Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Poznański, to dobrze jak w domku Ci się ułożyło w miarę ;) Można wcisnąć cytrynę do tego roztworu z glukozą, ja też właśnie jestem przed badaniem, w poniedziałek idę. Oj tam, nim się obejrzysz, to swój ślub będziesz planować, zobaczysz ;) Iza, jak będziesz po, to dawaj znać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdrośnik.. skąd ja to znam :P Mój będzie chrzestnym w maju, a chrzestna to taka dziewczyna z "lekkim podejściem do życia" i też mnie trochę zatrzęsło, że on tak z nią będzie stał przy tym ołtarzu z tym Maluchem :P Ale i tak największą alergię mam na jego byłą, która co chwilę jakiś cyrk odstawia, wcześniej ją po prostu olewałam ale teraz to aż mnie telepie ze złości. Jej nie przeszkadza nawet to, że ja w ciąży jestem. To ta panna Młoda lepiej niech na złość nic nie robi, powinna wziąć pod uwagę fakt, że w ciąży jesteś i po co Cię stresuje? Skoro jej nie przeszkadzała taka zabawa to ok, mogła coś powiedzieć.. jak ja nie rozumiem takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pina no to nie jesteś sama, bo ja też mam ciężkie życie z eks mego męża. Ale ja już też jestem niezła zadziora i jak ktoś mi podpadnie to umiem się obronić, więc niezła wojna z tego wychodzi. Jak ja nie lubię takich ludzi. Mają swoje życie, swoich partnerów a i tak wpierd... się w cudze życie. Mój mąż do czasu bardzo chciał z nią utrzymywać kontakt, twierdził, że to przyjaciółka i nic więcej, ale ja szybko to uciełam. A dziś potrafi się nawet ze mną z niej śmiać :) Więc współczuję i wiem co czujesz, ale my jesteśmy na wygranych pozycjach, bo jakby nie było to my jesteśmy z ich byłyby partnerami i to my urodzimy im dzieci :) AMEN. A teraz uciekam korzystać z ostatniego dnia słońca i wybieram się na wycieczkę nad jezioro, na spacer :) BUZIAKI, MIŁEGO DNIA MAMUSIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma_rka wzajemnie! :) Pinaa to ja się uzbroję w cytrynkę ;D Ech wiesz aż mi łzy w oczach stanęły, ja ogólnie jestem nadwrazliwa ale teraz to sie latwo wzruszam:) no z mama nie gadam dalej ona jedzenia mi tez nie kupuje.. Ale tata mi pomaga, na razie jest spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, w końcu to nas wybrali, jakby nie było. Ale i tak czasami mam ochotę wytargać ją za włosy :P Ja też uciekam kończyć obiadek, podszykować się i krótki spacerek. Miłego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznański, i co te hormony z nas robią, nawet reklama czekoladek potrafi wzruszyć ;) To cieszę się bardzo, że wszystko ok. Odzywaj się częściej! Mykam bo głodomory zaraz wracają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja po badaniach, jakoś przeżyłam w tym laboratorium, piłam tą glukozę w smaku jest ona strasznie słodka, ale dało się przeżyć.Wyniki mam w piątek więc zobaczymy.Tylko nie umieli mi krwi pobrać i pobierali z dłoni, ała jak to bolało. A dziś przyszły mi moje paczuszki, piżamka z szlafrokiem i 2 bluzki. Aha i byłam w pepcco i kupiłam Dari 3 bodziaki różowe i 1 pajacyk został tylko biały z promocji, a reszta rzeczy taka słodka ale trochę drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z siusianiem też tak mam, że się męczę z ciśnieniem - leci jakby chciało a nie mogło... Co do seksu to mi się ostatnio W OGÓLE nie chce... biedny ten mój mąż, wyrzuty sumienia mam z tego powodu :( no ale co zrobię, jak kompletnie nie mam ochoty... Synek mnie tu podkopuje cały czas ;) doszłam do wniosku, że za mało leżę a za duzo siedzę... trzeba to zmienić, bo jak trochę pochodzę, postoję to czuję się słabo a synek tak jakoś nisko wtedy jest... Ale to pewnie tylko jakieś moje durne wymysły ;) Zapisałam się na USG 3D/4D - nie mogę się doczekać :D Co do kwiatków to mojemu się czasem zdarza bez okazji :) Może nie często, ale wtedy to już cały śliczny bukiecik - i zawsze szczere, bo stoją co najmniej tydzień, a często dwa! Pina jakie nauki 6 miesięcy? My z mężem braliśmy ślub w październiku i załatwianie zajęło nam 6 miesięcy łącznie (mieliśmy małe wesele na 50osób i nie było sensu czekać na to 1,5 roku, w sumie na wszystko wydaliśmy ok 15tys - ale nie robiliśmy poprawin, "co łaska" dla księdza u mnie wynosi od 200zł wzwyż), nauki w sumie zajęły miesiąc (2 tygodnie przedmałżeńskie i te śmieszne o planowaniu