Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Oby_lipcóweczka teściową się nie przejmuj tylko uważaj na nią bo takie teksty to nie jest nadopiekuńczość tylko chęć kontroli, rób po swojemu i się nią nie przejmuj. Moja tylko raz powiedziała, że ona by nic nie kupowała przed porodem żeby nie zapeszyć. To miało sens kiedyś kiedy przyszła mama miała wokół siebie mamę, teściową i babcie i to one wszystko kupowały a nie jak ja jestem sama i mąż musiał by wszystko kupić bo nie wyobrażam sobie tego chyba bym wszystko wymieniała później:) No i nie wyobrażam sobie sytuacji kiedy ja obolała po porodzi musiałą bym latać na zakupy. A ja wczoraj w końcu miałam przytulanki z mężem i wiecie co? Nic! Nawet jednego skurczu:( To jest irytujące już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, ja też w nocy trochę poharcowałam i też lipa, tylko kości pipki mnie bolały he, nic więcej, dlatego wpadł mi do głowy ten olejek,spróbuję, zobaczę,najwyżej na kibelku spędzę cały dzień hehe:) Wczoraj przyszedł leżaczek dla małej, śliczny, różowiutki, kiedy ta moja Księżniczka w końcu wyjdzie i będę mogła ją do niego położyć....:( Wszystko zapięte na ostatni guzik, z nudów zamówiłam fluoresencyjne naklejki na ścianę,jakieś chmurki,gwiazdki,księżyc,misie, mój M. chciał małej niebo nad łóżeczkiem zrobić eh ale Nikolka ma chyba to niebo daleko gdzieś hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziula ciebie choć coś bolało bo ja zasnełam szczęśliwa i uśmiechnięta:) Tylko jakieś głupoty mi się śniły i obudziłam się przestraszona coś o mordercach nie wiem skąd mi się to wzieło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, mam olejek, M. pojechał do apteki, kupił, zjemy śniadanko i wypiję koktajl na poród heh, czytałam,że lekko ciepły olejek(2 łyżki) ze szklanką soku pomarańczowego, no cóż, sprawdzę jak to się ima do rzeczywistości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) widze laskom sie na seksik pozbieralo he he ;p u mnie nawet to nic nie daje, dzisiaj moj termin a maly ma to gdzies :( na 15,40wizyta u gina ciekawe co powie.... teraz ide zjesc jakies sniadanko i sie relaksowac :D. milego dzionka zycze wszystkim nierozpakowanym i wszystkim mamusiom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, Andziula mnie w szpitalu podawali 2 łyżki olejku rano, bez dodatków :) niezły hard core wypić to :) urodziłam po 2 takich dawkach w nocy i jeszcze na drugi dzień dużo chodziłam po schodach.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mi położna na szkole rodzenia mówiła, żeby nie stosować olejku, bo dziecko może wydalić smółkę i jeżeli się od razu nie urodzi, to się kisi w zielonych wodach. Także ja tego nie tykam. Może rozejrzę się za malinami w jakimś zielarskim, a tak poza tym to ograniczam się do spacerów i sexu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella, ja to samo. Do tego wchodzenie po schodach co 2 stopnie bokiem , a na 4 piętro to już coś ;-) u mnie po sexie też żadnych skurczy....tylko młoda zasnęła tak, że się przestraszyłam bo sie nie ruszała wcale :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam przed chwilą,ale sie nie dodało...odczekam chwilę, zeby się nie powtarzać jakby jednak miało się pojawić. Główkę Zośki czuje jeszcze wysoko choć mam wrażenie, że się zsuwa (bo skądinad te bóle?) ale dziś rano tak mi się wkręciła główką w okolice jajnika że mi aż łzy stanęły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny korzystajecie z seksu:)) Mi sie chce tak od 3 dni i cholerka musze czekac jakieś 4 tygodnie jeszcze. PEnie dlatego mam taką chcice bo ostatni seks został nie dokończony. A my wczoraj po urodzinach:))Mała cały czas spała. Ale zabranie sie na umówiona godzine staję sie nie mozliwe z niemowlakiem. Miałąm ją tylko nakarmić i do fotelika. A w trakcie karmienia fontanna z cycka mi poleciła wiec musiłam sie przebrać. W tym czasie mała zrobiła kupę to mąż ją przebierał a że chłop to tochę lewy i mała sie cała osikała. Więc trzeba była ją całą przebierać. W sumie godzina spóźnienia. Natomiast ja w czasie imprezy musiałm sie 3 razy przebierać :( Zamiast cycków to ja mam jakieś fontanny. Marze o