Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Ja nie kupuję bluzek, bo nie wiem w jakim rozmiarze będę za parę mięsięcy ;-) Ale też bardzo mi się podoba. Myślicie, że po porodzie trzeba kupować jakieś ubrania 'do karmienia', czy wystarczą normalne bluzki z większym dekoltem, który można bardziej opuścić na potrzeby wyjęcia cyca. Tak mi się dalej poszło w rozmyślaniach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella ja myślę, że po porodzie wystarczą jakieś bluzeczki z guziczkami, nie musza być specjalne do karmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie nie mam z guziczkami. Nie mam też koszul, bo nienawidzę prasować - dlatego zaczęłam się zastanawiać w czym się w takiej sytuacji chodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę tylko o stanikach tych do karmienia a bluzki będę nosiła zwykłe, akurat mam dużo z dekoltem, a jak od góry będzie niewygodnie to bluzkę podciągnę w górę i będzie :p nie mam zamiaru karmić dziecka przy ludziach, no najwyżej przy narzeczonym bo przy innych bym sie krępowała cyca wywalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO POZNANSKIEGO KWIATKA... wez sie dziewczyno opamietaj,piszesz na 20 topikach na kafe a twoje wypowiedzi sa beznadziejne !nie masz pojecia o zyciu.Po co te twoje glupie komentarze na temat Madzi z Sosnowca i wiele,wiele innych gowno w zyciu przezylas i gowno widzialas,a te twoje pytania co myslicie o zachowaniu Kuby itp;itd; zanudzasz te dziewczyny ciagle tymi samymi pytaniami,dziewczyno wyluzuj i zajmij sie swoim brzuszkiem a nie madralinska zgrywasz i rady dajesz innym co masz zrobic?wziasc tego Kube albo nie Kube i niech placi na dziecko tak jak sie nalezy,a nie ksiezniczke zgrywasz i co na co liczysz?rady nie dasz finansowo wierz mi,wiec bierz dupe w troki i zalatwiaj swoje sprawy,tak zeby twojemu dziecku nigdy nic nie zabraklo;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WY JUZ NA POLMETKU TERAZ TO ZACZNIECIE ODEJMOWAC TYGODNIE JUZ NIE BEDZIECIE LICZYC 21 TYLKO 19 DO KONCA TERAZ WAM SIE DOPIERO JAZDA ZACZNIE W TYCH BRZUCHOLACH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella, to gratulacje :-) te pasjanse mają na prawdę duzą moc sprawczą ;-) chyba też ułoże i zobaczymy ;-) Joann, ale po co te nerwy? I akurat tutaj? Na tym topiku nie ma klotni. Jesli dziewczyna sie chce wyzalic to to robi i tyle. Co do innych topikow sie nie wypowiadam bo nie wiem ale jak na tym chce to niech pisze. Piszemy jak widzisz o wszystkim i na szczescie bez oszczerstw i wytykania palcami. I tak bysmy chcialy zeby zostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo znowu ktoś się zdenerwował. Jak komuś nie pasuję niech poprostu nie czyta i tyle, a poco pisać bezsensowne wypowiedzi i obrażać. A co do bluzki to śliczna, ja jeszcze nic nie mam ciążowego, bo siedzę w domu, ale jakaś fajna bluzka by się przydała, ale to raczej na wiosnę, A co do ruchów to ja dalej czuję takie bardzoooo delikatne i tylko jak rękę mam na brzuchu, ale grunt że już coś czuję, ale ja chyba czekam na mega kopniaki. Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal nic nie czuje. I nadal czekam cierpliwie :-) i na meza tez czekam, bo juz za pare godzin bedzie w domu :-))) A z ciuchow ciazowych kupilam 2 pary spodni i tyle. 2 pary spodni i spodnice + 2 pasy ciazowe pozyczyly mi kolezanki. Siostra pozyczyla mi 4 sukienki i spodnice (nie specjalne ciazowe, ale sie nadadza, bo sa szerokie). Postanowilam nie inwestowac nadmiernie, bo jeszcze 5 mcy i trzeba wracac do dawnych wymiarow i ciuchow :-) Moze jeszcze cos dokupie wiosna, jezeli sie okaze, ze wielki bebol nie miesci sie w moich najszerszych bluzkach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gowno w zyciu przezylas i gowno widzialas" oooo no ty to na pewno wiesz o tym najwiecej :D moglabys sie zdziwic lalunio. Nie czytaj jak nie pasuje 🖐️ a tematy o Madzi chyba juz kazdego irytuja bo non stop ktos cos zaklada a jest jeden temat o niej w ktorym mozna sie wypowiedziec 🖐️ Ja bluzki raczej, mam tylko nadzieje ze beda