Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

A to dla naszej leniwej Dorotki, której nie chciało się zajrzeć kilka stronek wcześniej :P asiax161 - 01.09 - Asia - 23 lata - dolnośląskie asiek12345 - 01.09 aksamitkaaa - 01.09 Minia Flo - 01.09 Inna 23 - 08.09 Lipsss - 08.09 - Patrycja - 22 lata - Warmińsko-Mazurskie Zakochana Ania :] - 08.09 - Ania - 23 lata - łódzkie katie3231 - 15.09 - Kasia - 25 lat - lubelskie Novia - 15.09 - Pola - 27 lat - zachodniopomorskie Harucio - 15.09 - Kasia - 24 lata - pomorskie Vanilka89 - 15.09 - Dagmara - 23 lata - łódzkie Sofi90 - 22.09 - Malwina - 21 lat - lubelskie yamaszka - 22.09 - 22 lata panna_młoda 1989 - 29.09 - Ula - 22 lata - mazowieckie ancymonka - 29.09 - Ania - 21 lat - śląskie pacia91 - 29.09 - Patrycja - 20 lat - śląskie suzanna_ - 07.09.2013 podkarpackie 15 września - 15.09 Ola 23 lata łódzkie jeziozwieziunia88 08.09 Magda 24 lata zachodniopomorskie farfallina24 15.09 24 lata Dolny Śląsk Miirinda 01.09 zachodniopomorskie Nina M. kamolinka12 andziula88 08.09 Ania - 24 lata łodzkie zaklinaczka wezy - 01.09 27 lat woj. dolnośląskie panna młoda z t. (a gdzie się ona podziała? ) ilikepawel - 08.09 asiax161 - 01.09 - Asia - 23 lata - dolnośląskie asiek12345 - 01.09 aksamitkaaa - 01.09 Minia Flo - 01.09 Inna 23 - 08.09 Lipsss - 08.09 - Patrycja - 22 lata - Warmińsko-Mazurskie Zakochana Ania :] - 08.09 - Ania - 23 lata - łódzkie katie3231 - 15.09 - Kasia - 25 lat - lubelskie Novia - 15.09 - Pola - 27 lat - zachodniopomorskie Harucio - 15.09 - Kasia - 24 lata - pomorskie Vanilka89 - 15.09 - Dagmara - 23 lata - łódzkie Sofi90 - 22.09 - Malwina - 21 lat - lubelskie yamaszka - 22.09 - 22 lata panna_młoda 1989 - 29.09 - Ula - 22 lata - mazowieckie ancymonka - 29.09 - Ania - 21 lat - śląskie pacia91 - 29.09 - Patrycja - 20 lat - śląskie suzanna_ - 07.09.2013 podkarpackie 15 września 15.09 Ola 23 lata łódzkie jeziozwieziunia88 08.09 Magda 24 lata zachodniopomorskie farfallina24 15.09 24 lata Dolny Śląsk Miirinda 01.09 zachodniopomorskie Nina M. kamolinka12 andziula88 08.09 Ania - 24 lata łodzkie zaklinaczka wezy - 01.09 27 lat woj. dolnośląskie panna młoda z t. (a gdzie się ona podziała? ) ilikepawel - 08.09 Kinga 23 lata woj. podkarpackie wrześniowa panna 2012 15.09 agata-------- 15.09 venusta anna117 kingula23. milena888 01.09 Lineczka_153 01.09 24 lata woj. śląskie Agapolla gasha 23 lata woj. podkarpackie wrześniowa panna 2012 15.09 agata-------- 15.09 venusta 29.09 Marta 26 lat, śląskie anna117 kingula23. milena888 01.09 Lineczka_153 01.09 Ewelina 24 lata woj. śląskie Agapolla gasha 15.09 Dorota 26 lat woj. warmińsko-mazurskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilikepawel... to to lipa jednym słowem. Tak samo jak w personalizacji najpierw pisze się kobietę a potem faceta.. zapytaj się tego co robił.. możne da Ci jakiś rabat.. przedstaw sytuacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem dlaczego tak się stało Kinga :) bo my takie jesteśmy zakochane w tych naszych facetach, że czasami się zdarza nie myśleć ;) przez nich nawet nie potrafimy myśleć chwilami :) Nie martw się, kiedyś z tego się pewnie będziesz śmiała :) tylko tyle, że drugi raz kasa na to idzie... A tak w ogóle to jaki kolor kopert kupujecie do zaproszeń? Bo ja się już zdecydowałam na te moje zaproszenia, one są koloru waniliowego i tak myślę czy kopertki też może takie lekko kremowe czy tradycyjnie białe? Bo mama przed chwilą mnie zjechała, że wymyślam cuda i mają być białe koperty. W sumie to tak elegancko białe. A Wy jak robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nasze koperty będą w kolorze zaproszenia, czyli waniliowe/kremowe :) mnie się te bardziej podobają niż te białe. Ale to kwestia gustu :) Dzisiaj postanowiłam, że będę miała na 100% bukiet z goździków