Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Podzielę się z Wami listą rzeczy, które trzeba mieć u mnie w szpitalu, może Wam się też przyda;-) w momencie przyjęcia: karta ciąży, grupa krwi, wszystkie badania jakie robiłaś w ciąży i wyniki, dowód, legitymacja ubezpieczeniowa, jeśli ma byc cesarka z pewnych względów to skierowanie lekarza przy porodzie; koszula- najlepiej taka, której nie bedzie szkoda i woda niegazowana po porodzie: majtki poporodowe- najlepiej rozmiar większe, podpaski/wkładki poporodowe, koszula do przebrania, może się przydać Tantum Rosa, najzwyklejsze dmuchane koło do pływania dla dzieci- przy gojeniu się rany krocza do siadania karmienie piersią: koszula do karmienia, biustonosz do karmienia, przy nawale pokarmu- szałwia w saszetkach, laktator najlepiej ręczny, wkładki laktacyjne, przy popękanych brodawkach krem Maltan, nakładki silikonowe laktacyjne dla Dzisiusia: tylko pampersy i chusteczki nawilżane do pupy, smoczek. Zadnych ubranek , butelek, nozyczek do paznokci. Ubranka i rożek tylko przy wyjściu ze szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos chciał linki dresików, wklejam kawałek: pisałam, ze zamawiam dresiki i dzisiaj przyszły. Z dlugich jestem baaardzo zadowolona, juz jedne mam na d*pie, ale dość długie są, bo mam 168 cm wzrostu i bez butów ciągną się po ziemi. to te: http://allegro.pl/komfortowe-spodnie-dresowe- ciazowe-kolory-s-m-i2219383570.html a keótkie takie sobie, mi ja sie sobie w nich nie podobam, ale na pewno wygodne, w domu będę najwyżej śmigać, a może niedługo będzie mi wszystko jedno, jak sie prezentuję http://allegro.pl/elastyczne-rybaczki-na-brzu szek-wygoda-kolory-i2212125875.html te krótkie takie dość dopasowane sa, mało dresowate i panel mają wąziutki. Aneta, to 3mam kciuki, zeby wszystko się udało. Mnie najbardziej przeraża wizja wielkiego brzucha i załatwiania wszystkiego, bo M. w pracy, a wtedy to chyba nawet auta nie dam rady prowadzić. Albo będę musiała lezeć i d..a blada :( Jeśli chodzi o szpital, to do wyboru mam 3 i w każdym podobno inne rzeczy chcą, inaczej wygląda sprawa odwiedzin, wejścia na oddział przez bliskich, więc zaplanowałam z koleżanką rajd, żeby wszystko sprawdzić, ale to pozniej. Poza tym liczę, ze na szkole rodzenia info z jakiegoś dostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o moim w internecie nic nie piszę, znaczy się o wyprawce do szpitala. Chyba faktycznie przed porodem trzeba będzie podjechać i zapytać, ciekawe czy powiedzą, bo nie mam nikogo znajomego kto by ostatnio tam rodził. A do szkoły rodzenia się tam nie wybieram. A co do imion to niektóre są śmieszne i zabawne;) Ale Mrówka fakt wymiata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprzedni wpis był bardzo sługi, ale nadrabiałam zaległości. A teraz pochwalę się, że dostałam od kuzynostwa wózek (gondola+spacerówka), firma TAKO. Wygląda jak nówka i do tego kojec. Ale fajnie, nic za to nie chcą więc coądam dzieciakom, ale to i tak 1500 zł w kieszeni. Ale brykaz z radości hehehe :-))))))))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleeeeee wysmarowałam taaaaakiego posta i mi bateria w netbooku padła!! NO!!!!! Kurczaki!!!!! Nic to. Powtórzę, chociaż część, o połowie pewnie zapomnę ;) Byłam dzisiaj u lekarza :) kolejna wizyta za miesiąc!! Co jest dużym sukcesem bo do teh pory ciągał mnie co dwa tygodnie :) Jupi :D Miłam nieco za wysokie ciśnienie, ale to norma po rozmowie z moją mamą hehe ;) i tatuaż na brzuchu namalowany przez