Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Za mna tez Jakub i Milosz przemawia...:) dziewczynki moje nazywaja sie Marika i Nicole..:) Co do forum czerwcowego,nie bylam tam czestym gosciem,ale tam pomaranczy grasuje w pip i mysle,ze to same forumowiczki sieja zamet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikaa84-tez myslalam o Adasiu,niestety rodzina meza ma nie najlepsze opinie o tym imieniu.. Milka862-Lenka i Zuzia jest fajnie :) Mam pytanie,macie juz dzieci ,czy raczej pierwsze beda ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pierwsze :-) 22/03 (czwartek) idę na połówkowe na poprzednim usg lekarz powiedział, że wygląda na chłopaka zobaczymy, czy się potwierdzi :-) i - uwaga uwaga - zdaje się, że nareszcie trochę kopie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczka moje pierwsze ale rok temu miałam poronienie w 14 tyg więc teraz ostrożnie podchodzę do tego ale może jutro się wybiorę kupić jakieś ciuszki. majóweczka a ty kiedy ciuszki kupowałaś ja w poniedziałek zaczynam 23 tydzień i się zastanawiam czy to nie za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luna przekonałaś mnie może się jutro gdzieś wybiore bo mnie strasznie korci od paru dni:) Wszystko było ok aż nie zaczełam oglądać śpioszków na allegro od tego się zaczeło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka idź kup i baw sie dobrze:D Własnie też przeglądałam ubranka dla dziewczynek i cholerka w większości są różowe a ja mam uczulenie na ten kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale jaja... Miałam dziś wizytę, dzidzia zdrowa jak rydz, szybko rośnie. Leżę sobie, babka jeździ sprzętem, mierzy dziecko itp, wszystko super. Pyta czy znamy już płeć, ja mówię, że tak, że dziewczynka. Ona mówi, że tak - faktycznie dziewczynka. Bada sobie dalej, a ja się do niej śmieję, że miałam nadzieję, że mi nie powie, że nagle coś jej wyrosło między nóżkami. Babka się śmieje i nagle wyskakuje "właśnie jej wyrosło!!" i szok! Jaja i siusiak - idealnie się dziecko ustawiło! Babka zaskoczona, bo dwa razy już niby była dziewczynka, ale tak mu się po prostu moszna zawinęła, że wyglądała zupełnie jak wargi... No i będę mieć syna - na 100%. powiem Wam, że dziwne uczucie, już tak się nastawiłam na córeczkę, mówiłam do brzuszka po imieniu... Dziwnie się czuję i nie mogę się przestawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzałka - nieźle! Wobec tego gratuluję chłopaka! :-) Mam też nadzieję, że mój chłopak jest wciąż chłopakiem, bo już się nastawiłam ;-) Milka - ja niczego nie kupuję. Mam jakieś podejście permanentnie ostrożnościowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulllllllaaaalllllllaaaa
POZNANSKI KWIATEK musi byc nie zle pierdolnieta,na ogolnym i na innych forach daje popis;a tu ledwie co naskrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulllllllaaaalllllllaaaa
DZIEWUCHA myslala ze uroda nadrobi a tu taki ZONK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulllllllaaaalllllllaaaa
CALA KAFETERIA Z NIEJ LEJE a taka madra byla;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* *** ************************************ NICK..............wiek.........ost @............termin porodu.....imię ********************************************************* *************************************** madziaz...........24.........27.09.2011.........29.06.201 2.....Wiktoria lipcówka.kasia....26........03.10.2011.........04.07.201 2..... Adaś tusiana............22.........27.09.2011.........06.07.20 12..... neli8...............23..........30.09.2011........07.07.2012 .......Filip ma_rka...........23.........27.09.2011..........07.07.201 2.......Filip Pina_789..........22.........30.09.2011.......... Diamondxstar....22........05.10.2011...........10.07.2012 ...Liwia Kikaa84............27........05.10.2011..........13.07.20 12.....syn Kalla...............33.........09.10.2011.........15.07.2 012....synek elita83.............28........10.10.2011..........16.07.2 012...syn kiniam85..........26.........09.10.2011....... .16.07.2012.....synek Lipcówka2012.....33........11.10.2011.........17.07.2012 .....Synek P. kwiatek polny...20........10.10.2011.......17.07.2 012..... małżenka..........25........11.10.2011.........18.07.20 12..... SzczęśliwaMama...21........13.10.2011........18.07.2012 .....synuś justysia88..........23........13.10.2011.........21.07.20 12.....Zosia izzkka77...........23.........12.10.2011.........23.07.20 12..... Milka862...........25.........16.10.2011.........23.07.2012. .... weronikakrz......29.........17.10.2011....... .23.07.2012.....Aleksander Efciaczek..........29.........17.10.2011.........24.07.20 12.....Siusinka Fressia.............31.........21.10.2011.........26.07.2 012..... oby_lipcóweczka..32.........19.10.2011.......26.07.2012. .....syn Stella Polare.......29.........26.10.2011.......29.0 7.2012..... strzałka............25.........09.10.2011....... 29.07.2012....synek kuleczka@13......31.........22.10.2011...... .29.07.2012....syn Nenia..............23.........19.10.2011.........31.07.20 12..... Kropelka03........28........16.10.2011........03.08.2012...Dziewczynka Nadia__25........32.........28.10.2011.........04.08.2012..S ebastian Luna0207.........27.........25.09.2011.........02,07,2012 Jagoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plac pigalll
Ktoras z was pisala ze tak malo przytyla,chyba MAR-KA ja przez cala ciaze przytylam 6 kilo a nic mi lekarz zlego nie powiedzial,ciaza rozwijala sie prawidlowo i nie kazal mi tyc,urodzilam zdrowego syna w 40+5 dni i wazyl 3.220 a wod plodowych mialam mnostwo,lozysko wazylo kilogram,sama sie dziwilam jak to sie wszystko we mnie miescilo,jadlam to samo co przed ciaza,ale fast fody zamienilam na ryby i salatki i duzo,duzo owocow zwlaszcza jablka,bo sa dobre na zaparcia.A na rozzstepy polecam MUSTELLA 9 MIESIECY,nie mam ani jednego rozstepu,smarowalam sie od 5 miesiaca ;pozdrawiam wszystkie lipcowki,sama jestem mama 8 miesiecznego szkraba i zazdroszcze wam troche,ale tylko troche ,moj synek urodzil sie 17 lipca 4 miesiace pozniej mial juz 2 zabki,a teraz w ciagu 1miesiaca nastepne 5 zabkow sie pokazalo,wiem wy sie porodow boicie ,a ja o zabkach,ale to tak przeleci,ze LIPCOWKOM 2013 bedziecie pisac i sie dzielic doswiadczeniami;tymczasem pozdrawiam was wszystkie i wszystkie z osobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzałka, to masakra...choć jak Ty wolalas chłopca, to gratuluję :-) mam nadzieję, że u mnie tak nie będzie bo już ciuszki zaczęłam kupować. Chyba sie w takim razie wstrzymam do kolejnego połówkowego. Będzie w 3d to chyba będzie już bardziej prawdopodobne Luna, ja mam ten sam problem. Jakiś akcent różowy jest ok ale całe ubranko....a tu wszystko na około w różach. Smutek Wiecie co? Moja kluska to straszna cwaniara jest. Wstałam o 4 do wc. Wróciłam do łóżka a ta się obudziła i jak mnie nie zacznie nawalać że głodna. Ja automatycznie od razu tez sie mega głodna zrobiłam, ale mówię jej, zeby się poczestowala tym co mam, bo mam już duzo. Godzinę z nia walczylam. W koncu jak sie zaczela uspakajac to ja przestałam byc głodna :P śmiać mi się chciało bo dokładnie take samo zachowanie przejawia moja fretka, wyczekuje moment jak ktoś wstanie w nocy do toalety to biegnie pod drzywi i czeka az mu ktoś jesc da. A jego się nie da zignorowac bo jak nie dasz to będzie przestawiał w domu wszystki kuwety tak glośno, że nie da spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella, gratuluje