Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Hej Agusii chrzciny się udały, Bartuś grzeczny, tylko w trakcie samego obrzędu narobił w pieluszkę, hehe, nikt nie słyszał, bo było 6 chrztów i pełno ludzi, tylko ja czułam na ręce :-). Robiliśmy w lokalu, każdy chwalił jedzonko, więc się cieszę... Jutro idziemy na szczepienie, na szczęście już bez rotawirusa i strachu, że uleje...tylko jedno wkłucie...idziemy sami, bez tatusia :-) Katiaa, ale się rozczuliłam... Zora jak ząbek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, mały znowy zaczął pchac lapki do buzi. Zęby prześwituja pod dziąsłami ale nie maja zamiaru się przebić jeszcze. Wczoraj miałam wrazenie że wyczuwam tez lewa, gorna dwójke ale to pewnie moja wyobraznia :P Za to synus zrobil się niegrzeczny. Intensywnie macha nóżkami i raczkami a nawet nimi bije, oczywiscie nieswiadomie. Bardzo żywe dziecko mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, mały znowy zaczął pchac lapki do buzi. Zęby prześwituja pod dziąsłami ale nie maja zamiaru się przebić jeszcze. Wczoraj miałam wrazenie że wyczuwam tez lewa, gorna dwójke ale to pewnie moja wyobraznia :P Za to synus zrobil się niegrzeczny. Intensywnie macha nóżkami i raczkami a nawet nimi bije, oczywiscie nieswiadomie. Bardzo żywe dziecko mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie ćwiczę :) - jakiś marny efekt - pewnie niezbyt dokładnie ćwiczyłam ... Poza tym nie mam @ - już jest po terminie - mam nadzieję, ze nie jestem w ciąży bo nie wiem co to by było - pół roku po cesarce dopiero ... Mikiemu chyba zaczyna iśc lewa jedynka - górne dwójki już ma - wygląda jak wampirek :). Poza tym zaczął poruszać się jak foka - wybija się z podgjętych kolan i upada na brzuch i tak się porusza - jak dżdżownica albo foka ... Przenieśliśmy go z łóżeczkiem do jego pokoju ... budzi się 2 czasami 1 raz w nocy ... Piszcie co u Was bo jakaś cisza nastała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ja sie wzruszylam jak slyszalam te piosenke jak w ciazy bylam uwielbiam ja :) Zora moja tez wszystko pcha do buzi ale do zabkow jeszcze chyba daleko. Love ostatnio mowilas ze widac jakies efekty wiec moze nie rezygnuj z cwiczen? Ja jestem za leniwa by cwiczyc. A oto efekty cwiczen i codziennego kladzenia malej na brzuszku :D ten maly to kolezanki 1,5roczny synek. http://www.youtube.com/watch?v=6VmDrM45AAg&feature=youtu.be Poza tym w niedziele mam chrzciny Ania juz kreacje ma, ja sukienke i buty również. Wczoraj bylam zafarbowac wlosy i u kosmetyczki na hennie brwi i rzęs a jutro fryzjer i bede sie obcinac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia - no Ania zrobiła duuuzzze postępy - fajnie, że już nie denerwuje sie, tylko ogląda świat :)) całuski a ćwiczyć mi się nie chce - mam doła - nie chce mi sie już siedzieć w domu ... jakaś depresja domowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora mój też jakby z adhd :-) i też pcha rączki tak nerwowo i marudzi przy tym. Kupiłam ten żel i od czasu do czasu mu smaruję dziąsełka. Love ja się @ doczekałam, ale cykl był prawie 50-dniowy... Co do depresji to rozumiem Cię doskonale, M ma sezon w pracy, wychodzi o 6.30 a wraca ok.20... Katiaa super Ania już trzyma tą główkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa, super Ania podnosi główkę :) Jeszcze jesli moge doradzić, to układaj jej raczki na przód bo sobie je gniecie. Kochana jest :) Beti, my własnie mowimy na Alana - ADHD gdy ma te swoje ataki ruchliwości ;) A na sacerku, gdy lezy w wózku to się czasami ludzie oglądają bo tak nóżkami wierzga. Jakby miala jakis atak :D Love, ja już powinnam dostac druga @ ale jakoś jej nie widac. W sumie normalka. Ale chyba cos mi się przyplatalo i z tąd to opoznienie. Kurcze, nawet nie mam kiedy iśc do jakiegos gina. U nas tez jakaś melancholia - z M sie ,,mijamy'' i stracilismy jakoś zainteresowanie soba. Jakoś tak wolę z malym spędzić czas lub ogladając film niz zajmowac się mężem :P Miedzy nami zgoda i w ogóle jest ok, tylko nie lgniemy do siebie jak dawniej :) U nas nuuuudy. Rano zrobiłam male zakupy dla malego (ubranka) a teraz czekam na wenę by iśc ugotowac pomidorową ale jakos ta kuchnia daleko ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukladam jej raczki ale do filmu nie zdarzylam mialam na oku malego by Ani nie udezyl. Wasze dzieci tez dzis tak spia? Moja wiekszosc dnia jak na razie spi z malymi przerwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez jakos sie oddalilismy z mezem od siebie. Ja od czasu ciazy a zwlaszcza po porodzie stracilam ochote na seks i jakos