Potomka dla Siostry :) Mina lekarza - bezcenne. No, nie moja wina, że akurat tatuaże robione ciężko zmywalnym markerem nie domywają się od razu Póki co mam zezwolenie na planowanie urlopu w czerwcu :) To znaczy ja przez cały czas mam urlop (L4) ;) ale plaża, morze, to zupełnie co innego. A propo's L4 - nasz ZUS nie sprawdza ciężarnych (podobno). Ale jeśli na zwolnieniu jest: chory może chodzić - to ja nie widzę problemu :) w końcu do lekarza i na badania też trzeba dojść. I jeść coś trzeba - zwłaszcza w ciąży, albo leki kupić... Łóżeczko niezmiennie będę polecać takowe: http://allegro.pl/lozeczko-radek-ii-kolyska-sosna-szuf-materac-i2225587055.html chociaż my wybierzemy niekoniecznie w tym kolorze ;) W każdym bądź jarie może nie jest śliczne, ale gwarantuje w miarę przespane noce ( przynajmniej tak było z Synem) - jak tylko zakwiliłam - wystawałam rękę, bujnęłam kilka razy, a Młodzieniec ululany zasypiał raz i dwa :) Płozy można zablokować albo odkręcić jak już dzieciol jest na tyle duży, żeby takie bujane łóżeczko stanowiło zagrozenie. Sprawdzałam ceny w sklepach stacjonarnych - i chyba zamiast kupowac na allegro skoczymy na miasto ;) hehe :) O!! Znalazłam ciemne :) http://allegro.pl/lozeczko-radek-ii-teak-klups-kolyska-szuflada-i2227713851.html A przy okazji łóżek - Starszy potomek czeka z niecierpliwością na łóżko piętrowe. Znalazłam takie cudo :) http://allegro.pl/lozko-lozka-pietrowe-max-interbeds-promocja-i2214647437.html No tak mi się podoba, że sama takie chcę :) hihi Ogladałam tez podgrzewacze do mleka i zadziwiła mnie popularność takiego czegoś: http://allegro.pl/podgrzewacz-10w1-firmowy-sisi-rewelacja-cena-hurt-i2191805375.html tanie niesamowicie, ciekawe czy wytrzymałe. Chociaz z drugiej strony jak sie zepsuje, to kupno drugiego nie zrujnuje... Pokoik dziecięcy z racji posiadanego jednego Dziecia lat prawie 6 jest w stylu Safari :) znaczy się sufit i górna część ścian jest niebieska :) a wydmy są piaszczyste i zielonkawe :) Mężon malował :) Na to naklejki z Miętowego Kota :) i wsio :) wygląda to mniej więcej tak http://handmade-by-efciak.blogspot.com/2011/06/akcja-renowacja.html Troszkę nam naklejek doszło :) w tym miarka wzrostu :) o tutaj kupowałam http://www.mkot.pl/ ze dwa lata temu :) ale te co leżą w szafie nadal mają "świeży" klej i można je wykorzystywać spokojnie :) Czuję sie dzisiaj jak chodząca reklama ;) normalnie sypie linkami jakby mi kto za to płacił :) hehe :) Aneta>> a mogłabyś pokazać co to za model i na szybko strzelić taką króciutką recenzję?? Bo właśnie myślałam nad wózkami Tako :) Mróweczka jest the Best :) Wybraźcie sobie szanowaną panią dyrektor jakiegoś ogromnego przedsiębiorstwa :) z takim imieniem oczywiście :) hihi Wysyłam, bo zaraz Was zanudze Wiem, ze mialam o coś zaczepic Elite i juz nie pamietam co to było :/ ehhh skleroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o już wiem>> Elita wcale nie straszyłyśmy glukozą - w PL dostajesz odmierzone 75 g (przy dobrych wiatrach 50g) białego proszku który wygląda jak cukier puder, ale jest słodszy. I to walą do kubka z wodą, mieszają, wydają rozkaz - do dna. I trzeba siedzieć bite 2 h w poczekalni i nie spalac za duzo energii bo jak się lata to szybciej się ten koktajl spala - wynik jest niemiarodajny i trzeba powtórzyć... (A myślałam, ze skocze sobie do okolicznych sklepików przejrzeć dzieciowe ubranka i inne ;) ) ale jak to mówią: co kraj to obyczaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciaczek, szukam