kopniaków Milka, idź i zaszalej :-) co się będziesz ograniczać...zresztą i tak nie ma na co czekać bo to przecież wydatek dyży, a wypłat zostały 4. Trzeba jakoś rozplanowac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana.. Ja praktycznie nic nie kupowalam z ciuszkow bo kolezanka ,byla maniaczka zakupow i jak zaszla w 1 ciaze z synkiem ,miala dwie szafy ,wiec polowe dostalam ja i praktycznie jeszcze z metkami ,dlatego ze druga kolezanka ma coreczke i jeszcze szwagier sie dolozyl,kupilam chyba z 8 ubranek lacznie i mam tego full,zdaje sie ,ze maly nie wynosi :) Co do wyprawki to moje 3 dziecko,wiec juz wiem co miec na uwadze i kupuje naprawde nie zbedne rzeczy,a to co bedzie sie mialo przydac pozniej ewentualnie sie dokupi.. Na pierwszy okres mam kolysko-kosz ,wozek kupuje dzis,Britax- dual dla dwojki dzieci,corka ma dwa lata,ale chce chodzic sama nie za raczke a wokol domu mam troche ruch,tym bardziej,ze najstarsza trzeba prowadzic rano do szkoly,z tego wozka mozna wypinac siedzisko i zrobic pojedynczy na pozniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana wyprawką
Liczyłyście ile was będzie kosztowala wyprawka? Tak plus-minus? Razem z łóżeczkiem, materacykiem, karuzelą, pościelą, wózkiem, ubrankami, przewijakiem, butelkami, laktatorem, no licząc praktycznie wszystko? Prosze o łączne kwity, gdyż nie wiem ile musze mieć odłożonych pieniażków. Wiem, ze u każdej bedzie to wyglądało inaczej, bo ceny choćby wózków i łózeczek są inne, ale wiadomo co co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zainteresowana mi wyjdzie ok 4tys zł za wszystko (z tym, że na wózek dają teściowie a na łóżeczko rodzice, więc my sami nastawiamy się na 2,5tys) Kropelka dzięki :) no niby wcześniej chciałam chłopca, ale tak się przyzwyczaiłam do tej dziewczynki, gadałam do brzucha po imieniu - w końcu dwa razy ściemniał, że ma tam tylko cipeczkę, że poczułam lekkie rozczarowanie... nie płcią, tylko tym, że jest to zmiana... no ale powoli się przyzwyczajam do tego sisiorka w środku ;) mąż szczęśliwy - stwierdził, że z synem będzie miał więcej do roboty ;) mi tam się zdaje, że chłopaki to mają łatwiej ;) i zaś problemy z imieniem, bo jak dla dziewczynki szybko poszło tak dla chłopaka nic nam się nie podoba... Na szczęście ciuszków nie miałam dużo - 3xbody, 2xpajac i jedne spodenki, które wczoraj wymieniliśmy na niebieskie :) pajace też spróbujemy dziś wymienić, a body kupione już miesiąc temu to nie będziemy się wygłupiać - zwłaszcza, że są białe z dodatkiem delikatnego różu i to tylko rozmiar 56 więc w domu mały przechodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka - a dlaczego 2 polowkowe? Co do wyprawki i wyplat, mi zostala jeszcze 1 w porywach do 3 (ustalenia in the process), ale ja ogolnie siedze w domu i nic nie wydaje, wiec nie ma w sumie roznicy czy bede puszczac kase po kawalku czy wszystko na raz :-) Jesli chodzi o koszt wyprawki - totalnie nie mam pojecia i nie wiem na co sie nastawiac. Wozek i lozeczko mniej wiecej wiem ile kosztuja, chusta tez wiem, bo sie zdziwilam, ze ponad 2 stowy, sporym wydatkiem jest tez chyba niania elektroniczna. I tyle wiem. Ubranka itd wyjda w praniu. My nie mamy za bardzo nikogo, po kim moglibysmy odziedziczyc ubranka. Wiem, ze kolyske pozyczymy od mojej przyjaciolki, bo to taka rzecz na krotko - zeby dzidziol mogl byc u nas w sypialni przez pierwsze miesiace. Wiem tez, ze musze miec budzet na wyprawke dla mamy - tj. odswiezenie garderoby i odnowe biologiczna po porodzie ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzałka :) no to nieżle, wiem co czujesz bo ja miałam podobnie najpierw chłopak na 2 usg babka stwierdziła, że nic tam nie widzi między nożkami więc