jakies dobre na mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"WY JUZ NA POLMETKU TERAZ TO ZACZNIECIE ODEJMOWAC TYGODNIE JUZ NIE BEDZIECIE LICZYC 21 TYLKO 19 DO KONCA TERAZ WAM SIE DOPIERO JAZDA ZACZNIE W TYCH BRZUCHOLACH." a tego to juz w ogole nie rozumiem. Chyba ci sie wybitnie w zyciu nudzi.. Stella ja tez nie czuje, Izka na te mocne to chyba bedziemy musialy jeszcze poczekac dlugo :D choc ja sie obawiam bo nawet moj gin sie smial ze bede miec przechlapane bo moje male na nagraniu tak sie wierci ze szok... Z jednej strony glowka za dwie sek (doslownie!) z drugiej. Ale i tak niech kopie ;) a myslicie ze moze na to miec wplyw kawa? tak mi kolezanka zasugerowala. Pije codziennie rozpuszczalna z 2 lyzeczek, czasami nawet nie jedna a dwie.. Dzisiaj zrobilam juz z jednej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze taka jedna rozpuszczalna dziennie nie ma znaczenia. Ja pije glownie zbozowa, rozpuszczalna ze 2 razy w tyg. 2 lub wiecej dziennie bym nie pila, po co dzidziolowi podkrecac cisnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznański kwiatek, a żal się do woli! My Cię zawsze z chęcią "wysłuchamy" i jak trzeba doradzimy. Jak ktoś jest dłużej na kafe to wie, że zawsze w końcu na kogoś robi się jazda, dorabia się podszywów itd. Także nawet się tym nie przejmuj. A tak w ogóle to wczoraj ta kobieta chyba temat o Tobie założyła, gdzieś mi się na świeżych przewinęło. Będziesz sławna :D Bluzka śliczna ;) Ja na razie ciążowych nie kupuje, bo jak moja waga będzie nadal tak mozolnie szła do góry, to spokojnie w moje bluzki będę się mieścić. Choć oczywiście niektóre już odpadają, ze względu na biust. Ja raczej nie będę karmić piersią, być może przez pierwsze kilka dni. Nie chodzi tu obawę o piersi czy coś takiego. Tylko o leki, do których chce powrócić po porodzie. U mnie już kopniaki troszkę mocniejsze, wczoraj to chyba w żołądek albo okolice dostałam bo aż mi się niedobrze zrobiło, no ale wybaczam :D A mój M. pojechał sobie na basen. Na początku byłam zła, że on sobie jedzie a mi nie wolno, no ale to przecież ja jestem w ciąży a nie on. Cieszę się z tej ciąży, ale te ograniczenia czasami męczą.. Wczoraj cały dzień beczałam, że odizolowana od ludzi jestem, że nie mogę nigdzie wyjść itd. Oj, ciężki dzień miałam, bo dzisiaj już jakoś inaczej na to patrzę i znów się uśmiecham do brzuszka :) Wczoraj to wykrzyczałam nawet mojemu, że co on może wiedzieć jak ja się czuję, jak on tylko z tego przyjemność miał a to ja muszę się męczyć te 9 miesięcy, a później urodzę w męczarniach i on będzie miał gotowca. No przeszłam samą siebie.. Ja mam pozwolenie na 1 kawę rozpuszczalną dziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kawy ja piję 2 rozpuszczalne dziennie i jedną parzoną zawsze piłam kawę i nie odstawiłam jej mój lekarz powiedział, że nie jestem w stanie wypić tyle kawy aby to dziecku zaszkodziło co oczywiście nie znaczy, że należy przeginać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, moja gin właśnie też tak powiedziała, że tą kawę to litrami musiała bym pić, żeby miało to negatywny wpływ. Ja wcześniej dużo kawy piłam, zwłaszcza w pracy. To był mój ulubiony napój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinaa nie martw sie to hormony ja tez mam takie napady oj biedny ten mój mąż ostatnio mu tłumaczyłam, że ja po prostu nie mam nad tym kontroli. Przykładowo mam ochotę na sex on nie chce kiedys mi tłumaczył, że się boi teraz już przestał tłumaczyć a je se na siłe wbijam do łba, że go nie podniecam, że to pewnie przez to, że przytyłam nie jestem już dla niego atrakcyjna itp do tego wojnę mu robię i zakańczam rykiem. Paranoja jakaż zwłaszcza z tym płaczem nigdy tak nie miałam a teraz mogę ryczeć na zawołanie. Niech to minie bo irytujące jest na prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz lekarze też są różni moja znajoma miała lekarza który twierdził, że jak ma ochotę na piwo ta ma sobie wypić i ona tak robiła oczywiście nie codziennie ale raz na jakiś czas wypijała piwo, całą ciążę paliła normalnie