modelu, bo jedno koło ma panę, ale nie mogę znaleźć. Kuzynka ma papiery więc będę wiedziała, ale nie wiem kiedy:-(((. A tak ogólnie skrętne koła przednie, lekki, gondola jak gondola, ale trzeba ją wypiąć, żeby włożyć spacerówkę. Spacerówka ma rozkłdane oparcie (to mi sięsprawdziło przy pierwszym dziecku), bo jak służy spacer i akurat zaśnie dziecko to można położyć oparcie. do tego można do kompletu dokupić fotelik, ale ja z tej opcji rezygnuję. Fotelik orginalny ok 500, a nie do kompletu za 200 - 300 kupię. Poza tym jak urodzę w lipcu to szybko będzie jeień i zima, więc nie zamierzam w takie dni brać dziecko na zakupy do marketu. Generalnie fajny, nie umiem Ci dużo więcej opisać go, bo oglądałam go z 5 min. Darowanemu koniowi się w zęby nie patrzy. Ale jak będę znał model dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wamusie
W oczekiwaniu na rozpakowywanie zapraszam przyszłe i obecne mamusie do wiosennego konkursu W poszukiwaniu Wiosny.... szczegóły: http://www.facebook.com/events/292688274133518/ czas trwania: 26.04 - 26.05 nagroda: odzież ciążowa (świetna też jako pociążowa) książki, niespodzianki organizator: Wamusie i Brzuchatki.pl regulamin: http://www.facebook.com/events/292688274133518/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciaczek, to łóżeczko właśnie mi też się bardzo podoba, ale niestety nie ma w kolorze białym, a ja właśnie taki potrezebuje :-( szkoda A podgrzewacz jest git. Też się w taki zaopatrzę. Co prawda miałam nie kupować ale 30 zł to nie ma jątek a czasu oszczędność jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ale pogoda za oknem masakra.A moja mała chyba dalej śpi bo nic nie kopie. Efciaczek tani ten podgrzewacz, a nie wiesz czy on jest do wszystkich butelek czy tylko do jakiegoś typu?? Łóżeczka też fajne i te piętrowe takie zabójcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaannneeetttaaa ja też dostanę wózek od cioci z Hiszpanii ma mi wysłac po świetach bo teraz paczki drogie :) po co kupować jak jest. Łóżeczko też mam, białe, też od niej, od innej wanienkę :) żyć nie umierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeloł :) ((oglądałyście megamocnego?? to taka bajka :) oczywiście moja ulubiona ;) ) Izzkka77>> no w opisie aukcji jest, że niby do każdej, a na pewno do takiej co ma 22 cm obwodu. Myślałam jeszcze o avencie, ale kosztuje o wiele wiecej i w zasadzie nie mam pojęcia czy się sprawdzii jak długo będziemy go używac. Co prawda chcę wyrzucić mikrofalówkę z kuchni (to w niej - oczywiście z uwzględnieniem wszystkich zasad bezpieczeństwa) podgrzewaliśmy Potomkowi wodę na mleko modyfikowane. No i frytki gotowe czasem w niej robię. I podgrzewam mleko na kakao. Znaczy się jak trzeba to się coś do niej wrzuci. Ale ona jest taaaaka wielka. Trzeba się jej pozbyć. Definitywnie ;) Kropelka>> jeśli masz jakiś sklep albo hurtownie dziecięcą gdzie mają łóżeczka - to przejdź się do niej i podpytaj czy są biale. Podejrzewam, ze na allegro sprzedaja dwa najbardziej chodliwe kolory. Na prospekcie w sklepie bylo kilka kolorow (ale nie pamietam jakie). Albo moze na stronie producenta bedzie?? Dopadły i mnie nocne problemy ze spaniem. Budzę sie i poleguję, bonie umiem znowu zasnąć. I t o nie dlatego, ze mnie cos upija, boli, Młoda kopie czy cosik takiego. ehhhhh.... trening przed porodem?? Ale ja musze byc wyspaa bo mam juz jednego potworka do obrobienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Co do łóżeczek to ja swoje kupiłam