juz sama nie wiem kogo noszę pod serduszkiem. Za tydzień mam połówkowe to się mam nadzieję dowiem. Mówiłam ON ON a teraz to już sama nie wiem co mówić, A mnie dziś coś strasznie zakuło w lewym jajniku myślałam że chyba umre z bólu ale wzięłam nospe i przeszło, mam nadzieję że to nic grożnego. A co do wyprawki ja też nie liczyłam, narazie mam inne wydatki. A po 2 chyba jeszcze za wcześnie coś kupować, bo widzicie jakie niespodzianki czasem nas spotykają. Aha strzałka a co mąż na synka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella, bo ja chodzę do lekarza do luxmedu i babka powiedziała, że ona zawsze radzi zrobić to badanie jeszcze gdzieś. I idę, bo np tu nie było echo serca a tam będzie. Zresztą przed porodem też zamierzam się dla pewności wybrać jeszcze do innego lekarza. To pierwsze usg mialam w pakiecie wiec za jedno badanie mogę zapłacić... ;-) Mąż właśnie maluje pokój kluchy, ale nie wiem czy ten kolor co wybrałam mi się podoba...czy jednak nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izzkka mąż się cieszy, mówi, że od początku przeczuwał syna i bardziej był zdziwiony wcześniej jak babka mówiła, ze będzie dziewczynka ;) teraz stwierdził, że z synem będzie miał więcej do roboty, będzie go na ryby brał itp ;) ja tylko na początku tak dziwnie się czułam, teraz już powoli się przyzwyczajam do tej myśli ;) Ja jeszcze wyprawki nie kompletowałam, ale liczyłam wcześniej mniej więcej ile wyniesie, stąd te 4tys - licząc wszystko nowe, bo nie mam od kogo wziąć :P Ubranka miał mieć po kuzynkach, ale skoro jest chłopcem to nie będę go w różowe sukieneczki pchała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka - no ja wlasnie tez chodze do lux medu i w lux medzie robilam w 12tc. Na polowkowe ide gdzie indziej, do jakiegos speca od usg - bo tez uznalam, ze to badanie jest super wazne. Tylko na drugie do lux medu juz chyba nie pojde- mam skierowanie i jestem zapisana, ale nie wiem w koncu czy to usg szkodzi czy nie szkodzi, wiec zastanawiam sie czy warto isc tak tydzien po tygodniu, tym bardziej, ze to polowkowe chyba dlugo trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj byłam (20+5tc) i nie wiem czy to było to "połówkowe"... babka mierzyła główkę i coś tam jeszcze, sprawdzała kręgosłup, serduszko, włączała pukanie, oglądała inne narządy i tyle, łącznie trwało to może 20-25minut... nic nie wspominała o jakimś kolejnym innym badaniu... normalnie wizyta za 4tygodnie i tyle... czy Wy coś jeszcze dodatkowego na tym połówkowym mialyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella Polare mi moja gin powiedziała, że nie jest udowodnione że częste Usg szkodzi, ja w marcu też będę miała 2 razy usg i tak mi powiedziała. A co do połówkowego to wszystko zależy w jakim czasie lekarz zmierzy malucha. MI moja gin powiedziała, że te połówkowe jest po to aby lekarz wszystko zmierzył dokładnie. A wiadomo jak maluchy się tak wiercą to różnie to bywa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella, mi kazała zrobić w 20 i to następne wtedy w 23 tc, żeby była jakaś różnica. Na tym pierwszym byłam w luxmedzie a na to drugie idę gdzie indziej. W lm nie bylo echo serca i normalnym usg robione, tam bedzie w 3 d wiec i pamiatka od razu ;-) Usg to fale dzwiekowe wiec maluchowi nie szkodza, moga go tylko irytować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciólka miała taką sytuację, że lekarz prowadzący na ostatnim usg stwierdził, ze dziecko male 3 kg wiec spoko sn. Ale ona dla pewnosci poszla jeszcze gdzie indIej i tam sie lekarz za glowe zlapal bo dzieciak 4,5 kg i kazal cesarke zrobic bo ona drobniutka jest ;-) tak wiec na ostatnie tez pojde na pewno do kogos jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×