Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

A jabłuszko mam od mamy :) pokładła mi jesienią w słoiczki takie próżone na gładką masę (oczywiście bez cukru). A jabłuszka swoje z działki :) brodukt bio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka, a tak upublicznić nie możesz? :) też ciekawa jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jestem tutaj pierwszy raz dlatego bardzo proszę o wyrozumiałość:) Mam do Was pytanie, pewnie nie w tym miejscu powinnam pytać ale po prostu jestem tak zaaferowana, że nie mam teraz głowy do szukania. Ale do rzeczy. Zacznę od tego, że mam torbiele na jajnikach(być może będzie to istotne dla sprawy). Miewam nieregularne miesiączki- najczęściej cykl trwa 28-35dni. Z mężem nie zabezpieczamy się jakoś specjalnie-jak dotąd stosowaliśmy stosunek przerywany. Ostatni raz @ dostałam 2/11/- jak się pewnie domyślacie nie dostałam do dziś. Jakoś na początku grudnia robiłam test- wyszedł negatywnie jednak wynik pokazał się dopiero na drugi dzień- uważam więc go za nieważny. Kolejny test robiłam 12/12- również negatywny. Są jednak objawy które nie dają mi spokoju( poza @ oczywiście). Mam nieustające zawroty głowy, strasznie boli mnie brzuch- już jakieś 2 tyg- ból jest raz taki jak bym miała zakwasy a raz jak bym zjadła coś nieświeżego:) Nie wiem czy to ma jakiś związek ze sprawą ale cholernie bolą mnie nogi- nawet po przejściu powiedzmy 100m- ale możliwe, że jakieś inne choróbsko mnie dorwało. Miewam zgagę- ale to akurat zdarzało mi się i dawniej:) No i co istotne mam podwyższoną temperaturę- ok 37,2. Pytania pewnie się domyślacie: Czy mogę być w ciąży?:) Z góry dziękuję za ewentualną odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malzna, pewnie każda Ci to powie :) Możesz :) ale nikt nie da gwarancji. Najlepiej idź do ginekologa, skoro testy wychodzą negatywnie. Zostaje Ci jeszcze beta HCG z krwi jeśli do lekarza nie chcesz się wybrać :) Trzymam kciuki, żeby było po Twojej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malzna dokladnie tak jak pisze Vilia najlepiej zgłosic sie do lekarza. Ja jak nie mialam okresu to od razu poszlam i praktycznie w ten sam dzien moglam widziec czy jestem w ciazy takze trzymam kciuki :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde?? Tylko nie wiem czy te koła sa dobre czy nie za male i nie wygladajace na takie jakby mialy sie zaraz polamac :-/. Jeszcze znalazlam taki http://allegro.pl/nowosc-zestaw-baby-merc-q7-deluxe-fotelik-i1945560925.html w tym mi sie podobaja kola, ale nie mozna miec wszystkiego naraz hmm Otóż to za duzo tego jest. Dali by mi z 10 linkow to bym napewno cos wybrala, ale nie z ponad 100stu :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i cena przystępna :) A ma wszystko czego ja oczekiwałam po wózku :) I kolory fajne - mój hit kolor nr 5 :D że też nie widziałam takich. Dobrze, ze z mojego jestem zadowolona, bo bym żałowała ;) No nic zmykam.PAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka - fajny a jaki kolor. Nie słyszałam o tej firmie więc dobrze przeszukaj forum by potem nie reklamować...Tak tylko uprzedzam :)))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam w wózku koła takie jak przy tym drugim - takie grube i solidne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguska - o baby merc czytała - ale nie pamiętam czy dobre czy złe opinie - ale jest na pewno bardziej znany ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolor 5 czyli ten szary, dla mnie za jasny wiadomo brudzacy sie szybko. Jak pokazalam dla swego M to na poczatku wybralismy kolor nr 8b, ale pozniej stwierdzil, ze jego siorka ma w takim kolorze fotelik :o i zonk i mowi, ze mu sie podoba 6b a bardziej 2b. Takze sama nie wiem. No i wlasnie gdyby nie te koła :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ta baby merc to taka znana firma jak x-lander u nas jak latem sie tak przyjrzalam to takie króluja firmy najbardziej widac jak w kosciele sie