za 300 zł z materacem. Bez szuflady, bo u nas będzie i tak ciasno i raczej ciężko będzie ją wysunąć. Któraś już tu wysyłała link do tego łóżeczka. KLAPUŚ. Jestem zadowolona. Ładne i wygląda na solidne. Materac też ok :) My robiliśmy szafę wnękową w styczniu i płaciliśmy 1900 zł. Podzielona na 3, a drzwi lustrzane. Tylko teraz to zastanawiam się czy to był dobry pomysł, bo będzie cała w łapkach Filipa :P Odnośnie tego nieszczęsnego wesela znajomych- wczoraj nie wytrzymałam i pękłam przy teściach. Jak to jest, że człowiek im więcej daje tym mniej dostaje? Im bardziej kogoś kocha tym mniej czuje się kochany? Serce mi pęka i jest okropnie źle. Cały związek był super, a jak tylko wzięliśmy ślub to nie hamuje się i mówi co tylko chce. Patrzy siebie i tego, żeby MU było dobrze. A gdzie w tym wszystkim ja...? Teściowa na wieść, że mąż ma być świadkiem odpowiedziała- nie wypada odmówić. Już się zagotowałam. A wypada zostawić żonę w zaawansowanej ciąży i niech sama wraca do domu?! Mówię przy teściach do męża, żeby się nie cieszył, bo jak będzie ślub w maju albo czerwcu to nie będzie świadkiem, a on, że będzie. To mu powiedziałam, że w takim razie skoro nie liczy się ze mną to pójdzie sam i że patrzy swojej dupy tylko. Oczywiście się popłakałam. Nie mam siły czasami... Jak wracaliśmy do domu to wygarnęłam mu wszystko- że przez cały okres naszego związku nie usłyszałam tylu przykrości co będąc w ciąży, że mam dosyć, a jak dziecko mu tak planu krzyżuje, to trzeba było go nie robić. On uważa, że da się to pogodzić, że nie może odmówić. Mnie w tym wszystkim nie ma. I co z tego, że mnie przepraszał, że mówił, że mu głupio. Ja mam żal i nie zapomnę mu tego nigdy... Może i na co dzień się stara, dba, alew każdej kłótni nie panuje nad tym co mówi i sprawia mi wielką przykrość. Musiałam się wygadać, nawet teraz mam łzy w oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcę na zielono pokoik pomalować :) chyba że się jakoś dogadamy i u taty będziemy mieszkać a tam już jest tyyyyyyle miejsca :D i w neutralnych kolorach muszę kupować bo ta dziewczynka niepewna jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że wśród chłopców w 2011 panuje imię Jakub :) więc nadal. NICK..............wiek.........ost @............termin porodu.....imię ********************************************************* **< br /> madziaz...........24.........27.09.2011.........29.06.201 2.....Wiktoria luna0207...........27.........25.09.2011........02.07.201 2......Jagoda lipcówka.kasia....26........03.10.2011.........04.07.201 2..... Adaś Ola_Fasola.........? ..........?.................... 06.07.2012.......Emilia tusiana............22.........27.09.2011.........06.07.20 12..... neli8...............23..........30.09.2011........07.07.2012 .......Filip ma_rka...........23.........27.09.2011..........07.07.201 2.......Filip Pina_789..........22.........30.09.2011.........07.07.2012.. ......? Diamondxstar....22........05.10.2011...........10.07.2012 ....Liwia Aaannneeetttaaa..31........06.10.2011........10.07.2012.. . .Mikołaj jolla25..............31.........05.10.2011.........12.07. 