Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

Hej Dziewczyny Nie udzielam się na naszym wątku bo prawde mówiąc u mnie się nic nie ruszyło, nie wiem na co czekam chyba na zbawienie ehh.. jakoś straciłam ochote do przygotowań i po za tym mam dużo innych rzeczy na głowie i ślub poszedł w odstawkę. Ale cały czas Was podglądam;) i fajnie że macie już tak dużo pozałatwiane:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Impesion
Witam wszytskie wrześniowe Panny Młode! Widzę, że przygotowania sa w zaawansowanym stadium! Zapraszam na naszego bloga i fanpage'a pełnego inspiracji i pomysłów ślubno - weselnych. Chcesz zaskoczyć swoich gości, ciekawie i orginalnie zaaranżować swoją ceremonię a sobie zagwarantować cudowną pamiątkę? Codziennie coś nowego... ZAPRASZAMY i życzymy udanych, bezstresowych przygotowań :) http://pracowniawyjatkowychchwil.blogspot.com/ http://www.facebook.com/#!/pages/Impresion-Pracownia-Wyj%C4%85tkowych-Chwil/405698126131352

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania dobrze pamietasz :) najbardziej mrtwi mnie, ze tak naprawde nic w kosciele poza zaklepanym terminem nie mamy :/ nauki czekaja, poradnia tez, protokoly i inne dokumenty tez nie zalatwione, bedzie trzeba na szybkiego jak przyjedzimy do PL to wszystko pozalatwiac.... no wlasnie -> co poza protokolem do slubu trzeba? akt chrztu i bierzmowania? i cos jeszcze? napiszcie mi dziewczyny bo troche sie zakrecilam i juz nie pamietam co trzeba w kosciele zalatwic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 3 miesiące przed ślubem: -odpis aktu chrztu świeżej daty tzn. wydany nie wcześniej niż 6 miesiecy temu z notka o przyjętym sakramencie bierzmowania -zaświadczenie z USC o braku okoliczności wyłączających zawarcie małżeństwa -poświadczenie o ukończonej katechezie PRZEDMAŁŻEŃSKIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i żadnych więcej nie trzeba doumentów?? dzięki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, muszę się pochwalić, że zakupiliśmy wczoraj mojemu przyszłemu mężowi butki do ślubu :D eleganckie lakierki, tak, tak - lakierki ;) są mega oldschoolowe, czyli takie jakie lubię. myślę, że w całym stroju będzie prezentował niezwykle uwodzicielsko ;P boję się, że lepiej ode mnie :P jak ja zazdroszczę mężczyzną, że nie mają takich problemów z zakupem ślubnej garderoby jak panny młode, ech... my kobiety zawsze mamy "pod górkę" ;] aktualnie boję się, że nie będę miała co założyć pod suknię z odkrytymi plecami :( nie chcę iść bez stanika, bo mam mały biust i źle się będę czuła, a te zapinane na brzuchu krzyżują się za wysoko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam bieliznę w intimissimi, powiem szczerze, że było bardzo ciężko, pierwsza przymiarkę miałam w kwietniu a wówczas oprócz tego sklepu właśnie nie było bardotek takim śmietanowym kolorze ..;/ no i kupiłam taki komplecik majty takie z welonem z tyłu ;p można go sobie odpiąć http://blog.4makeup.pl/wp-content/uploads/2012/04/bielizna-Intimissimi-kolekcja-%C5%9Blubna-2012.jpg no i do tego góra- ale nie mogę znaleźć na necie, poszperam jeszcze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o znalazłam, przód gatek widać no i zamazaną na tej fotce góre.. generalnie bielizna bardzo delikatna, skromna bez żadnej perwersji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola mi się podobają wszystkie kolczyki które pokazałas, najmniej te 3 a 1,2 i 4 śliczne ale chyba 1 najładniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola pierwsze najładniejsze kolczyki ;) Ja nad bielizną się zastanawiam. Chyba też zdecyduję sie na stringi, nie znoszę "normalnych" majtek :P tylko ja muszę mieć odpowiednie, zeby nawet jeden milimetr jakiegoś tłuszczyku nie wyszedł na wierzch :D mam wymagania :D a biustonosz, to raczej nie bardotka, tylko z takich zwyczajnych, ale bez takich "rogów" jeśli wiecie o czym w ogóle piszę :D a! wczoraj odebrałam odpis mojego aktu urodzenia, dzisiaj wysyłamy wniosek misiowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biustonosz bym chciała taki podszyty silikonem po bokach nie wiem czy wiecie o co chodzi, mam takie dwa czarny i fioletowy i są super bo można je nosic bez ramiączek i nic a nic się nie zsuwają. i tez stawiam na bardotkę, chociaż mógłby byc tez normalny bo mam rogi w gorsecie i nie bedzie wystawał. majtki zwykłe białe figi sobie kupie, aby wygodne. no i pończochy. w srodę rozwiezlismy nastepną częsc zaproszeń i w ten weekend tez bedziemy rozwozic. sprawnie nam to idzie, jeszcze oprócz tego weekendu to ze 2,3 wyjazdy i bedzie wszystko:) w środę jedziemy z mężusiem po ganitur i buty dla nas obojga. a tak z innej beczki zapytam was. podobają wam sie te buty? http://allegro.pl/super-sexy-wysokie-szpilki-ah85257a-18blu-r-37-i2342406555.html Myślicie że będą miały taki kolor jak na zdjeciach? bo my za miesiąc idziemy na wesele no i tak myślę nad ubraniem. Mój Ł ma nowy granitur bo kupował w tamtym roku na zaręczyny, garnitur jest stalowy, do tego ma taką niebieskawą koszulę i chciałabym dokupic mu krawat- granatowy czy srebrny? Ja mam czarną kieckę