nie moge sie przekonac znowu do tego, nie sprawia mi to przyjemnosci i boli ciagle na poczatku kurde tez tak mialyscie po cc? Rana mnie nie boli ale czuje dyskomfort na samym poczatku. Moj juz mowi ze czuje sie odtracony a ja mam wyrzuty sumienia ze tak jest :/ ale ja tez czasem potrzebuje by podszedl przytulil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaa, mój mały tez dzis spi na raty. Wystarczy zaszeleścic a budzi się z płaczem. Ja rodziłam sn ale pierwsze zbliżenia po połogu tez były nieprzyjemne (nie licząc pierwszego -było bosko po tak długiej przerwie). Własnie tak jak u Ciebie - dyskomfort i lekki ból przy penetracji ale tylko na samym poczatku stosunku. Potem już było ok. Mimo że byłam ,,nawilżona'' to i tak odczuwalam suchośc. I w ogole jakos mi nie pasowało odczucie w środku. Ale to podobno normalne. Zwłaszcza gdy jeszcze karmisz piersia to możesz odczuwac tego typu dolegliwości. I własnie mnie olsnilo; może mnie prezerwatywy uczulają? Jak myślicie czy lepsze są te ze środkiem plemnikobójczym czy bez? Który rodzaj podraznia? Musze poszukac w necie opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytalska_24
Kiedy można zaobserwować pierwsze oznaki ciąży? Kiedy wy wiedziałyście że to na pewno to? Wiem że jednym z pierwszych jest zanik miesiączki ale może miałyście kobietki jeszcze jakieś inne nim miesiączka zaczęła się spóźniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytalska mnie bolaly piersi i klucie jajnika bylo jeszcze przed terminem @ dlatego mialam przeczucie ze cos jest na rzeczy. A ty masz jakies objawy? Kiedy powinnas okres dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytalska_24
Ja jak szalona wsłuchuję się w siebie, ale to jeszcze u mnie za wcześnie na jakiekolwiek objawy raczej. Mój kochany twierdzi że na 99% jestem w ciąży. :) Tak bardzo chciał by zostać już tatusiem. :) Jak na razie test kupiony i czeka w szufladzie. :) Okres mam dostać dopiero pod koniec września więc jeszcze trochę czasu zostało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z sexem na początku tez ciężko. Tłumaczyłam sobie to tak, ze skoro nie ma libido to i śluzu brak - dlatego na poczatku stosunku bolało. Potem - wiadomo :) - jak się zacznie to i ochota sie znajdzie .... Miki przestał lubić myć zęby - macie jakieś sposoby bo już nie mam pomysłu. Na noc nie chce zwykłej mannej i muszę ją mieszac ze słodką kaszką z bobovity - dlatego umycie tych paru ząbków przydałoby się ... Kiedy przestać dziecku blenderować obiadki a zacząć rozgniatać widelcem?? Kiedy i co podawałyście swoim maluchom do pociamkania: skórka chleba, chrupek kukurydziany, biszkopcik ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love, ja jeszcze nie jestem na tym etapie jedzonka ale widziałam ostatnio w sklepie biszkopty po chyba 5m.ż ,więc tego typu ciacha mozna juz podawac. Poza tym nie napisze nic bo sama nie wiem Pytalska, a skąd Twój kochany wie że jestes w ciazy. Przewaznie objawy pojawiają sie tuż przed terminem miesiaczki (dosłownie na krótko przed nią) lub nawet pozniej. Mnie bolaly piersi - wczesniej nigdy nie bolały na okres. Kawa (prawdziwa) przestała mi smakowac. Piłam ją ale wciąż wydawała mi się bardzo gorzka, jakby z tych najtanszych, niedobrych (pilam prime).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorka - pewnie mają w sobie jajko lub bleko - wiec odpadają :((( no ale dla pewności sprawdzę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki kochane macie jakieś pomysły na obiad?? Jakie mięso robiłyscie?? Z czym kanapki??? Kurcze tak sie boje żeby tylko małego brzuszek nie bolał... Ile powinien ssać piersi żebym wiedziała ze się najada?? Sutki mnie już nie bolą i przystawiam małego nie odciągam i boje się ze sie nie najada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ julitek11...............23.......mazowieckie........3.... .........29.06 Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 Malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 Aguuula25,25.........25........ślaskie...........ok.2,5r oku........22.02 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............24.0 6 Zaczynam od nowa...31........zach-pom............19.............31.03 Riolek...................25.......pomorskie............20 ............08.03 Rucia83................29.......pomorskie.............4.. ............29.04 stysiunia232............22........śląskie.............. ..7..............26.07 CIĘŻARÓWKI: NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU Araguaia............33......dolnośląskie............... .......22.