2012....Kacper Kikaa84............27........05.10.2011..........13.07.20 12.....syn Kalla...............33.........09.10.2011.........15.07.2 012.....synek elita83.............28........10.10.2011..........16.07.2 012.....syn kiniam85..........26.........09.10.2011....... .16.07.2012.....synek Lipcówka2012.....33........11.10.2011.........17.07.2012 .....Synek P. kwiatek polny...20........10.10.2011.......17.07.2 012.....córeczka? małżenka..........25........11.10.2011.........18.07.20 12..... SzczęśliwaMama...21........13.10.2011........18.07.2012 .....synuś Pigułeczkaa........27........13.10.2011........19.07.201 2......Małgosia justysia88..........23........13.10.2011.........21.07.20 12.....Zosia izzkka77...........23.........12.10.2011.........23.07.20 12.... Daria Milka862...........25.........16.10.2011.........23.07.20 12. ....córcia weronikakrz......29.........17.10.2011........23.07.2012. ...Aleksander Efciaczek..........29.........17.10.2011.........24.07.20 12.....Siusinka Fressia.............31.........21.10.2011.........26.07.2 012..... oby_lipcóweczka..32.........19.10.2011.......26.07.2012. .....syn Stella Polare.......29.........26.10.2011.......29.07.2012.....chł opak strzałka............25.........09.10.2011....... 29.07.2012.....Damian kuleczka@13......31.........22.10.2011...... .29.07.2012.....syn Neonka1935.......31.........21.10.2011........30.07.2012. ...Antoś Nenia..............23.........19.10.2011.........31.07.20 12..... Kropelka03........28........16.10.2011........03.08.2012. ....Kluska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mar_Ka Skarbie :( nie denerwuj się tylko... Daj Męzonowi plecak do ponoszenia na brzuchu... (to znaczy na odwrót niz zwykle) i tak przez cały dzien, ale wrzuć mu tam ze 20 kilo... ja wiem... jabłek?? ;) czy czegoś równie niewygodnego... i niech potańczy :) i uśmiecha się przez caaaaały dzień :) i noc :) ehhhhh czasem tępota facetów i brak empatii potrafi niezle wkurzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaannneeetttaaa ja tak z ciekawosci pytalam o te L4 i o te kontrole.. moja siostra tez jest teraz w ciazy, mieszkamy w tym samym miescie i tez miala tego samego dnia kontrole... szczesciara byla w domu i podpisala papierek ze ja zastali i poszli.. ja w tym czasi bylam wlasnie na glukozie :P z reguly i tak do poludnia siedze w domu, zadko wychodze gdzies dalej. mialam to szczescie ze mnie akurat nie bylo... zostawili mi liscik ze mam napisac oswiadczenie zcemu mnie nie zastali i w ciazgu 3 dni zaniesc do Zusu.. podpielam nawet wyniki badan do oswiadczenia, a baba w zusie powiedziala ze samo oswiadczenie wystarczy :P wiec to tylko chyba taki pic na wode.. ale sie naczytalam ze jak drugi raz nie zastana to juz nieciekawie.. wiec staram sie siedziec w domu w godz ich pracy ;/ Nasz pokoik dla dzieciatka jeszcze w planach :) i w glowie ale raczej na jakis jasny pastelowy kolor, moze zolty albo kremowy a jedna sciana w kolorowe paski( widzialam fajne tapety w tym wzorze :) Dzisiaj mala obudzila mniebiegajacymi kulkami po brzuchu i chyba "zlapalam" ja za piętke ;) chwile trzymala tak w jednym miejscu nozke i glaskalam ja po piętkach... tak sie rozczulilam ze wstac z lozka nie moglam hehe :) cudne uczucie apropos szpitali, to w moim miescie cieszy sie dobra opinia i oddzial tez.. gorzej z jedzeniem-ale to chyba wszedzie taki standard :) hehe podobno jest bardzo mily pwersonel, duzo opini tez jest w internecie i ma wysokie oceny polozniczy. Niedlugo sama sie przekonam czy to prawda-az strach sie bac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciaczek łatwo mówić- nie martw się. Ale teraz powinnam to to ja być najważniejsza, a nie przyjaciel. Dobry przyjaciel powinien zrozumieć sytuację. A mąż jak postawi na swoim to co ja zrobię...