tym aby obudzić sie w suchej koszuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Luna, oto uroki wczesnego macierzyństwa :-) Mi się marzy, żeby wreszcie tą moją Kluskę przytulić. Fajnie, że wychodzicie z maluchem a nie siedzicie w domu jak jest okazja. A z sexu korzystamy...co innego nam pozostaje? ;-) Szczęsliwa, to co? Rodzisz dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do chudnięcia po ciaży to ja tak mam nadzieję dojść do swojej normalnej wagi do momentu powrotu do pracy w lutym. Ponieważ ostatecznie zrezygnowałam z prywatnej kliniki to połowę kasy przeznaczam na zabiegi endermologii. I planuję jakąś dietę. Może 1500 kal? Może trochę więcej skoro będę karmiła, zobaczymy. Mi na razie waga wskazuje plus 20 :-( więc pewnie jakieś 15 kg będzie do zrzutu jak nic. Mam cichą nadzieję, że w tych 20 jest sporo zatrzymanej wody, ale wiecie...nadzieja matką gupich. Zresztą nie ma co szaleć ze zbyt szybkim odchudzaniem, żeby skóra miała czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luna a powiedz mi co lekarka mówiła o tym prężeniu się Małej po jedzeniu? My od 2 dni mamy ciężki czas. Mały albo ma kolki albo zaparcia. Sama już nie wiem. Na pewno coś go boli. Jest marudny, napina się, robi czerwony i nagle zaczyna płakać. Śpi w dzień tak, że nie nazwałabym tego nawet snem. Dobrze jak na chwile oczy zamknie. Ja nic zrobić nie mogę w domu, on się męczy i kiepsko to wygląda. Byliśmy wczoraj u lekarza. Perystaltyka jelit ok, brzuszek miękki, żadnych niepokojących objawów. Dostaliśmy czopki, probiotyk do picia i dziś po zaaplikowaniu czopka Filip zrobił kupkę. Dodatkowo podajemy mu kropelki espumisan, ale bąki idą a Mały dalej płacze i się napina. Nie wiem co mu jest i nie umiem pomóc :/ jadą do nas te niemieckie kopelki na kolkę, może one go uratują, bo serce mi pęka kiedy on takim błagalnym wzrokiem na mnie patrzy i popłakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja właśnie wróciłam od gina. Zbadał, stwierdził że szyjka miękka, delikatnie skrócona,kanał szeroki - choć nie wiem co to ma oznaczać. Poza tym cisza. Wczoraj całą noc miałam jakieś dziwne nieregularne skurcze, fakt że bolesne ale co z tego jak pod koniec nocy przeszły. Widzę że sex u was idzie pełną parą. :P. Ja chciałam wczoraj wykorzystać M, ale zanim się "wyrychtowałam" to biedak zasnął i nie miałam serca go budzić :/. A h ci faceci!!! Ale dziś nie dam za wygraną - będziemy się sexić i już!!! :P:P:P Swoją drogą już bym chciała nawet dziś urodzić, bo jutro przyjeżdża prawdopodobnie kupiec na samochód, więc lepiej żebym miała w razie W jechać czymś do szpitala - a to ponad 20 km :). A sprzedać musimy bo to cholerny smok na paliwo - 18l/100 :/ . A teraz przy małym zawsze to będzie trzeba gdzieś podjechać a rachunki za paliwo nas zżerają że tak powiem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tej herbatki z liści malin - jak myślicie, mogę i ja ją łykać?? Nie zaszkodzi mi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marka ja jak na razie korzystam a rad babcinych. Jak małą cos bierze to masuje brzuszek i pije koper włoski, nawet mi posmakował :) Madlen to faktycznie smoka macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie jakie są potem objawy po tej herbatce? Działa szybko czy trzeba troszkę poczekać na efekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, jakbym na swoje patrzyła. Radziłabym zmyć lakier z paznokci bo Ci w szpitalu sami zmyją ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novika1234
Cześć Mamusie;-) ja urodziłam przez cc 29.06 i powiem Wam, że tydzień po porodzie miałąm tylko 2 kg w plusie co do wagi jaką miałam przed ciążą...a w trakcie ciąży przytyłam prawie 15 kg...a więc Dziewczyny nie martwcie się zbędnymi kilogramami bo je na pewno zrzucicie;-) Powiem Wam, że w ciąży objadałam się wszystkim i miałam wilczy apetyt a po urodzeniu apetytu brak, zmuszam się do jedzenia bo karmie piersią i chce aby Maluch miał co ssac;-) A Mamusie które mają już Maleństwa przy sobie i karmią piersią to podajecie jakieś herbatki Dzieciom? bo ja jeszcze nie...wczoraj kupiłąm rumianek i mam zamiar sama go pić, piję też jakąś herbatkę na wspomaganie laktacji... mar_ka mój maluch kiedyś przez 12 h nie zrobił kupki , płakał i prężył się. Razem z moim meżem masowaliśmy mu plecki i brzuszek, nóżkami ruszaliśmy, masowaliśmy nawet linomagiem odbyt i po paru godzinach pomogło...Mamy kropelki sab simplex z niemiec i my podajemy mu 2 x dz po 15 kropli i od tej pory jest kilka kupek dziennie wiec chyba pomagaja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korbaaaaaaaa