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie.....DZ (?)....... 20.07.2012 Rysiada..............37.......mazowieckie.......CH...... ... .31.07.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie............ .....10.09.2012 Anirak................33.........pomorskie.........CH. .......02.10.2012 Netta2...............28.........mazowieckie.............. .....11.02.2013 Maluda1982............30......wielkopolskie......(?)..... ..17-22.02.1013 MAMUSIE: NICK...........WIEK........SKĄD..........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA Krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś Justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. .....Marysieńka Asia1893.........28......zach-pom...........3.12.2011.... .......Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja Monia_aa...........24.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj Wanda.............24........wlkp...............07.02.2012 .. .....Adrian **Aguśka**.........27.......podlaskie.........10.03.2012 ..........Milena KALA85............26.......pomorskie........26.03.2012.. ......Marysia:* Mala_Gosienka.....25......zach-pom........07.04.2012..... ......Jaś Zora85............26.........kuj-pom.........20.04.2012.. .......Alan Beti2905............31......mazowieckie.....28.04.2012... .....Bartuś Katiaa85............26..........WLKP...........07.06.2012 ........Anna Agusiiiii28...........29.....mazowieckie......03.07.2012. .......Oskar justysia88...........24........lubelskie.........23.07.20 12........Zosia Nika0503............22........małopolskie.....31.08.2012........Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, jedz normalnie!! Oprocz oczywistych wzdymających rzeczy (groch, kapusta itd). Ja mięso jadłam smazone tylko zamiast różnych ostrych przypraw do konkretnego dania, dawałam tylko sól i pieprz. Nie jedz cytrusów, kiwi i nie pij gazowanego. Jedz jak zawsze i się nie stresuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiiiii, ja już piersia nie karmie. Ale gdy karmilam to tez się bałam jesc to i owo. W koncu stwierdzilam że przeginam z dieta i zaczęłam jesc jak dawniej i mojemu nic nie było. Czasami tylko mega koopa, brzydka taka ale nie było widac żeby go brzuszek bolał. Bóle brzuszka to miał na początku gdy trzymałam ścisłą dietę. Ale skoro po smażonym boli brzuszek to przez kilka dni unikaj tego i spróbuj ponownie żeby się przekonac czy to faktycznie od smazonego czy zwykły przypadek. Mąz nawet dodawał cebulki do sosow i tez nic małemu nie było. Tak jak mówią dziewczyny: ,, DZIECKO JESLI MA PREDYSPOZYCJE DO KOLEK TO BEDZIE JE MIALO NAWET JESLI KOBIETA SIE NIEMAL GŁODZI..'' i dopiero wtedy eliminuje się z menu potencjalnego winowajce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiiiii, ja próbowałam stopniowo. Najpierw piers z kurczaka, potem miękkie mięsko w sosiku, schabowe i tak poszło wszystko.. Tylko cos kojarze że po surówkach coś się działo. Jadłam nawet hamburgera i pizze (mrożoną) - po tym były brzydkie kupy i nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie kurwa jakaś klątwa ciązy. Dopiero co ojca pochowałam tydz temu a dziś dostałam tel że siocha w szpitalu. Urodzila martwe dziecko :( Termin porodu miala za tydzien. Zrobia małemu sekcje zwłok bo niewiadomo co się stało :( Mówiła że brzuch ją pobolewał od dwóch dni więc gdy nie czuła ruchów to pojechała na izbę przyjęc. Tętna dziecka juz nie było :( Tak się cieszyła na to dziecko. Ja pierdole, jakie to życie jest chujowe ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora o matko :( ............. love my chrupki jemy od dawna,bardzo je lubi; biszkoptów jeszcze nie dawałam,ale za jakiś miesiąc dam mu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam jeszcze do siostry. Mówiła że rodziła zaledwie godzinę czasu bo miala już pelne rozwarcie a bóle lekkie jak przy mocniejszej miesiączce. Nie nacinali jej -sama pękła. W poniedziałek będą wyniki sekcji. Kurwa, ciekawe jaka byla przyczyna?! Bo gdyby owinąl się pępowina to by był w nią zawiniety, a nie był. Na razie lekarze mówią ze stres mógł być przyczyną. Poza tym maly wazył chyba 2,5kg tylko. Ostatnio kupilam kartkę zyczeniami z okazji narodzin ich synka i liczyłam dni do narodzin siostrzeńca. Tak mi ich żal :( Szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasem czytam topik : 36tc poród martwego dziecka .... i dużo jest takich dziewczyn co właśnie tak straciły dzieciaczki :( i często bez przyczyny,po prostu przestało bić serduszko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×