papierosy itp dziecko urodziło się zdrowe ale to może wyjść dopiero póxniej. Mój lekarz powiedział odrazu nie wolno mi pic palić i ćpać. Pić nie piję raz na jakiś czas karmi ale tak jak na początku mi bardzo smakowało tak teraz w ogóle co do papierosów przyznam, że raz na jakiś czas zapale ale rzadziej niż raz na 2 tyg dla mnie to i tak duży sukces a co do ćpania to nigdy nie miałam tego problemu:) Na pewno nie pozwoliła bym sobie na alkohol w ciąży uważam, że tak jak ta koleżanka wypicie nawet jednego piwa raz na jakiś czas to i tak duzo. Jednak kawy nie odstawiłam i nie mam zamiaru jeśli mój i twój lekarz mówią, że można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinaa_789 dziękuję 🌼 bardzo ładnie mi napisałaś. Oj, chyba bede rozdawac autografy ;D Wiesz, moim zdaniem takim to sie po prostu nudzi w zyciu i tyle. wyraźnie widac ze jest nieprzychylnie nastawiona do kobiet w ciąży. Musze malutkiemu kupic podusie taka plaska do lozeczka. Ja ruchow nie czuje, czekam ale coraz mniej cierpliwie :) i tak chcialabym znac plec, ale to po 20-stym marca dopiero. Lekarz mowil ze spokojnie moge dopiero nawet ok 20-stego tyg Dzidzie poczuc, dodatkowo ja mam lozysko na przedniej scianie brzuszka wiec moze byc slabo czuc na pocz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznanski kwiatek, no niestety, takie też istnieją, a jedna to już w ogóle ostatnio robi furorę na ciążowych. Przykre takie osoby są i tyle ;) Milka, ja to nawet zapachu piwa nie znoszę. Nawet karmi mi śmierdzi. A co do fajek.. Oj, ciężko było. Bo ja już za gówniarza zaczęłam popalać ( z14, 15 lat? wstyd.) na początku ciąży to aż mnie skręcało za papierosami. Teraz też chwilami tak mam, że normalnie zabiła bym za fajkę, zwłaszcza jak się zdenerwuję. I bez bicia się przyznam, że też czasem się skuszę na "parę machów". Jak urodzę to pewnie wrócę do nałogu, ja nerwus jestem a palenie jakoś mnie uspokajało. Nie paliłam dużo, bo mi mama zawsze mówiła, że będę pomarszczona i będę miała plamy na zębach i twarzy- i tak mi to wbiła, że starałam się nie przesadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kawy to mi lekarka powiedziała, ze 1 dziennie nie zaszkodzi, ale ja piłam rozpuszczalna zawsze, potem przez pewnien okres mi nie smakowała, a teraz to już sama nie wiem co mam pić. Bo po jakimś czasie to już mi nic nie smakuję i wracam znowu od początku. hehe A co do mężów to biedni muszą nas zscierpieć, chociaż wczoraj na urodzinach to moj tata mnie tak wkurzył, że przy gościach na niego nakrzyczałam, a wszyscy a bo Iza w ciąży to hormony jej skaczą, a dzisiaj to mi się głupio zrobiło i fajna siara przy gościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny co do kawy to ja przed ciążą piłam czasem 1 rozpuszczalną, teraz nie piję wcale chyba, że cappucino u teściowej, ale to bezkofeinowe więc się nie liczy ;) pijam herbatę, staram się słabą. papierosów przed ciążą nie paliłam, z alkoholu to tylko piwa mi brak, raz na miesiąc wypiję bezalkoholowego Lecha Free, bo nawet jak mąż poje wieczorkiem to mnie nie ciągnie :) a jeśli chodzi o ruchy to te dwa "puknięcia" co Wam wcześniej pisałam i potem już tylko dwa razy czułam jakiś ruch, jakby mała się przekręcała, ale nie mogę powiedzieć na 100%, że to była ona (choć mocno mi się tak wydaje) i ostatnio nie chce "pukać" ;) ale w sumie malutka jeszcze, nawet 11cm nie ma, więc mam prawo nie czuć (chyba :P ) kwiatek - wow, popularna się robisz na kafe ;) niestety tu jest masa zgorzkniałych ludzi bez własnego życia, których głównym celem jest dołowanie innych... żal mi ich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS DZIEWCZYNY JA PRZY PIERWSZEJ CIAZY DUZO PRZYTYŁAM MAŁA URODZIŁA SIE RÓWNO W TERMINIE CO DO DNIE WG @ OSTATNIEJ TERAZ ZAUWAZYŁAM ZE TEZ JUZ ZACZYNA MI WYRAZNIE WIDAC BRZUSZEK ALE NA WADZE NARAZIE NAWET KILA NIE PRZYTYŁAM CO DO UBRAŃ SPODNIE WSZYSTKIE MAM CIAZOWE SPODNIE TUNIKI PASY CIAZOWE WE CZWARTEK UZUPEŁNIE O PŁEC DZIECKA A KAWE PIJE 2 3 DZIENNIE ALE DOLGE GUSTO CAFFE LATTE I MOZNA ROBIC INNE CUDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************************************************************ ************************************ NICK..............wiek.........ost @...........ile cykli.....termin porodu....imię ********************************************************* *************************************** Amelia1975.......36.........28.09.2011.........26........ ...28.06.2012.......Iga madziaz...........24.........27.09.2011..........?....... ....29.06.2012.....Wiktoria tusiana............22.........27.09.2011..........?...... ......06.07.2012..... neli8...............?..........30.09.2011..........2........ ....07.07.2012..... ma_rka...........23.........27.09.2011..........?........... .07.07.2012......Filip Pina_789..........22.........30.09.2011..........6.......... .07.07.2012..... lipcówka.kasia....26.........03.10.2011..........3...... .....09.07.2012..... *Berry_AB*........24.........03.10.2011..........?.......... ..09.07.2012..... Benica..............?.........29.09.2011...........?........ ...10.07.2012..... Diamondxstar......21........05.10.2011..........2........... 12.07.2012..... Kikaa84............27........05.10.2011..........2....... .....13.07.2012.....syn Qanchita...........?..........08.10.2011..........?...... ......15.07.2012..... elita83.............28........10.10.2011..........1......... ...16.07.2012..... kiniam85..........26.........09.10.2011..........2.......... .16.07.2012..... Lipcówka2012.....33........11.10.2011..........1........... .17.07.2012..... P. kwiatek polny...20........10.10.2011..........1............17.07.2 012..... SzczęśliwaMama...??.........xx.xx.xxxx..........?...... ......18.07.2012..... justysia88..........23........13.10.2011.........13...... ......21.07.2012..... izzkka77...........23.........12.10.2011.........13......... ..23.07.2012..... Milka862...........25.........16.10.2011..........3......... ...23.07.2012..... weronikakrz......29.........17.10.2011..........1........ ....23.07.2012..... Efciaczek..........29.........17.10.2011..........1...... ......24.07.2012..... Moka0110..........?..........17.10.2011..........?....... .....24.07.2012..... Fressia.............31.........21.10.2011..........2........ ....26.07.2012..... Scarlett4..........32.........19.10.2011..........?...... ......26.07.2012..... oby_lipcóweczka..32.........19.10.2011..........?....... ....26.07.2012..syn Stella Polare.......29.........26.10.2011..........4...........29.0 7.2012..... kuleczka@13......31.........22.10.2011...........?.......... .29.07.2012..... Nenia..............23.........19.10.2011..........12........ ..31.07.2012..... madlen28.........28..........24.10.2011...........?...... ....31.07.2012..... strzałka............25.........09.10.2011..........1.... ...... 01.08.2012...Gabriela Kropelka03........28.........16.10.2011...........?...... .....03.08.2012..... Nadia__25........32.........28.10.2011............1......... .04.08.2012..... uzupełniłam tabelkę, bo u nas na 100% syn :) pan doktor zdjęcia pindolka dał, żeby dziadkom rozdać :) byliśmy na usg razem po raz pierwszy i mój M. w szoku jeszcze chyba,ale dobrze mu ta wizyta zrobiła. w sumie same dobre wieści, łożysko idzie do góry, mięśniak nie przeszkadza, junior ma 240 gram. Dopiero dzisiaj piszę, bo wczoraj miałam urodzinowych gości, dzisiaj M. w delegacje jechał, więc prasowanie itp. Dopiero pojechał, a ja juz tesknie, znowu będę w poduszkę wyć, wcześniej tak nie miałam... Na połówkowe umówiłam sie za 5 tyg, w 23 tc, bo ten sam lekarz będzie je robił i mówił, że wtedy najlepiej wszystko widać. A kawkę piję, już nie sypaną i noe mocną, ale 2 dziennie z jednej łyżeczki, rozpuszczalne, czasem 3. Bez kawy bym nie funkcjonowała, a głowa by mi z bólu odpadła chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kawy nigdy nie pilam chociaz koj M potrafi ze 3,4 dziennie papierosow tez nie pale chociaz jak gowniara bylam to czasem sie zdarzylo , alkoholu nie pije i narkotykow tez nie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×