy też dostane :))). Monia_aa - wizytę mam 22.12 - czyli w czwartek - dam znak jak mały przybrał :))) Też uważam, że do połowy stycznia powinnam wszystko mieć już gotowe - będę się czuła bezpieczniej :))) Muszę się powoli z tymi rzeczami ogarnąć. Ps. pamiętajcie, ze po nowym roku vat na ciuszki ma wzrosnąć o 300 % - podobno nic pewnego ale trzeba dmuchać na zimne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Lovekrowe, no jak masz mieć cc, to nie ma co kombinować ze wspomagaczami. Vilia, no u mnie nic się nie dzieje, brzuch się nie opuścił chyba, szyjka długa, choć gin mówił, że palec wchodzi, ale, że raczej jeszcze trochę się zejdzie. POdobno to wieszanie firanek i ogólnie łapki do góry powodują otwieranie jakichś zwieraczy, ale ja na razie nic nie będę działać w tej materii. Niech siedzi, jak jej dobrze. Wanda, u mnie ważyla w 28tc 3d 1160g, a potem miałam USG w 37tc2d to było 2837g. a jakie miałyście wymiary bobasa pod koniec ciąży, u mnie w 37tc2d : BPD na 39tc6d HC 38tc5d AC 35tc6d FL 33tc5d FTA 38tc3d coś trochę duże różnice, szczególnie FL-nogi. Vilia, a jak Twój brzuch, ściągnęła się skóra? Szybko Wam spadły te kilogramy. U mnie +17kg mam nadzieję, że zleci też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia u nas takie wymiary w 30t4d BPD 35+3, HC 35+5, AC 32+0, FL 31+2 tez niezla rozbieznosc. love daj daj znac jaki paczuszek bedzie :) a ja zamienilam przewijak na baldachim,ciesze sie ze sie dalo zamienic i nie musze nic doplacac :) mam nadzieje ze przed swietami dojdzie to lozeczko. na +mam ok 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIka0503 - zapraszamy do naszego grona:) Lovekrove a z tym vatem gdzie widziałaś?? przerażona jestem. Jak tak to jeszcze pójdę w tango z zakupami po świętach. Jak tam u Was przygotowania świąteczne?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_aa mogę zapytać jaką miałaś wagę startową? + 10 to bardzo ładnie, nie za dużo:) Aguśka witam z powrotem na łączach:) Nie wymęczyli Cię tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była specjalna konferencja PIS odnośnie tych ubranek. Stąd wiem - kwestia jest taka czy wejdzie w życie i kiedy wejdzie - tego nie wiem. Ale już od sprzedawczyń słyszałam by się lepiej organizować do stycznia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia_aa - tez ma o=10 kg na + .U nas te byczki tyle wyciągają - cała dobroć leci transferem pępowinowym :))) a nam takie ochłapki się dostają :))) ..... Ja startowałam z 59 kg a mam 69,5 kg - z tym, ze większość przytyłam w I i II trymestrze - od diety czyli od 13.10.2012 przytyłam ok 1,5 kg do 2 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki. Ja mam za sobą koszmarną noc i jeszcze bardziej koszmarny dzień............. Wczoraj wieczorem zobaczyłam że lodówka nie chłodzi, no i stało się po 2 latach i 8 miesiącach jest raczej do du... M stwierdził rozszczelnienie i wyciek freonu, a tego się raczej nie naprawia, ja pier.... zawsze coś, fachowiec ma zaraz być, ale prawdopodobnie lodówka do wyrzucenia i to kur... przed samymi Świętami, jakiego trzeba mieć w życiu pecha:( no i jeszcze się pożarliśmy,chodzę i ryczę mam poprostu dość tego wszystkiego, tyle wydatków a jeszcze trzeba nową zaje.... lodówkę kupić aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:(:(:( nic tylko wyć...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zliczylam wszystko i na + 9.7 kg. a co do wagi startowej to sie wstydze i nie powiem,tylko tyle ze wiecej od Was ;) ja do 20 tyg chudlam,no i na ostatniej wizycie bylo 1,2kg na -. najwazniejsze zeby maluch byl zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, super że waga Ci się uspokoiła:) Ja to zależy w jednym tygodniu kest -300 g a w drugim + 600 g więc na to nie ma reguły a jem tak samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło mi di was dołaczyć :) niestety nie jestem w stanie przeczytać wszystkich postów :) staramy się z mężem o dzidzie :) a co z tego wyjdzie to się okaże za dwa tygodnie :) choć mam już fioła i siexdze na forach i ogladam różne rzeczy żeby się czegoś dowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
monia, dzięki za te wymiary, uspokoiłaś mnie, widzę, że nogi u Ciebie też opóźnione a łepek rośnie szybciej. Lekarz mówił, że wszystko OK, ale wolałam porównać. Ja startowałam z 55kg i teraz mam 72kg. Lovekrove, jednak dieta dobra rzecz. POdobno ciąża waży właśnie 10kg. Kala, jak mówi mojej znajomej córka gimnazjalistka na wszelkiego rodzaju problemy, "...obyśmy zdrowi byli!!!" Takimi rzeczami się nie przejmuj, szkoda energii. Lodówka może jeszcze na gwarancji? Sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala -kochana -pamiętam jak na złość wszystkie sprzęty zaczęły się psuć !!!! Ile kłótni ile klnięcia było ......... Złośliwość rzeczy martwych ...... Ale powiem Ci - jak te zzłoci przejdą i kupicie nową to za miesiąc powiecie, ze super sprzęt macie i na bank na następne parę lat..... Ale po 2-ch latach to nie powiem - szybko się rozłożyła.... Może jest jeszcze na gwarancji ...... Zgrzeszyłam ......... Kupiłam bułeczkę z ciasta francuskiego z jabłuszkiem. Miałam zjeść połowę, ale jak do tej połowy dobrnęłam to nie wytrzymałam i do końca zjadłam - za godzinę zmierzę cukier - ale chyba masakra będzie :)))). No nic idę posprzątać mieszkanie by trochę chodź spalić ..... Szczerze to cudowny smak i rozkosz - nie żałuję :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOVEEEEEEEEEE grzesznico no no!! oj oj!! no macie racje ...aby zdrowie było, okazało się że panel sterujący siadł, freon niby jest, a taki panel moze kosztować połowę lodówki a naprawa...zobaczymy czy dadzą rade...... To teraz zabieram się za obiad bo mnie Mała puka.."stara dawaj jeść"...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×