białych i różowych :) ostateczna moja decyzja :) wszystkim się podoba, a ja co najważniejsze jestem zakochana w nim :D Kobietki doradźcie ... biżuteria z tych kryształków Swarovskiego w kolorze crystal czy crystal AB? Bo ja głupieje :/ nastawiłam się na AB, bo takimi kolorami się mieni i tak jakoś fajniej wyglada jak dla mnie. Jakie Wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym wzięła bez kolorków, znaczy ten pierwszy, takie mi sie bardziej podobają :) ale jak wiadomo de gustibus non est disputandum :P a goździki Aniu, no no, ja też zaczynam o tym myśleć poważniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He He mysle ze to nie przez zakochanie tylko poprostu moja niewiedze na ten temat . No i za szybko sie za to zabralam jak przyszly mi zaproszenia to tak mi sie spodobaly i tak sie ucieszylam ze zaraz zaczelam wypelniac dobrze nie myslac co robie, moglam chociaz pomyslec poczytac na jakims forum jak to poprawnie zrobic ale ja nie......... :):):):) Kolor koperty bede miala w kolorze wstazki na zaproszeniu czyli taka czerwien butelkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szukałam długo ciekawych zaproszeń ślubnych i w końcu zaczęłam sama projektować, bo brakowało mi czegoś takiego z klimatem, nastrojowego, indywidualnego. Może chociaż tym zrobię dla innych coś dobrego:) W stopce link do strony którą właśnie założyłam. Piszcie co myślicie. I polubiajcie, jesli się podobają:) Dziękuję, pozdrawiam i życzę szczęśćia dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota- ładne buty, ile kosztowały jesli mozna wiedziec? oj jeszcze nie wiem jaką bede miała sukienkę na poprawiny. nie szukam w jakims konkretnym kolorze, kupie co mi się spodoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie byly tanie...kosztowaly 250 zł i jeszcze ich w domu nie mam, bo robione saa na wymiar mojej stopy i dopiero "sie szyja" :) zamowilam je w salonie slubnym co do sukienki na poprawiny... chcialabym zeby byla wyjatkowa - zebym w niej wciaz wyrozniala sie wsrod gosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Co do zaproszeń dla rodziców to my nie dajemy. Rodzice razem z nami organizuja wesele więc nie widze powodów żeby dawać dodatkowe zaproszenie oni bez tego wiedza że są bardzo ważni. Nasze koperty bedą białe w związku z tym że zaproszenia są bialo-zielone to koperty bedą pasowały takie najzwyklejsze. Ania gożdziki bardzi ładnie wygladają w bukiecie ale ja chyba będe miała stare i poczciwe róze;P jakos tak mam do nich sentyment:) Dorota- buty fajne ale ja chyba zdecyduje się na takie mniej ślubne żebym mogła pózniej je jeszcze założyć, co do sukienki na poprawiny to też jeszcze niewiem napewno co wybiore u siebie na miejscu. Aa i w sobote ide wreszcie na podbuj salonów ślubnych mam nadzieje że szybko coś znajde:) Mam jeszcze do Was pytanie- mama mojego M. podarowała nam swoje obrączki ślubne żebyśmy sobie przetopili i z tego mieli własne, tylko że jej obrączki są z takiego czerwonego złota a my chcemy żeby były jasne żółte może któraś sie orientuje czy to nie przeszkadza jeśli przetapiane złote jest innego koloru niż my chcemy? Troche pogmatwałam ale mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka spytaj u złotnika czy możecie zostawić u niego te obrączki a on Wam może odliczy wartość tego złota i o tyle mniej zapłacicie za swoje obrączki. U mnie można tak zrobić. Kiedyś rozmawialiśmy ze złotnikiem i powiedział, że można przynieść jakiekolwiek złoto jak ma się w domu no i o tyle mniej się płaci. Ja też nie chciałabym z tego czerwonego wręcz złota :P moi rodzice tez takie mają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka może coś z tego wyjdzie, czytałam, ze kolor złota zależy od proporcji srebra i miedzi. Jeśli chcecie żółte, to chyba wystarczyłoby do tego co macie