stoi na dworze to kto jakim przyjezdza, ale kto to wtedy myslal o tym :o. No nic moze jeszcze poszukam poszperam :-). Mam jeszcze troche czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MArki o których słyszałam, zę są solidne: Jedo bartatina, maxi cosi mura, x-lander pewnie jest dużo o których nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym maxi cosi nie podobaja mi sie to ta rama o ktorej Ci pisalam przy nozkach,ze idzie taka zaokraglona. Wogole mi sie nie podoba ten model nawet nie patrzac na cene. Tak to bywa drogie nie znaczy piekne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny. Nie wiem czy dobrze widzę, czy w spacerówce nie ma podnóżka dla dziecko tylko ta rurka zaokrąglona?? Jeżeli tak to nóżki mogą boleć jak dzidzi będzie młodsza - nie wiem czy to problem ... Spadam spaciulki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka szaleństwo kupowania wózka zazdroszcze :) trzymam kciuki za udany wybór oby spełnił wszystkie twoje oczekiwania :) ja z niecierpliwością czekam aż minie te 5 dni jeszcze żebym w końcu zrobiła ten test :) takie piękne były by te święta wiedząc że już nie jestem tylko ja tylko jeszcze ktoś wiem że może za bardzo się nakręcam ale jak się nie uda to przecież będziemy starać się dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Jestem prawie pierwsza a wstałam tak wcześnie bo noe mogę zdjąć obrączki z palca za cholere Próbowałam wszystkich możliwych tłuszczy Ale jestem wściekła, w sobotę juz miałam problem z jej zdjęciem, ale głupia jeszcze ją założyłam Oczywiście zdązyło mi się snić, że mi palec odrąbują... Aguśka- ja bym wzięła ten ostatni-ZIGMA chyba, bo pierwszy odpada ze względu na kółka- im bardziej pompowane tym na mój teren lepsze- tak ja myślę ten baby merc też fajny Znam ten ból, mozna oszaleć, a szukając zwariować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda nie zazdroszczę z obrączką, sama mam coraz większe kłopoty z nią. Jest taki dzień że ręce jak napompowane a drugiego normalne. Dzisiaj wizyta u okulisty zobaczymy co powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia - wiesz często tak jest, że upiekę ciasteczka czy też placuszki i oczy bardzo chętnie by zajadały się tym, a prawda jest taka zjem kawałek i już miejsca w brzuchu nie ma. Także M mowi że na święta pewnie wszystkiego będę chciała zjeść a wyjdzie jak zwykle po trochu poskubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w żadnen sposób nie mogę zdjąc tej obrączki jasna cholera mnie bierze, a im więcej próbuje tym palec bardziej puchnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
Cześć dziewczynki:) Kurcze Wanda jak tak przeczytałam twój wpis o tej obrączce to aż mnie ścisnęło w żołądku...jeszcze po tym co nad ranem mi się przytrafiło to już w ogóle...po pierwsze o godz 5 rano obudziłam się i miałam straszne nudności...okropne...najpierw były wieczorem teraz rano...dwa ręce mam okropnie spuchnięte też mam problem z zdejmowaniem obrączki...napomknę jednak troszeczkę że ja ZAWSZE powtarzam zawsze mam zimne ręce a tu bach...a do pieca to dowalił wczoraj mój M bo powiedział że widzi "kreseczkę" na moim brzuchu...wiem wiem pewnie takie kreski to już w zaawansowanej ciąży wyskakują i tak też mu powiedziałam...bety nie mam kiedy zrobić po pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Wanda...trzymam kciuki:) byle do terminu! Kóleczka-polecam pompowane-tak jak napisała Love-kamyczki wchodzą i szybciej sie scierają (wg mojej siostry) Vilia...chwała Ci...ja tez wczoraj zjadłam pyszną mandarynkę...i Jula napinała sie...a juz podejrzewałam,ze przedawkowałam hippa Love-rzuc okiem na jedo 4 fyn (lub fun) to samo co bartatina,tylko skretne przednie kola) Gosia-napisz jak okulista:) uciekam,bo zaraz bede pokazac szwy pani polożnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roma ja ta ciemna kreche na brzuchu mam od samego poczatku,w tej i w tamtej ciazy. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×