rodziny i mierzeniu temperatury i śluzu)... Ale może co parafia to różnica... neli cywilny kosztuje 84zł (+ 2x22zł za odpis aktu urodzenia) izzka a doprawiałaś tę glukozę cytryną? Ja mam ją zrobić za miesiąc, zastanawiam się czy dam radę ją utrzymać w żołądku, bo dużo dziewczyn narzeka, że po pół godzinie wszystko wymiotują i muszą powtarzać badanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też kwiatów nie dostaję ale często robi mi śniadania nawet co rugi dzień :) więć niejest tak źle My księdzu daliśmy 300 zł, nauki mielismy w szkole więc tylko zaświadczenie, ze jej odbyliśmy. Ale poradnie musieliśmy zaliczyć ( dwie wizyty ) i dzień skupienia, na którym babka na początkuy przepraszała, że dzisw yjątkowo krótko będzie bo ja gardło boli a i tak gadała 2 godziny :( Pierwsza zasada przy organizacji wesela nie mów, że jestś panną młodą. W kwiaciarni zamiast 150 zł za bukiet wydałam 40 ( Bukiet róż) u fryzjerki teżnie mówiłam, ze jestm panną młoda i wydałam 50 ( welonu nie miałam) i duuużo rzeczy można zamówić taniej na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, te 6 miesięcy to jakaś masakra :/ przecież i tak ludzie już nie biorą tak chętnie kościelnego, to teraz tym bardziej nie będą chcieli... A potem kościół się dziwi, że tyle ludzi żyje "w grzechu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, jestem tu nowa, pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki :) jestem juz w 25 tc i tez mam termin na lipiec :) mam pytanko, czy któreś z was są na L4 i nawiedzał je ZUS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z ciekawości pytam, bo niby mam na l4 wpisane 2-czyli tzw chodzące, a tu byli w domu i musiałam się fatygować do Zusu , tłumaczyć sie czemu mnie nie było. byłam na badaniach, ale sam fakt .. troche to dziwne :) a jak się czujecie Dziewczyny? Ja od jakichś dwóch tygodni czuję się jak słonica ;p chodze na spacerki z moim i szybko się męczę ;] mam już spory brzuszek, hehe nawet na wizycie u ginki w poczekalni jak porównuje z innymi brzuszkami to jest spory, miałam nawet taki sam jak babeczka z terminem na przyszła niedziele :) hehe a jak wasze brzuszki i maluszki? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, jeszcze wszystkiego nie nadrobilam, ale napiszę szybciutko. Stella, to uff, że wyniki dobre :) pisałam, ze zamawiam dresiki i dzisiaj przyszły. Z dlugich jestem baaardzo zadowolona, juz jedne mam na d*pie, ale dość długie są, bo mam 168 cm wzrostu i bez butów ciągną się po ziemi. to te: http://allegro.pl/komfortowe-spodnie-dresowe-ciazowe-kolory-s-m-i2219383570.html a keótkie takie sobie, mi ja sie sobie w nich nie podobam, ale na pewno wygodne, w domu będę najwyżej śmigać, a może niedługo będzie mi wszystko jedno, jak sie prezentuję http://allegro.pl/elastyczne-rybaczki-na-brzuszek-wygoda-kolory-i2212125875.html AM. mi poduche do spania zamówił i wczoraj przyszła. Pierwszą noc sie wyspałam, nie pamiętam, żebym się kręciła i żeby brzuch bolał, też daje linka http://allegro.pl/motherhood-kojec-poduszka-dla-kobiet-prezent-i2207301163.html miłego dzionka, uciekam z psiaczkiem na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po wizycie:) lekarz stwierdził, ze taki mój urok, że jestem na granicy normy:) W piątek mam przyjśc do szpitala na oddział ale tylko na jakieś badnie. Ma sprawdzic czy mi wody nie wyciekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha to z tą panną młodą i natychmiastowym wzrostem cen to prawda. W jednej knajpie pytaliśmy o cennik imprezy i usłyszeliśmy x, potem typ zapytał, jaka okazja, my mówimy, że impreza po ślubie, a on natychmiast 'a, to 2,5 razy x'. Piękne to było! :-) Luna - nie wiem, czy czegoś nie przegapiłam, ale dlaczego miałyby Ci wody wyciekać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIc nie przegapiłaś, nie pisałam o tym chyba. Czasami raz na dtydzień dwa mam mokro w majtach. I mówi dzis o ty lekarrzowi i pytam sie czy są jakieś domowe sposoby, zeby sprawdzić czy to wody. Mówię, ze wącham i mi to na mocz nie pachnie i zastanawiam sie czy to nie upławy. Powiedział ze jak to upławy to powinnam nie miec problemu z rozróżnieniem. Więc na wszelki mam iśc na jakieś badanie. W piątek napisze jakie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam właśnie z festiwalu pizzy w Pizza Hut. Aleśmy się z Kluską objadły :-) teraz się tylko uwalić na kanapie pozostaje coby się ułożyło. Chłop odpadł na 18 stym (!) kawałku...takiego lepiej ubierać niż żywić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzałka :) nie nic nie popijałam, mi akurat nie było niedobrze, cały czas siedziałam nie wiem czy to miało wpływ. Ale miałam zwykłą wodę w razie czego jak by mi się tak zemdlało albo coś ale nie było tak źle;) Kropelka tylko pozazdrościć chłopa hehe 18 kawałków, ja przy 3 wymiękam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aatyde