dodać więcej srebra, zeby otrzymać żółć :D ale mogę się mylić. Ja dzisiaj zamówiłam sobie naszyjnik ślubny i podwiązkę :) Co do butów, to ja sama nie wiem co zrobię z tym fantem :/ pantofle pełne, wkładane odpadają, bo zawsze mnie obcierały takie :/ i co z tego, ze mi się podobają, jak wiem, ze bym w nich nie wytrzymała :( takie, które mi się podobają i w których wiem, ze bym wytrzymała spory czas, to coś takiego http://www.voila.pl/275/06hog/?1 http://www.voila.pl/274/bn2jn/?1 http://www.voila.pl/274/bn2jn/?1 Może ten pasek na kostkę nie jest jakoś szczególny, ale mają fajny przód ;) nie te noskowe niemodne :/ Dziewczyny napiszcie jakie macie teksty w zaproszeniach, pliss :) bo ja mam ułożony, ale nie wiem do końca, czy taki może być. Proszę uprzejmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:) macie racje popytam u zlotnika:) Ania dla mnie drugie buty ładniejsze i chyba maja wyższy obcas.. Z tekstem Ci nie pomoge bo sama szukam do zaproszeń i mam pustkę a te co dostałam to jakies oklepane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlaśnie w tych zaproszeniach, których próbki dostałam, to mnie coś trafiło: ... obędzie się UROCZYSTOŚĆ zawarcia związku małżenskiego, .... na UROCZYSTOŚCI SERDECZNIE zapraszają ..., po UROCZYSTOŚCI SERDECZNIE zapraszamy ... Jaaa :/ w kółko to samo :/ mam 3 teksty ułożone, ale ciągle mi coś nie pasuje :/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, myślisz, że po takim wejściu ktoś zechce obejrzeć Twoje fotki? Wątpię :P Ja tez zrezygnowałam :D BOJKOT :P:P:P Powodzenia życzę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do obraczek, to my zebralismy zloto, ktore mamy i ktore nam juz nie potrzebne i poszlismy do zlotnika - mimo, że bylo roznego rodzaju - policzyl ile gram mamy i odliczyl od ceny obraczek, ktore chcielismy kupic :) wiec mysle, ze dasz rade sie dogadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania chciałam ci napisac nasz tekst który mamy w zaproszeniu ale skoro już skleiłaś swój to nie chce mi się klepac. Napiszę tylko ze mamy tak fajnie zlożony ze gości wpisuje w mianowniku i powiem wam ze jest to wielkie ułatwienie. nie trzeba się zastanawiac jak obmienic nazwiska. polecam takie rozwiązanie Malwina- z tymi obrączkami to jest tak że złotnik nie koniecznie zrobi wam obrączki z tych które przenieśliscie więc mam nadzieje ze nie mają one dla was wartości sentymentalnej. wątpie aby złotnik bawił się w zmiene koloru złota. chyba ze się go poprosi ze ma koniecznie zrobic z tego złota.Podejrzewam, że po prostu odkupi je, a dla was zrobi takie jakie chcecie z innego złota, odliczając cene tych które przenieśliscie. My tez mieliśmy taką propozycje zeby przyniesc jakieś złoto i chłopak miał nam obliczyc cene tego złota, wtedy zapłacilibysmy tylko za robocizne. Moja mama proponowała ze da nam swój pierścionek zaręczynowy, ma taki wielki w stylu sygnetu, ale mi bylo szkoda go brac. taki pierscionek jest warty pewnie teraz ok tysiąc, półtora ze względu na ilosc złota, a złotnik odkupuje jako złom, nie opłaca się. Dorota- sukienka bardzo ładna, z tą koroneczką elegancka bolerko- nie w moim stylu, nie lubie bufek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki napiszcie jak Wam się chce te teksty Wasze, przeczytam chętnie :) ja też mogę swój wklejnąć ;) Dorcia sukienka jest prześliczna, bardzo mi się podoba. Gdzie ją wylukałaś? Bo mnie ona się kojarzy z emmi mariage chyba :) Bolerko - masz rację - niestandardowe ;) ale nie w moim stylu. No to ładnie nas ktoś podsumował :D ale moim zdaniem mamy właśnie nad innymi tematami w tym przewagę - nie jesteśmy bezosobowe... ja wiem, ze możemy tutaj wejść i napisać nie tylko o naszych ślubnych planach, ale też pożalić się i poradzić w innych kwestiach :) a to jest fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak wklejcie dziewczynki a ja chetnie poczytam bo jestem na etapie układania:) A pisałyście wierszyki o zamienniki kwiatów? ja narazie jestem nastawiona na taki tekst, ale sama nie wiem czy fajny Trz czwarte z miłosci, dwie piąte z rozsadku, ciut z wyrachowania, trochę dla porzadku, kapke dla tradycji, tyci dla reklamy, oświadczamy wszystkim, ze się pobieramy!!! .............................. ..... serdecznie zawiadamiają, ze dnia .................. o godz. ........... obrączki sobie załoza i Mendelssohna wysłuchają podczas Mszy świętej w kościele Ojców pasjonistów w ............... A chcąc świetności i blasku uroczystości ślubnej przysporzyć Sz. P. .............................. .......... .............................. ....... serdecznie proszą Rodzice i Narzeczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dzieło zazdrośnic :) więc nie ma co się denerwować :) Ja mam bardzo zwyczajny tekst zaproszeń, nawet wstyd go wklejać :P Na poczatek mam kilka wierszyków, chciałam żeby się choć tym wyróżniały te zaproszenia :) są różne :) nie będę Was nimi zanudzać :) później standard A. i A. wraz z Rodzicami mają zaszczyt zaprosić Sz.P. na uroczystość zawarcia Sakramentu Małżeństwa, która odbędzie się 8 września 2012 roku o godzinie 16.00 w Kościele pw. św. Jana Chrzciciela w B. Po uroczystości Zaślubin zapraszamy serdecznie Sz.P. na przyjęcie weselne, które odbędzie się w .... No i potwierdzenie, tak tylko dla mnie, żebym wiedziała kogo się spodziewać i ewentualnie może kogoś doprosić jesli dużo osób odmówi. Wierszyków o kaskę albo coś zamiast kwiatów nie piszemy, tak doszliśmy wspólnie do wniosku, że nie. Wy jesteście widzę bardziej oryginalne :) a ja najprościej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj pół dnia spędziłam na tym wymyślaniu ... ;) chciałam coś niedługiego, żeby to zaproszenie nie bylo takie przepełnione. Sama to sklejałam, więc nie wiem co z tego wyszło :D Nasze zaproszenie otwiera się do góry ;) To jest GÓRNA część: "Kocha się naprawdę i do końca tylko wówczas, gdy kocha się na zawsze, w radości i smutku, bez względu na dobry czy zły los" Jan Paweł II To jest część przewleczonej kokardki :P Anna .............. i Dawid ............ DOLNA część: :) Dnia 8 września 2012 roku o godzinie 17:00 rozpoczniemy wspólną drogę życia ślubując sobie miłość, wierność i uczciwość przed obliczem Boga w Kościele ..... w ....... Na uroczystości ślubne i weselne serdecznie zapraszają Sz.P. .................................. Narzeczeni wraz z Rodzicami Przyjęcie weselne odbędzie się w lokalu "....." przy ul. ...... w ............ Pomiędzy tymi tekstami jest taki zawijasik :D Prosimy o potwierdzenie przybycia do 25.08.2012 r. Ania tel. ............ Dawid tel. .............. Na przodzie zaproszenia są tylko nasze imiona, pod nimi kokardka, pod nią data ślubu :) Jak dostanę zaproszenia, to wkleję zdjątko jakieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziula my tez mamy zwyczajny klasyczny tekst: ................. i ..................... w imieniu Rodziców i własnym mają zaszczyt zaprosić Sz. P. na uroczystość zawarcia Związku Małżeńskiego, która odbędzie się dnia 15 września 2012 roku o godzinie 17.00 w ......... w ............ Po uroczystości Zaślubin, serdecznie zapraszamy W.P. na przyjęcie, które odbędzie się na Sali Bankietowej przy ul..............w .................. Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia .............. bla bla bla :) mamy tez taki tekst na zaproszeniu: Nowi ludzie ... dotąd dwoje, lecz jeszcze nie jedno, odtąd jedno, chociaż nadal dwoje. K. Wojtyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania a co do tej sukienki, to nie pamietam :/ ale zaraz poszukam do niej link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×