Witam Zalożyłam nowy sklep z akcesoriam dla maluchów. Dmuchane wanienki, nakładki na toaletę, szelki, nosidełka. Wszystkie produkty nowiutkie, sprowadzane z Hiszpanii. Firmy OLMITOS :)) Zapraszam do przegladania od czasu do czasu, dopiero zaczynam i codzienne tam coś wrzucam, zależy mi na pierwszym pozytywnym komentarzu. Zapraszam wszystkie mamy!!!! :)) http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=25342210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka a nie wystarczy jak na dłoniach nie mam lakieru? Stopy też muszą być zmyte? novika słabe to pocieszenie bo ty przytyłaś 15 a ja jakieś 27kg już na plusie ale jestem dobrej myśli niech tylko mała się urodzi to sie biorę ze siebie w końcu jestem mgr AWFu to do czegoś zobowiązuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Melduje sie 2w1 :) Siedzimy sobie z Młodym (niedługo juz starszym) i czekamy na brak deszczu :) Poki co czytam mu tonę książęk i cieszymy się swoją obecnoscia, bo niedługo nie będzie takiej laby :) Dziewczyny mająće problemy z brzuszkami maleństw - naszemu (Starszemu) czasem pomagało leżenie brzuszkiem do brzuszka mamy czy tez taty na golaska - ciepło i powolne wdechy i wydechy msaowały brzucholka no i dodatkowo bliskość rodzica też dobrze robiła :) ale wiadomo, że każde dzieciątko reaguje inaczej :) Ja popijałam herbatkę z kopru :) może ona tez pomogła?? Milka>> masz takie baleroniki ze stópek jak ja w poprzedniej ciąży :) po porodzie jak ręką odjął :) W następnej ciązy będzie lepiej :) teraz nawet obrączkę (nadal) mam na palcu :) Dziewczyny :) szybko zrzucimy nabyte kilogramy (tak myślę). Ja niestety tez należę do tych co to zebrały całkiem sporą kolekcję ;) ale skoro po porzedniej ciąży wróciłam do eski to teraz też dam radę zwłaszcza, ze przytyłam mniej ;) Skakanka naszykowana, stepper tez pod ręką, gimnastyka i basen w planach :) oby tylko znaleźć siły i czas :) Z dietą szaleć nie będę, bo to odbiło się na karmieniu piersią, więc teraz tego błędu nie chcę popełnić :) Szczesliwa>> pewnie czekasz w kolejce :) daj znać do powiedzial gin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mojemu Synolowi wypadł dzisiaj pierwszy mleczak :D !! Poważna sprawa :) :) i przyznam Wam sie, ze jeszcze miesiac temu co tam miesiąc ze dwa tygodnie (gdy byly te upały) zastanawialam sie po co nabylam tyle ciepłych ubranek dla maleństwa, bo w koncu mamy lato, a teraz cieszę, się, że Młoda nie zmarznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka - nieźle Ci te stopy spuchły! A możesz normalnie chodzić? Mi na szczęście nic nie puchnie, a chodzę ile mogę - staram się jak najwięcej. Natomiast jak Ty tak puchniesz to na stówę część kilogramów to woda, która zejdzie zaraz po porodzie. Dziś byłam w biurze pokazać się z brzuchem ;-) Rano byli u mnie znajomi, wieczorem przychodzą następni - postanowiłam wypełniać czas atrakcjami, żeby szybko płyną ;-) Efciaczek - pierwszy ząb poważna sprawa - to teraz Młody Starszy sepleni? ;-) Kropelka - ja planuję przez pierwsze tygodnie chodzić na długie spacery i ćwiczyć na piłce, żeby było tak bardziej na lighcie. We wrześniu rower, rolki, stepper, a od października tenis i siłownia. Wymyśliłam też sobie masaże odchudzające / antycellulitowe. A co to jest ta endermologia? Ja wiem, że muszę schudnąć przed zimą, bo w zimie się ciężko zrzuca, a poza tym nie chcę, żeby te wrzucone kilogramy się "zakonserwowały" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella wystarczy, że długo chodzę usiądę na chwilę i znów wstanę to już mnie podeszwy bolą tak jak bym nie wiadomo ile km zrobiła ale jak rozchodzę to jest dobrze. Troszkę to uciążliwe generalnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×