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka, przykro mi :-( a on już się tak definitywnie uparł żeby tym świadkiem być? Czy po tej waszej kłótni stwierdził, że przemyśli? Bo jak ma odmówić to jak najszybciej...znajomi powinni zrozumieć... Bezsensowne jest takie gadanie ludzi, ż e nie wypada... A żone w 8 miesiącu sama do domu posłać wypada? Co za bzdura. Taka nasza mentalnośc, że lepiej skrzywdzić bliskiego niż przed "obcymi" źle wypaść. Chyba, że bardzo na niego liczą ale wtedy powinien powiedzieć im jasno, że jak się gorzej poczujesz to oboje spadacie....choć jak nie wytrzymasz do 12 to też bez sensu. Na poprawiny zawsze może przyjść sam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo jak się gorzej poczujesz albo zwyczajnie będziesz zmęczona to on Cie do domu odstawi a sam wróci? Bo to w jednym mieście jest tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar_ka>> no jakby postawil na swoim to bylby ostatecznym palantem... (przepraszam w końcu to hipotetycznie o Twoim Mężu) W ten weekend zrobiłabym mu wizualizacje -z plecakiem i wodą czy tam jablkami - koniecznie co najmniej ze 20kilo. Dodatkowo z kostkami obwiazanymi czyms - bo w czerwcu czy w maju moga puchnąć. Bez jaj, zę sie tak wyraże, niech raz poczuje jak to jest!! Nosic ten balast. Słodki co prawda, ale jednak ;) bo faceci nie zawsze potrafia postawic sie w naszej sytuacji. No na przyklad wez mu wytłumacz co to bóle menustracyjne... ;) nie uwierzy :) A gdyby sie upierał rzeczywiscie i chcial postawic na swoim to wtedy we wścieku przeokrutnym posżłabym, na tą impreze i no kurcze... zasłabła.... ale takstraszliwie i przy wszsytkich (nie na serio oczywiście). W koncu go ostrzegałas :P a potem wykorzystywałabym jego skruchę i kazała płaszczyć sie przede mna do konca zycia... ;) co najmniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurdeee ja sie produkuje a potem mi "zjada" posta... no efciaczek, jak sie dobrze zastanowie to tego stracha z glukoza to wynioslam chyba z marcowek08 a super te dresy tylko ze kurde nie ma zadnego porzadnego komentarza na allegro.... ze transakcja przebiegla pomyslnie to sie wie skoro jest pozytyw.... lepiej napisac: dresy ok, albo wypychaja sie kolana, albo szmaciane, albo superwygodne... albo cos.. ktoras z was kupila???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby_lipcoweczka-alem durna przeciez napisalas ze przyszly.... z takie cos jak te rybaczki to mialam 2 pary bo tutaj u chinczykow to od 2 lat szal byl, ale jedne przy malowaniu mi sie zniszczyly.. ale drugie kolor taki capuccino powinnam miec... dobrze ze mi sie przypomnialo:):) ehhe trzeba sie na targ wybrac i po chinatown polazic i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma_rka my tez mamy slub 17 maja w polsce i nie jedziemy bo mamy 1200km w jefna strone wiec odpada ale ja odrazu powiedzialam ze nie pojdziemy a to rodzina mojego M i nawet sie nue sprzeciwial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko nie chciałabym być w takiej sytuacji, żeby wracać do domu, a on niech zostaje i się bawi. Byłoby mi przykro, że nie jest ze mną, a tam. Już teraz jest mi przykro, że nie wybawię się chociażby, ale mój syn jest dla mnie najważniejszy i potrafię wybrać co jest lepsze. Efciaczek jak się już uprze to pójdzie sam. Niech się bawi i nawet nie pofatyguję się, żeby odebrać telefon jak zadzwoni. madziaz mój mąż niestety nie potrafi rozgraniczyć pewnych spraw i wybrać tego co jest najlepsze dla naszej trójki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×