prawie że identyczna jak ta http://moda.allegro.pl/asos-sukienka-wesele-karnawal-komunia-34-xs-i2345159986.html no i chciałabym jakieś dodatki niebieskie i własnie znalazłam te buty tylko boje się zeby nie okazaly się bardziej zielone niż niebieskie, niby kolor morski ale cholera wie. do tego srebrna biżuteria, czarna torebka i niebieskie paznokcie. co sądzicie? poproszę o jakiekolwiek komentarze na tak/nie;) aha i wiecie chciałabym żebysmy się ubrali tanszym kosztem bo szkoda kasy na nową sukienkę, nową koszule więc kupiłabym tylko buty i jemu nowy krawat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, moim zdaniem buty będą w odcieniu turkusu bardzo soczystego, nie masz moim zdaniem się co martwić,że będą bardziej zielone. Jedyne nad czym bym się zastanawiała to czy wygodne będą:) a są bardzo ładne! kolor na prawde supcio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati buty super, kolor zielony nie powinien być, one są bardziej turkusowe jak Pola pisała. Mówisz, ze są wygodne te biustonosze? Bo ja sie zastanawiałam, ale myślałam, ze moze będzie taki niekomfortowy, jak się przyklei do pleców ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygodne są bo dobrze się trzymają, troszke się przykleja ale wiesz to własnie o to chodzi żeby się przykleił wtedy się nie zsuwa. ramiączka wtedy zupełnie nie potrzebne. Tez się zastanawiam nad wygodną tych butów. sama nie wiem podobają mi się. troszkę się boje zamawiac w ciemno ale u nas takiego koloru nie znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze można zwrócić towar gdyby coś tam nie grało...... a kiedy idziecie na ten ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może ja też się za takim rozejrzę biustonoszem, tylko ja się boję bez tych ramiączek, bo mam dość duży biust. Ale jak się przyklei :D i gorset będzie dobrze zawiązany, to chyba nie mam się czego obawiać, co? Zamawianie butów w ciemno to faktycznie ryzyko, bo nie wiadomo czy będą wygodne. Ale może masz jakieś podobne i dobrze Ci się w nich chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne te butki wszystkie, te do sprzedania odlot po prostu, ale za wysokie dla mnie chyba bym się zabiła w nich ;) no i dużo za małe ... ja mam sportowe 40, szpilki przeważnie 39 ... miłego weekendu laseczki już życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki:) ja mam rozm 38 i to tez niby miało byc 38 a okazalo się ze rozmiarówka zaniżona i lipa nawet nie założyłam bo ciasne jak nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novia- świetny jest ten komplet bielizny, tylko że ja raczej nie kupie kompletu bo stanik wybiore w salonie przy pierwszej przymiarce żeby odrazu dobrać do sukienki bo bedzie miała dosyć głęboki dekolt A kolczyki pierwsze najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI a jaki byłby koszt tych bucików? :) bardzo mi się podobają tak szczerze- wygodne są?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tych bucików turkusowych to sa sliczne:) i u tego samego sprzedawcy te sa tez ladne: http://allegro.pl/rewelacyjne-wysokie-szpilki-xl12537gree-r-35-i2328650805.html tez ostatnoio przegladalam stronki z takimi szpilkami w soczystych kolorkach... tylko troche boje sie zamowic... niska cena kusi, a z drugiej strony - taka cena sugeruje tez o jakosci buta - moga nike byc zbyt wygodne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati - podoba mi sie Twoje zestawienie kolorkow, masz dobry gust :) jesli chodzi o buty to najlepiej napisz do sprzedajacego wiadomosc jaki ten kolorek jest w rzeczywistosci, bo ja kiedys kupowalam tunike identyczny kolor jak te buty a przyszla mi zielona :) takze czesem roznie to bywa, lepiej sie upewnic... ta czarna sukienka jest piekna... Pola - fajnie, ze podalas tego linka do tych butkow...juz wpadlo mi cos w oko i bede chciala je sobie zamowic, widzialam nawet podobne w River Island ale nie bylo mojego rozmiaru a tu prosze, wrecz identyczne ! http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/czolenka/czolenka_cwieki_tmh115_cream_2.html ktoras z Was pytala co trezba zalatwiac w kosciele, wiec ja jako ze jestem na swiezo to juz pisze: zaswiadczenie z chrztu, bierzmowania, zaswiadczenie z poradni rodzinnej i kursu przedmalzenskiego oraz z usc o braku przeszkod do zawarcia zwiazku malzenskiego ( do usc trzeba zglosic sie z odpisem aktu urodzenia i dowodem osobistym, oplata ok. 84 zl, nie wczesniej niz 3 mies. przed) i zaswiadczenie o uczeszczaniu na lekcje religii... jeszcze Wam powiem, ze ten protokol nie taki straszny, zajelo nam to chyba 10 min. i odpowiadalismy tylko tak/nie na pytania, troszke sie usmialismy z ksiedzem a tak sie balam :) i od razu przy protokole zaplacilismy wszytsko co zwiazane z kosciolem i mamy spokuj :) jeszcze mam taka prosbe, moze napiszecie ile juz wydalyscie pieniedzy na slub? ja zaraz swoje podlicze i napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz wydalismy 2478,50 ;/ a mamy tylko: zaliczka dla orkiestry, foto-kam, lokalu kurs przedm. i poradnie kosciol zaproszenia tylko tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×