Witam wszystkie Mamusie;-) Chciałabym do Was dołączyć...tak jak wy spodziewam się Maleństwa;-) To moje pierwsze Dzieciątko i bardzo się cieszę, że jest, teraz jestem w 25 tc, a od 16 tc wiem, że będzie Synek bo już wtedy pokazał swoje klejnoty a na ostatnim usg tylko to potwierdził;-) Niestety jestem w trakcie brania trzeciego antybiotyku i to spędza mi sen z powiek, czy oby na pewno nie zaszkodzi to Maleństwu...no, ale mam nadzieje, że lekarz wie co robi... a czy Wy wybieracie na na usg 3d/ 4d? i jak myślicie kiedy najlepiej je zrobić? Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aatyde WITAMY W NASZYCH SKROMNYCH PROGACH :) a coż za antybiotyk bierzesz? Wiesz, jeśli lekarz zalecił to znaczy, że bezpieczniej jest wyleczyć niż czekać do porodu. Lekarze wiedzą co robią :) Co do 3d/4d to ja mam u swojej lekarki 4d, ale nie nagrywa na płytę tylko drukuje zdjęcia. Płacę za to jak za normalną wizytę- 80 zł. A słyszałam, że najlepiej wybrać się na takie bajery między 24 a 28 tyg, bo wtedy jest już wszystko ładnie rozwinięte, a dzidzia jeszcze na tyle mała, żeby można ją było popodglądać :) Kropelka trzeba było i mi podrzucić pizzy, chętnie bym zjadła :P ale póki co muszę zadowolić się kabanoskiem i cieplutką bułeczką :) dziś dokupiliśmy Filipowi koszulkę no i zabieramy się za kosmetyki. Płyn do kąpieli udało się nam kupić z Johnsona za 13 zł, taki wielki 3in1 :) No i kupiliśmy masę jedzenia, wystarczy na dobry miesiąc :P oczywiście najbardziej odczuły to nasze portfele. W pon kupię na Filipa kocyki i kołderkę. A z okazji urodzin mąż kupił mi dziś przedwczesny prezent- puder i serum :) JUTRO ZA TO IDĘ NA BADANIA. GLUKOZĘ, MOCZ, MORFOLOGIĘ I TOXO. Więc kolejna stówa poooooooooooooooooooooooooszła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aatyde ja się zapisałam na badanie 3D/4D na 12.04, u mnie to koszt 200zł z filmem. Jak dzwoniłam to babka mówiła, że wykonują to badanie od 22 do 26tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za info, to w takim razie na 3d/4d muszę wybrać się już wkrótce;-) na usg połówkowym -21 tc moja gin za wiele nie mówiła, coś tam pomierzyła, potwierdziła, że będzie chłopak i powiedziała, że na jej oko to wszystko ok, mały ważył wtedy prawie pół kg;-) ona akurat ma tylko zwykłe usg i powiedziała, że warto iść na 3/4 d do innego lekarza bo może zobaczyć np. coś czego ona nie widzi... a co do antybiotyku to w (12 tc) trymestrze brałam duomox 1 g na bakterie w moczu, potem w 2 trymestrze w posiewie moczu wyszedł mi paciorkowiec, moja gin wystraszyła mnie, że jest jego dużo i mogę dostać sepsy i przepisała mi bioracef na 10 dni, a ostatnio dopadło mnie przeziębienie i poszłam do internisty i dostałam znowu duomox, a jak wspomniałam jej, że już wcześniej brałam antybiotyk to ta powiedziała :".. niech się pani modli, żeby dziecko było zdrowe" Nie rozumiem, jak można tak powiedzieć;-/ Wierzę, że bedzie wszystko ok, uwielbiam jak mój Maluszek kopie mnie cała swoją siłą;-) jak na razie mam 8 kg na plusie.. a za miesiąc będę świadkową na ślubie mojej siostry;-/ a u Was jak z dodatkowymi kg?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nowe mamusie :-) dziewczyny a co bralyscie na bol gardla bo mnke dopadl i nie chce odejsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaz ja polecam propolki :) smaczne i mi pomagały na gardło. aatyde nie martw się, ja też brałam antybiotyk na paciorkowca, też 10 dni. Na razie jest ok i nie myślę nawet, że miałoby nie być. Więc głowa do góry i nie martw się na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie pamiętam nazwy ale poszłam do apteki i poprosiłam coś na gardło oczywiście zaznaczyłam, że jestem w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×